TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Meile

Go down 
+14
polyanna
Paola.
Elena
trianukas
Erikita
Nedutė
Daniela.
laurytyt
Ximena
Rubi
ateity
elizabeth=*
Violla
Rose(Titanic)
18 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Meile   Meile I_icon_newest_replyTr. 03 31, 2010 2:16 am

Manau ši tema būtina,bet nežinojau kur ją įdėti,tad įdėjau čia,.
BNa ar esta isimylėjusios,ką manote apie meilę,pirmąjį bučinį,pirmąjį pasimatymą?
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_replyTr. 03 31, 2010 2:20 am

Analia Moncada rašo:
Manau ši tema būtina,bet nežinojau kur ją įdėti,tad įdėjau čia,.
BNa ar esta isimylėjusios,ką manote apie meilę,pirmąjį bučinį,pirmąjį pasimatymą?
Esu išsimylėjus ,bet mano jausmai kolask tik vienpusiai ..Nesu patyrusi nei bučinio nei dar ko ,bet svajoju Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_replyTr. 03 31, 2010 3:26 am

Rose(Titanic) rašo:
Analia Moncada rašo:
Manau ši tema būtina,bet nežinojau kur ją įdėti,tad įdėjau čia,.
BNa ar esta isimylėjusios,ką manote apie meilę,pirmąjį bučinį,pirmąjį pasimatymą?
Esu išsimylėjus ,bet mano jausmai kolask tik vienpusiai ..Nesu patyrusi nei bučinio nei dar ko ,bet svajoju Kietai šypsausi

Rose, man irgi taip pat Įsimylėjau labai daznai svajoju apie ta nuostabia meile... Bet svajones tos mano neimanomos Šypsausi Na bet kolkas del to nesigrauziu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_replyTr. 03 31, 2010 4:20 pm

Violla rašo:
Rose(Titanic) rašo:
Analia Moncada rašo:
Manau ši tema būtina,bet nežinojau kur ją įdėti,tad įdėjau čia,.
BNa ar esta isimylėjusios,ką manote apie meilę,pirmąjį bučinį,pirmąjį pasimatymą?
Esu išsimylėjus ,bet mano jausmai kolask tik vienpusiai ..Nesu patyrusi nei bučinio nei dar ko ,bet svajoju Kietai šypsausi

Rose, man irgi taip pat Įsimylėjau labai daznai svajoju apie ta nuostabia meile... Bet svajones tos mano neimanomos Šypsausi Na bet kolkas del to nesigrauziu Šypsausi
Įmanoma reikia tik norėtu su laiku tikrai bus įmanoma Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_replyTr. 03 31, 2010 10:53 pm

Rose(Titanic) rašo:
Violla rašo:
Rose(Titanic) rašo:
Analia Moncada rašo:
Manau ši tema būtina,bet nežinojau kur ją įdėti,tad įdėjau čia,.
BNa ar esta isimylėjusios,ką manote apie meilę,pirmąjį bučinį,pirmąjį pasimatymą?
Esu išsimylėjus ,bet mano jausmai kolask tik vienpusiai ..Nesu patyrusi nei bučinio nei dar ko ,bet svajoju Kietai šypsausi

Rose, man irgi taip pat Įsimylėjau labai daznai svajoju apie ta nuostabia meile... Bet svajones tos mano neimanomos Šypsausi Na bet kolkas del to nesigrauziu Šypsausi
Įmanoma reikia tik norėtu su laiku tikrai bus įmanoma Kietai šypsausi

Na nemanau...
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_replyAntr. 04 13, 2010 1:48 am

Aš gal dar neisimylėjus,tik žiauriai stipriai susižavėjau. Norėčiau jį vėl pamatyt,bet deja,nėra šansų Verkiu
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_replyAntr. 04 13, 2010 1:49 am

Analia Moncada rašo:
Aš gal dar neisimylėjus,tik žiauriai stipriai susižavėjau. Norėčiau jį vėl pamatyt,bet deja,nėra šansų Verkiu

Siuo metu man visiskai taip pat Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_replyAntr. 04 13, 2010 1:52 am

..


Paskutinį kartą redagavo Maria Del Carmen, Pir. 04 25, 2016 6:35 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_replyPen. 06 11, 2010 8:26 pm

Tai va meilė ir mane aplankė Įsimylėjau
ir va dar nežinau ar ji vienpusė Susigėdau
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_replyŠt. 06 26, 2010 7:44 pm

Įsimylėjau,ir neabejoju kad ji dvipusė.
Atgal į viršų Go down
ateity
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
ateity


Parašė : 67
Prisijungė : 2010-06-18

Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_replyKv. 07 08, 2010 4:48 am

Oj ta meilė.. Kas ji tokia? Kas yra meilė? Kas yra susižavėjimas? Kaip atskirti? Tiek daug klausimų..
Aš esu labai nepastovi. Kol nesu įsisvaigus į kokį labai rimtai tada man patinka keli vienu metu arba išvis niekas.
O kai įsimyliu tai įsimyliu, tai praeina tik po metų ar dviejų.. Ech. Sunki ta mano meilės dalia..
Dabar esu viena, vaikino neturiu, patinka ne vienas, o keli Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_replyTr. 07 14, 2010 4:19 pm

...


Paskutinį kartą redagavo Maria Del Carmen, Pir. 04 25, 2016 6:36 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_replyTr. 07 14, 2010 4:57 pm

Analia Moncada rašo:
Ta meilė jaučiu buvo tik susižavėjima,sbet ne meilė..tikit kad galima įsimylėti įžymų žmogų?Tarkim uruha {nedaviau kaip pavyzdžio Mamontovo xD nes nujaučiau,kad jau iškart aš būsiu kalbų dėmėsio centras Juokiuosi}
Na žmogų įmanoma isimylėti visi vienas kita isimyli na vyras ir moteris meilė egsituoja Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_replyTr. 07 14, 2010 5:01 pm

...


Paskutinį kartą redagavo Maria Del Carmen, Pir. 04 25, 2016 6:36 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_replyTr. 07 14, 2010 7:12 pm

Aš tai nieko prieš juos neturiu.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Sponsored content





Meile Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meile   Meile I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Meile
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Meilė gydo
» Meilė kaip mėnulis
» Meilė ir bausmė / Aşk ve Ceza
» Uždrausta meilė / Aşk-ı Memnu
» Paskolinta meilė / Kiralik Ask

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GYVENIMAS-
Pereiti į: