TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+14
Anastasia
polyanna
Rūtelė
locura
Angeliukas
monikute19
Gabi
MissR
Eglė
Violla
Kristina
lepeckoja
Dinute*
Anahi
18 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyAntr. 02 21, 2012 3:06 am

Patiko šiandieninė serija, tiek daug visko buvo parodyta... Liusija pagaliau susitaikė su Ivanu, taip smagu juos stebėti... Ivanas pagaliau atskleidė Chuanui Chaimei, kad jis yra jo nesantuokinis sūnus, patiko man jo toks pyktis jam, gerai jis jam atrėžė. Ir pagaliau kažkas pajudės su Aleksu, nes visą laiką Karolina verkdama sako Cherardui, kad nenori, kad atskelistų tiesą ir pan... taip ir maniau, kad tas vaikas pats kada nors nugirs, kad Ivanas jo tikrasis tėvas, taip šiandien ir įvyko... tiesiog per daug garsiai tuose namuose buvo apie tai šnekama...
Atgal į viršų Go down
Anastasia
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Anastasia


Amžius : 32
Parašė : 162
Prisijungė : 2011-06-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 02 22, 2012 4:15 am

Oi tai serija praleidau...Netekau žado//////////
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 02 23, 2012 8:09 pm

Mane Karolinos personažas erzina. Ji labiau žiūri ne kad vaikui gerai būtų, o kad jai. Tikiuosi nepasiseks ir neišves su Antolino pagalba Alekso kur nors. Ivanas su Liucia nuostabiai kartu žiūris, puiki pora. Vis labiau patinka man jie.

Kokie veikėjai Jums patinka labiausiai dabar?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPen. 02 24, 2012 3:13 am

Tik Antolinas, na ta Karmen tokia vis įdomesnė ;DD Erzinanti, bet įdomesnė, dar Maripaz priskirčiau irgi prie tos kategorijos.
Atgal į viršų Go down
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPen. 02 24, 2012 6:03 am

Kartu visada labai smagu stebėti Ivaną ir Liusiją, ypač Ivaną, jis toks aistringas. Šypsausi
Man Antolino personažas patinka, nes jis toks netipinis blogiukas, taip jis blogas, bet niekada nepamiršta šeimos, vien tik jo santykiai su Karolina parodo, koks jis yra iš tikrųjų.
Kamilas dar man patinka, kuo toliau tuo labiau vis pasimato jo blogoji pusė, todėl jį įdomu stebėti, kaip gi viskas toliau su juo klostysis.
Karlotą išskirčiau dar, nes tai vienintelis personažas kuris turbūt protingiausias. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPen. 02 24, 2012 3:56 pm

Mano mėgstamiausi matyt Ivanas su Liucia, patinka labai jų santykiai. Antolinas irgi toks netipinis, žavus savaip Kietai šypsausi Karlota su Antoniu miela komanda jų, kada kalba pakrypsta apie šeimą ir jausmus Šypsausi bei David saqvu meilumu kaskart vis labiau pakeri Šypsausi iš blogiukų matyt labiausiai patinka Lukrecia.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 35
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 02 29, 2012 12:04 am

Man patiko, kaip šiandien Antolinas pasielgė dėl brolio ir kad prisipažino, kad mylį Karolina.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 02 29, 2012 12:10 am

Man šios vietos irgi patiko. Antolinas su Karolina gražiai žiūrisi. Įdomu ar Karo kada atgaus regėjimą ir kada visi sužinos, kad Alex su Karo nėra jau namuose
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 35
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 02 29, 2012 12:17 am

Manau, kad atgaus, nes visi klausinėja ir ji sako, kad jai vaikystėje nedarė operacijos, nes pinigų neturėjo jos tėvai, tai manau, kad jai turėtu padaryti operacija.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 02 29, 2012 5:06 am

Čia pritarsiu daugumai, Karolina su Antolinu tikrai gražiai žiūrisi, pradžioje nei negalvojau, kad jie galėtų būti daugiau nei draugai, o dabar nei neabejoju, kad taip ir bus. Iš viso maniau, kad Antolinas gali ja tik pasinaudoti, bet anaipltol, jam ji labai patinka, netgi pasakė, kad ji neverta tokio žmogaus kaip jis. Smagu juos stebėti, abu be galo skirtingi ir abu vienas kitą traukia. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 02 29, 2012 3:52 pm

Tarp jų man tokia trauka, tinka jų pora. Nors abu tikrai labai skirtingi. Įdomu man ar Kamilas bei David ras kokią merginą, norėtusi ir jų santykius pamatyt su kokiom merginom Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 03 01, 2012 3:03 am

Čia jau ne paslaptis, kad Kamilas turėtų susižavėti Liusija ir tarp jų būti daugiau nei susižavėjimas, tik kol kas nežinau kas juos privers vienas į kitą žiūrėti ne kaip į draugus, o daugiau nei draugus. Kamilui jau čia aišku, kad patinka Liusija, jam ji patiko jau pirko susitikimo metu, tik vat neįsivaizduoju kaip Liusija juo susižavės... gal iš reikalo, gal iš kokios nors nuoskaudos, bet nemanau, kad iš meilės.
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 35
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 03 01, 2012 5:11 am

Manau, kad ji lauksis, o jis pasisiūlys ją vesti taip ir taps pora.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
aroma331
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?



Parašė : 51
Prisijungė : 2012-02-27

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 03 01, 2012 7:51 pm

koks mielas man david, tikiuosi atsiras ir jam kokia mergaite Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPen. 03 02, 2012 10:37 pm

Prajuokino mane Lukrecia kada pasakė, kad Camilas labai gražus ir kad ji moteris ir bet kada gali nusipirkt meilužį Juokiuosi gera Karlotos reakcija buvo Juokiuosi Karolina galėtų pagaliau nurimt ir susidraugaut su Ivan, o ne vis planuoti pabėgimus su Alexu. Patiko užtat susitikimas Lucios, Ivano ir Alexo, graži šeima vėliau bus Mąstau
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 715Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Likimo galia (La fuerza del destino)-
Pereiti į: