TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 La Desalmada - ar žiūrėsite?

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

La Desalmada - ar žiūrėsite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: La Desalmada - ar žiūrėsite?   La Desalmada - ar žiūrėsite? I_icon_newest_replySk. 07 04, 2021 5:20 am

Labas! Kaip seniai buvau šiame forume, kad stebuklas, jog prisiminiau slaptažodį  Juokiuosi Ir kol susigaudžiau kaip temą sukurt Juokiuosi
Ar žiūrėsite naują Televisos telenovelę La Desalmada su Livia Brito, Jose Ron, Santamarina, Favela, Kimberly dos Ramos ir kitais?
Aš pažiūrėjau pirmą seriją - galiu pasakyt tikrai tikėjausi geriau, bet bent entrada, reklaminiai video gražūs ir atrodo daug žadantys, tai žiūrėsiu kaip toliau.
Prodiuseris El Guero Castro, tas pats kaip mano mėgstamų Rubi ir Teresos, tai vilčių dedu.
Ar bus žiūrinčių dar?
Ir klausimas kokiuose užsienio forumuose dar diskutuojate, nes matau, kad šis forumas mažai aktyvus...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

La Desalmada - ar žiūrėsite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Desalmada - ar žiūrėsite?   La Desalmada - ar žiūrėsite? I_icon_newest_replyPir. 07 05, 2021 2:42 pm

Labas Šypsausi As irgi pirma serija paziurejua, man patiko, ziuresiu toliau. Apie telenoveles as kaip ir niekur nediskutuoju, nes nelabai speju ziuret paskutiniu metu. O siaip lankausi forume Comunidad de telenoveles, nors dabar ir ten mazai ka rasau, kazkaip nera noro. Cia bandziau kurt temas nauju telenoveliu, bet kadangi jose nauju diskusiju buvo absoliutus nulis, net tu kurias pas mus rodo, tai nuleidau rankas. Deja, bet Lietuvoje tokie telenoveliu forumai jau atgyveno savo cikla, dabar dauguma sedi socialiniuose tinkluose.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

La Desalmada - ar žiūrėsite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Desalmada - ar žiūrėsite?   La Desalmada - ar žiūrėsite? I_icon_newest_replyTr. 07 07, 2021 6:56 pm

Elena, per kur žiūri?
Aš pirmą seriją jų puslapyje peržiūrėjau, bet antros ten dar nėra...
Ar ten vėliau įkelia?
Ir gal dar žinai, ką tie Brito bebes de luz reiškia? Kas čia per dalykas? Juokiuosi

Pirma serija man nelabai patiko, nes visiškai jokios chemijos tarp Desalmados ir jos pirmo vyro, atrodo visą seriją ir lauki, kad greičiau jį užmuštų 😀 Tos vestuvės tokios blankios, meilės prisipažinimai netikroviški. Galėjo geresnį pirmą vyrą parinkt ir įdomesnį pirmos serijos scenarijų, kad tikrai jaustųsi veikėjos laimė ir nerūpestingos dienos. Būna pvz filmuose apie karą tas laimės, meilės ir atėjusios karo negandos kontrastas. Galėtų pasimokyt. Dabar kažkaip atrodo, kad ir tą pirmą vyrą nužudys - nedidelis praradimas.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

La Desalmada - ar žiūrėsite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Desalmada - ar žiūrėsite?   La Desalmada - ar žiūrėsite? I_icon_newest_replyKv. 07 08, 2021 2:29 am

Televisos puslapyje kolkas, ten visada ikelia, bent vakare kai as ziuriu tikrai buna jau. Bebes de luz as suprantu kaip sviesos vaikai, daugmaz kad fanai nusviecia jos gyvenima. Tai pirmam vyrui bet ka parinko, del vienos serijos nutare perdaug nesivargint Juokiuosi Svarbu kad su Ron ji gera chemija turi, Muchacha italiana ju pora man labai patiko. Sukursiu as gal noveles tema, kad butu galima ten aptarinet Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





La Desalmada - ar žiūrėsite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Desalmada - ar žiūrėsite?   La Desalmada - ar žiūrėsite? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
La Desalmada - ar žiūrėsite?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Beširdė (La desalmada)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: NAUJIENOS-
Pereiti į: