TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Serijų diskusijos

Go down 
+7
Justina♥
lepeckoja
elizabeth=*
Violla
Angeliukas
Kristina
Rubi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 19, 2011 2:12 am

As nesuprantu tos Marisos, ji rimtai galejo issiskirti su Luku, jis juk vis tiek nepaliktu dukters. O Marisa galejo susikurti sau nauja gyvenima ir gyvent laimingai.
Matet siandienos serija? Bet Kristina tai pavaro Juokiuosi, ji su savo pokstais man labai patinka Juokiuosi Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 04 01, 2011 7:51 pm

Aš Marisos irgi nesuprantu, ji visuomet viskuom nepatenkinta kai pati iš dalies kalta, jau seniai galėjo būti laiminga ir būti ištekėjusi už kito, tuolab kad tokiai moteriai kaip ji nebūtų sunku suvysyti bet kurį turtingą vyrą. Na bet Marisa per daug išdidi, jai svarbiau tai kad visi darytų tai ko ji užsigeidžia.

O Kristina tai kieta mergužėlė, man ji vis labiau patinka, ko ji tik nesugalvoja. Super personažas Šypsausi

+EDIT

Kadangi per tv dabar nebežiūriu, tai tenka siųstis, nes ši novelė man labai patiko. Tai dabar serijas kurias matau...

Maritza, kad ir geresnė mama pasidarius rūpintis pradėjo dukra, bet visgi tokia pat bjaurybė Alejandro atžvilgiu. Naty pagaliau ima atsitokėti dėl svaigalų, nes atsirado tam priežastis svarbi, nors sunkiai sekasi vis trauka yra, bet pirma pažanga jau yra. Fer vis dar neišsikapsto, gaila man Claros kuri taip jaudinasi dėl sūnaus. Raul pagaliau atsitokėjo ir suprato kas per ragana Alicia. Tik vis negaliu patikėti, kad tie vyrai tokie kvailiai Juokiuosi visi iki vieno įkliūva į Alicios nekaltos mergėlės pinkles Juokiuosi Jade irgi kvaila moterikė vis atsisuka į praeitį, dabar lydosi pamačius Danielį kuriame mato Lucą prieš 20 metų. Said taip su ja gerai elgiasi, net santuoka pasiūlė, o ta kad ir norėdama grįžti pas Said vis kvailsytes krečia ir man atsisviekinti su praeitim reikia...laimei Sid Ali ją pagavo nusikaltimo vietoj. Gaila, man Said. Ir Ranya pilnai suprantu, ji tikrai myli Said ir mato, kad Jade visad tik žaidžia jo jausmais. Per savo kvailą galvą Jade praras gerą vyrą, kuris tikrai išvisų labiausiai mylėjo ją. Mane Daniel personažas erzina, smėkla kažkokia ir eisena man jo ir kalbėsena. Jau kas kas Jade ir Danielis kartu baisu net pagalvot Juokiuosi Su Lucu bent atrodo žaviai, o su Danieliu oj ne Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 05 08, 2011 11:51 pm

Man šis serialas labai patinka. Nors galbūt veiksmas galėtų vysytis greičiau, kartais atsibosta.
Mane sužavėjo tai, kad čia yra musulmoniškų tradicijų, patinka jų šventės ir šiaip įdomu. Taip pat dar įdomu yra tai, kad seriale nėra tokių: blogietis, gerietis, kvailas, protingas... kaip skirstosi kitose telenovelėse. Čia visi vaidmenys yra įdomūs. Jei vertinčiau balais, būtų 9.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 06 13, 2011 11:48 pm

gal kas sios dienos serija gali nupasakot? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 06 14, 2011 9:31 pm

Kadangi esu mačius šią novelę jeigu žinočiau kur dabar rodo mielai papasakčiau, deja nežinau ką rodo Lietuvoje
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 06 15, 2011 3:11 pm

Ali pasako, kad myli Zoraida, Mahomedo dukra pabėga iš namų, Chadė ruošiasi pabėgti su dukra jei dar ką nori sužinoti parašyk Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 06 15, 2011 6:55 pm

Oj dėkui merginos Šypsausi vakar pažiūrėjau ir viską pagavau ;D
blemba gaila,kad jau viskas šiandien paskutinė serija šio serialo Šypsausi man visai patinka jis Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 06 15, 2011 8:24 pm

Man buvo taip pat gaila, kada užbaigiau šią novelę. Man ji taip patiko, galėjo daugiau serijų būti Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 06 15, 2011 9:51 pm

zinot as nelabai pagaunu liko dar viena serija bet ryt jau pradeda rodyt Aurora Juokiuosi biski nepagaunu Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 06 15, 2011 10:24 pm

Ką šiandien rodė, pasakysiu ar dar turėtų rodyti ką nors, jeigu jau ryt Aurora prasideda Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 06 15, 2011 10:53 pm

ne tik penktadieni rosys Aurora tai ryt dar bus viena serija.
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 06 16, 2011 2:06 pm

Šiandien dar rodys paskutinę seriją Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 06 16, 2011 11:41 pm

Tai jau baigė? O ne ryt pabaiga? Nes Aurorą tai nuo pirmadienio anonsavo, kad pradės rodyt, ar pakeitė Galvoju
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 06 17, 2011 1:24 am

RYTOJ PASKUTINĖ SERIJA. brr... nė neįsivaizduoju, kaip baigsis tai Chadei.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 06 17, 2011 1:31 am

labai dziaugiuosi,kad jau gala pamaciau Juokiuosi rytoj ramiai galesiu paziuret pabaiga ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Serijų diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Serijų diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: Klonas (El clon)-
Pereiti į: