TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+14
Anastasia
polyanna
Rūtelė
locura
Angeliukas
monikute19
Gabi
MissR
Eglė
Violla
Kristina
lepeckoja
Dinute*
Anahi
18 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPir. 03 19, 2012 10:47 pm

Pradžia šio projekto buvo žymiai įdomesnė, dabar jau ima dauguma scenu nervinti Galvoju Karolina, Maripaz savanaudės vien tik savo naudos žiūri. Lucia tuoj padarys klaidą didelę ir paliks jaučiu Ivan. Labai jau šventuolė ir pastoviai dėl visų aukojas ir savo laimės nežiūri. Per daug scenų man aiškinimosi dėl Alexo, per seriją nieko naujo nebeparodo. Gerardo parodė, kad yra tikras bailys. Vieninteliai dabar personažai kurie domina mane yra Antolinas, Karlota ir Antonis. Be jų dar įdomu pastebėti Camilo ir Judith pokalbius. Ir ištikro labai trūksta David.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 03 21, 2012 4:47 am

Kažkodėl atrodo, kad dabar prasidės pats įdomumas ir tikiuosi daugiau veiksmo, nes iš tikro daugiau nieko nerodo kaip tik tą visų susirūpinimą Aleksu.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPen. 03 23, 2012 1:38 am

Džiaugiuosi, kad pagaliau dabar bent trumpam išsprendė Alekso gyvenamoji vieta, tik gaila, kad ne Ivan vaiko globą gavo. Antolinas kaip visad nerealus, patiko man jo pareiškimas Jaimei arba Saul veda jo sesę Karmen arba jis visą tiesą pasakys, kas davė įsakymą padegti pasėlius. Pagaliau Karolina pamatė, kas yra Maripas, labai tikiuosi, kad jos personažas ims keistis į gerą pusę dabar. Nors jos tonas per pokalbį su Antolinu dar nieko nežada
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPen. 03 23, 2012 2:27 am

Karolina dabar gali kaltinti tik save, nes Liusija jai kaip tik taip ir sakė, kad Maripasa ją apgaus, še ir turi ką turi, aišku gaila Alekso, gaila to pačio Ivano su Liusija...
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPen. 03 30, 2012 12:05 am

Šiandien serija labai patiko, įdomu dabar kaip Saul reguos kai atsigaus ir pamatys kad turi tiek sužalojimu. Be to smalsu kaip Camilo atiduos perlus Lucios senelės, ar savo vardu gražins ar kaip nors slaptai paliks. Juokas paėmė kai Ivanas sugriovė visus Maripaz planus, taip ir reikia jai. Xa mat galvojo gaus ir puotą Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPen. 03 30, 2012 1:26 am

Pasiekė Maripasa savo, kaip man ją norėtųsi gerai "pritrėkšt"... ji tokia kvailė, su Ivanu kalba taip tarsi čia tos jų vestuvės labai jau planuojamos ir laukiamos... gaila Liusijos. Šiandien Ivanas dar Kamilo paprašė, kad jis rūpintųsi ja, blogai padarė, nors Kamilas jam daug kartų sakė nepalikti Liusijos, bet jam dabar kaip ir kelias atviras kovoti dėl jos, tik svarbiausia Kamilas yra Ivano geriausias draugas ir todėl Ivanui manau bus skaudžiausia, kad ji bus su juo, su tuo, kuriuo Ivanas labiausiai pasitikėjo. Man dar patinka, kai Antonio šuo jau nuo pat pradžių nemėgo Kamilo, tasi kažką nujausdamas, nes kad tas šuo loja ant Maripasos tai čia aišku. Įdomiai su tuo šunimi, tarsi ženklas jau buvo duotas seniai.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPen. 03 30, 2012 1:53 am

Juokinga tik kai Maripaz ima bučiuoti ir kabintis ant Ivano kaklo kada pasirodo Lucia, taip lyg Ivanas su ja būtų ir Lucia paliko, kad tikrai ją mylėtų. Man jau įdomu kaip Camilas pradės dėmesį kitokį rodyti Luciai, ne tik kaip draugas, smalsu kaip pereis jų santykiai į kitą lygį. Man patinka Camilas tai bus smagu žiūrėti Ivano, Lucios ir Camilo pereinamuosius etapus dabar kai jau Ivanas ves Maripaz. Nujaučiu, kad ineš daug pykčiu tarp šių gerų draugų Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 03 31, 2012 1:33 am

Tikrai, kad turėtų įnešti daug intrigos tasai Kamilas, kažkaip ir aš laukiu kaip gi viskas prasidės. Kamilas jau su tuo vėriniu, kurį išpirko tarsi juo gerokai pasinaudojo. Liusija visad jį laikė geru draugu, o tas išpirktas jo vėrinys dar labiau parodė, kad Liusija jam rūpi ne tik kaip draugė.
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 35
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 03 31, 2012 2:15 am

Na Maripasa ir "kiaulė" prisigėrė ir viska paskelbė.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 03 31, 2012 2:38 am

Maripaz tai girtuoklė, daugiau nieko apie ją nepasakysiu, o dar skaito save dama, nė iš tolo į tokią nepanaši man ji Juokiuosi Man ima patikti Camilo priartėjimas po mažu prie Lucios, tik įdomu kada jis prisipažins, kad myli ją
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 04 03, 2012 12:30 am

Man labai patinka sis serialas Įsimylėjau idomu, kas bus toliau...
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 04 03, 2012 2:05 am

Gaila nemačiau šiandien serijos pradžios kada Ivan susituokė su Maripaz, taip laukiau šios scenos. Buvo gaila labai Lucios ir Ivano kada jie kankinosi. O jau jėginės scenos kada Juan Jaime žmona rėžė apie jų bendrą turtą ir Ivan pasakymas Maripaz, kad jie miegos atskirai ir apie jo dabarines teises į Alex globą Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 04 03, 2012 5:54 am

Žinok nelabai ką ir praleidai su tomis vestuvėmis, nes jas labai greitai parodė, jose dalyvavo tik artimiausi giminės... Maripasa po įžadų "įsisiurbė" Ivanui į lūpas, tas mėgino ją atstumti, bet galų gale sutrukdė Antonio šuo nuversdamas ir taip atidarydamas šampano butelį.

Patinka man kaip Ivanas elgiasi su Maripaz, matai ji manė, kad jie sau gyvens kaip darni pora, gerai, kad Ivanas taip ją atstumia, o ji negali dabar nei vaiku pagrąsinti... dabar galvoju, kad Liusija ko gero labiau išduos Ivaną su Kamilu, nei tasai su Maripaza, nors koks čia išdavimas, kiekvienas gyvena savo gyvenimus ir tiesiog nelaukia.

Dar įdomu nuo ko Liusija laukiasi, ar nuo Ivano ar nuo to žmogaus, kuris manau ją išprievartavo, kai ji su drauge buvo bare? Intriga.
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 35
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 04 03, 2012 3:02 pm

Gal būt nuo to kito, nes tada gal intriga būtų, nebūtų kaip visos telenovelės.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 04 03, 2012 4:26 pm

As manau, kad ji laukiasi nuo Ivano. Bet labai idomu, kas ja buvo pagrobes... Nezinau kodel, bet man atrodo, kad tai buvo Kamilas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 915Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Likimo galia (La fuerza del destino)-
Pereiti į: