TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+4
Anahi
Maria Del Carmen
Kristina
Rubi
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyAntr. 01 25, 2011 8:06 pm

Na turi gal jau kas nors likt gyvas po Chuliano išpuolio. Nes jau išžudė tikrai nemažai. Be to juk serialas eina į pabaigą. Man dar labai neramu dėl Tatianos Nervinuosi kaip Chulianas akylai klausė Lolos ir Tatianos pokalbio dėl to skambučio ir tai, kad Matilde buvo labai susijaudinus ir pasakė Chulian. Kad tik nesugalvotų ką nors jei padaryt, nes Chulianas jau visiškai nesivaldo. Kai tą niekuo dėtą motociklininką nužudė galvojau jau suklys. Bet kur tau po Matildes avarijos sau atvažiavo ramiausiai ir išplėšė visą video įrenginį su kasete ir pan.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyAntr. 01 25, 2011 8:49 pm

Julian tai net labai nesivaldo, ir kažkodėl man tikrai atrodo, kad bent vienas kas nors nuo jo rankos tikrai dar žus, nes jau jis per daug pradėjo klysti. Dėl Tatianos man irgi neramu, nes dar kai Rodrigas pasaky policijai apie savo įtarimus Julian tai Tatianos liūdijimas dar jam gali ne į naudą išeiti, kad ji nelaimės išvakrėse iš Matildos išgirdo jo būtent vardą
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 01 26, 2011 5:22 pm

Kaip man pagailo Emilio, kai pasakė kad jo mama padarė avariją Liūdžiu Vargšas vaikas net neįsivaizduoja kas jo laukia.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 01 26, 2011 5:25 pm

Emilio ir man pagailo, net nenutuokia, kad viskas per jo tėvą. Man tik labai įdomu bus Piedad reakcija kada sužinos, kad Julian žudikas...xa taip aršiai jį gina ir nesiklauso ką sako Rodrigas, kad matyt sužinojus tiesą skradžiai norės prasmegt, kad neklausė Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 01 26, 2011 5:36 pm

Kristina rašo:
Emilio ir man pagailo, net nenutuokia, kad viskas per jo tėvą. Man tik labai įdomu bus Piedad reakcija kada sužinos, kad Julian žudikas...xa taip aršiai jį gina ir nesiklauso ką sako Rodrigas, kad matyt sužinojus tiesą skradžiai norės prasmegt, kad neklausė Juokiuosi

Įdomu ant galo kai Piedad sužinos tiesą Julian kažin į ją nesikėsins? Galvoju
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 01 26, 2011 7:48 pm

Kažkodėl manau, kad kėsinsis Juokiuosi nes per įžanga kažkaip nuo pat pradžios rodo, kad Piedad nuo kažko bėga Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 01 28, 2011 5:57 pm

Šiandien man labai patiko Isadora, tiesiai šviesiai pasakė Camilai į akis ką galvoja apie ją. Išties taigi vaikui skaudu, o ji jau ne visai maža ir supranta, kad jos teta išardė jų šeimą. Benjitas tai dar mažutis nieko nesupranta, tai geras visiems Juokiuosi
Evos pasirodymai man irgi labai patinka kaip ji sunervina Chulianą, kaip šiandien net atsitrenkė į instrumentų stalelį Juokiuosi O Tatianą čia ir Chulianui paslaugą kaip reikiant padarė Juokiuosi Kaip ji vis dar to Rodrigo tiek laiko nemėgsta lyg jis jai būtų ką padaręs.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 01 28, 2011 6:23 pm

Tatianos neapykanta Rodrigui man nesuprantama, ko ji vis kabinasi prie jo? Ji pastebėjau visad tiki viskuo kas jai sakoma ir tai kad jis praeityje turėjo bėdų ją iki šiol persiokaja taip lyg jis koks išprotėjęs tipas būtų Juokiuosi
Julian tai jau labai netenka savitvardos, su ta padedėja klinikos vos tvardydamasis kalbėjo Juokiuosi
Camilos tai man gaila iš ties, kad tik galo sau nepasidarytų. Benjita bent mielas paguodė savo tetulę Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 01 29, 2011 2:02 am

Pagaliau Benja susiprotėjo, kad myli Tatianą ir nori pas ją grįžti, net nepasidavė pacientės viliojimams, kaip anksčiau Juokiuosi
Kažin ar nebus kita Chuliano auka Valeria Galvoju
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 01 29, 2011 3:04 am

Benjamin tai nustebino, kad atstūmė galiausiai gražią moterį Juokiuosi nors kartą suveikė smegenys, o ne kas tarp kojų Juokiuosi
Julian kalbėsena tai jau kuo labiau tuo toliau bauginanti. Kaip jis vis Piedad bando įpiršti, kad Rodrigo kaltas dėl visų nelaimių, o ta vis vengia tų kalbų/ Tokia jau išraiška jo nemirtinga, ypač kai plaukus savo brauko mąstydamas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 01 29, 2011 3:11 am

Jo Chulian su tais plaukais tai man ir patinka Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 02 02, 2011 6:20 pm

Video kurį įdėjo tai super, man patiko. Gražiai žiūrisi Eva su Julian Juokiuosi

Oj gera scena buvo kuomet Julian atėjo pas Rodrigą Šypsausi ir miela scena kuomet Camila su vaikais Tatianos kalbėjo Kietai šypsausi Uj dabar pavojus man atrodo ne tik advokatui bet ir Baltasarui dar ims grėst Nustebau

+EDIT

Eina sau, o dabar Julian visai nušoko nuo proto Nervinuosi vargšai visi ... sekretorė, advokatas ir Daniel Nustebau kaip žiauriai juos nužudė. Julian visai nutrūko nuo savo žudimo stiliaus Verkiu Baisu darosi, ką dar nužudys? Netekau žado
Greičiau Matilde pradėtų vėl kalbėti, kad daugiau niekas nenukentėtų
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 02 03, 2011 6:06 am

Aha dabar jis žudo visus iš eilės, kas pasipainioja jo kely Netekau žado Bet iš kitos pusės tai iki smulkmenų sugalvotas žudiko psichopato planas, kaip įrodyt, kad žudikas Daniel Vidal.
Bet įdomu kiek jis išbus nuo dabar nieko nežudydamas Galvoju Mano manymu, anksčiau ar vėliau jis vėl pasirinks kitą auką. O tada policija supras, kad žudikas vis dar gyvas...
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 02 04, 2011 11:29 pm

Aš irgi manau, kad šitom aukom viskas nesibaigs, ankščiau ar vėliau jis vėl smogs ir tada Julian atesi galas Juokiuosi

+EDIT

Jėga, pagaliau Rodrigas išėjo į laisvę, koks man džiaugmas Ploju Xa Julian vos susitvardė nenužudęs kitos aukos, visas tiesiog drebėjo... įdomu kiek ilgai jis taip ištems? Juokiuosi Angelis tai pasipūtęs kaip reikiant, vis mano kad jis visą tiesą žino... ot nė velnio... kaip laukiu tos akimirkos kada Luisa jį nuleis ant žemės ir įrodys, kad Julian yra žudikas Kietai šypsausi Tatiana irgi vis su savo kalinimais, vis man nedaeina ko ji taip to Rodrigo nemėgsta kai jis jai nieko nepadarė Galvoju Matilde noriu, kad prabiltų pagaliau... pasiilgau jos personažo kalbančio, o ne tik gulinčio ir žiūrinčio į vieną tašką Tik pažiūrėk
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPir. 02 07, 2011 2:40 pm

Aha Julianas galvoja, kad sugebės daugiau nežudyti net bandė atsikratyti visais peliais. Tačiau po to vos susilaikė nenužudęs tos šokėjos Juokiuosi Man ir įdomu kiek jis ištvers nežudęs ir kas bus jo naujoji auka Galvoju
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 68Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: ALGUIEN TE MIRA-
Pereiti į: