TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyTr. 01 01, 2014 1:36 am

Sveikinu, tavo video tikrai verti tokios sekmes, esi talentinga kureja Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyTr. 01 01, 2014 4:26 am

Ačiū Elena Dovanoju gėles Smagu, kad laikai mane talentinga kūrėja Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyKv. 01 09, 2014 3:15 am

Oleg ir Tesa video tikrai nuostabus, nemačiau projekto, bet tarp poros tikrai jautėsi didelė chemija. Kaip visad puikiai padirbėta, tikrai esi verta tokio video populiarumo, lauksim daugiau tavo darbų
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyKv. 01 09, 2014 4:44 am

Labai ačiū Kristina Apkabinu Lauksiu naujų porų ir naujo įkvėpimo, nors skaudu, kad su Monica esančia net dviejuose mano klipuose jau negalėsiu sukurt jokio video. Ji tiko kiekvienam aktoriui, tarp jos ir jos poros iškart atsirasdavo trauka, kuri mane labai žavėdavo. Tiek Amanda su Pablo, tiek Bruno su Bianca buvo nuostabios poros Širdis 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyKv. 01 09, 2014 7:20 am

Dėl Monicos mirties buvau šokiruota, skaudi tikrai žinia. Buvo gera aktorė, kaip kaip galima suprast ne tik puiki draugė, bet ir puiki kolegė Liūdžiu man taip pat patiko jos poros, ypač Amandos ir Rafael pora istrigo ilgam  Įsimylėjau 
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyTr. 02 05, 2014 4:03 am

Nors žinau, kad šitos telenovelės jūs nežiūrėjot ir galbūt nebus įdomus šis video klipas. Tačiau negaliu juo nepasidalinti su jumis. Aistringa ir spontaniška La Mujer Perfecta meilužių porelė Įsimylėjau 

Ir jų karštas video ;DD
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyTr. 02 05, 2014 4:12 am

Porele tikrai aistringa Juokiuosi Nors nei noveles nemaciau, nei aktorius pazistu, bet labai smagiai susiziurejo. Kaip visada puikiai padirbejai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyTr. 02 05, 2014 4:30 am

Ačiū Elena Šypsausi Smagu žinoti, kad ir nemačius novelės video vis tiek patiko ir neprailgo ;DD
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyTr. 02 05, 2014 7:57 pm

Nors man aktoriai taip pat nematyti, bet pora tikrai pasirodė aistringa ir maloniai pažiūrėjau šį video. Puikiai padirbėta Šypsausi kokia kitą porelę iš šio projekto darysi? Kiek mačiau temoje bus keli video Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyKv. 02 06, 2014 2:19 am

Ačiū Kristina, smagu, kad ir tau šis video patiko Šypsausi Mane ši pora sužavėjo nuo savo pirmos meilės scenos kino teatro tualete, nuo tada supratau, kad pas juos aistros tikrai netruks ir su jais nebus nuobodu, taip ir buvo visą laik išlikdavo intriga, kad jų kas nepamatytų ir pan. Nors aišku pabaigoje viskas išaiškėjo ir net visu gražumu, kaip matėt ir mano video ;D
Dar planuoju sukurt video su pagrindine pora Micaela ir Santiagu (Monica Spear ir Ricardo Alamo), bei į galą susikūrusia pora Lucia ir Nene ( Marisa Roman ir Manuel Sosa). Nors aišku šis video buvo aistringiausias ;DD Kiti bus ramesni tiek dainomis, tiek vaizdais.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyAntr. 02 11, 2014 2:46 am

La mujer perfecta pradėjau žiūrėt, nes norėjau pamatyt dar vieną Monicos Spear telenovelę.
O šis video mano atsisveikinimas su šia puikia aktore suvaidinusia išskirtinius ir įdomius vaidmenis, kurie visą laik išliks mano atmintyje Širdis Taigi jūsų įvertinimui paskutinis mano video su Monica Spear. Aktore, kuri užkariavo mano simpatijas ir mano nuomone galėjo suvaidint dar ne vieną įdomų vaidmenį...
Micaela ir Santiago - La mujer perfecta.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyAntr. 02 11, 2014 5:47 am

Labai grazus video, bet kada pas tave kitaip buna Šypsausi Labiausiai isimine scena su balionu. Neiskaiciau ka jis ten parase, bet atrode graziai. Ir dar tie drugeliai visi, nezinau ar cia novelej pacioj buvo ar tu uzdejai, man labai patiko Įsimylėjau 
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyAntr. 02 11, 2014 6:02 am

Video tikrai nuostabus, dar vienas puikus darbas į tavo kolekciją. Šauniai padirbėta, mielos ir gražios parinktos scenos Šypsausi Šis video taip maloniai susižiūrėjo, pora pasirodė tikrai labai graži
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyAntr. 02 11, 2014 6:05 am

Labai ačiū, taip miela skaityt jūsų komentarus Apkabinu Be galo smagu, kad jums patiko Šypsausi Tie drugeliai buvo novelėj, nes pagrindinė herojė turinti Aspergerio sindromą, neįsivaizdavo kaip įsimylėjus gali skraidyt drugeliai pilve. Man tie drugeliai irgi labai patiko, todėl surinkau beveik visus momentus su jais ir sudėjau į video. Scena su balionu man ir labai graži, todėl ir nusprendžiau taip pabaigt šį video. O jis ten ant baliono užrašė "Recien Casados" Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_replyKv. 02 13, 2014 6:31 am

Paskutinė La Mujer Perfecta pora - Lucia ir Nene.


Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 8 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 820Pereiti prie : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Maites kūryba
» Anahi kuryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: