TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+3
Gabi
lepeckoja
Kristina
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 12 14, 2011 5:34 am

Xaxa mane kaip Dudis prajuokino kada savo " draugą" sužeidė ir teko pas Jose Maria lėkt Juokiuosi aš irgi džiaugiuosi, kad Las 4P vėl atidarys, o tai tada tikrai linksmesnės serijos buvo Kietai šypsausi Tikiuos, kad liks su Catalina, nes man jie abu nelabai patinka ir jie vienas kitam taip ar taip labiau tinka. Amanda tegu lieka viena arba kokį kitą tegu atveda Šypsausi galės tada Sacramentui parodyti Erzinu Juokiuosi ta serija kada metė jam pinigus permiegojus irgi man labai jau patiko, jo mina tai nepakartojama buvo Juokiuosi Ana tai tikrai persistengia, tikiuos greit supras, kad ją išdurinėja Rafael, nes per daug jau ir taip jis jau ją pažemino kai sumokėjo darbinkui kad su ja permiegotų. Kartais nervina Francisco su tuo savo valdymu, tikiuos jo požiūris pasikeis, nes kitaip jam su Sara nepakeliui. Gerai, kad Alicia pagaliau atgavo savo formą.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 01 05, 2012 7:51 am

per kur jus ziurit?
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 01 05, 2012 8:05 am

Aš tai dabar dažniausiai žiūriu per http://vertelenovelas.net/ , o jei neįkelia tai per http://www.darkiller.com/ Merkiu akį


Beje įdomu kaip ten bus su tuo Pablo kapu ar Rafaelis parodys jį Amandai. O Diana su Sacramentu taip spontaniškai permiegojo Juokiuosi Buvo gera scena kai juos aptiko Enrikės mama Juokiuosi Bet šiaip jie kartu visai gražiai žiūrėjosi. Jam tinka beveik, bet kuri tik ne Amanda, kažkaip nesijaučia tarp jų jokios traukos.
Įdomu kokį vaidmenį čia atliks Jonathan Islas? Man tai atrodo, kad jis gali būt atseit negimęs Zahros ir Rafaelio vaikas. Nes kitaip nesuprantu, kodėl jis telefonu klausė tik būtent apie juos Galvoju
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 01 05, 2012 3:12 pm

zinokit uzsikabliavau ;DD man Rafaelis Įsimylėjau Širdis patiko nuo pirmu seriju .
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 01 05, 2012 7:31 pm

Aš tai žiūriu dažniausiai per http://msnlatino.telemundo.com/videos/flor_salvaje/ jeigu nėra serijų atsisiųsti naujausių niekur Šypsausi

Man Rafelis iki dabar labai paitnka, vienas mėgstamiausių personažų šiame projekte. Irgi pritariu Gabi, kad Scaramentas man su visom tinka, apart su Amanda, net nežinau visiškai nekabina jų pora man Juokiuosi o su Diana visai gražiai atrodė Juokiuosi Mane irgi domina kas dabar bus Islo personažas, atrodo blogas vyrukas, kad jau narkotikų verslu užsiima. O visko gali būti, kad bus koks Saros ir Fafio vaikas, bus Sara galbūt atidavus kam augint, o ne aboritą pasidarius Juokiuosi Man trūksta dabar daugiau Correcaminos istorijos, kažkaip aprimo ji Juokiuosi labai įdomu kada Rocio atgaus regėjimą ar iš vis atgaus...ir wow Lurdes mirtis buvo, pavarė čia Mariano. Gaila, kad jos sūnaus, jis toks mielas...dabar galėtų dažniau jį parodyt Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 01 05, 2012 7:53 pm

ne am n rodos bus arbotas nes 25 serijoj juk ja nusitempe padaryt , nemanau kad ji issisuko.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 01 06, 2012 1:36 am

Kadangi čia novelė, tai nežinosi. Gal susitarė su daktaru ką nors Juokiuosi bet pamatysime manau jau tikrai greitai Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 01 06, 2012 4:51 am

man ir taip atrodo bet skaes isprotejau as del sito serialo ;DD kur as buvau anksciau ;D Alpstu
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 01 06, 2012 5:42 am

Man šis Telemundo projektas labiausiai patinka iš dabar rodomų Šypsausi gaila, kad jis jau eina link pabaigos
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 01 06, 2012 5:45 am

man norisi greaiciau jos nes noriu paziuret kaip baigsis... ziaurei noreciau kad Amanda liktu su Rafaeliu Įsimylėjau bet aisku taip nebus.... Pykstu kazkodel turiu itarima kad jis mirs Verkiu
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 01 06, 2012 6:41 pm

Aš irgi norėčiau, kad liktų su Rafaeliu arba bet su kuriuo kitu tik ne su Sacramentu, kažkodėl šitam personažui nejaučiu dideliu simpatijų Juokiuosi mane tik Abel personažas dabar labai intriguoja Kietai šypsausi ir Rosi jau galėtų atgaut regėjimą po mažu, o tai dabar nebelabai ryškiai besireiškia jos personažas. Ir galėtų daugiau Las 4 P parodyti, nes dabar pagrinde kiti reiškias Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 01 06, 2012 9:14 pm

geras!!! paprase Amandos vaiko Rafaelis ;]] taip faina! bet jauciu ji kazka padarys jam sitoj serijoj prie pablo kapo....ir vis del to Kristina buvai teisi Zahra issisuko nuo aborto nes
Abel jos sunus.... nesitikejau is tikro .... bus tikri idomu man rodos...
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 01 08, 2012 6:00 am

Kaip gerai, kad Amanda negrįžo pas Sacramentą. Taip jam ir reikia. Tegul geriau ji jau lieka su Rafaeliu. Netiku, kad Rafaelis ilgai sėdės kalėjme, nes be jo bus neįdomi telenovelė. Nors dabar didžiausią susidomėjimą kelia Abel. Įdomu ką jis šnekės su Rafaeliu Galvoju
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 01 08, 2012 6:59 am

bet man pagailo Rafaelio Verkiu blm vargsas atlapojo sirdi ir liko ant ledo, ir is tikro bijau kad nekersytu jis Amandai dbr. o ta vargsele kankinas.... kuo toliau tuo idomiau ... man rodos Abelis db kersys ir Rafaeliui ir Zahrai..
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 01 11, 2012 4:52 am

Aj kaip džiaugiuosi, kad Amanda neliko su Sacramento ir pamilo Rafael. Būčiau labai nusivylus jeigu jie vėl būtų suėję Susigėdau xa patiko jo išraiška kada Amanda pasakė tai Juokiuosi tik gaila, man R bet labai patikiuosi, kad jis greit išeis iš kalėjimo...ir laukiu ką toliau nuveiks Abel personžas.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 47Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: FLOR SALVAJE-
Pereiti į: