TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+3
Gabi
lepeckoja
Kristina
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyŠt. 02 11, 2012 6:55 am

Įdomu kaip baigsis Abel ir Rafaelio susirėmimas Galvoju Patiko scena kai Rafael su Sacramentu ir Rafaelio vyrais atėjo apsiginklavę iki las 4P. Neužmirštamas vaizdas Juokiuosi Buvo mirtini priešai, o atėjo kaip du draugai Juokiuosi Kieti vyrai pasirodė, abu nenuleido ginklų, reikalavo, kad išeitų Abel ir net į Las 4P įsiveržė. Turbūt šitose scenose man jie labiausiai patiko per visą telenovelę. Dar buvo geras kai Manuela šoko gerai ji ten pavarė, nesitikėjau aš to iš jos.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 02 13, 2012 4:35 am

Manuela mane irgi nustebino tokiu tikrai gan atviru šokiu su Piruetu, bet jai tiko Kietai šypsausi
Wow jų susirėmimas tikrai buvo super, o jau kaip man patiko Rafael pasakymas Flor tai, kad ji nusivalytų ašaras, nes maždaug vis tiek visą gyvenimą bus prostitutė, nes tai jos pašaukimas iš prigimties, taip gerai nuskambėjo Kietai šypsausi kažkaip Flor mane ir vėl nuvylė, jeigu liks su Abel finale bus tikrai liūdna. Kažkada sakiau Sacramentas blogiausias pasirinkimas, xa dabar sakau, kad Abel blogiausias būtų Juokiuosi Juokiuosi vienas gerai, kad Sara pagaliau pasakė tiesą ir R jau irgi žino, kad A jo sūnus. Tik man jo pagailo kada jis verkė prie padaryto kapelio Liūdžiu WOW ir dar didesnis šokas, Mariano myli savo seserį ne kaip seserį, čia tikrai nustebino ir labai Nustebau xa gale serijos šitos Piruetas prajuokino lipdamas ant Manuelos Juokiuosi

p.s. xa kitur pasiskaitau komentaruose kokio finalo liaudis norėtų, kurie žiūri šį projektą, tai sugalvojau paklaust, kokio Jūs finalo norėtumėte? Kas kaip baigtų ir kas su kuo liktų?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 02 13, 2012 5:25 am

Aš tai norėčiau, kad Sacramento liktų su Catalina, Flor su Rafaeliu arba viena. Abel kaip nors žūtų, manau toks beprotis kaip Abel gyvas likt tikrai negali arba sės į kalėjimą. Jaučiu, kad Saros laukia tragiškas likimas. Jau dabar jos personažas be sūnaus visai nieko nemato.
Beje man ir buvo gaila Rafelio kai jis verkė prie padaryto kapo, prabudo jo tėviški jausmai.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 02 13, 2012 4:24 pm

Mano finalas irgi toks būtų Juokiuosi kad Sacramentas su Catlina. Flor viena arba su Rafael. Sarai nekoks galas, arba protas apsišviestų ir atsirastų paskutinėm serijom vyras, kuris išsiveštų ją. Abel mirtis visiška Šypsausi mes kalėjime jis man atrodo pašokdintų visus, tai jam nelabai bausmė būtų kokia. Correcaminos laiminga su sūnumi. Mina su Peter Juokiuosi Alicia su Enrique, jeigu tas gyvas liks, nes mačiau foto kur jis sumuštas bus. Ir visos trys merginos savo karjerą tęsia galbūt scenoje bet ne kaip prostitutės. Manuela nenorėčiau, kad liktų su Piruetu jai netinka jis xa geriau su tuo kitu, tik varda primiršau Juokiuosi O Rocio su darktarėliu Jose Maria. Xa Ana su savo brangiuoju Titu Juokiuosi Mariano už grotų. Olgita su nauja meile, kuris dirba kartu viešbutyje. Dudi laimingas su Susana xa, kad jau manau tikrai nėra šansų, kad bus su Correcaminos, kad ir kaip man jų duetas patiko Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyAntr. 02 14, 2012 12:16 am

Pritariu Jūsų sugalvotoms pabaigoms, labiausiai laikau kumščius už tai, kad Abelis eliktų eubaustas už savo niekšybes.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPen. 02 17, 2012 5:33 pm

Gaila man Correcaminos, dabar Mariano kankina ją kaip ir kitas merginas, kurias buvo nusižiūrėjęs prieš, tikiuosi ji netaps dar viena žiauri jo auka. Be to wow pagaliau Abel pasakė Sarai tiesą, kad jis nužudė Francisko, bet kur jau krokodilo ašaras paleido ir Sara suskydo vėl Netekau žado smalsu sužinoti kaip pasibaigs Alicios, Enriques ir Abel susitikimas, ar liks gyvi ar bus dar viena katastrofa. Įdomu dabar stebėti Amandos proveržius kada sužinojo, kad Rafael nekaltas ir viską Rufinas vienas padarė, geras jų abiejų poklabis buvo kai Rufinas visą tiesą išrėžė jai.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyŠt. 02 18, 2012 2:21 am

Zahra pernelyg nuolaidi, na tai kas, kad Abelis jos sūnus, negalima taip besąlygiškai už jį eit. Nenustebčiau, jei ir ją nužudytų, bet gal būtų padaręs tai anksčiau. Tikiuosi, nei Enrique, nei Alicia neliks rimtai sužeisti.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 02 23, 2012 6:46 am

Sarai visai blogai, sūnus jei gali daryt ką nori, bet ji vis tiek jo pusėj. Kaip buvo gaila Rafael kai jis atkasė tą kapą ir radęs vaiko drabužius, įsivaizdavo save su sūnum gražiai sutariančius. Deja to niekada nebus. Flor tai ir elgiasi šlykščiai, akivaizdu kad miršta iš meilės Rafaeliui, bet neaišku ko vaidina, kad jo nekenčia ir dar kitiems kenkia. Bet žiauriausia tai buvo serijos pabaiga, kai Marianas įsibrovė su tuo kirviu, taip klaikiai atrodė, kad siaubas Netekau žado Jis tikrai išprotėjo, anksčiau maniau, kad gale jis sės į kalėjimą, bet dabar jo vieta tik beprotnamy.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 03 01, 2012 2:39 am

Novelė pasibaigs kovo 5 dieną

+EDIT

Man labai patiko Flor ir Rafael susitaikymas, gera mintis merginų buvo surengti teminį vakarą Šypsausi Pagaliau net Sacramentas su Catalina ima labai patikt Juokiuosi jų pora man labai graži. Įdomu kaip pasibaigs susirėmimas, ar pavyks taip laisvai visiems išlaisvinti Enrique ir Alicia. Ir ar vestuvės tikrai Flor su Rafael įvyks. Prajuokino Mina su Peter, pagaliau Peter pavyko gauti Mina Kietai šypsausi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyKv. 03 01, 2012 4:13 pm

Naujausiomis žiniomis novelė pasibaigs šį penktadienį kovo 2 dieną
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPen. 03 02, 2012 7:07 am

Kaip gerai, kad netemps ir pabaigs jau šią savaitę. Laukiu pabaigos, jaučiu Abel norės nušaut Flor ir Sara užstos.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyŠt. 03 03, 2012 7:23 pm

Tas Abel suktas, vargšės mergaitės, labai tikiuosi, kad nei Flor nei Rafael nenukentės kada atvyks jų gelbėti. Labai jaukios ir mielos vestuvės, labai nuoširdūs žodžiai buvo visų kurie pasviekino jaunuosius. Patiko las 4 P merginų apranga, visos tokios baltos ir dailios Mąstau

+EDIT

Galiu pasakyti tik vieną žodį wow, man asmeniškai labai patiko pabaiga. Tikrai nereali, visas tas susikeitimas. Saros ir mergaičių išgelbėjimas. Žiauriausia kada mirė Rafael su Abel, net ašaros išriedėjo, dar kada Flor įsivaizdavo kad Rafis gyvas ir pabučiavo, ech nerealu...o pati pabaiga iš vis fantastika kada Flor atėjo su mažuoju Rafaeilitu ir trumpai visų merginų ir Pirueto istoriją papasakojo ką jos dabar veikia. Finalas mane tikrai sužavėjo, pasiilgsiu labai šio projekto, trūks Rafaelio ir visu las 4 P merginų Verkiu xa ypač nustebino Ana, tikrai nesitikėjau, kad ji bus 4 vaikų mama, na ketvirtasis dar tik pakeliui Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replySk. 03 04, 2012 8:03 am

Man ir pabaiga labai patiko. Tikrai išskirtinė telenovelė, nuo pat pradžių iki pat galo išlaikė tą išskirtinumą. Įdomiai sugalvojo su tom merginų istorijom ir Las 4P. Tikrai nesitikėjau, kad Rafael žus. Pasitvirtino tas variantas, kad Flor liko viena, na ne visai viena su Rafael sūnum. Pats galas mane labiausiai sugraudino kai Flor atėjo prie savo vestuvių paveikslo ir pravirko, net ir man kaupėsi ašaros. Neatsimenu nė vienos telenovelės tokios liūdnos pabaigos. Vienu žodžiu sujaudino.. Puiki telenovelė.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replySk. 03 04, 2012 8:57 pm

Flor gale pakeitė Olgą, kuri novelėje vis gedėjo savo mirusio vyro ir tik finale naują meilę rado Šypsausi bet galas tikrai nerealus, išlaikė savotiškumą ir išskirtinumą iki pat finalo. Kažkaip dabar man trūksta. Keista ateini ir žinai, kad nebebus tęsinio su Rafael ir merginomis Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 03 05, 2012 12:24 am

Kažkas čia neseniai klausė telenovelės su tragiška pabaiga, tai čia panašu į tai Šypsausi Nors man visai patikrtų, jei Amada liktų su Rafaeliu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 7 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 77Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: FLOR SALVAJE-
Pereiti į: