TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Eurovizija

Go down 
+8
Vijolina
sortilegio
edvis
polyanna
Sabrina
Elena
Gabi
Kristina
12 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replyPir. 01 13, 2014 1:15 am

Ką manot apie šių metų Eurovizijos nacionalinę atranką ir tai, kad atskirai renkama daininkai ir dainos?
Beje eurovizinę dainą išrinks interneto vartotojai, lrt tinklapyje galite pasiklausyti visų dainų ir balsuoti už labiausiai patinkančią.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Online
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replyPir. 01 13, 2014 1:21 am

Man sitoks formatas truputi nesamoningas, nes nebutinai isrinkta daina tiks isrinktam atlikejui. O kad pakeistu atlikeja ar daina kad viskas skambetu gerai as kazkaip abejuoju. Tad cia gaunasi loterija, ar pavyks atitaikyt ar ne. Tikiuosi loterija mums bus sekminga :)Ir tikrai tikiuosi kad ir finale skaiciuos komisijos balsus, nes kitaip garantuotai vaziuos Kavaliauskas, kuris daznai dainuoja tiesiog tragiskai.
p.s. Paklausiau visu dainu ir tiesa sakant net nera is ko rinktis, nei viena nekabina. Iki galo isklausiau tik "Dying" ir "Silent tears". Kitos tai arba pigus popsas, arba tokios trankios kad net nesigirdi zodziu, arba perdaug depresovos per kurias nusnaust norisi. Viena isvis kaip is filmo "Burleska" Juokiuosi Tikiuosi gyvai kuri nors geriau skambes, nes dabar tikrai liudna.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replyKv. 02 06, 2014 4:58 pm

Man iš visų dainų labiausiai išsiskiria Attention, visos kitos beveik vienodos, pigus popsas. Kas savaitę lrt atnaujina balsavimą, nes lieka vis mažiau dainų. Beje Attention yra sukurta pačios Vilijos, tačiau pagal dabartines konkurso taisykles ji šią dainą atidavė konkursui ir ją kaip ir visas kitas dainuos visi atlikėjai. Dabar ją dainavo Mia ir Vilija. Kurios atlikimas jums patinka labiau?

Atgal į viršų Go down
Online
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replyKv. 02 06, 2014 6:04 pm

Man daug kartu geriau Mijai ta daina tinka. Ji ja atlikdama atrode kaip femme fatale, o Vilija atrode kaip gatves merga kuriai truksta demesio Juokiuosi Kai ja dainavo Vilija, tai ten vien rekimas buvo ir man daina buvo labai siaip sau, o vat kai isgirdau Mijos varianta, daina man pradejo atrodyt visai nebloga Šypsausi Plius ju vokalo galimybiu net ir lygint neverta.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replyKv. 02 06, 2014 7:58 pm

Man Mios variantas, kur kas patrauklesnis taip pasirodė. Tiek vokaline prasme tiek pačiu pateikimu dainos.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replyPen. 02 07, 2014 12:48 am

Visiškai jums pritariu man Mios atlikimas ir labiau patinka, tiek dainavimui, tiek sceniniu įvaizdžiu. Šaunuolė, puikiai atliko šį kūrinį Įsimylėjau Man šiandien visą dieną galvoj skambėjo ši daina Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Online
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replyAntr. 02 25, 2014 1:12 am

Kadangi laimėjo daina Attention, norėčiau, kad būtent Mia laimėtų kitą savaitgalį. Kitų dalyvių pateikimas, bent jau iki šiol kiek teko matyti nepasirodė man labai mielas širdžiai. Žiūrėsim ką parodys per paskutinį pasirodymą
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replyAntr. 02 25, 2014 1:33 am

Laimes Vilija, nes nuo pradziu matesi izulus jos stumimas publikai. O dar ir toks neaiskus balsavimo rezultatas, nes pacio balsavimo pabaigos net nepaskelbe ir nepaiskino kokiu budu jie tuos balsus skaiciavo. Pagal taisykles jei imt, tai laimejo daina Take a look at me now, nes jei tarkim jos butu surinke po vienodai balsu kaip bando kai kurie aiskinti, tai lemiamas balsas turejo buti komisijos. O cia velniai zino kas ivyko, net neparode po kiek balu surinko dainos galutineje lenteleje. Vaidas tai iskart atkrenta, nes jis svarsto trauktis is konkurso, kadangi jam turas po Britanija sutampa su Eurovizija. O finale kad ir kaip balsavimas vyktu, jie sugebes pakoreguot kad viskas butu Vilijos naudai, taip kaip komisija padare prastumdama zmonems visiskai nepatikusia daina It's all about the boy vietoj tos kur pas zmones buvo tarp favoriciu. Visiskai nusivyliau situo konkursu ir finalo net neplanuoju ziureti. Butu maloni staigmena suzinot kad laimejo Mia, o ne ta bebalse Vilija, bet daug vilciu nededu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replyAntr. 02 25, 2014 1:52 am

Jo su tuo balsavimu aš irgi nesupratau, po Mios pasirodymo Take a look me now smarkiai įsiveržė į priekį, o likus kelioms minutėms iki konkurso galo jau Attention lenkė apie 300 balsų. Be to su tais balais irgi nieks neišaiškinta, galėjo parodyt kiek, kuri daina balų bendrai surinko ir viską paaiškint, bet ne tik pasakė vietas ir skaičiuok tu kaip nori. Aš dabar ir už Mios "Attention" nors vakar jos pasirodymas man ne taip patiko kaip pirmasis ir raudona suknelė jei labiau tiko prie šios dainos nei juoda. Parodė tikrai ne kiek gali, pirmą syk pasistengė labiau. Gal dėlto, kad norėjo jog išrinktų Take a look at me now  Galvoju  Tikiuosi per finalą pasirodys geriau.
Atgal į viršų Go down
Online
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replyAntr. 02 25, 2014 2:08 am

O jau kaip Vilija pasistenge sudarkyti Take a look at me now, uz toki kitu kureju negerbima ja apskritai ismesti butu galima Juokiuosi Juk matesi kad tycia tai padare ir dar sypsojosi patenkinta kai peike ta dainos varianta. Tokia isitikinus kad ta jos daina suzaves Europa, kai istikruju uzsienieciai kur nepaskaitai, tikrai nesuzaveti ta daina, tiesa sakant nesuzaveti ir dauguma Lietuvos komentatoriu. Mia su savo balsu ir sarmu dar ta daina gelbeja, bet Vilija su ja yra tikra tragedija.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replyAntr. 02 25, 2014 2:15 am

Nu jo ir dar su ta savo "suknele", kerzais ir Kirdeikiu jos pasirodymas pasidaro tragedijų tragedija Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Online
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replyAntr. 02 25, 2014 2:23 am

Is jos pasirodymo galima pamanyt kad jai baisiai truksta demesio ir jinai jo reikalauja, nes kitu zodziu siaip ar taip jai rekiant nesuprasi Juokiuosi O atrodo tai kaip pigi gatves merga. Mia su ta raudona suknele tikrai atrode kaip moteris kurios lengvai negausi. Toks ivaizdis daug geriau tinka prie pacios dainos, o ne kazkoks gatvinis. Kas gali noreti pulti ant keliu pries tokia eiline baisiai apsirengusia pana kaip Vilija Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replySk. 05 11, 2014 7:13 am

Na ką manot apie Eurovizijos nugalėtoją? Aš tai labai džiaugiuosi Konchitos pergale.

Nors prisipažinsiu pirmą syk kai per youtube pažiūrėjau klipą tai pasirodė nelabai malonus vaizdas ir tikrai nemaniau, kad Austrija bus mano favoritė. Bet per pusfinalį jau visai prie jos pripratau, o ir daina vis labiau pradėjo patikt. Šiandien finalą žiūrėjau tik tarpais, bet Autrijos nepraleidau. Ir visą balsavimą sirgau tik už ją, nenorėjau, kad laimėtų ta olandų hipiška daina. Bet internete tai žiaurūs komentarai, nežinau aš tai čia nematau nieko blogo, eurovizija yra šou ir per jos gyvavimo laikotarpį buvo ne vienas įdomus personažas.
Atgal į viršų Go down
Online
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replySk. 05 11, 2014 7:32 am

Nors Austrijos daina nebuvo viena is mano favoriciu, tiesiog nevisai mano skonio, bet pergale tikrai pelnyta ir nenusivyliau kad laimejo butent ji. Balsas nuostabus, daina stipri, o kaip ji atrode tai jau antraeilis dalykas. Cia siaip ar taip ne grozio, o dainu konkursas. Olandu daina man apskritai viena prastesniu buvo ir niekaip nesupratau ka zmones joje tokio mato. Svedu daina manes irgi nesuzavejo, jie vos ne kasmet ta pati siuncia. Armenas gal ir nieko butu jei ne pirma dainos dalis, kuri man pasirode tragiska. O geriausiai is mano favoritu pasirode vengras, jo daina tikrai prasminga buvo ir gaila kad liko tik penkta.
As irgi paziurejau truputi komentarus ir isjungiau daug neskaicius, kam tiek negatyvo reikia Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_replySk. 05 11, 2014 6:13 pm

Man tai Austrija patiko,nesitikejau ,kad taip patiks.Nors prie tokio ivaizdzio as ir nepratus ,bet daina tikrai grazi,klausau ir klausau as jos dabar.Manau Koncita buvo verta(s) nugaleti,tik dabar tikriausiai nenutils internetas nuo visokiu komentaru ir straipsniu apie tai.Va man irgi Olandai nepatiko,labai jau nuobodi daina.Dar man patiko Svedija,Vengrija ir Danija.O toliau nebuvo labai isimintinu dainu...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Eurovizija
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: TELEVIZIJA-
Pereiti į: