TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+4
Anahi
Maria Del Carmen
Kristina
Rubi
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 10 29, 2010 9:03 pm

mane irgi uzkabino ir nzn man kazkodel atrodo kad zudikas Mauricijus tas reporteris gal todel kad tik 15 seriju paziurejau ir parode kaip jis nusifilmuoja kaip su Matilda mylisi ir deda i ta lagamineli video kur tipo rode kaip zudiko ;D ben jau taip pasirode ... o kaip jums atrodo kas zudikas?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 10 29, 2010 9:22 pm

Visi ten būna įtartini, dabar beabejo įtartiniausias Mauricius, bet visgi galvoju, kad jis nebus žudikas, nes būtų per daug paprasta. Jaučiu bus žudikas tas ko net neįtartum, kad gali būti Šypsausi


Paskutinį kartą redagavo Kristina, Pen. 10 29, 2010 9:27 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 10 29, 2010 9:25 pm

Na Maurisijus išties įtartinas kuo toliau tuo atsiskleis daugiau jo keistenybių. Visiškai pritariu jis per daug įtartinas, kad būtų žudikas. Man atrodo, kad žudikas gali būti tas kurį mažiausiai įtari. Šiaip sunku pasakyt, bet aš galvoju, kad tai gali būt Chulianas Galvoju
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 10 29, 2010 9:32 pm

as is tikro ziurejau su tokia mintim is tikro kad pagrindinis nu tipo Rodrigas zudikas nes kazkaip dramiskiua butu ;DD
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 10 29, 2010 9:42 pm

Šiaip visko gali būt ypač kai jis priklausomas nuo narkotikų Galvoju Turbūt mažiausiai man įtartinas Benjaminas. Jis tik šiaip labai jau didžiulis mergišius ;DD
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 10 29, 2010 9:46 pm

bet va zinok man ir jis itartinas kazkiek ;D siaip tai visi itarimus kelentys, bet kazkodel man maziausiai Pedro Pablo nes jis toks bailys ;DD
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 10 29, 2010 10:14 pm

Matyt didžiausia staigmena ir būtų jeigu žudikas pasirodytų estą Pedro Pablo Juokiuosi
Bet matyt jis jau nebus žudikas, per daug jos tėviškai mielas jis Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 10 29, 2010 10:19 pm

aha kaip jis del tos Luisos nervinasi ;DD
bet sakykim kur rodo rankas 5:30 tai jos grynai moteriskos nes lb jau mazos.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 10 30, 2010 5:56 am

Na kažkaip į šitai neatkreipiau dėmesio, visko gali būt Galvoju Aš vienu tarpu irgi galvojau, kad tai gali būt moteris, bet dabar kažkaip atmečiau šitą galimybę. Nors kartais pagalvoju, kad čia veikia ne vienas žmogus, ypač tuomet kai išsiaiškino, kad mašina registruota išsigalvotu Bernardo vardu ir šis vardas pasirinktas todėl, kad Kanadoj buvo toks maniakas, kuris žudė merginas padedamas savo žmonos.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 10 30, 2010 6:14 am

Pedro Pablo nervinasi dėl Lucy Merkiu akį Luisa tai detektyvė Merkiu akį
O dėl rankų irgi kažkaip dėmesio neatkreipiau Merkiu akį Bet čia viskas painu, tai kol neparodys tol galėsim tik spėliot kas tikrasis žudikas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 10 30, 2010 2:42 pm

oj sumaisiau varda ;Dnet nzn man kazkodel jie ten visi toki itartini ;D sakyciau kad du cia veikia ;D man net Piedada kartais buna tokia itartina.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 10 30, 2010 3:30 pm

Mažiausiai man įtartini Tatiana, Camila, Pedro Pablo, Lola, Matilde ir detektyvai. O visi kiti visad kažkokių įtarimų kelia Nustebau
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 11 02, 2010 5:32 pm

Kristina rašo:
Mažiausiai man įtartini Tatiana, Camila, Pedro Pablo, Lola, Matilde ir detektyvai. O visi kiti visad kažkokių įtarimų kelia Nustebau

Aha pritariu man jie ir mažiausiai įtartini.
Jei žudikas yra psichopatas jis gali būt visiškai ramus ir nė kiek neišsiduot iš savo elgesio.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 11 02, 2010 6:27 pm

Kuo toliau tuo labiau domina kas yra tas tikrasis žudikas. Bus įdomu sužinoti ar spėlionės pasitvirtins iš tų ką labiausiai įtariu Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 11 19, 2010 4:11 am

o as kazkodel pradedu mastyt kad gali buti draugeliai ta prasme Rodrigas ir Benjaminas ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 28Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: ALGUIEN TE MIRA-
Pereiti į: