TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+3
Gabi
lepeckoja
Kristina
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Nedutė
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala
Nedutė


Parašė : 233
Prisijungė : 2011-06-11

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 13, 2011 6:53 pm

Labai įdomi telenovelė. Man nerodo entrados.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 13, 2011 7:10 pm

Todėl, kad užblokavo Telemundo. Pakeičiau į kitą, dabar turi rodyt Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 08 16, 2011 8:30 pm

Man ši novelė kaskart vis labiau traukia, siužetas tikrai netradicinis ir aktorių kolektyvas tikrai puikus Šypsausi Daug gerų personažų, patinka man Las4P, kietos jos ten Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 08 23, 2011 3:17 am

Patinka man ir nauja entrada. Kas nors dar žiūrit šią novelę?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 08 23, 2011 4:30 am

Aš žiūriu ir man kuo toliau tuo labiau patinka Puiku Nesitikėjau, kad Correcaminos taps tokia gera Amandos drauge ir patars jai kaip sugebėti dirbt šį darbą. Ji iš ties padėjo Amandai suprasti, kad darbe ji turi būt Flor Salvaje. Man dabar labai įdomu kaip viskas klostysis kai Pablas pamatė ją šokančią, jo žvilgsnis geras buvo Juokiuosi Taip laukiu 15 serijos, labai įdomi turėtų būt Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 09 06, 2011 6:18 pm

Man kiekviena serija vis įdomesnė, istorija tikrai netradicinė. Kokie mėgstamiausi personažai tau?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 09 07, 2011 4:41 am

Man šiaip dabar įdomiausia kas dedasi tarp Amandos ir Pablo, bei Rafaelio ir Zahros. Zahra kaip visada išgelbėjo iš labai keblios situacijos, bet įdomu kaip į tai sureaguos Amanda pamačius besibučiuojančius Pablą su Zahra.
Ir dar patinka Correcaminos, gerai ji atrodė su tuo striučio kostiumu Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 09 08, 2011 11:22 pm

Correcaminos tai ten gerai pavaro, man patinka labai jos personažas. Su stručio kostiumu tai prajuokino mane kada išėjo Juokiuosi Man labiausiai patinka Correcaminos, Zahra, fotografas, Sacramento, Rafael, Mariano ir situacijos kada Alicia su Mina dėl fotografo savo frazėm ir žvilgsniais persimeta Juokiuosi Piruetas juokina kada savo bare ten visokias pozas daro, kad šou padarytų ir dar galvoja apie didžią sceną ateityje Juokiuosi labai miela man Rocio, įdomu Zahrai pavyks ją iš beprotnamio ištraukt? Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 09 18, 2011 3:13 pm

Gaila, kad šitaip baigėsi Amandai ir Pablui Liūdžiu Nors Pablas daugelyje situacijų buvo bailys, bet man vistiek labai patiko jų pora. Įdomu kaip viskas bus toliau Galvoju Dar patinka Catalina su Sacramentu, bet man atrodo, kad Sacramentas jos nemyli ir vistiek įsimylėjęs Amandą.
Video - Amanda, Pablas ir Sacramentas. Man tai labai graži šita daina Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 09 20, 2011 3:56 am

Man Amanda irgi su Pablo labiau žiūrisi, jau su Sacramentu nenorėčiau, kad liktų Juokiuosi Manau jam reikia kitokios moters, jis per daug tyras Amandai Juokiuosi jam tikrai daug labiau į poras tiktų Catalina, o iš vis gerai žiūrisi su Correcaminos Šypsausi o kad dabar Sacris Cati nemyli tai faktas, būna su ja tik tam kad būtų. Negaliu man Rafaelio personažas labai praeina Juokiuosi ypač geros scenos kada jis su Zachra susitinka Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 09 25, 2011 12:31 am

Rafaelio personažas man ir patinka, bet šį syk jis su Zahra pasielgė žiauriai, išvarė ją iš pačios namų. Nors Amanda ir pasikeitė, bet šito ji tikrai nesiekė. Gaila Zahros Liūdžiu O ir Amanda įsigyjo priešę. Įdomu kaip Amanda pakeis "Las 4P" Galvoju
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 09 27, 2011 12:27 am

Amanda tai žiauri pasidarė, man irgi gaila Zachros. Labai tikiuosi, kad Amanda kas nors nusodins, nes dabar jau per daug įsijautė ;/ Vienas dalykas tik gerai, kad visi palaiko Zachra nepaisant to, kad visiškai palaikyti jos negali, nes Rafaelis viską valdo. Tikrai priešę ir didelę įgijo, bet aš kaip ir kiti iš Las 4P palaikau Zachra Juokiuosi Tikiuosi, kad pasigailės Rafaelis kada, kad su tokia moterimi kaip Zachra kuri nuoširdžiai jį myli elgiasi taip žiauriai. Ir jaučiu kažkodėl, kad tarp Rosios ir daktarėlio užgims vėliau koks romanas Juokiuosi Ana tai vargė vis mato Claros vaiduoklį
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 10 02, 2011 8:38 pm

Aha aš irgi taip galvoju, kad tarp Rosios ir to daktaro bus kažkas, nes jau dabar vien kaip susižiūri. Labai patiko Pablo prisipažinimas, nemaniau, kad jis gali tam ryžtis. Žiauriai gražios scenos buvo kaip Amanda susitaikė su Pablu, net pasipiršo jis jai Įsimylėjau Ir Zachra vis dėlto nemoka būti bloga, nesitikėjau, kad ji po viso to ką Amanda jai padarė patars jai eiti pas Pablą nepaisant, nei Rafaelio, nei Pablo žmonos. Bet Pablo žmona pasirodo tikra gyvatė, pasmerkti savo vyrą ir vaiko tėvą mirčiai. Tikuosi Pablas liks gyvas, nenorėčiau, kad jį Rafaelis nužudytų Nervinuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 10 03, 2011 3:20 am

Dar naujos serijos nemačiau, bet man patinka kada Sara parodo, kad gali būti be galo stipri ir pavojinga priešė, bet tuo pačiu miela ir geraširdė moteris. Prajuokino mane baro merginų pokalbiai kada Pablo meile išrėkė Amandai, tos kurios nežino kas išties buvo tarp jų Juokiuosi Rosiai tiktų daktarėlis į porą, tad tikiuos jos pamišes broliukas jam nieko nepadarys Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 10 06, 2011 1:58 am

Rafael tikrai pablūdo. Gaila man Flor ir Pablo, šitaip nubaust juos nusprendė...įdomu kur dabar Flor išvežė, ir kas ją suras ir išvaduos. Smalsu kaip baigsis Alicios ir Enrique pokalbis ir kas ten per sužadėtinė kurią jis turi...? Xa juokingos scenos buvo kada Correcaminos su Piruetu kalbėjo apie vaidmenį, tikiuos, kad pagrindio vaidmens neatiduos Aliciai, labiau norėčiau kad jis atitektu Correi arba Brigidos dukrai, ji tokia miela man Šypsausi Be to labai norėčiau, kad Rosio laimėtų rinkimus kuriuose kovos prieš Mariano, įsivaizduoju kaip jo veidas ištystu Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 27Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: FLOR SALVAJE-
Pereiti į: