TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+3
Gabi
lepeckoja
Kristina
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 01 11, 2012 4:58 am

as jau bandau nuspet kad jis suvilios Amanda arba bent jau bandys, ar viskas nepersivers kad ji pamils dar ir Abel .. nu krc cia spejimu daug bet bet issaiskes ne taip greitai.... taip laukiu kiekvienos serijos kad ne tas zodis.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 01 11, 2012 5:34 am

Bet jis jai šiek tiek per jaunas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 01 11, 2012 5:36 am

nu siaip neatkreipiau demesio kiek jam metu...
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 01 11, 2012 5:52 am

Radau kad realybėj jam 32 Netekau žado Nu ir gerai išsilaikęs. O jai 27, tai pasirodo ji jaunesnė. Suklydau Juokiuosi
Bet kažkodėl man jie visiškai nelimpa. Nu bet visko gali būt. Neaišku kaip kūrėjai sugalvoję.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 01 11, 2012 4:31 pm

Tas aktorius labai gerai atrodo pagal savo amžių Juokiuosi labai jau įdomu tikrai ką sumanys kūrėjai dėl Flor meilės ir kaip pakreips istorija dėl Abel, Rafael ir Saros Juokiuosi Catalina su Diana man atrodo pradės karą dėl Sacramento, o tai jau dabar konfilktus Cata kelia Juokiuosi gaila man Roci, kad Ines taip negražiai pasiilgė staliuką jai pakišus.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 01 14, 2012 7:02 pm

Pagaliau Abel prisipažino, kad yra Zahros ir Rafaelio sūnus. Tikiuosi jis nenužudys Francisko. Zahrai tai būtų labai skaudus smūgis. Įdomu ką jis sumanė su Rafael, kad visą sargybą užmigdė Galvoju
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 01 14, 2012 9:56 pm

man rodos nusaus Franciska ir apkaltins visi Rafaeli, del to pistoleta padejo pas ji... nes saus is tokio pacio .,..
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 01 15, 2012 3:43 am

Mergvakaris ir vestuvių pradžia buvo labai graži, suknelė Saros labai man patiko Šypsausi tikiuosi, kad Francisko nenušaus, man jo personažas patinka ir Sarai jis labai tinka, gaila labai būtų ;( galėtų tik sužeisti, bet po to pasveikti arba spėti kaip nors išsisukt nuo Abel Kietai šypsausi tik suprantau vieną dalyką, kad Sacramento, Ines ir Brigidos personažai kas dieną nervina mane vis labiau Juokiuosi


Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 01 15, 2012 6:12 pm

mane tie trys personazai nervina O ne! siaip reikia tiketis kad nieko blogo nebus bet bus matyt.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 01 18, 2012 3:40 am

Kaip gaila, kaip liūdna......... nenorėjau, kad Abel nušautų Franciso...bet tą padarė... vestuvės su tragiška pabaiga, nieko gero Verkiu kažkaip Abel man visą reikalą novelės gadina Juokiuosi smagiau buvo be jo Juokiuosi vienitelis pliusas, kad ilgai netempė gumos ir Sara dabar žino, kad jis jos sūnus Šypsausi trūksta man Rafael laisvėje Kietai šypsausi patiko Amandos pokalbis su Sacramentu, gal po jos žodžių nebebus toks mulkis Juokiuosi liūdna matyti Sara palaužta, ji buvo verta laimės, o dabar vėl puls į neviltį ir skaumsą, kuris ją kankino ištisus metus
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 01 18, 2012 7:02 am

Labai gaila, kad Francisko mirėLiūdžiu Kai Sara verkė prie jo apsikabinus ir prašė iškviest gydytoją net pačiai ašarą išspaudė, labai liūdna serija Verkiu Bet vis dėlto patinka, kad atsirado Abel personažas, jis į novelę įnešė naujumo, nes kažkaip paskutiniu metu prieš jam atsirandant be Rafaelio suėmimo, viskas kažkaip buvo nusistovėję ir šiaip man jausdavosi toks serijų tampymas. Aišku Sara neišduos sūnaus, nors ir įtaria jį. Man įdomiausia kaip bus kai Rafael sužinos, kad Abel jo sūnus. Juk jis visą laik norėjo sūnaus, o čia tau sūnelis visai kaip tėtis Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 01 22, 2012 5:58 pm

Kokios įdomios serijos pastaruoju metu. Tik Zahros labai gaila, nuskriaudė ją serialo kūrėjai kaip jokią kitą, taip trumpai ji buvo laiminga. Neįsivaizduoju, kaip toliau bus su Amanda, myli jį tą Rafaelį ar ne? Gali būti, kad susidės su Abeliu Rafaelio labui, tas prižadės jį išlaisvint ar pan. O gal serialo pabaigoj ji grįš pas Sakramentą?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 01 23, 2012 5:23 pm

Jeigu grįžtų pas Sacramentą labai nusivilčiau, jau ko ko bet šitos poros labai nemėgau Juokiuosi Geriau jau liktų tada viena Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 01 24, 2012 3:49 am

Visiškai tau pritariu, pats blogiausias variantas Amanda ir Sacramentas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 01 24, 2012 3:54 am

Man tas variantas irgi blogiausias, buvau labai nusivylus, kai tik ištekėjus Amanda tvirtino, kad jį pamilo ar pan. Jis tinka su Katalina, nors ši ir prie Mariano būtų visai nieko Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: FLOR SALVAJE-
Pereiti į: