TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Serijų diskusijos

Go down 
+7
Justina♥
lepeckoja
elizabeth=*
Violla
Angeliukas
Kristina
Rubi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 10 26, 2010 3:42 pm

Mane vakarikste serija labai nuliudino... Kaip Chades buvo gaila Verkiu
Atgal į viršų Go down
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 11 23, 2010 3:04 am

Jau Lukas tai koks kvailys kad aš jo pekęst negaliu. Buvo pasiruošes Marisa bei dukra palitk,na toks debilas kad negaliu Juokiuosi gaila man labai Marisos Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 11 24, 2010 1:26 am

Mane Marisa nervina su isterijom nesibaigiančiom.
Nazira mane kaskart vis labiau juokina, patinka man jos personažas labai Juokiuosi
Albieris kuo toliau tuo labiau kvaištelėjęs darosi Nustebau
Kaip man liūdna matyti Said kada jis nusiminęs būna. Kaip gaila, kad Jade niekaip jo nepamilsta.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 01 03, 2011 10:59 pm

Kaip gražiai atrodo Saidas ir Marisa Įsimylėjau man patinka kaip jie koketuoja vienas su kitu;D
O Nazira tai be galo juokinga su tuo vyrų ieškojimu Juokiuosi Trūks plyš nori susirast vyrą Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 01 04, 2011 5:56 am

Man irgi Saidas su Marisa patinka. O Nazira tai mano mėgstamiausia veikėja Rodau liežuvį
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 01 05, 2011 5:31 am

Koketoja Marisa su Said žaviai, bet man nepatinka kada jie būna kartu Juokiuosi
O jau Nazira kaip visad duoda vaizdų su savo vyrais. Patinka kada ji su broliais vis pešas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 06, 2011 1:59 am

Aš tai nesuprantu Marisos logikos. Ji yra per švelni Lukui, jai iš menes vyras taip šaipytusi aš seniai išsiskirčiau ir dar pinigų prisiteisčiau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 06, 2011 2:02 am

Aš manau, kad Marisa niekada nemylėjo Luco ir su juo buvo tik iš naudos, ištekėjo už jo nes jame matė Diegą. O dabar jai tik pagieža ima, kad Lucas pasirinko ne ją, o Jade
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 01 08, 2011 3:09 am

Bet kam Lukas jai mylėjo Chadė šitiek metų laukė ir vertė Marisa kentėt? Kaip bebūtų man Lukas žiauriai nepatinka, kažkoks skystablauzdis
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 01 08, 2011 3:11 am

Nes Marisa vis grasino, kad dukrą išsiveš ir jis daugiau jos nepamatys. Marisa visad jį šantažuodavo.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 01 08, 2011 10:52 pm

Ir teisingai darydavo. Prisidarė vaiką tai tegu dabar su žmona ir miega. Vis tiek manęs tu ne įtikinsi. Man jis žiauriai nepatinka. Marisa jam per švelni
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 01 09, 2011 8:01 pm

Aš ir nenoriu nieko įtikint, kiekvienas savo nuomone turi.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 01 09, 2011 9:10 pm

Suprantu Juokiuosi Bet tau rimtai Lukas patinka? Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 01 09, 2011 10:05 pm

Man patinka Lucas kaip personažas, kad ir kaip Lucas su Jade atrodo gražiai, tačiau labiau norėčiau, kad Jade liktų su Said. Man labai patinka jų pora.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 13, 2011 12:48 am

Man tai siaaaaubingai Luko personažas nepatinka
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Serijų diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Serijų diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: Klonas (El clon)-
Pereiti į: