TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 20 I_icon_newest_replySk. 11 12, 2017 11:04 pm

Nors ir sakiau, kad įkėliau paskutinį savo video. Tačiau labai pasipiktinau ESDLC 5 sezono pabaiga ir tiesiog negaliu nesukurti video su Aurelio ir Monica todėl vieną dieną čia jį tikrai įkelsiu. Nežinau ką turi ši pora, kad po kiekvieno sezono noris sukurt video su jais Juokiuosi Tačiau mintys gimsta savaime ir negaliu tuo nepasinaudoti tuo labiau, kad Monicos veikėja nebuvo verta tokio apgailėtino finalo. Tad anksčiau ar vėliau čia atsidurs mano video, tikiuosi kad youtube jo neužblokuos nes noriu įkelt net kelias jų scenas su garsu.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 20 I_icon_newest_replyPir. 11 13, 2017 4:31 pm

Kaip smagu, kad sulauksim tavo naujo darbo. Nors šio serialo ir nežiūriu, bet bus įdomu sulaukti video apie šią porą Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 20 I_icon_newest_replyAntr. 11 14, 2017 6:47 am

Ačiū Kristina, smagu, kad lauksi mano video Šypsausi Nors šio serialo nežiūri, bet jau iš mano 4 video turi juos gerai pažinoti Juokiuosi Ši pora turi kažką tokio kas verčia mane su jais kurti Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 20 I_icon_newest_replyKv. 02 01, 2018 7:49 am

Kaip ir žadėjau paskutinis mano Aurelio ir Monicos video. Smagaus žiūrėjimo, lauksiu jūsų nuomonės Kietai šypsausi


Paskutinį kartą redagavo Gabi, Pen. 02 02, 2018 8:23 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 20 I_icon_newest_replyPen. 02 02, 2018 12:15 am

Net susigraudinau ziuredama. Nuostabus video, o pabaiga isvis fantastiska Širdis Labai megstu sita Carlos daina, poros finalui ji tobulai tiko Įsimylėjau Saunuole Dovanoju gėles Labai gaila jog Monica nuzude, bet as suprantu Fernanda, kiek gi galima ta pacia veikeja vaidinti. Tikiuosi naujam seriale Fernanda su Matias Novoa irgi tures gera chemija, nes promo kolkas ja tik su Raul Mendez rodo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 20 I_icon_newest_replyPen. 02 02, 2018 1:45 am

Video iš ties puikus. Nors ir liūdnoka poros istorija, bet išties sujaudina. Gaila, kad pasibaigė su graudžia nata Monikos likimas. Puikiai padirbėta. Ši daina man labai patinka, ir nors ji man primena kitą novelės porą, bet taip pat pritiko ir šiai porai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 20 I_icon_newest_replyPen. 02 02, 2018 9:02 am

Labai jums ačiū už tokius gražius komentarus Apkabinu Taip miela juos perskaityti Įsimylėjau Dovanoju gėles Džiaugiuos, kad šis video palietė, sujaudino bei sukėlė tokias emocijas Šypsausi Ši pora to verta ir smagu, kad tai man pavyko perteikti. Norėjau parodyti kiek jie iš tiesų kartu išgyveno ir nors iš pat pradžių galvojau daugiau kelti scenų iš praeities, bet bekuriant pamačiau, kad tos kelios scenos tarp jų peštynių 5 sezone buvo be galo jausmingos, jautrios, nuoširdžios ir pasakančios labai daug apie jų istoriją. Tad supratau, kad tiesiog negaliu jų nepanaudoti. Smagu, kad taip patiko video pabaiga Šypsausi kai šitaip netikėtai nušovė Monica supratau, kad nenoriu pabaigti jos žūtimi tad scenos iš praeities bei Monicos sapnas tam puikiausiai tiko, o idėja apie paskutinius žodžius kilo jau visai netikėtai daug vėliau bekuriant.
Man ši Carlos daina taip pat labai patinka, vos tik išgirdus ją be galo pamėgau Įsimylėjau Tik jau nepamenu kada supratau, kad su ja noriu sukurti video ar jau pasibaigus ESDLC ar dar daug anksčiau kai nė neplanavau grįžt prie kūrybos.
Šį syk nesakau, kad tai paskutinis mano video, nes kartais gali gimt idėjos taip netikėtai kaip šį syk. Manau, kad tai paskutinis šios poros video. Galiu tik pasakyt, kad artimiausiuose planuose nieko neturiu ir nieko neplanuoju kurti, bet ką galiu žinot kaip nutiks Juokiuosi
Ai dar dėl Enemigo intimo tai aš ir tikiuosi, kad Fernanda tiks į porą su Matias Novoa ir keista, kad iki šiol nėra jų bendrų promo. Būtų įdomu išvysti ar yra tarp jų chemija. Suprantu, kad aktorei jau buvo įgrisęs Monicos vaidmuo, bet visad įsivaizdavau, kad jei Monica žus tai Aurelio glėby kaip 4 sezone.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 20 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 2020Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» Anahi kuryba
» Maites kūryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: