TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
edvis
Kristina
Dowi
polyanna
Anahi
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 02 20, 2014 2:01 am

Kolkas telenovele man tikrai patinka, ypac pagrindine pora. Labai grazios ju sceneles buvo Šypsausi Tik gaila kad Adrianai taip greit nutiko ta nelaime ir viskas per neatsakinga jos broliuka. Kendra Santacruz ir sitoj telenovelej manes nezavi, neisivaizduoju jos ir Martin Barbos poros, abejuoju ar mane jie cia itin domins. Ir kazkaip keista kolkas i Vanessa Villela sitam vaidmeny ziuret, nes vis prisimenu jos Angela is El cuerpo del deseo, bet manau su laiku priprasiu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 02 20, 2014 2:49 am

Visgi tikraja pirma serija as pasiziurejau vakar vakare.  Juokiuosi 
Kol kas labai patiko, siuo metu novele NR 1 Šypsausi Merkiu akį 
O man Kendra visai patiko  Šypsausi Tik kol atgaminau kad cia ji  Juokiuosi O va Viletos personazas man nelabai kazkodel, ir su Pila nelabai kaip ziurisi, bet gal veliau bus gerai. Siap ji niekada nebuvo mano megstama aktore bet kol kas labai netrugdo  Šypsausi 
Laukiam antros serijos.  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 02 20, 2014 3:22 am

Man pirma serija patiko labiau nei 20 minučių. Buvo tikrai įdomi, dauguma personažų sudomino. Aš kaip tik džiaugiuosi, kad viskas įvyko taip greit, nes pakolkas pagrindinė pora pernelyg nesudomino, o ir Lauros Flores personažo apgaudinėjimas ir jos vyrelio saldūs pataikavimai nepatiko nuo pat pradžių. Pats galas nustebino nesitikėjau, kad taip greit viskas įvyks, jau buvau pasiruošus kokia 10 serijų laukt šito įvykio. Beje dar labai patiko vieta kai Monica perbraukė per veidrodį ir pasirodė Adrianos atvaizdas. Tikiuosi, kad ir toliau novelė turės to mistiškumo.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 22, 2014 5:51 am

Na pasirodo pirmos serijos galas suklaidino. Laukiu to persikūnijimo. Nors man šiaip patinka matyt Lauros Flores vaidybą ir jos personažas visai nieko, jei nebūtų tokia naivi. Įdomu ar dabar Adrianai vėl pavyks išsigelbėt ir ar Monica išgers tą stiklinę. Beje gale serijos ji atrodė kaip išprotėjus, bent jau jos dukterėčia dėlto manau apsidžiaugs.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 22, 2014 7:30 pm

Na pagaliau persikunijimas ivyko, 4serijos pabaigoje, labai sudomino kitos serijos anonsas. Idomu kaip toliau klostysis Elenos ir Gerardo planai, kaip reaguos kai Mariana paskambins tik jau kitame kune  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 02 25, 2014 7:07 pm

Mane kuo toliau tuo labiau Elena pradeda nervinti, nuzude Monica, tai dabar namu ponia vaidina, isakineja tarnams, sokdina visus. Brrr negaliu net ziureti.
Idomu kaip toliau bus su Adriana/Monica, kaip ji susivoks kas vyksta, o ypac kai dabar vel Carlos su kompanija ja pagrobe.  Verkiu 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 02 26, 2014 4:58 am

Aš džiaugiuosi, kad Adriana kaip Monica manęs jau nebeerzina. Išties įdomu kas su ja bus toliau. Elenos personažo vis labiau nemėgstu, bet tai kaip supratau į Monicos laidotuves gale serijos atvažiavo jos sesuo, tai ji Elenos motina?
Ir labai gaila Diego. Tikiuosi, kad greit jis išeis iš kalėjimo. Tik įdomu kaip jam pavyks, kai visi įrodymai prieš jį  Galvoju 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 02 26, 2014 8:28 am

Manau kad taip, Lorena bus Elenos mama. Abejuoju ar Monica turejo daugiau sesiu. Skaiciau jog Elena niekad neatleido kad Monica su vyru ja pasieme auginti ir atskire nuo motinos. Visa gyvenima ji jaute sita nuoskauda ir manau todel uzaugo tokiu blogu zmogumi.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 03, 2014 1:35 am

Įdomi novelė tikrai kol kas. Monica įdomus personažas, tas Diegas tai mane kaip ir erzina jau, trukdys jis jai jaučiu  Juokiuosi Elena irgi tokia įdomi, užknisanti  Juokiuosi o jau tas testamentas tai išvis..
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 03, 2014 2:12 am

O as kaip tik tikiuosi jog Diegas trukdys, nenoriu as kad Monika su Gerardo perdaug tampytusi Juokiuosi Vistiek galiausiai tures kuna Adrianai uzleist.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 03, 2014 2:30 am

Kad su juo tampytųsi ir aš nenoriu, noriu, kad juos nubaustų ir tada grįžtu, nes dabar jis jai atkeršyt trukdys  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 03, 2014 2:35 am

O aš tai norėčiau, kad pati Monica įsimylėtų Diegą. Nes jei jis yra pagrindinis tai gal tarp jų kas nors bus. O jei ne ir ji tampysis su Gerardu, kurio vis labiau nemėgstu tai jaučiu nežiūrėsiu šios telenovelės. Jau parodė koks jis yra kai nužudė advokatą. Isabelė El cuerpo del deseo bent patiko, o šito vis labiau negaliu pernešt. Šiaip maniau, kad po persikūnijimo bus įdomiau, bet pakolkas su tuo viešnamiu ir kalėjimu neatrodo nieko įdomaus, visos tos istorijos šimtą kart matytos Nuobodu 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 03, 2014 3:48 am

Skaitai mano mintis Gabi Juokiuosi As irgi noreciau kad Monica pamiltu Diega, jis simtakart geresnis nei Gerardo. O kadangi Monica nezino jog Gerardo yra Elenos bendrininkas, vargu ar puls jam kersyti. Todel tegul Diego trukdo jiems buti kartu kiek tik gali Juokiuosi Manes tikrai nedomina scenos kokias turejo Lorena ir Mario.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 03 05, 2014 6:03 pm

Na va pagaliau pabego is to viesnamio, net gi prie savo namu sustojo ir su Emiliana kalbejo, idomu kaip toliau viskas klostysis, kaip ji visiems irodines kad yra Monica.
Dar labai idomu kaip i tai reaguos Gerardas ir Elena.  Juokiuosi 
Saunuole Camila kad itarineja testamenta, jau bijojau kad Elena su Gerardu siuo klausimu lengvai praslys.  Verkiu 
Sio vakaro serija turetu buti labai idomu kai Monica su Selma susitiks.  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 03 07, 2014 2:06 am

Kaip nervuoja mane telemundo jau dabar en otra piel neina žiūrėt per jų puslapį Pykstu Gal kas galit pasiūlyt kokį gerą puslapį kur būtų kokybiškos serijos?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 36Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: EN OTRA PIEL-
Pereiti į: