TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Eurovizija

Go down 
+8
Vijolina
sortilegio
edvis
polyanna
Sabrina
Elena
Gabi
Kristina
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replySk. 05 11, 2014 6:21 pm

Man tai Austrija nepatiko nei daina nei ivaizdis, ne veltui ir taip sako, kad Eurovizija - transvestitu sou. Bet balsa turi ir matyt atrado ta kazka, kad visos salys taip buvo uz.

Man asmeniskai krito Svedijos daina, labai grazi ir jausminga. Toliau man eitu Rusija (be jokios politikos, scenoje ziurejos puikiai ir patiko daina), Danija (parodija i popsa, bet tokia nuosirdi, tas berniukas tikrai turi powerio), Norvegija ir Juodkalnija irgi papirko savo paprastu, graziu atlikimu. Parsisiunciau ir klausaus. Bendrai tai siemet buvo daug geru dainu. Ir itales daina vykusi buvo, tik atlikimas tragiskas.
Tai ka gi, kita Eurovizija Vienoj Šypsausi
Atgal į viršų Go down
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replySk. 01 25, 2015 9:30 pm

ziurite šiu metu Eurovizija kazkas ?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 01 26, 2015 12:17 am

Ziuret neziuriu, vakar tik buvau biski pabaiga isijungus. Dainu siemet visu irgi neklausiau. Is to ka girdejau, tai patiko Vaido ir Edgaro Lubio dainos. Dar girdejau Mios, bet ta visai nepatiko. Gerai kad jau ja ir ismete Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 01 26, 2015 2:43 am

komisija labai stumia pastebiu i eurovizija Vaida , Edgara ir Monika
Atgal į viršų Go down
sortilegio
Yo no puedo enamorarme de ti
Yo no puedo enamorarme de ti
sortilegio


Amžius : 32
Parašė : 122
Prisijungė : 2012-10-14

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 03 12, 2015 9:55 pm

ar jums patinka siu metu daina, kuri atstovaus Lietuvai eurovizijoje?
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/Anchelika
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 03 13, 2015 12:32 am

Daina man patinka, tik nepatinka kaip prastai Linkyte dainuoja savo partija. Kitas dainas ji kazkaip geriau dainuodavo, o sita du kartus girdejau ir abu man jos atlikimas visiskai nepatiko.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 03 13, 2015 2:21 am

Man atrodo, kad Vaidas ir Monika - geriausia kas šiais metais galėjo būti, jie kartu daug įdomiau žiūrisi kai dainuoja tą dainą. Apskritai man duetai šioje eurovizijoje patiko, atsimenu kažkurioj laidoj buvo Edgaras su Mia - irgi nieko buvo. Bet po vieną tai man jie visi nuobodūs... Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 26
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replySk. 05 24, 2015 7:21 pm

Žiūrėjote vakar finalą?Kas buvo jūsų favoritai? Kaip jums Lietuva pasirodė ? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replySk. 05 24, 2015 8:22 pm

Man tai estai turbūt labiausiai patiko, švedas irgi patiko, norvegai mano reitinge būtų treti. O dėl kitų net nežinau - australas gal irgi visai nieko. Italai man kaip kokie lietuviški El Fuego Juokiuosi na nežinau, man tos tokios pop-operos vidutiniškai.... Va kodėl rusė pakilo net iki antros vietos tai nesuprantu - nei daina nei visas pasirodymas nebuvo kažkuo ypatingas, pagal viską manau jie turėjo būti kažkur apie vidurį, ar ten kokie 8-9, nes buvo tikrai daug labiau kabinančių dainų, viena jų - švedo. 

O lietuvių pasirodymas Lietuvos atrankoje man daug labiau patiko nei Eurovizijoje. Eurovizijoje jį labai kičinį padarė - su tom "rūžavom" karuselėm, atlikėjų apranga buvo kaip kokių pabrolių, ta Monikos suknelė iš visokių tiulių ir žiedlapiukų, nu please... Įvaizdžio prasme jie prarado visą paprastumą ir žavesį, kurį turėjo nacionalinėj atrankoje. Pvz., estai irgi porelę siuntė, bet jie labai paprastai viską padarė be jokių ten žydrų-rūžavų suknelių ir pan. ir va, pateko į top10.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replySk. 05 24, 2015 8:56 pm

As buvau uz sveda ir dziaugiuosi kad jis laimejo, jo daina mane labiausiai kabino Šypsausi Antroj vietoj man australu daina, del ju aukstos vietos irgi dziaugiuosi. Pritariu del ruses dainos, visiskai niekuo neypatinga, juo labiau kad vos ne puse dainu siais metais buvo panasaus stiliaus, matosi kad dauguma bande Conchitos daina atkartoti.
Del to fono pas lietuvius, tai kazkur skaiciau jog jie maziau spalvu norejo, bet organizatoriai nusprende kad bus taip ir viskas. Siemet net numeriu finale netrauke, organizatoriai patys sustate kas po ko dainuos, atseit kad koncertas idomesnis butu. Bet juk cia ne koncertas, o konkursas, visu galimybes turi buti lygios. Suknele Monikos man irgi nepatiko, isvis atlikejai neturetu kreiptis pas dizainerius, nes tie nori kuo daugiau fantazijos parodyti ir gaunasi velniai zino kas.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 26
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 05 25, 2015 12:05 am

Man nemažai dainų patiko šiemet ,na bet labiausiai estų ,negaliu atsiklausyt.Džiaugiuosi kad švedas laimėjo ,tikrai vertas pergalės Šypsausi Na man rusės daina visai patiko tačiau aš irgi galvojau kad ji bus kažkur per viduriuka. Kas del lietuvių pasirodymo ,tai man jis visada patiko tik galėjo finale neprailginti to bučinio ,nes atrodė lyg būtų pamiršę,o dar dainų pakartojime tik tą bučinį rodė o ne dainą.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 05 25, 2015 3:10 am

Mano favoritai šių metų buvo Italija, Latvija, Gruzija, Albanija, Ispanija, Lenkija, Švedija, Izraelis irgi visai prikaustė dėmesį. Rusijos daina buvo nebloga, bet irgi kažkaip netikėjau, kad pateks tiek aukštai. Nors buvo ir daugiau gražių dainų, kurios visai maloniai susiklausė.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Vaiva
Yo no puedo enamorarme de ti
Yo no puedo enamorarme de ti
Vaiva


Amžius : 24
Miestas : Vilnius
Parašė : 141
Prisijungė : 2014-05-23

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 06 02, 2015 2:09 am

Lietuvos pasirodymas buvo tikrai geras, pagal mane bent jau į 15-tuką turėjo patekt. Mano nuomone, labiausiai pergalės verti belgai buvo, nes švedų šiemetinė daina yra visiškas radijo stočių standartas, o tokios man nepatinka. Be to, švedai jau buvo laimėję. Puiku
Atgal į viršų Go down
VikViku
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
VikViku


Amžius : 31
Miestas : Riva del Garda
Parašė : 33
Prisijungė : 2015-09-22

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 09 22, 2015 2:31 am

Kadangi pasidomiu Eurovizija, buvau beveik tikra, kad laimės švedai, kai dar net melodifestivalen Mans laimėjęs nebuvo, bet palaikiau labiausiai italus, kurie pagal žiūrovus ir buvo pirmi... Ir dar gerokai pralenkę buvo. Tai taip apmaudu buvo, kad komisija pavogė iš jų pirmą vietą. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://www.rebeldeway.ahost.lt
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 03 14, 2016 5:03 pm

Na mielosios, kokios Jūsų nuomonės apie šių metų Lietuvos pasirinkimą siųsti vėl Donny Montell į Euroviziją? Šypsausi  Kas negirdėjo dainos įkeliu Šypsausi 

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eurovizija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Eurovizija
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: TELEVIZIJA-
Pereiti į: