TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+2
Elena
michelle
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 01 14, 2015 9:41 pm

Pirmiausiai, tai labai gera zinia parasei, kad bus 2 sezonas sios telenoveles, nors ir buvo galima tiketis, man tai gera zinia, nes si telenovele patiko nuo pradzios iki galo, aisku buvo vietu kai negalejau ziureti, kai buvo ziauriu, bjauru, pikta, bet visa tai sudejus matyt ir buvo rezultatas kad ji mane taip trauke, nors tokio pobudzio telenoveles tikrai nepatiko labai, o dabar matyt joms pribrendau.

O dabar apie finala, laimingos pabaigos kazkaip nesitikejau, bet vistiek sios telenoveles pabaiga tikrai suintrigavo ir labai lauksiu 2sezono ir Saros kersto.
Paskutiniu metu i Teca jau ziureti nebegalejau, slykstus padaras, o ir jo pabegimas is kalejimo su sraigtasparniu toks jausmas jei esi mafijos galva tai tau viskas galima. Kad Indio liko gyvas irgi nenustebau, juk tai vienas is pagrindiniu Saros priesu kitame sezone. Manuelis maloniai nustebino, nors visa laika giliai sirdyje jauciau, kad jis geras zmogus ir nori tik padeti Sarai. Is Quintanillios to ir tikejausi, kad pades Sarai, ir apsaugos jos sunu ir seseri.

Reziume, tikrai esu patenkinta sia telenovele. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 01 15, 2015 3:19 am

Man tas Tecos pabėgimas iš kalėjimo su sraigtasparniu visiška nesąmonė. Nieks nieko nedarė ir laukė kol sraigtasparnis kuo ramiausiai nusileis kalėjimo kieme ir tik Tecai link jo einant pradėjo šaudyti. Suprantu, kad papirko apsauginius, bet visiškai visų papirkt negalėjo. Čia stipriai prasilenkė su realybe. Nežinau ar žiūrėsiu antrą sezoną,nes negaliu į Jose Luis Resendez žiūrėt šitame personaže. Man šis aktorius labai patinka ir net jo personažo nesugebėjau nemėgti  Juokiuosi  buvo visai įdomu jį pamatyti neigiamam vaidmenį. Bet tikėjaus, kad gale jį nušaus, bet kur tau. Tikrai nenorėsiu į jį žiūrėt antrą sezoną.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 02 16, 2015 1:42 am

Litzy uzsimine jog antrame sezone galesime isgirsti jos atliekama daina.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 05 20, 2015 2:02 am

Antrame sezone prie telenoveles jungiasi Mauricio Henao ir Ana Lucia Dominguez. Filmavimai turetu prasideti jau rytoj.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 06 09, 2015 11:40 pm

Taip pat antram sezone isvysime Carla Hernandez (Rosa Diamante), Diego Soldano (La patrona, Los miserables), Oscar Priego (Dama y obrero, En otra piel). Premjera numatoma rugpjucio menesi.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 06 10, 2015 4:36 am

Labai laukiu antro sios telenoveles sezono, tikiuosi, kad bus ne ka maziau intriguojantis negu pirmas. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 06 10, 2015 4:50 am

Rase jog rodys veiksma po 5 metu. Kaip supratau Sara bandys pabegti is kalejimo, bet jai nepavyks ir gaus 25 metus. O paskui Aracely deka kazkaip pavyks jai iseiti ir tada jau ji kersys savo priesams.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 09 02, 2015 8:54 am

Antro sezono premjera rugsejo 22.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 09 02, 2015 3:37 pm

Nustebau Nustebau Nustebau Verkiu
As kazkaip buvau isitikinus, kad pirmadieni El senor de los cielos3 baigiasi, ir vakar jau Senora Acero 2 startavo, tai dar iki 22d ESDLC3 rodys Nustebau
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 09 02, 2015 9:57 pm

Deja, jie is tos narco bando spaust kiek tik gali, nors ka spaust jau nelabai ir yra. Tai bent sekso scenu prikisa, tai trio tai dar kas Juokiuosi As dziaugiuosi kad bent Mau is ten isejo ir gal pagaliau kazkokioj normalioj novelej pasirodys, nes nors neseniai maciau filma su juo, bet vistiek esu pasiilgus jo telenovelese.
Kazkas buvo paleides ganda kad prasides rugsejo 2, tai dauguma tuo ir tikejo. O kadangi as perziurineju avance maciau jog tik ultimas semanas dar reklamuoja, todel iliuziju kad jau baigiasi nepuoselejau Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 09 24, 2015 9:46 am

Antro sezono pradzia nenuvyle Šypsausi Sara atrode tokia kieta su tuo ginklu, matosi jog labai pasikeite po visko. Tik tikiuosi jog ten buvo Teca o ne koks nors jo antrininkas, nes tada reikstu kad bus ir trecias sezonas. O cia jau nieko gero nezadetu, pradetu kimsti kokiom sekso scenom kaip El señor. Ta Berta tai nedekinga bjaurybe. Jei ne Sara, ji ir dabar sedetu tam savo invalido vezime. Idomu kaip galiausiai Sarai pavyks iseiti, nes abejuoju kad tas pabegimas isdegs Galvoju Aracely atrodo kazka yra sugalvojus, tik idomu ka. Smagu matyti Litzy dainuojancia, dar viena novele kur jei pavyko suderint abu savo talentus Šypsausi Taip ir maniau kad Josefina su Quintanilla sueis Juokiuosi Vargsas Salvador, pagrobe, narkotiku prikimso ir dar idave policijai. Tikiuosi pavyks ji issukti ir jam nepabloges sveikata del sito ivykio. Teca ir sitam sezone toks pat slykstus. Tie visi vaizdai operacineje ne mano jautriems nervams buvo, matyt atpratau Juokiuosi Maniau kad serijoje rodys tuos vaizdus is expedientes, bet pasirodo ne. Dziaugiuosi kad pries tai paziurejau, nes dabar rodo tai kas buvo po ju.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 09 24, 2015 3:15 pm

Manes irgi nenuvile 1serija, o netgi labai patiko. Nors serija ir ilgesne buvo bet buciau ziurejus dar ir dar jau laukiu kada ides 2serija. Juokiuosi
Serijos pradzioje Sara tokia grazi atrode Įsimylėjau
Man irgi dabar labai idomu kaip ji istruks is kalejimo. Kazkodel ir man atrodo kad su tuo pabegimu nieko nesigaus. Juokiuosi Teca tai ziaurus slykstyne. Tik man iskilo klausimas kaip jis liko gyvas po tokio susaudymo Nustebau Berta tai nereali bjaurybe, kazkaip as jos ir toliau nevirskinu net nuo pat pirmos serijos Juokiuosi Aracely dainuojancia labai gera buvo ziureti. Įsimylėjau O kad Josefina su Quintanilla sueis mane nustebino Juokiuosi Va Salvarodo tai nereikia gaila Verkiu Idomu kaip jam toliau bus su sveikata nes serijos pabaigoje tai baisokai atrode Šypsausi
As nustebau kad nerodo tu expedientes vaizdu, nes kitose telenovelese tai butent is to serija ir susidarydavo. Juokiuosi
Na ka ilgai laukem ir sulaukem, bent jau as, tik tikiuosi kad nebus 100 seriju Juokiuosi Po ESDLC3 man jau gana tokio ilgo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 09 25, 2015 12:00 am

Todel kad susaudymas buvo ivykiai is sezono finalo, o cia rodo tai kas buvo iki to. O ko cia stebetis del Josefinos ir Quintanillos Juokiuosi Jis rupinosi Salvadoru, ja ir jos sunumi, juos saugojo. Josefina is savo vyro niekada nieko panasaus nesulaukdavo. Quintanilla irgi zmogus, jam taip pat reikia kazkokiu normaliu santykiu su moterim, o Josefina visada salia. 100 seriju manau nebus, nes La querida del Centauro jau bus pabaigta filmuoti ir vargu ar jie temps su premjera. Stopelo jau parase paskutine serija.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 09 25, 2015 6:18 pm

Antra serija taip pat susiziurejo labai gerai. Intriga islaikyta nuo serijos pradzios iki pat pabaigos. Ir vis jauduliukas buvo ar pabegs Sara ar ne. Šypsausi Bet deje. Idomu kaip toliau viskas vyks. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 11 15, 2015 8:59 pm

Niekas nebeziurit, kad diskusiju visai nera?
Mane 2sezonas nuvyle, bet dar ziuriu, bet kazkaip emociniu labai dideliu nekelia, bet dar ziuriu, idomu kaip viskas toliau bus bet vis daugiau kartu vis prasuku arba per vlc player pasigreitinus suziuriu, kad laiko labai negaisti, o jo pas mane paskutiniu metu telenovelem nebelieka Verkiu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 46Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: SEÑORA ACERO-
Pereiti į: