TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+8
Kristina
Dinute*
Vijolina
Milka
elizabeth=*
michelle
monikute19
Anahi
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 06 01, 2016 4:10 am

Per kurią svetainę žiūrite šią telenovelę? Man visi, kuriuos žiūrėjau, yra virusiniai arba išvis neveikia.. Netekau žado
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 06 01, 2016 4:13 am

Milka rašo:
Per kurią svetainę žiūrite šią telenovelę? Man visi, kuriuos žiūrėjau, yra virusiniai arba išvis neveikia.. Netekau žado
As ziuriu cia:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 06 01, 2016 5:58 am

Kokie įspūdžiai po pirmųjų serijų? Man asmeniškai viskas įdomiai žiūrisi. Visos trys seserys labai patinka. Angie vaidyba nepriekaištinga. Tik vis dar nelabai perprantu Mariano personažą
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 06 01, 2016 6:17 am

Man irgi kolkas patinka. Kadangi Lazos de amor nemaciau, tai sita versija labai idomiai ziurisi. Angie visuose trijuose vaidmenyse nuostabi, kiekviena sesuo jai gavosi skirtinga, skiriasi netik kalbejimo manera, bet net ir visokie smulkus judesiai. Mariano as irgi neperprantu kolkas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 06 02, 2016 12:34 am

Angelica vaidina nuostabiai, tikrai labai skiriasi visos trys seserys. Ana Leticia tikras velnias su psichikos liga, man gaila, kaip ji manipuliuoja Ana Laura. Tikejaus, ji nebus tokia jau bloga, tik truputi isdykus ir pasimetus, bet yra kitaip. Mariano man atrodo kad i ja ziuri tiesiog kaip i dukterecia, nors jis ne angeliukas, gi turejo meiluze. Dar labai keista, kaip Soledad bando nuo Anos Lucios nuslept tiesa ir uzdraust jai su visais bendraut, suvokiu, kad prarado dukra ir Lucia jai pakeite ja, bet apribot laisves juk negali.
O pas mus rode Lazos de amor? pavadinimas girdetas, bet esu tikra, kad irgi neziurejau.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 06 02, 2016 12:51 am

Taip, rode. Lietuviskai vadinosi Meiles saitai.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 06 06, 2016 6:53 pm

Ir aš prisijungiu prie žiūrinčių Mąstau Kol kas visai įdomiai, Anos Lucios personažas toks išskirtinis, visa tokia laiminga, neverkšlena, tokia radiante : D Ana Leticia tai išties tipinė blogietė. Kažkodėl Inaki man labai panašus į Olegario iš Cosita linda, aišku, aktorius tas pats, bet vistiek smagus personažas.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 06 14, 2016 10:17 pm

Pradėjau ir aš nuo sekmadienio žiūrėt šią telenovelę. Nėra taip, kad viskas patiktų, kaip kurias scenas prasuku, bet žiūrisi lengvai. Iš visų trijų seserų įdomiausia stebėti Ana Leticia, Ana Laura kartais net nervuoja, dabar mačiau 6 serijas tai pasirodė gan nuobodus personažas. Na gal dabar kai susipažino su tuo Valentinu bus įdomesnė. Nors jis ir slepia kažkokią paslaptį, akivaizdu, kad specialiai su ja susipažino tik įdomu kam nori atkeršyt Galvoju Dar vienas nervuojantis personažas Soledada, jau tokia savanaudė, viską daro, kad atitolint Ana Lucia nuo tiesos apie jos kilmę. Ana Lucia man nė labai patinka, nei nepatinka, tokia per vidury. Tik jos pora su Santiagu visiškai nekabina, jų pokalbius dažniausiai prasuku, kažkokie nuobodūs kolkas gal vėliau paįdomės. Kas labiausiai patinka kaip Ana Leticia vilioja Ramiro, o jis nelabai ir priešinasi Juokiuosi Patinka man jų scenos. Pažiūrėjau youtube kelias scenas iš originalo tai ten ir blogoji sesė vilioja sesės vyrą. Tik geroji ten akla tai blogoji elgiasi dar nagliau, prieš pat jos akis jį visaip gundo Juokiuosi Tikuosi, kad ir čia toliau tęsis tas katės ir pelės žaidimas.
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 06 15, 2016 1:11 am

Ana leticia tikrai idomus personazas, Ana Laura man artima, tik nervina, kaip Ramiro pasiduoda vilionems, vyras be stuburo. Ana Lucia ir Santiago tokia standartine telenoveliu pora, vienas prarades atminti, kita nezino kilmes, gal del to nelabai idomus. Man nelabai nei ta jos akrobatika, nei burimas kortomis. Be to, jie pora ekrane kazin kelinta karta.
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 08 07, 2016 12:26 am

Galbut niekas jau nebeziuri? As taip suprantu, kad arteja pirmo etap opabaiga, nes serijos vel pasidare 1,5 val ilgio Merkiu akį Bendrai siai dienai mano ispudziai tokie, kad per daug rodoma istrauku is praeities, visai is pirmo zvilgsnio pozityvus personazai ant sazines turi ne viena nuzudyma, kazkaip pe rdaug to jau Juokiuosi ir is seseru Ana Lucia mane zavi maziausiai.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 08 07, 2016 2:30 am

As visdar ziuriu. Anksciau buvo kalbama kad tarp etapu bus pertrauka, bet dabar kai rodo po dvi serijas, greiciausiai pertraukos jau nebus. Man istraukos is praeities kazkaip nekliuna, nes jei ju nebutu, tai is siuzeto mazai kas ir liktu idomaus. Is seseru man maziausiai Ana Laura patinka. Nemegstu nei jos kalbejimo manieros, nei veido israisku, o jos pora su Ramiro visiskai nuobodi ir be jokios chemijos. Su Ana Leticia Ramiro chemijos tikrai gerokai daugiau turejo tose keliose scenose.


Paskutinį kartą redagavo Elena, Sk. 08 07, 2016 11:31 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 08 07, 2016 11:21 pm

A, tai pertraukos nebus? Gal ir gerai, jei taip, nenusiteikus as laukt rudens. Keista, Ramiro ir Ana Laura nesiziuri ir man, jis padarytas totaliu kvailiuku kaip n vienoj ankstesnej telenovelej, ji irgi naivumo isikunijimas. Bet ziuriu, jau visi pradeda perprast Ana Leticia.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 08 07, 2016 11:34 pm

Tame ir esme, vienas kvailys, kita naivuole. Kai jie buna kartu, viskas taip saldu, nulis aistros, jokios kibirksteles, atrodo lyg darzelinuku meile. Visos ju scenos kaip sako ispanai siaubingai cursi. As vis laukiu kol kazkas rimtesnio prades detis tarp Anos Leticios ir Iñaki, gal bent jie bus aistringesni Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 10 18, 2016 10:47 pm

Kada sios telenoveles finalas, jau traso ultimas semanas?
 Pagaliau trys seserys susitiko Šypsausi vis tik nuobodziausiai ekrane man ziurisi Ana Lucia su Marcelo.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 10 18, 2016 10:54 pm

Finalas spalio 24. O man kaip tik labai patinka Ana Lucia su Marcelo, daug labiau nei su Santiago.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: TRES VECES ANA-
Pereiti į: