TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Meile

Go down 
+14
polyanna
Paola.
Elena
trianukas
Erikita
Nedutė
Daniela.
laurytyt
Ximena
Rubi
ateity
elizabeth=*
Violla
Rose(Titanic)
18 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 07 14, 2010 7:14 pm

...


Paskutinį kartą redagavo Maria Del Carmen, Pir. 04 25, 2016 6:37 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 07 14, 2010 7:32 pm

Analia Moncada rašo:
o jei prie tavęs prieitu mergina ir sakytu kad tave įsimylėjo? ką tada?[ir Erika per miestą klykdama bėgs?
Apie tokius dalykus negalvoju. Juokiuosi Tikriausiai bėgčiau visom keturiom. Bet kol taip neatsitiko, tai man jie netrukdo. Juokiuosi Tegu daro ką nori jie, tik aišku ne viešose vietose, nes mūsų akiai tai neįprasta. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 07 15, 2010 1:47 am

Rubi rašo:
Aš tai nieko prieš juos neturiu.

Pritariu, ir as nieko pries
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 07 15, 2010 4:00 pm

...


Paskutinį kartą redagavo Maria Del Carmen, Pir. 04 25, 2016 6:37 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Ximena
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Ximena


Amžius : 25
Miestas : Vilnius
Parašė : 157
Prisijungė : 2009-12-14

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 11 06, 2010 12:23 am

Iš patikimų šaltinių sužinojau požymius jeigu jis tave įsimylėjo...
•Jis negali pažvelgti tau į akis ir užsikirtinėja, kalbėdamas su tavimi.
•Jis randa priežasčių prie tavęs prisėsti klasėje ir po suolu leidžia savo kojai netyčia paliesti tavąją.
•Jis parausta, kai jo koja paliečia tavąją.
•Jis tave ignoruoja, būdamas su savo bičiuliais. Bet nepriimk to asmeniškai, jis tiesiog nenori parodyti draugams, kad tu jam patinki.
•Jis nuolatos laido nevykusius juokelius, kad tave prajuokintų.
•Jis dėvi prašmatnų žalią megztuką, kuris dera prie jo akių, kai žino, kad tave susitiks. Kai pasakai jam komplimentą, jis gūžteli pečiais ir atsako: „Ką? Šitas senas megztukas?“. .
•Jis paprašo tavo telefono numerio ir sutartu laiku paskambina arba atsiunčia žinutę.
•Važiuojant iš mokyklos namo, jis pasidalina su tavimi savo mp3 grotuvo ausinėmis.
•Jis leidžia tau prasukti „Metallica“ ir klausytis sentimentalių dainų, kurias slapta įrašė dėl tavęs...
•Jis visada klausosi, ką tu kalbi, ir niekada nežiūri į kitas merginas tau per petį.
Žiūrėk į jo akis. Jei jo vyzdžiai išsiplėtę, jis be abejo susidomėjęs. Tai mokslinis faktas!
•Jis erzina tave ir bando sunervinti. Jis bet kokiais būdais geidžia tavo dėmesio.
Jis tik draugas, jei...
•Jis paprašo tavęs tavo geriausios draugės telefono numerio.
•Penktadienio vakarą su tavimi žiūri televizorių apsirengęs savo treninginį kostiumą.
•Derisi su tavimi, kad į išleistuvių vakarą eitumėt kartu, jei nei vienas iš jūsų tuo metu neturės vaikino ar merginos.
•Klausia tavo nuomonės apie kitas merginas iš jūsų klasės.
•Jo akys laksto po visą kambarį, kai jūs kalbatės.
•Fotografuojantis jis daro tau juokingas zuikio ausytes už nugaros.
•Jis kalba su tavimi apie sportą.
•Tu negali net galvoti apie bučiavimąsi su juo.
•Jis visai nebijo kitų vaikinų tavo gyvenime – tiesą sakant, jis labai gerai sutarė su tavo paskutiniuoju vaikinu.
•Tau nerūpi, ar jis pamatys tave susivėlusią.
•Tu nuoširdžiai dėl jo džiaugiesi, kai jis susiranda savo svajonių merginą, net jei manai, kad ji nesutramdoma kumelė.
Atgal į viršų Go down
laurytyt
Elena contra Elena
Elena contra Elena
laurytyt


Amžius : 29
Parašė : 205
Prisijungė : 2011-02-20

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 05 12, 2011 1:53 am

Aš tai šiuo metu draugauju su vyresniu vaikinu, tarp mūsų 5m skirtumas, bet sutariam gerai ir mums puikiai sekas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 05 12, 2011 3:32 pm

Už mane mano vaikinas tai 7 metais vyresnis.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Daniela.
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Daniela.


Amžius : 29
Miestas : Kalvarija
Parašė : 19
Prisijungė : 2011-08-09

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 08 11, 2011 10:14 pm

Rubi rašo:
Už mane mano vaikinas tai 7 metais vyresnis.

Man lygiai taipat.
Atgal į viršų Go down
Nedutė
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala
Nedutė


Parašė : 233
Prisijungė : 2011-06-11

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replySk. 09 04, 2011 2:03 am

Aš turiu vaikina jis už mane vyresnis 2 metais. [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Erikita
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Erikita


Parašė : 53
Prisijungė : 2011-09-20

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 09 20, 2011 7:35 pm

O as nei isimylejus nei turiu vaikino. Man dabar fainai vienai kai galiu dziaugtis gyvenimu kadangi daly tos graziausios paauglystes prasvaisciau vienam su viltim kad jy myliu bet poto supratau kad tai tik prisirisimas prie zmogaus ir va kai nesrnai biska baigeu taip gera pasidare gyvent nesakau kad jis mam trukde bet tiediov buvo bisky kitaip mei vienai. Ir dabar dar dziaugsiuos viena kol.netiketai nelauktaiatsiras ta tikra meile ir tikrai zinosiu kad noriu kazka pradet ir surimtet Šypsausi
Atgal į viršų Go down
trianukas
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 6
Prisijungė : 2012-03-27

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 03 27, 2012 7:53 pm

O ar kuri buvote isimylejusi savo geriausia drauga? Mąstau man tokia situacija, net nezinau, ka daryti Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 03 28, 2012 3:05 am

o ką manot jei 17-metė isimyli 47m.vyrą?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 03 28, 2012 3:24 am

Man tai atrodo nesveika. Tai 17-metei matyt ryskiai truksta teviskos meiles.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 03 28, 2012 3:27 am

hehehe. Saule,ačiū. Einu toliau kurti savo istorijos apie tą merginą. Beje kaip jūsų nuomonė turėtų reaguoti tas vyras,kai ji jam pasako 'i love you' ?
Atgal į viršų Go down
Paola.
Yo no puedo enamorarme de ti
Yo no puedo enamorarme de ti
Paola.


Amžius : 31
Miestas : VILNIUS
Parašė : 124
Prisijungė : 2012-03-03

Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_replySk. 04 15, 2012 1:21 am

Man ta atrodo normalu, kad gali patraukti 17 - metę vyras, kuris jai tiktų į tėvus, nežinau dėl ko, taip būna, bet man atrodo tikrai ne dėl tėviškos meilės trūkumo. Yra pilną mergaičių gyvenančių be tėčio, o kaikurie ir be mamos, bet tai nereiškia, kad jų labai trūksta.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Meile - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Meile
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Meilė gydo
» O jei tai meilė... (Любовь - не то, что кажется...)
» Akla meilė (Рыжая)
» Meilė kaip mėnulis
» Meilė ir bausmė / Aşk ve Ceza

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GYVENIMAS-
Pereiti į: