TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Beširdė (La desalmada)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Beširdė (La desalmada) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Beširdė (La desalmada)   Beširdė (La desalmada) I_icon_newest_replyKv. 07 08, 2021 2:40 am

Kompanija: Televisa
Prodiuseris: Jose Alberto Castro (Rubi, Teresa)
Metai: 2021

Kolumbietiskos telenoveles La dama de Troya remaikas.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Aktoriai:

Livia Brito - Fernanda Linares
José Ron - Rafael Toscano
Eduardo Santamarina - Octavio Toscano
Marjorie de Sousa - Julia Torreblanca de Gallardo
Marlene Favela - Leticia Lagos de Toscano
Azela Robinson - Martina Fernández de Estudillo
Sergio Basáñez - Germán Gallardo
Alberto Estrella - Carmelo Murillo
Kimberly Dos Ramos - Isabela Gallardo
Gonzalo García Vivanco - Rigoberto Murillo
Francisco Gattorno - Antonio Estudillo
Verónica Jaspeado - Juana Durán
Laura Carmine - Ángela Hinojosa
Alejandra García - Rosalina Santos
Julio Vallado - David Estudillo
Gabriela Zamora - Flor
Mauricio Abularach - José
Gaby Mellado - Clara Ochoa
Gonzalo Vega Jr. - Piero Vázquez
Cecilia Galliano - Miriam Soler
Macarena Miguel - Mary Pérez
Carlos Gatica - Gabriel Rojas
Claudia Arce - Candela Benítez
Fiona Muñoz - Sandra Fuentes
Ana Martín - Pachita Pérez
José Montini - Moreno
Raúl Araiza - Luis Vázquez
Daniel Elbittar - César
Yahir - Santiago Ramírez



Paskutinį kartą redagavo Elena, Pen. 01 28, 2022 8:36 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Beširdė (La desalmada) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Beširdė (La desalmada)   Beširdė (La desalmada) I_icon_newest_replyŠt. 10 09, 2021 7:36 pm

Ar yra žiūrinčių?
Aš žiūriu, bet man šiaip sau. Vencer el pasado įdomiau ir mažiau nuspėjama. Nors mačiau, kad Meksikoj ir JAV muša žiūrimumo rekordus ir net antrą dalį planuoja kurti.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Beširdė (La desalmada) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Beširdė (La desalmada)   Beširdė (La desalmada) I_icon_newest_replySk. 10 10, 2021 2:38 am

As ziuriu, bet esu gerokai atsilikus, kadangi truksta laiko. Man kolkas patinka, kaip paskui bus nezinau. Vencer el pasado irgi ziuriu. Sitas gal ir man kazkiek labiau patinka siuo metu, vienintelis minusas ketvirta karta Angie ir Rulli kartu, kiek jau galima.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Beširdė (La desalmada) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Beširdė (La desalmada)   Beširdė (La desalmada) I_icon_newest_replyTr. 10 13, 2021 6:27 pm

Boyer ir Rulli aš mačiau tik Teresoj, kitų jų telenovelių nežiūrėjau. Kaip TV pora man Livia Brito ir Jose Ron gražiau žiūrisi (Brito kokia graži man šitam vaidmenyje), tik Desalmada veiksmas labiau nuspėjamas, kažkaip atrodo viskas nuspėjama, o Vencer yra ką paspėlioti, kas bus ateityje. Dailininkų darbas man labiau Desalmadoj patinka, kad daugiau lauke filmuota, kostiumai, Vencer tokios dirbtinos negražios dekoracijos, matosi dirbtinumas, kartotinės sienos, mirgu margu viskas, vizualiai tai man neskoningai, pigiai atrodo, aktorių kostiumai irgi kažkokie pigūs, ne bet istorija įdomesnė.
Šiaip pažiūrėjau keletą serijų YouTube kolumbiečių La Mujer de Troya - vaidybos prasme ir visos vizualikos (dekoracijų, kostiumų) prasme man daug įtikinamiau padaryta, patiko pagrindinis blogietis tėvas, įtikinamesnis charakteris nei Santamarinos, kuris pervaidina ir dialogai meksikietiškam variante tokie kvailoki parašyti, tik tiek kad kolumbiečių variante pagrindinė pora tokia meh, o Brito su Ron su didesne chemija, ir šiaip gražiau žiūrisi. Realiai Desalmadoj trūksta kokybės dialoguose, charakteriuose, daug dirbtinumo, kolumbiečių kai žiūri tai rimtai atrodo, kad tokie žmonės kažkur Kolumbijoje gali gyvent. Tik kostiumai ir įvaizdžiai Desalmadoj gražesni.

Elena, kurias serijas dabar žiūri?
Aš praktiškai naujausias gal tik po 1-2 kartais atsilieku.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Beširdė (La desalmada) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Beširdė (La desalmada)   Beširdė (La desalmada) I_icon_newest_replyPen. 10 15, 2021 1:51 am

As tai labai daug atsilikus, Desalmados 32 serijas paziurejus, o Vencer 24 tik. Desalmados aplinka man irgi labiau patinka, ir siaip senokai buvau ziurejus tokio tipo telenovele, kur veikmas vyktu rancoje. O kad Vencer turi to tokio pigumo tai faktas, jau vien Renatos seima ko verta, nelabai megstu scenas su jais.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Beširdė (La desalmada) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Beširdė (La desalmada)   Beširdė (La desalmada) I_icon_newest_replyPen. 10 15, 2021 5:08 am

Taip, man irgi Renatos šeima ir tas jų butas toks... 😀
Dar Gema ir Rodrigas ilgą laiką buvo užknisantys personažai. Bet Gaby Rivero man labai simpatiška Vencer.
O Malverde gal žiūri?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Beširdė (La desalmada) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Beširdė (La desalmada)   Beširdė (La desalmada) I_icon_newest_replyPen. 10 29, 2021 4:19 pm

Gemos kalbejimo maniera mane ziauriai erzina, neimanoma klausyt jos. Gaby Rivero ir man sicia patinka.
Neziuriu. Kolkas man narco noveliu gana, o ir pagrindinis aktorius man visiskai nepatinka. Siuzetas irgi neuzkabino tiesa sakant.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Beširdė (La desalmada) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Beširdė (La desalmada)   Beširdė (La desalmada) I_icon_newest_replyPen. 01 28, 2022 8:34 am

Telenovele rodys per tv3 nuo vasario 7, 13 val laiku.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Beširdė (La desalmada) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Beširdė (La desalmada)   Beširdė (La desalmada) I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Beširdė (La desalmada)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» La Desalmada - ar žiūrėsite?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA-
Pereiti į: