TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+3
Gabi
lepeckoja
Kristina
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 10 07, 2011 3:59 am

Kokia liūdna serija, dar tikėjausi, kad Pablo kaip nors liks gyvas. Žiauru, kad jis mirė Verkiu Man jie su Flor buvo labai graži pora Liūdžiu Nesąmonė kad ji liks su Sacramento Pykstu
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 10 08, 2011 11:45 pm

Flor man su Pablo irgi labiau tiko, tikiuosi, kad nepaliks jos su Sacramentu. Kartais Sacramentas nervina su savo tuo lindimu kai aiškiai pasakyta, kad ji jo nemyli. Aš vis dar turiu viltį, kad Pablo gyvas nepaisant, kad užkasė jį, nors aišku to jau nebus Juokiuosi Pagaliau ir Bebita prakalbo, miela ta mergaitė Kietai šypsausi Be to kaip smagu, kad Jose Maria ir Sacramento gerai sutaria, tikiuos Manuela savo brolio neįsimylės Nustebau norėčiau, kad Alicia ir Enrique susitaikytų greičiau, nes su Piruetu man ji nesižiūri Šypsausi vargšė Corre, liūdna, kad jos senelė mirė Liūdžiu bet smalu pamatyt kas vaidins jos sūnų Merkiu akį žiūriu Catalina per daug anksti džiaugiasi manau nepavyks jai valdyti savo žemes, nes Rafael tikiu, kad greit sugrįš. Rufinas kaip piktai žiūrėjo Susigėdau. Kaip ir Jose Marios tėtis aš irgi nematau Sacramento ir Catalinos kaip poros. Tik nepatiko kaip Amanda su kunigu kalbėjo, tas vargšas nekaltas dėl nieko. Skausmas jai nesuteikia teisės varinėti visų. Kaip Mina prajuokino atėjus į Alicijos kambarį Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 10 11, 2011 12:41 am

Aha man ir dar kartais atrodo, kad Pablo gyvas. Gal dėlto, kad neparodė, kaip jį nušovė. Bet net kai jį užkasė Rufinas ir pasižymėjo tą vietą, man kažkodėl taip kvailai atrodo, kad kai prireiks atkąst tą kapą jis nieko neras. Bent jau aš taip norėčiau Juokiuosi vis dar nesusitaikau, kad Pablo miręs. Sacramentas su tuo lindimu prie Amandos irgi nervina. Nesuprantu kodėl Catalina neišmetė Rufino, negi ji nežino, kad jis Rafaelio bendrininkas Galvoju Labai įdomu bus pamatyt Correcaminos sūnų, net nemaniau kad ji turi vaikų. Galbūt daugiau atsiskleis jos istorija. O Alicia su Enrike, man iš pat pradžių labai patiko, buvo įdomu stebėt jų porą. Bet dabar man jie jau atsibodo, kai pradėjo jau visą savaitę po pusę serijos rodyt Alicios, Enrikės, jo dėdės ir Pirueto pokalbius. Įgrįso belekaip, tegul geriau jau pabūna pakolkas išsiskyrę Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 10 17, 2011 4:26 pm

Gaila, bet Pablo tikrai nebebus gyvas...o Amandos ir Sacramento vestuvės gerulės, nuotaka juoda suknele ir baltu veliumu Juokiuosi gaila man Anos pasidarė, kada savo pirmąjį kartą pardavė ne kam kitam, o Marianui savo brolio žudikui...pradžioje jau galvojau, kad visai švelnus bus Anai, bet kur tau nebūtų Mariano, kad grubumą panaudotų...kaip verkė po to ir dar labiau, kada Rafa vos Saros gyvos nesudegino. Pagaliau suprato, kad dar nėra pakankamai didelė, kad pati verstis galėtų, tik deja šiek tiek per vėlu, nes Amanda išvyko...bet tikiu, kad Rafa greit ją vėl sugražins radęs... dabar jau atėjo galas Las 4P, manau Rafa sugriaus ateinančiose serijose viską... dabar jau pasiautėjo išėjęs iš kalejimo...užvirs karas tarp visų Naujos vilties mietelio gyventojų, ypač tarp Catalinos, Rafealio ir Amandos
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 10 26, 2011 4:58 am

Nu jo karas tikrai užvirė ir Catalina tikrai nenusileidžia Rafaeliui, bet ir Rafaelis turi daugybę gyvybių Juokiuosi Neįtikėtina, kad po tokios avarijos jis dar sugebėjo nueit iki naftos bendrovės ir smaugt Cataliną. Aišku išsisuks ir dabar, Amandai arba kažkas sutrukdys, arba ji pati nesugebės jo nužudyt.
Beje nesuprantu kodėl jie nepakeičia entrados jei Jose Luis Resendez jau nebevaidina. Mane nervuoja kai dar rodo šią entradą neatitinkančią realios situacijos.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 10 26, 2011 9:22 pm

Amanda ir nesiruošė jo žudyti tai ir liko gyvas Juokiuosi Rafaelis kaip koks katinas su 9 gyvybėm Juokiuosi čia tik iskirtinai jis gali išgyvent ir dar tiek pėščias nueiti Juokiuosi Mane tai Sacramentas nervina, nepatinka man jų pora su Amanda Juokiuosi įdomu ar ištems jie ilgai dar Juokiuosi aš tai entrada visad praleidžiu tai man kažkaip ir neužkliuvo Juokiuosi Correcaminos tik gaila, kad sūnus ją atsumia, ji taip gražiai stengiasi elgtis, o tas vis mandras manieras savo rodo Galvoju įdomu ar Rafaelis išgyvens dabar po operacijos. Mariano personažas patinka man , labai laukiu Rocios ir jo kovos finalinės kada pagaliau žmonės rinks naują kandinatą Kietai šypsausi Malicia tai visai nusigėrė greičiau jau save ant kojų statytų Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 10 27, 2011 6:43 am

Rafaelis tai aišku išgyvens po operacijos taigi dar neišnaudojo visų savo gyvybių Juokiuosi Sacramento tai ir mane labai nervina, tas jo perdėtas pavydas ir noras valdyti Amandos veiksmus ir reguliuoti kiekvieną žingsnį tikrai žiauru. O kas labiausiai nervina, kad Amanda pasiginčija su juo ir vėl jam nusileidžia, nes pasak jos Sacramentas myli ją ir jos seses, nori jai geriausio ir pan. Fe kokios nesąmonės. Tikuosi ji jo neįsimylės, nes man jų pora visai nesižiūri O ne! O Correcaminos man ir gaila, kad sūnus šitaip ją atstumia. Bet man atrodo, kad Dudi padės jai su juo susibendrauti Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 11 02, 2011 4:52 pm

Tas Dudi mielas vaikinukas, dar žiūrėk ir susikukuos su Correcaminos Juokiuosi Ana taip pasitiki savo jėgom, nors jos gaila man, bet pati žino kur lenda...pasinaudos vargše naivuolė Rafael. Visko gali būti, kad įsimylės Amanda jį, kad jau praleido su juo laiką lovoje Juokiuosi Mina pradeda nepatikt visai, dėl pinigų ir draugus dabar išduos, negražu labai...taip vieningos ir atseit už kiekviena kovoje, o tik pinigais pamojuoja ir adios draugystė Netekau žado Įdomu man ar Mariano galiausiai pavyks užkariaut savo lėlyte kaip jis Catalina vadina Juokiuosi


+EDIT
Negaliu Dudis man visai labiau patinka, xa toks mielutis ir dar kaip sutriko kada su Corre apie atlygį pradėjo kalbėt. Pasirodo nekaltas vaikinukas dar buvo, xa bet greit nebebus Juokiuosi man visai patiktų jeigu Corre su juo pora pataptų Juokiuosi Gaila, kad Barbarocha nužudė Rafaelis...ir dabar dar įdomu kaip Raimundo baigsis kai jį žirgas aptrypė. Dabar jaučiu Jose Maria ims tolti nuo Rocios ir su ta naujoke susikukuos. Gaila Roci ji jau pradėjo jausti jam ypatingus jausmus, tai jai skaudės širdį kaip reikiant Galvoju
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 11 03, 2011 5:41 am

Corre su Dudžiu man ir gražiai žiūrisi, toks mielas jis man Šypsausi Sacramento perdėtas pavydas vis išlenda, neleido Amandai net maisto nešiot, gerai ji ten pasakė kai susiruošė važiuot namo, kad gal Sacramentas bijo, kad ir autobuso vairuotojas į ją žiūrės Juokiuosi Tegu kuo daugiau pykstas, nes nepatinka man jų pora nė kiek, jokios traukos tarp jų nesijaučia. Alicia tai jau visai nusivažiavo, net narkotikus leistis pradėjo. Rafaelis tai kuo toliau tuo žiauresnis, kažko pradėjo Mariano patikt, nors ir blogietis, bet man patinka jo pokalbiai su savim, labai juokingai šneka Juokiuosi O dėl Raimundo galvoju kartais ar jo neužmušė, nu gal ne, nes tada Sacramento paveldėtų kažkurią dalį jo turtų. O man Sacramento personažas kuo toliau tuo labiau atstumiantis darosi.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 11 03, 2011 7:55 pm

Xa dėl Sacramento sutinkam, nes aš ir nenoriu, kad finale Amanda su juo liktų, nebent jis pasikeistų, bet to tikrai nenusimato Juokiuosi galėtų daugiau Corres istorijos parodyt. Dabar Alicios personažas žiauriai nepatinka, į tokias pievas nuvažiavo...geriau jau rodytų kaip kovoja dėl savo meilės, negu taip nurindint į bedugnę ją Nervinuosi Raimundas ir numirt gali, kad jau apie Sacramentą papasakojo šeimai. Tai manau vaikai jį priims, o Brigida kaip visad savo protestais visiems gadins gyvenimą Juokiuosi Oj Mariano man taip labai patinka, turi gerų jis frazių, ypač tada kada būna vienas Kietai šypsausi Tik nervina, kad dabar Jose Maria su Rocio taip šaltai elgiasi, juk nuo pat pradžių žinojo, kad ji dirbo tokį darbą..o dabar matai per daug sutempta paliko kada pamatė vyrus ... Galvoju
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 11 06, 2011 6:46 am


Taip išeina, kad Catalina lauksis nuo Sacramento Nustebau

Correcaminos tai įdomiai čia sugalvojo atseit ji tik bus dainininkė ir šokėja. Įdomu kiek laiko pavyks jai taip apgaudinėt savo sūnų. Bet jis buvo sužavėtas kai pamatė dainuojančią mamą. O Dudis tai dėl jos visiškai galvą pametęs Juokiuosi Gerai ten Zahra atkirto Franciskui, kad ji jam tik sekso turizmas Juokiuosi Patiko man ta jos frazė ;D
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 11 10, 2011 5:05 pm

Xa anksčiau nenorėjau, bet dabar jau noriu, kad Catalina su Sacramentu liktų, nes man jie abu nelabai patinka Juokiuosi galėtų Amanda kokį kitą rast ir būtų jėga Juokiuosi Kaip gražu žiūrėti, kad Corre su sūnum pradėjo sutart, tik įdomu kiek melas užsitęs ir ar po to sūnus vėl nenusisuks nuo jos Nustebau Pagaliau Enrique grįžo galbūt dabar ras Alicia ir ištrauks iš to liūno... Galvoju Kaip Sara gražiai atrodė, kada pas Franciską atėjo...kaip gražu buvo kada jis pasipiršo jai, man jų pora visai patinka Šypsausi xa norėčiau, kad Corre su Dudžiu būtų, kad ir jaunesnis jis Juokiuosi Rafaelis tai visai neblūdęs ir vėl mėgina Cataliną nunuodyt Nervinuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 11 14, 2011 1:34 am

Kaip man nepatinka Mina tokia veidmainė, kad dėl pinigų bet ką gali padaryt. Franciskas tai šaunuolis šitaip gražiai elgiasi su Zahra ir Rafaeliui nosį nušluostė Juokiuosi Corre tai su Dudžiu prajuokino su ta pagalve, ypač juokiausi kai Corre jį vaizdavo Juokiuosi Geras vaizdelis buvo Juokiuosi Vargšas Dudis įsimylėjo Corre nors kažin ar ji jam ką nors jaučia.Patiko Sacramento veido išraiška, kai Catalina pasakė, kad laukiasi Juokiuosi Aišku dabar Amandai tikriausiai nieko nesakys ir vaidins toliau, kad viskas gerai. Kaip man jis nepatinka, fee Erzinu
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 12 09, 2011 11:54 pm

Xaxa pagaliau pagaliau Flor paliko Sacramento, super kaip faina. Dabar Flor vaidmuo daug įdomesnis ir yra į ką pažiūrėt. Man patinka jos toks šaltumas, tik sesučių jos gaila, bet visa kita jėgelė Juokiuosi xa juokingas Mina su ta valytojos apranga atrodo, bet ta tai gudri, vistiek savo menu verčias Juokiuosi Corre vargšė vis jai nesiseka toj parduotuvėje xa primaišo kažką pastoviai, bet Dudis supermenas xa vis gelbėja ją Juokiuosi xaxa gera ruoža Rafeal ir Sacro buvo kada atėjo pas gubernatorių ir ten Amanda pamatė Juokiuosi įdomu ar Zahra kada susituoks ir ar Alicia pagaliau išlys iš savo liūno...tas Gabrielis toks mielas vaikis, patinka man kaip dabar jis su Corre elgiasi Bučiuoju
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 12 13, 2011 5:36 am

Man ir Amanda dabar labiau patinka su Sacramento buvo tokia vištelė. Tegul jis geriau lieka su Catalina. Patiko kai Amanda su juo pasimylėjus liepė jam susimokėti, iš pat pradžių net nesusigaudė kas vyksta. O kai ją pas gubernatorių pamatė tai vos infarkto negavo Juokiuosi Net Rafaelis iš jos to nesitikėjo Juokiuosi Gerai, kad vėl atidarys La4P be jo kartais nuobodoka buvo. Graži buvo fotosesija, visi taip elegantiškai atrodė, net Piruetas Juokiuosi Įdomu kiek Rafaelis Aną šitaip apgaudinės, o ta kvailele tiki, kad mylėjosi su juo. Bet jei taip ir reikia, nepatinka man jos personažas, prilipo Rafaeliui, kaip lapas prie užpakalio, o tas ir naudojasi, kad sunervuotų Amandą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 37Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: FLOR SALVAJE-
Pereiti į: