TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Velvet / Galerias Velvet

Go down 
+7
Milka
Bianca
Rūtelė
evelina*
Dinute*
Elena
Kristina
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 09 12, 2015 7:41 pm

Dinute* rašo:
As vakar irgi perziurejau pirma serija Šypsausi
Ir kaip patiko?? Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 09 12, 2015 7:46 pm

Gal kas gali mestelti nuotraukų iš naujo sezono ir papasakoti kas vyksta?
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 09 12, 2015 7:47 pm

Taip. Labai smagiai susiziurejo. Kristinos virkavimas man nepatiko kazkaip neskanu i ja tokia buvo ziureti. Barbaros viliuojimai Mateo irgi. Labai patiko kaip Albertas ir Mateo savo damoms vyliotinius soko.
Is tikruju tai buvau jau pasiilgus, Velvet nors birzeli tik pabaigiau 2sezona ziureti artodo nedaug laiko laukiau bet pasiilgau. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 09 12, 2015 7:48 pm

Maria Del Carmen rašo:
Gal kas gali mestelti nuotraukų iš naujo sezono ir papasakoti kas vyksta?

O ne paprasciau ir maloniau butu paciai pasiziureti. Merkiu akį Truputeli palaukus turetu ir rusiski titrai atsirasti Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 09 12, 2015 9:23 pm

O man kaip tik patinka Kristinos nauja rolė ir tas noras atkeršyti jai labai tinka.. Šypsausi Na, bet čia tik mano nuomonė. O ir šiaip šis sezonas, kupinas siurprizų. Nauji veikėjai, nauji siužetiniai vingiai. O kas labiausiai įsiminė tau?
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 10 03, 2015 9:27 pm

Gal kas žinot ar bus rodomas 3 sezonas? Laukiu nesulaukiu Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 10 03, 2015 9:49 pm

Angeliukas rašo:
Gal kas žinot ar bus rodomas 3 sezonas? Laukiu nesulaukiu Šypsausi 
Lietuvoje nemanau, kad greitu metu rodys, nes praėjo tik 3 savaitės nuo premjeros.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 10 03, 2015 10:11 pm

Rodys greiciausiai ziema arba pavasari. Rudeni laukti butu ankstoka.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 12 26, 2015 4:09 am

Bianca, ar pabaigei sezona Velvet?
Aš berods 5 ar 6 oje serijoje kaip sustojau taip nebeprisedau, gal dabar prisisėsiu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 12 26, 2015 4:56 am

Dinute* rašo:
Bianca, ar pabaigei sezona Velvet?
Aš berods 5 ar 6 oje serijoje kaip sustojau taip nebeprisedau, gal dabar prisisėsiu Šypsausi

Aš tai jau žiūriu priešpaskutinę seriją, gana ilgai tempiau ją žiūrėti, nes taip tai būdavo, tik pasirodo serija tai per kelias dienas tikrai prisėdu ją pažiūrėti. Man dabar tokios ganėtinai depresinės serijos, bet ką padarysi, reikia baigti sezoną. Turiu vilties, jog 4 sezone reikalai pagerės. Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 2951572969
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 01 04, 2016 3:39 am

O Jus merginos ispaniškai žiūrit? Šypsausi  Žiauriai noriu nauja sezoną pamatyti  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 01 04, 2016 3:29 pm

Angeliukas rašo:
O Jus merginos ispaniškai žiūrit? Šypsausi  Žiauriai noriu nauja sezoną pamatyti  Šypsausi 
Aš tai taip, visada ispaniškai žiūrėjau Merkiu akį Man labai patinka žiūrėti originalo kalba.
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 01 07, 2016 4:23 am

Bus 4 sezonas????? Būčiau žinojus, kad bus, būčiau nei 3 nepradėjus žiūrėt...
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 01 07, 2016 10:20 pm

Bianca rašo:
Angeliukas rašo:
O Jus merginos ispaniškai žiūrit? Šypsausi  Žiauriai noriu nauja sezoną pamatyti  Šypsausi 
Aš tai taip, visada ispaniškai žiūrėjau Merkiu akį Man labai patinka žiūrėti originalo kalba.
Och sekasi kai supranti ispaniškai Šypsausi mano žinios tokios paviršutiniškos,tai nedrįstu dar žiūrėt visko originalo kalba Šypsausi  
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 01 08, 2016 4:12 pm

Angeliukas rašo:
Bianca rašo:
Angeliukas rašo:
O Jus merginos ispaniškai žiūrit? Šypsausi  Žiauriai noriu nauja sezoną pamatyti  Šypsausi 
Aš tai taip, visada ispaniškai žiūrėjau Merkiu akį Man labai patinka žiūrėti originalo kalba.
Och sekasi kai supranti ispaniškai Šypsausi mano žinios tokios paviršutiniškos,tai nedrįstu dar žiūrėt visko originalo kalba Šypsausi  
Na ne viską aš suprantu, nes būna vietų kur labai greitai kalba, ypač nesuprantu Jonas ir Pedro kalbos. Šypsausi
Bet kadangi labai noriu lavinti ispanų kalbą toliau, tai ypač padeda. O be to, man ispanų kalba tokia graži ir taip patinka klausytis skirtingų balsų. Širdis
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Velvet / Galerias Velvet    Velvet / Galerias Velvet  - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Velvet / Galerias Velvet
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: ISPANIŠKI-
Pereiti į: