TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Velvet / Galerias Velvet

Go down 
+7
Milka
Bianca
Rūtelė
evelina*
Dinute*
Elena
Kristina
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriusPranešimas
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replyPen. 05 06, 2016 3:49 pm

Ką reklamuoja vietoje "Velvet"?
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replyPen. 05 06, 2016 4:39 pm

Midsomerio žmogžudystes rodys tiesiog ir pirmadieniais.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replyPen. 05 06, 2016 9:37 pm

Man 3 sezonas taip pat patinka. Ir kažkaip kol kas net Alberto nepasigedau Juokiuosi nervina tik kaskart vis labiau Carlos ir Kristina. Carlos kiauliškai pasielgė suplėšęs ir pasiimdamas visus laiškus skirtus Anai. Tikiuosi Ana nepradės santykių su juo. O Kristina su kiekvienu kartu vis didesnė beprotė darosi. Tikiuosi per ją Ana nepraras vaiko. Jeigu anksčiau Kristina man patiko, dabar taip pat stipriai man jos gaila ir nemėgstu jos. Naujas vadovas ir jo sūnus Marcos įnešė įdomumo ir naujų spalvų serialui. Patiko kaip Mateo pasipiršo Clarai ir apskritai jų pora superinė. Nesitikėjau, kad Lucia taip gerai įsilies į Anos, Claros ir Ritos draugystę išėjus Luisai. Jonas su Pedru visada praskaidrina nuotaika Juokiuosi Gaila, kad Jonui nieko nepavyko su Patricia, nes man tarp jų buvo stipri chemija Juokiuosi Patricia man net pradėjo patikti, nes jos veikėjas tikrai pasikeitė į gerąją pusę, bent jau kol kas Juokiuosi Raul personažas taip pat nerealus, patinka man jo manieros, elgesys Juokiuosi jo tandemas su Ana kaip kūrėjų superinis.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replySk. 05 08, 2016 7:13 pm

Kas dėl Kristinos,tai jinai mane taip pat be galo nervuoja Juokiuosi niekaip negali pripažinti,kad pralaimėjo kovą Šypsausi Carlos iš viso užmušti norisi.. Labai tikiuosi,kad 4 sezone Anna viską sužinos ir pasiųs jį toli.. Nes jis man be galo nepatinka Juokiuosi  Gal kas žinot kada planuojama rodyt Ispanijoje 4 sezonas? Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 05 09, 2016 2:01 am

Kiek skaičiau tai nuo rugsėjo.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replySk. 09 25, 2016 4:01 pm

Labutis, galbūt žinot kada prasidės 4 sezonas ?Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replyPen. 06 02, 2017 3:52 pm

Sveiki, galbūt kas nors žino ar teko skaityti ar mūsų lietuviškoji televizija rodys paskutinį sezoną? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replySk. 06 04, 2017 1:41 am

Šitas ir mane labai domina, labai norėčiau, kad parodytų ir užbaigtų, nes įdomu kaip pasibaigė šio serialo veikėjams.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Jol_1
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Amžius : 51
Miestas : Vilnius
Parašė : 2
Prisijungė : 2017-06-04

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replySk. 06 04, 2017 4:53 am

Liepos mėnesį pradės rodyti, TV1 facebook puslapyje paskelbta Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replyTr. 06 07, 2017 12:46 am

O kaip gerai, reikės nepraleisti kada pradės rodyti
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replySk. 07 23, 2017 2:33 am

Na mergaites, kaip jums naujasis sezonas? Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 07 24, 2017 3:21 pm

Pirma serija nebloga pasirodė. Įdomi ta linija su Anos ir Kristinos vaikais, iškart priminė Anos ir Alberto istoriją. Įdomu kas bus su Rita, nes daktaras nelabai džiugiu tonu kalbėjo. Kas ten nutiko tarp Claros ir Mateo, kad jie pasuko skirtingu keliu ir kodėl Clara susidėjo su Marco? Kol kas daug klausimų į kuriuos bus įdomu sužinot atsakymus
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Jol_1
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Amžius : 51
Miestas : Vilnius
Parašė : 2
Prisijungė : 2017-06-04

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replyPir. 10 09, 2017 10:42 pm

Ar girdėjote, kad Ispanijoje pradėjo rodyti tęsinį? Šypsausi Manau gal reiktų sukurti jam naują temą, nes kitas pavadinimas ir nemažai naujų veikėjų.

https://en.wikipedia.org/wiki/Velvet_Colecci%C3%B3n
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replyAntr. 10 10, 2017 11:05 pm

Esu girdėjusi, kad rodo toliau tik be Alberto ir Anos veikėjų istorijų, tačiau pati jo nežiūrių. Galbūt kada parodys ir pas mumis, kad jau visą Velvet parodė. Būtų įdomu pamatyti mums jau gerai žinomų veikėjų istorijas ir susipažinti su naujais.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_replySk. 10 22, 2017 12:59 am

Žinot nusivyliau paskutinėmis serijomis.. Epizodai ėjo turbo greičiu.. Susidarė įspūdis, kad norėjo kuo greičiau viską pabaigti... Trūko man tam tikrų išsiaiškinimų tarp veikėjų.. 
O dėl tęsinio,tai tikiuosi,kad pas mus parodys kada nors Merkiu akį 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 7 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Velvet / Galerias Velvet
Atgal į viršų 
Puslapis 77Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: ISPANIŠKI-
Pereiti į: