TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+4
Anahi
Maria Del Carmen
Kristina
Rubi
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 01 06, 2011 1:27 am

Jei dar reikia tos dainos čia nuoroda kuria gali parsiūst Merkiu akį
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 01 06, 2011 2:04 am

Dekui Šypsausi jau radau ideta muzikoje.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 01 06, 2011 8:18 pm

Vajetau vargšas Mauricio, tikiuosi labai, kad jam pavyks pabėgti ir Julian jo nenužudys. Bet viena auka tegu lieka gyva, kad pagaliau viskas išlystų į viešumą... Nervinuosi
Tatianai visai nebegerai, apsėsta dabar Benjamin yra, pastoviai nervinga ir kaltina viskuo, kad tik sunaikintų jį. Man labai gaila vaikų, kurie kenčia dabar dėl tėvų kaltės abiejų.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 01 07, 2011 5:10 am

Nu jo aš ir norėčiau, kad Maurisijus liktų gyvas, bet nemanau, kad jam taip greit pavyks pabėgti, nes tada kaip ir būtų serialo pabaiga, o kiek žinau planuojama 96 serijos pakolkas.
Beje koks man juokingas dabartinis Camilos ir Benjamino bendras gyvenimas. Camila įpratus ryte pamiegot ir jei visai vienodai, kad Benja turi keltis anksti ir vėluoja į darbą, o ji ne tik, kad jam pusryčių neparuošia, bet iš vis nesiteikia iš lovos išlipt Juokiuosi Viskas visai kitaip kaip prasideda buitis ir pasibaigia meilužių gyvenimas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 01 07, 2011 5:26 am

Xa čia tai jo Camilos ir Benjamin gyvenimas dabar nėra pats linksmiausias. Camila ne iš tų kurios dėl vyro ar vaikų keltusi ir pusryčius pultu gamint xa geriau jau pamiegos skaniai Juokiuosi

Bent tikiuosi, kad Mauricio liks gyvas. Geriau jau laiko ten prirakinta bet tegu nenužudo Nervinuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 01 07, 2011 5:55 am

Aš ir norėčiau, kad jo nenužudytų ir jis liktų su Matilde, nes vargšelei bus ne kas kai sužinos, kad jos buvęs vyras ir vaiko tėvas žudikas Liūdžiu
Julian čia gerai su tuo Daniel Vidal išsisuko, pasirodo, kad jo patėvis laisvėj tai policija dabar galvos, kad čia jis tas žudikas. Beje gal supratai kaip Juliano motiną nužudė?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 01 09, 2011 10:15 pm

Taip ir maniau, kad Rodrigo apsvaigino Julian. Kaip man gaila Rodrigo, kaip Benja taip gali. Koks jis draugas, kad praėjo abejoti tuo kuris visad jam padėjo ir net namus suteikė kada Tatiana jį išvijo kaip šunį. Toks ir draugas tada, net Piedad tiki juo kuri atvirkšiai galėtų netikėti, nes buvo nukentėjusi praeityje nuo jo. Laimei, kad atrado tikrą draugą Valeria, kuri išites nuoširdi, ne taip kaip Benja. Šitoj serijoj jis mane labai supykdė Juokiuosi Kaip patiko Julian reakcija, taip sumėtė Rodrigas kuomet paklausė apie jo patėvį ir policiją viską nugirdo, super Juokiuosi Pagaliau ir Rodris pradėjo prisimint įvykius kas nutiko naktį, kad kažkas jam suleido kažko.
Jeigu gerai supratau per reninį kažkokį nužudė.
Man irgi patiktų, kad Matilde gale su Mauricio liktų, man jie labai graži pora buvo. Bet jaučia širdis, kad jį taip pat nužudys Liūdžiu
O Tatiana, tai visai kvaiša paliko, jau nervuoja mane su tokiu nepakenčiamu elgesiu. Bet ką gali išvest iš proto Netekau žado Jeigu taip ir toliau sužlugdys ne tik save, bet ir verslą, per ją ir Matilde vargšė nukentės.
Xa Camila tai pavaro su draugėm Juokiuosi Bet taip ir reikia Benjai xa Juokiuosi

+EDIT

Eina sau kokia žiauri Mauricio mirtis, baisu darosi Verkiu ...Julian visai sulaukėjo...
Kaip man gaila Mauricio, jis tikrai tokio galo nenusipelnė Verkiu tikras beprotis Julian iki ko jis dar nueis? Nervinuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 01 11, 2011 8:28 pm

Julian pasidarė visiškas žvėris, šitaip nužudydamas Maurisijų pasielgė kaip tikras skerdikas. Bet jis visiškas psichopatas, nes tik toki žmonės gali elgtis lyg niekur nieko po tokios žmogžudystės. Nusiprausęs kraują sau atėjo pas Piedad ir vėl vaidino rūpestingiausią vyrą pasaulyje. Įdomu kai jo patėvis išsiaiškins jį irgi nužudys? Galvoju Bet dar nelabai suprantu, kas taip siaubingai paveikė jį vaikystėje, kad jis tapo tokiu šaltakrauju psichopatu Nervinuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 01 20, 2011 12:13 am

Man toks jausmas, kad mama prie jo priekabiavo ir jis pajuto moterims kurios turi karjera didelę antipatiją Nervinuosi be to imu tikėti, kad ne patėvis, o jis savo motiną nužudė Nustebau


+EDIT

Eina sau eina sau, vat dabar Matilde įkliuvo....kad tik jai pavyktų išsisukt, o tai vargšas vaikas tuomet liks be mamos ir be tėčio...uj...bet pagaliau Julian pradeda daryti begalės klaidų. Matilde čia protingiausia iš visų moterų, jau tokios scenos su ja puikios. Tiesiog nerealiai, labai patiko 88 serija.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 01 21, 2011 7:23 pm

Aha Matilde labai drąsi, leistis į nežinomą apleistą rūsį įtariant, kad tai gali būt žudiko slėptuvė. Eina sau aš taip neišdrįsčiau Juokiuosi Nors gal vis dėlto dar ji kažkur giliai tikėjo,kad Julianas ne žudikas ir norėjo įsitikint. Bet ta Maurisijaus galva atrodė tikrai šiurpiai Apšalau Įdomu ar jai pavyks išsigelbėt Nervinuosi
Šiaip iš vis serija įdomi ir intriguojanti kaip visos kitos. Dar gera ta vieta buvo kai Benjos dukra pamatė Camilą bučiuojančią Benją, anksčiau ar vėliau turėjo išaiškėt tiesa apie tėtušį Juokiuosi Nors dabar Benjai klius kai ateis Tatiana pasiimti. O Camila tai šiaip iš dalies nusipelnė viso šito, kad išardė sesės šeimą, bet man atrodo,kad ją išgelbės.
Įdomu kaip Rodrigas susisieks su Piedad Galvoju Serijos darosi vis labiau įtemptesnės.
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 01 22, 2011 12:28 am

man tai labai patiko kai Tatiana sugule su Benja ;D toki vienas kito issiilge buvo ....
o Mauricijaus galva tai atorde siurpiai.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 01 22, 2011 12:47 am

Anahi rašo:
man tai labai patiko kai Tatiana sugule su Benja ;D toki vienas kito issiilge buvo ....

Aha ta vieta tai gera buvo Juokiuosi Man ir žiauriai patiko ;DD
Bet ir įtempta 89 serija Nustebau Visa serija žiauriai įtraukė, jau tokia įtampa, nebuvo aišku ar pavyks Matildei pabėgt nuo Juliano ar ne. Tikiuosi ji visdėlto liks gyva Galvoju
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 01 23, 2011 12:18 am

Kaip man patinka Evos pasirodymai ir erzinimai Juliano xa Juokiuosi Julianas jau praranda kontrolę, dėl bet ko dabar širsta, net seselę aprėkė kada ta vardo nežinojo daktro kuris priima Matilde. Ir patėvis tikrai kietas vyrukas, ne iš kelmo spirtas, patinka man jo personažas Kietai šypsausi Galva Mauricio tikrai atrodė šiurpiai. Piedad mane tai nervina su savo aklumu, tokia virštelė paliko, siutas jau ima ir dar Benjamin kvaršina galva. Vis Rodriga pakvaišusiu laiko uf. Labai tikiuosi, kad Mati išgyvens ir toliau...po kol kas ji xa turi daugiau gyvybių nei katė xa kai toks žudikas vis sukasi šalia, kad ji nespėtų prakalbėti . Uf ir tikiuosi, atsipeikėjus galės pajudėti ir kalbėti. Nenoriu, kad šita daktaro prognozė būtų teisi Nervinuosi. Tas Angel irgi nervina apsėstas vis, ir nenori Rodrigo paleist. Tatianai dabar ne pyragai...sesuo ligoninėje, geriausia draugė taip pat, šeima iširus. Šiame seriale protingiausi Matilde, Rodrigo ir Mau buvo Kietai šypsausi vieninteliai kurie išmąstė ir veiksmų kažkokių mėgino imtis, kad apsaugotų kitus ir atskleistų žudiką. Net policija prieš juos nublanko, policininkai kaip visad paskutiniai sužinos teisybę Juokiuosi kiti greičiau tiesą randa nei jie Susigėdau Lola irgi kada tik prasižioja dar daugiau bėdų pridaro Netekau žado
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 01 24, 2011 10:01 pm

Aš irgi tikuosi, kad Matilde nebus paraližiuota Nervinuosi Dar Benjos kažkaip pagailo, juk šį kart jis nekaltas, kad Camila girta jam ant kaklo užsikabino ir pabučiavo. Vargšelis taip Tatianos gražiai prašė, kažkaip pagailo man jo Liūdžiu
O Camilos tai kažkaip pernelyg negaila, manau ji atsigaus. O ir pati kalta dėl visko. Savo laimės ant svetimos nelaimės niekada nepasistatysi. Tuo labiau jei sugrovei artimiausio žmogaus - savo sesės gyvenimą.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 01 25, 2011 6:20 pm

Aš irgi manau, kad Camila atsigaus ir galiausiai man atrodo kad susitaikys jos abi...bent tokia fin graži būtų Juokiuosi Benjos man igi labai gaila buvo, toks mielas buvo su lūpą nukabinta Juokiuosi Reik tikėtis, kad Matilde viskas bus gerai, ir Julian planai neišdegs ufff
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 58Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: ALGUIEN TE MIRA-
Pereiti į: