TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+2
Elena
michelle
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 01 01, 2016 10:58 pm

Gal kas žinot ar 2sezonas bus paskutinis ar bus dar vienas?
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 01 03, 2016 5:36 am

Bus 3.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 01 12, 2016 11:04 pm

Ir kaip Jums antrojo sezono finalas? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 01 13, 2016 6:26 am

Iš viso finalo sudomino tik paskutinė dalis, taip ir galvojau, kad Teca apsimes kolumbiečiu. Kad nušaus Sarą nesitikėjau, bet jei bus 3 sezonas tai tikriausiai atgaivins ją, kaip pirmam sezone buvo su Indio kai jį nušovė Sara. Na gal bent Teca pagaliau negyvas ir nebeteks matyti savo mėgstamo aktoriaus tokiam siaubingam vaidmenį. Džiaugiuos, kad Doriga liko laisvas, jis tikrai nenusipelnė kalėjimo. O daugiau neturiu ką parašyt, nes visa kita nedomino, nei Pepito, nei Tuti, nei Indio, nei Erick su Josefina. Vienintelė dar įdomesnė Aracely, bet jos paskutinėj serijoj kaip ir neparodė Galvoju
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 01 13, 2016 4:53 pm

Visiškai Tau pritariu, aš peržiūrėjusi vakar finalinę seriją likau nusivylusi. Priešpaskutinė buvo daug įdomesnė. Va Aracely paskutinėje serijoje ir man trūko. O serijos pabaigą tai taip ir maniau, kad tokia bus ir kad Teca apsimes savo dvynių irgi. Juokiuosi Nors aš manau, kad ir Sara ir Teca bus gyvi trečiame sezone ir toliau veiksmas lyg iš naujo Šypsausi Aišku bus naujų personažų, nes nemažai išžudytų yra.
Aš neplanuoju žiūrėti sezono šios telenovelės, nes ir ši taip sakyčiau sunkokai žiūrėjau. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 01 17, 2016 3:57 am

O man tai patiko paskutinė serija. Teca tai tikrai nebus gyvas, o Sara tai turi išgyvent, nes kitaip pavadinimas netiks Juokiuosi O man Aros visai netrūksta, ačiū dievui, kad nerodė, nebemėsgtu aš jos, užsiiminėjo nesąmonėm ir pakliuvo. Aš tai tik džiaugiuosi, kad Begoną su tėvu pašalino, nes kiek galima juos kentėt.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 03 31, 2016 9:03 pm

Gonzalo Garcia Vivanco prisijungė prie aktorių komandos ir pasirodys 3 sezone.

José Luis Reséndez 3 sezone nebevaidins.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 04 02, 2016 9:07 pm

Scarlet Gruber dalyvavo atrankoje

Diskusijos - Page 5 953651475418789 Diskusijos - Page 5 D07a90475418793
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 04 02, 2016 11:16 pm

Tai Tecos tikrai nebebus Juokiuosi
Vien dėl Gonzalo Garcios Vivanco ir Scarlet Grubber, aišku jei pastarąją patvirtins bus verta 3čiaji sezoną žiūrėti. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 04 03, 2016 12:50 am

Scarlet man patinka, bet labai tikiuosi, kad ji nevaidins čia. Nežiūrėjau šio projekto, tad noriu jos vaidyba matyt kokiam naujame seriale, kuris mane sudomintų. Labiau ją norėčiau išvysti Pedro telenovelėje Despertar Contigo
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 05 13, 2016 7:13 am

Trecio sezono istorija:

“Señora Acero 3, La Coyote” narra la historia de los migrantes mexicanos y su lucha por lograr el sueño americano y evitar ser detenidos por el departamento de inmigración, o por las bandas de narcotráfico de las fronteras que los secuestran para utilizarlos como esclavos en la producción y distribución de drogas.

El primer actor Sergio Goyri entrará por la puerta grande a las Súper Series de Telemundo interpretando a Chucho Casares, uno de los capos del narcotráfico más poderosos del norte de México conocido por proveer las mejores armas importadas a los cárteles, terroristas y hasta del propio ejército mexicano. Ante los ojos de todos, Chucho es un hombre encantador, padre de familia y marido ejemplar, pero detrás de su encantadora sonrisa, se esconde un hombre sanguinario, despiadado y cruel que le hará la vida imposible a Vicenta.

En su debut en las pantallas de Telemundo, Carolina Miranda le dará vida a Vicenta Rigores, una mujer de belleza salvaje y temperamento aguerrido, que destaca en un mundo de hombres por ser la coyote más famosa y temida de la frontera entre México y Estados Unidos. Ella sabe que el único delito cometido por muchos de estos migrantes es haber nacido del otro lado de una línea que divide los dos países. Por esta razón, estará dispuesta a protegerlos con su propia vida. Vicenta detesta a los narcos, sin saber que está directamente emparentada con el apellido de una de las familias narcotraficantes más poderosas de México: es la hija bastarda de Vicente Acero (Damián Alcázar), padre de Salvador Acero (Michel Duval), único heredero, hasta ahora, de la dinastía Acero.

Luis Ernesto Franco le dará vida a Daniel Phillips, un honesto y riguroso oficial de Homeland Security. Daniel es un hombre justo, noble, que cumple su deber y por eso choca titánicamente contra la “profesión” de Vicenta. Cada uno defiende su territorio y sus ideas sobre la justicia. Ambos están en lados opuestos de la frontera, pero cada uno terminará por entender el punto de vista del otro.

El primer gran amor de la vida de Vicenta será Abelardo Casares (Adrián Di Monte), un joven tímido, leal a sus valores y principios, que siempre choca con su padre (Chucho Casares) por estar en desacuerdo con sus maneras de manejar los negocios y las personas. Es sensato al tomar decisiones, pero no le tiembla el pulso para defender sus ideas.

Además del elenco protagónico, esta producción cuenta con un reparto estelar que incluye a Adrián Cue, Aurora Gil, Citlalli Anaya, León Peraza, Mauricio Henao, Oscar Priego, Oka Giner, Patricia Navidad, Roberto Wohlmuth, Rodrigo Guirao, Rosario Zúñiga, Susana Lozano, y Shalim Ortiz.

“Señora Acero 3, La Coyote” es una producción original de Telemundo, realizada por Argos Televisión, bajo la producción ejecutiva de Mariana Iskandarani y Marcela Mejía.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 08 08, 2016 4:48 am

Visai įdomiai žiūrisi 3 sezonas, net nemaniau, kad patiks ir užkabins. Jei ne kaip kurie likę veikėjai pirmutinės serijos būtų atrodę kaip žiūrint naują serialą. Net nepalyginsi su antru sezonu, kurį buvo neįmanoma žiūrėti. Aš tikriausiai vienintelė džiaugiuosi, kad nebėra Saros ir Tecos, pasibaigė tas jų beprasmis karas. Man patinka, kad be Vicentos, Salvadoras dabar seriale užima svarbų vaidmenį. Patiko kaip jis išgelbėjo Vicentą ir kitus nuo Indio. Nuo antro sezono jis stipriai pasikeitė. Kas nepatinka tai jo žmona, laukiu kada Pepito ją nuo jo nuvilios Juokiuosi Sergio Goyri Chucho vaidmuo ir labai tinka. Taip pat džiaugiuosi, kad čia galiu vėl išvysti Luis Ernesto Franco, labai pamėgau šį aktorių po Bajo el mismo cielo. Panašu, kad čia nusimato meilės trikampis tarp jo, Vicentos ir Abelardo.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 08 08, 2016 7:59 am

Abelardo deja nepasiseke, nes jis yra tas trecias nereikalingas, kadangi Luis Ernesto yra sio sezono pagrindinis aktorius. As tikrai dziaugiuosi kad sio sezono pagrindine siuzetine linija yra nauja, nes mane uzknisa sitos daug sezonu turincios noveles, kuo daugiau sezonu, tuo labiau viskas apie ta pati.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 08 09, 2016 4:34 am

Man ir patinka šio siužeto linija apie migrantus, kažkas naujo narko novelėse. O ir nauji veikėjai visi savaip įdomūs, išskyrus Salvadoro žmoną, toks erzinantis personažas. Džiaugiuos, kad Luis Ernesto Franco gavo čia pagrindinį vaidmenį, jis to tikrai nusipelnė. Abelardo kaip veikėjas man patinka, kad padeda Vicentai, pasipriešino savo tėvui ir pan. Gaila, kad vargšui nepasiseks, bet tarp jo ir Vicentos nesijaučia jokios chemijos, kaip pora jie neturi jokios ugnelės. O ir Vicenta kai jie praleido naktį kartu neatrodė labai jo įsimylėjusi. Tuo tarpu tarp jos ir Daniel jau tuomet dykumoj kai vyko susišaudymas ji pasijautė, turėtų būt įdomi pora. Jau laukiu kada prasidės jų istorija. O kaip tau nauji personažai, patinka ar nelabai?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 08 09, 2016 8:40 am

Man is nauju irgi Salvador zmonele visai nepatinka, erzinanti o ir is isvaizdos kazkokia atstumianti. Ir Chucho nemegstu, bet cia gal labiau del to kad nepernesu Goyri, man jis visur toks vienodas. O kiti veikejai daugiau maziau patinka. Irgi labai dziaugiuosi del Luis Ernesto. Man ju pora su Vicenta jau dabar patinka, nors kolkas kartu ir nera, bet visada idomu ziuret ju bendras scenas. Salvador as dar nuo ano sezono nemegstu, nors cia veikejas gal kiek ir pagerejo. Bet kuriuo atveju laukiu kada ji suporuos su Rosario, visai idomi man ju porele atrodo. Nezinau ar pastebejai, bet mazaja Aracely dukryte vaidina Carlos Hernandez dukra Camila. Labai miela mergaite Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: SEÑORA ACERO-
Pereiti į: