TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyAntr. 07 21, 2015 3:25 am

Ačiū Kristina Šypsausi Malonu, kad mano kūryba ir toliau vis džiugina. O dėl Samuel ir Andrėjos video galvoju gal prisėst pasibaigus telenovelei, nors labai nepatogus laikas. Na kad neatsispirsiu pagundai ir sukursiu tai tikrai tik neaišku kada, gal per ilgesnį laiko tarpą, o gal per kelias naktis ;D Pastebėjau, kad labiausiai įkvėpimas apima būtent naktį Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyAntr. 07 21, 2015 3:59 pm

Kaip malonu, gristi is atostogu ir rasti net du video. Pirmiausiai tai Paolos ir Elizondo pora kaip pora manes labai domino sioje telenovele, nors neneigsiu tarp ju chemija jutosi idemiau i ju pora pasiziurejus, kaip personazai man irgi nei vienas labai jau nepatiko, na Elizondo tai maziausiai bet kai pasiziurejau tavo sukurta video tai visai smagiai susiziurejo, netgi patiko, tokia kitokia pora Merkiu akį Man labai patinka, kaip tu pataikai vaizdui muzika parinkti, netgi dainos zodziai vaizdui tinka ir atitinka, dar karta pasikartosiu kad tu tam turi talenta. Tik kurk ir nesustok Merkiu akį

Toliau El senor de los cielos temporada 1 Įsimylėjau Įsimylėjau Įsimylėjau
Nuostabi pora, nuostabus video, nuostabi diena Įsimylėjau Įsimylėjau Įsimylėjau As be zodziu Įsimylėjau Is tikruju tai ziurejau ir kaifavau net ne viena karta Įsimylėjau Viskas taip nerealu Įsimylėjau
Gal gali atskleisti paslapti kokia cia daina?
Po sio video supratau, kad nebeatideliosiu, einu 1sezono ir as ziureti Juokiuosi
Po antrojo manau dar nuostabesni video sukursi apie sia pora, nes ir medziagos bus pakankamai. Lauksim sios poros video tesinio Įsimylėjau Bent jau as tai tikrai Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyTr. 07 22, 2015 2:57 am

Labai ačiū, Dinute, už tokį ilgą ir džiuginantį komentarą Apkabinu Smagu, kad peržiūrėjai ir parašei nuomonę apie abu mano sukurtus video. Ypač labai malonu buvo perskaityti, kad taip patiko Aurelio ir Monicos video. Išties pradžiuginai Šypsausi
O daina vadinasi Gloria Trevi - No querias lastimar me.
Beje smagu, kad sugundžiau žiūrėt 1 sezoną, galėsim padiskutuot aš apie antrą, tu apie pirmą Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyTr. 07 22, 2015 5:13 am

Aciu uz dainos pavadinima Merkiu akį Ji mane tiesiog pakerejo siandien Merkiu akį
Man taip jau gavosi su 2sezonu startu kazkas pastumejo, dabar ir su pirmu tas pats Šypsausi Merkiu akį Tik reikia dar trecio sezono serijas pasivyti, nes bijau, kad jei apleisiu tai galiu ir palikti vidury sezono Juokiuosi
O kaip tau kuris idomiau ziurejosi, nors aisku 2sezono dar nedaug perziurejai. Man 2sezonas kol kas geriausiais buvo, nors aisku pirmo gi nemaciau Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyTr. 07 22, 2015 5:30 am

Oj net nežinau, kad pakolkas abudu man labai įdomūs. Tik kaip ir su pirmu antro sezono pradžia dar sunkokai žiūrėjos, bet kaip įsivažiavau tai dabar su malonumu žiūriu kiekvieną seriją.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyKv. 08 06, 2015 10:32 pm

Žadėtas Samuel ir Andrėjos video. Lauksiu jūsų komentarų Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyKv. 08 06, 2015 11:15 pm

Wow kiek emocijų išties užplūdo žiūrint šitą video. Dar karta įsitikinau, kad šita porelė turėjo tikros chemijos ir ugnies. Jų peštynės buvo tokios smagios ir kartu tokios su žiežirba. Pradžioje išties kada sužinojau, kad jie bus pora negalvojau, kad jų pora man tiek patiks. Bet kuo daugiau jų scenų parodė kartu tuo labiau juos pamilau kartu Juokiuosi jau senokai telenovelės pora mane tiek sudominus buvo, kad net šiurpuliukai eitų Juokiuosi o šitai porai pavyko paliesti mano širdį Juokiuosi nors ir kitos TDR poros turėjo savo žavesio ir man patiko, bet šita pora kažkuo išsiskyrė.  Video gavosi tobulas, parinkta daina išties puikiai tiko jiems. Smagu buvo atsiminti jų geriausius momentus ir dar kartelį pasimėgaut jų pora. Tikiuosi, kad kada ateityje šie aktoriai vėl dirbs kartu ir sukurs porą tokią tvirtą ir įdomią kaip TDR novelėje.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyPen. 08 07, 2015 4:21 am

Labai ačiū Kristina Dovanoju gėles Smagu, kad mano video tau sukėlė tiek emocijų Šypsausi Visi jų pykčiai šiai porai suteikė daugiau žavesio ir padarė ją dar įdomesnę. Todėl ir pasirinkau šią dainą, kuri atspindi abi jų istorijos poras ir duoda šiek tiek prieskonio ne vien saldžią romantiką. Ši pora mane ir labiausiai sužavėjo iš TDR, jau nuo pirmo jų barnio pajutau puikią chemiją tarp jų, kuri vis labiau ir labiau augo.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyPen. 08 07, 2015 9:59 am

Tau ir vel gavosi tikrai puikus video Šypsausi Nors man ta pora tokiu emociju telenoveles metu nekele, bet susiziurejo labai smagiai. Man ju pirmasis etapas kai jie pykdavosi kazkaip labiau patiko, turejo nemazai juokingu scenu. O tu video puikiai sugebejai juos abu sujungti ir gavosi toks misinys, koks man butu patikes pacioje telenoveleje. Jei nebuciau ziurejus, tai manyciau kad noveles metu jie nuolat audringai pykdavosi o paskui aistringai susitaikydavo Juokiuosi Bet cia aisku jau butu perdaug panasu i Irinos ir Flavio pora. Daina ir vel puikiai parinkta, visos tavo Reggaeton stiliaus parenkamos dainos man labai patinka Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyPen. 08 07, 2015 9:52 pm

Ačiū, Elena Dovanoju gėles Malonu žinoti, kad tau šį video buvo smagu žiūrėti Šypsausi Tiesa pasakius man nepatinka monotoniški video, o jų romantiškoji pusė buvo per daug rami ir saldi. Todėl ir norėjau padaryt tokį mišinį, kuris gal ne visai atitinka jų istoriją, bet įneša daugiau įdomumo, žavesio ir smagumo. Šitą dainą pasirinkau kai tik prasidėjo jų peštynės ir iki romantikos dar buvo toli. Aš asmeniškai būčiau norėjus, kad jų santykiai ir toliau būtų išlikę šiek tiek audringesni, nes pirmoji dalis buvo puiki Juokiuosi Bet nepaisant to jų pora mane vis tiek sužavėjo. Patinka kaip Scarlet ir Chris bendrauja gražiai iki šiol, norėčiau juos išvysti ir vėl kartu kitoje telenovelėje Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyPen. 08 07, 2015 10:02 pm

Man irgi patinka, kad nors novelė jau ir pasibaigus jie ir toliau gerai sutaria. Aš irgi labai norėčiau, kad kada jie vėl kartu vaidintų. Būtų tikrai gera žinia Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyPen. 08 07, 2015 10:16 pm

Artimiausiu metu matyt bus tik tas filmas kur jie abu filmavosi, nes skaiciau kad Scarlet dabar vaiksto i kastingus Televisoje ir galbut vaidins vienoje is nauju ruosiamu telenoveliu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyPen. 08 07, 2015 10:16 pm

Aha labai gražiai kartu atrodo tam ispaniškam žurnale, o video, kurį Christian įkėlė prieš kelias dienas į youtube be galo mielas Įsimylėjau Patinka kaip poros nepamiršta savo fanų ir nufilmuoja jiems ką nors gražaus, kaip šį syk Chris su Scarlet.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyPen. 08 07, 2015 11:29 pm

Jeigu Televisos novelėje gaus kokį vaidmenį tai tikiuosi bus novelė kur vaidins Fernando Colunga Šypsausi žurnale jų foto man irgi patiko, o video išties mielas kur Chris įkėlė
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_replyPen. 08 07, 2015 11:32 pm

labai grazus video Įsimylėjau paziurejus buvo taip gera prisiminti savo mylima pora Įsimylėjau net uzsimaniau paziureti tik ju istorija dar karteli Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 14 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 1420Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Anahi kuryba
» Maites kūryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: