TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+11
Sasha Belov
Angeliukas
Kristina
Dinute*
michelle
Gabi
monikute19
Vijolina
Sabrina
Anahi
Elena
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 04 02, 2015 11:13 pm

Man apskritai Grettell ivaizdis sitoj novelej fantastiskas, nepalyginsi su tuo kur Lo que la vida me robo buvo. Ana Brenda jos fone man tiesa sakant nublanksta, nors kitose sitos noveles versijose kaip tik blogiete maziau ispudinga budavo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 08, 2015 10:06 pm

Elena rašo:
Man apskritai Grettell ivaizdis sitoj novelej fantastiskas, nepalyginsi su tuo kur Lo que la vida me robo buvo. Ana Brenda jos fone man tiesa sakant nublanksta, nors kitose sitos noveles versijose kaip tik blogiete maziau ispudinga budavo.
 Aš irgi pagalvojau, kad Ana Brenda blankokai atrodo...

Aha, su Kate del Castillo - ten geroji sesuo buvo ryški:)
O kokie dar buvo La Mentira remeikai?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 08, 2015 10:23 pm

Telemundo versija El juramento, ten pagrindine buvo Natalia Streignard, o blogiete Dominika Paleta. Ir dar buvo Televisos remaikas Cuando me enamoro, kur pagrindine Silvia Navarro, o blogiete Jessica Coch.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 15, 2015 3:45 am

Dar karta is trailerio isitikinau kad tikrai labai laukiu sitos telenoveles ;]]
Atgal į viršų Go down
michelle
Forumo dizainerė
michelle


Amžius : 27
Miestas : ***
Parašė : 182
Prisijungė : 2014-02-12

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 15, 2015 8:51 pm

Nu blem gal nebloga, nu bet ir vel tas pats per ta pati, galejo bent ta kersto esme pakeis, kad ne uz broli;(
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 15, 2015 9:29 pm

Man kas kliuna, tai Sendel pasirinkimas vaidinti pusbroli. Ankstesnese versijose jis juk panasaus amziaus budavo kaip ir pusseseres, o cia senis palyginti su jom. O ir jo motina vaidinanti aktore laisvai galetu vaidinti jo zmona Juokiuosi Aprasyme dar raso kad jis Vero nuo vaikystes mylejo, bet kad jo vaikystej ji dar kudikys turejo buti Juokiuosi Mejia ir vel kazkokiu nesamoniu privele, bet manes jau stebint ir neturetu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 15, 2015 11:05 pm

Tikrai nelogiškas pasirinkimas ,juk Sendel jau tikrai ne jaunuolis.Tiesa o kas vaidins pagrindinio broli del kurio nores atkersyt?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 15, 2015 11:18 pm

Broli vaidins Pablo Montero.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 04 16, 2015 1:22 am

nu jo del sito su Sendel tai nesamone, bet mane tokios istorijos domina nors kiek ir nuvalkiota... is visu foto man patinka merginu ivaizdziai, grazios vietos.
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 04 18, 2015 4:00 pm

Anai pavyko sudainuoti daina, ir sakyciau nebloga balsa turi ;]]

Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 04 18, 2015 9:42 pm

Balsa ji turi labai nebloga, bet sudainuot gerai jai deja nepavyko. Jauciasi kad gerokai truksta praktikos. Aisku irasyta versija skambes geriau, bet kad galetu gyvai dainuoti jai reikia pasimokyti truputi.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 04 25, 2015 4:14 am

Kolkas Mejia ir su sita telenovele nesublizgejo, pirmos savaites reitingai tiesiog tragiski ir su kiekviena diena vis prasteja, vakar nukrito iki 17. Zmoniu komentarai irgi daugiau negatyvus nei pozityvus. Negi Mejia is savo klaidu visai nesimoko Tyliu
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 04 25, 2015 9:37 pm

Na tikiuosi reitingai dar kils. Šypsausi As nors neplanavau jos ziuret del zinomos istorijos bet promo ir trailer mane sugunde perziuret visas kiek yra serijas .Ir galiu pasakyti kad uzkabino mane net labai:) aisku del laiko stokos as paziuresiu dar kelias serijas ir turbut mesiu nes gal musu televizija ja nupirks ,ko as labai noreciau .o jei nenupirks pratesiu per interneta Šypsausi Surinktas puikus elenco ,nuostabioje vietoje filmuoja nuostabi pagrindine daina ir dar visiskai nesijaucia Mejios stiliaus,ta prasme kolkas nera visokiu banalybiu.  Na Sendel man visai nesiziuri vaidinti jaunuoli nors jis su pusseserem ale panasaus amziaus.Bet va kas man labiausiai patinka tai Ivan Sanchez .As jau ji La Tempestad pastebejau bet cia jis tiesiog paverge mane ,jo aktoriniai sugebejimai yra kazkas nerealaus,tos jo veido israiskos labai itikinamos.Na isties puikus aktorius...Zodziu man asmeniskai labai patinka sita telenovele ir labai noreciau kad nenusivaziuotu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 04 30, 2015 8:05 pm

Man keista del tokiu reitingu, nes mundolatino forume tai daug sakyciau serijas siunciasi. Kaip tuo tarpu kitu televisos telenoveliu po 6-7kartai sios 22kartai. Tai maniau, kad jos reitingai geresni.
Pati sios telenoveles neplanavau ziureti ir neziuresiu, pirma serija pasiziurejau tai ispudzio nepaliko, pagrindinis veikejas labai nepatinka, i Sendeli ''pajauninta'' irgi negaliu ziureti. Šypsausi Jei nupirktu LT TV tai gal ir uzmesciau viena aki Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 04 30, 2015 8:50 pm

Pradejau ziureti sia telenovele, tikiuosi kad ir baigsiu, jei nenusivaziuos Šypsausi Sendel ar kaip ten jis man irgi nepatinka, bet kol kas pakenciamas. Pagrindine pora graziai ziurisi kartu, kol kas viskas liuks Puiku
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 312Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Kerštinga meilė (Lo imperdonable)-
Pereiti į: