TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
edvis
Kristina
Dowi
polyanna
Anahi
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 06 05, 2014 4:10 am

Man Valeria su Diegu visai nepatinka nors vis labiau einama prie to. Iš vis ši telednovelė vis labiau nuvilia. Nors gerai, kad Monica pagaliau sužinojo tiesą, bet deja ji vistiek alpsta dėl Gerardo ir pateisindama tai kerštu toliau trinasi prie jo. Jau bloga man nuo jų poros. Teisinasi, kad jai rūpi dukrų gerovė, bet nieko konkretaus dėl to nepadarė. Tik apie Gerardą pastoviai galvoja. O vargšą Diegą vis atstumia, skaudina ir nieko normaliai nepaaiškina. Nors jų pora būtų daug įdomesnė, bet jau akivaizdu, kad to nesulauksiu, na nebent anksčiau grįžtų Adriana  Galvoju 
Tikiuosi, kad šios telenovelės reitingai nedideli ir Telemundo kuo greičiau susiprotės ją baigti. Laukiu greitesnės pabaigos, nes jau atsibodo tas pilstymas iš tuščio į kiaurą.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 06 05, 2014 6:05 am

Aciu dievui siuo metu jau paskutines filmavimu savaites, nes man nuo Monicos ir Gerardo jau bloga. Siuo metu daug idomiau ziureti tarkim i Ricardo ir Eileen. Tik deja jis greiciausiai liks su ta amzinai surugusia pykciurna Camila. Monicos veikeja tai tikra tragedija, jau tokia savanaude. Tegul neaiskina kad jauciasi kalta del to kad Adrianos kuna ateme, nes jei tikrai jaustusi kalta, nesistengtu galutinai isskirti Diego ir Adrianos. Kazkuriam forume juokavo, kad dar gal jai ir dovanele nuo Gerardo paliks. Gris Adri i savo kuna ir supras kad yra nescia Juokiuosi Tikiuosi iki tokiu nesamoniu jie nedaeis, bet po Santa diabla niekuom nebesistebeciau.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 06 05, 2014 3:37 pm

Pritariu abiems pasisakusioms, aš kažkaip tikėjausi, kad Monica sužinojusi tiesą apie Gerardą, imsis rimtų priemonių, bet kuo toliau tuo labiau niekas nevyksta, sako viena o daro kita. Keliom minutėm buvo grįžusi Adriana į savo kūną, gaila, kad tik keliom minutėm.  Verkiu O vargšas Diegas taip kankinasi.  Verkiu 

Man taip pat šiuo metu labai patinka Rikardo ir Eileen pora, gaila bus jei jis visgi grįš pas Camila, paskutiniu metu man ji visiškai nebepatinka.  Vemiu 
Dar kas patiko tai Monicos kerštas Elenai  Juokiuosi 
Labai gaila Selmos, taip sunkiai išgyvena draugo mirtį, bet kartu taip tikroviškai, kažkaip ta situacija mane sujaudino iki kauliukų  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 07 15, 2014 4:48 pm

Gal jau yra zinoma kiek seriju bus sioje telenoveleje?
Gal jau pabaiga svieciasi Juokiuosi jau 99 serijos, tiksliau su vakarykste viskas 100. Tai galetu labai neistempti maxim 130 galetu buti Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 07 16, 2014 1:10 am

David Chocarro sake kad dar kazkur tris menesius rodys.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 07 24, 2014 3:04 am

Aš čia gerai supratau, šitą nesąmonę dar rodys tris mėnesius? Netekau žado 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 07 24, 2014 3:48 am

Ji tik spali turetu baigtis deja Juokiuosi Dar net nemaciau kad capitulos culminantes reklamuotu, tikiuosi greit prades.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 07 24, 2014 4:00 am

O ne Daužau galvą Tai vadinas bus kokia 160 serijų. Dar taip ilgai ją reiks tempt. Mesčiau, bet vis laukiu, kada Diego vėl Adriana pasirodys. Nors dabar visas siužetas sukasi apie Ernesto mirtį ir Rikardo pasodinimą. Aišku sėdės kalėjime belekiek serijų ir pusė veiksmo apie tai suksis. O Monicos personažo vis labiau nemėgstu, kaip jinai mane nervuoja, tokia kvaiša. Džiaugiausi, kai Jorge jai paskelbė ultimatumą arba ji išeina arba pasako, kad ji Gerardo meilužė. Laukiu nesulaukiu, kada Elena sužinos apie jų romaną. Bet su tiek likusių serijų ko gero įvykiai slinks vėžlio greičiu, jau dabar po pusę serijos prasuku, neturiu kantrybės visą seriją žiūrėt apie nieką arba tą patį per tą patį. Dar vienas mano didžiulis nusivylimas iš Telemundo darbų.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 07 29, 2014 4:35 am

Visai įdomi siužeto linija tarp Valerios ir to policininko. Manau, kad graži bus pora. Man patinka jo personažas ir Valerijai tinka daug labiau nei Diego. Galbūt dabar ją parodys iš kitos pusės. Bent kokia atgaiva šioj telenovelėj. Įdomu kaip viskas klostysis toliau  Galvoju
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 07 29, 2014 5:12 am

Man irgi ju pora patinka, bent kazkas verto ziureti atsirado. Nes pagrindine siuzetine linija tas pats per ta pati, jau seniai uzkniso.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 08 01, 2014 2:28 am

Kaip supykau ant Maite negalėjo kelias sekundes dar patylėt arba bent nepasakyt, kad Edie policininkas. O dabar per jos kaltę kaip rodė avance exclusivo jį nužudys. Nesąmonė visiška  Pykstu Net susidomėjau kas rašo tokį scenarijų. Nes nusivažiuoja vis labiau iki spalio visiškai nusivažiuos Juokiuosi
O dėl Monicos ir Camilos, kad pakliuvo pas Carlos man nei šilta, nei šalta gali ir laikyt jas iki serialo pabaigos, nes abi labai nervuojantys personažai.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 08 01, 2014 2:50 am

As irgi ant Maite supykau. Ko ji apskritai ten vare, tik visa operacija sugadino. Kazkaip neprarandu vilties kad Eddie Diego isgelbes, nes avance rode kad jis ten buvo. Man Monicos ir Camilos irgi negaila, nepernesu abieju Juokiuosi Tik butu gaila Adri, jei griztu i savo kuna ir atsidurtu Carlos naguose. O Monikai tai jis gali daryt ka nori Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 08 21, 2014 9:26 am

Negalejau patiket kai pamaciau kad pagaliau reklamuoja ultimos capitulos Ploju 
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 08 22, 2014 3:42 am

Oi, aš nepastebėjau, super  Juokiuosi Tai kokios 3 savaitės turbūt
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 08 22, 2014 3:54 am

Gera naujiena, sios savaites seriju nemaciau ir nezinau kada perziuresiu, nes dabar atostogauju. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: EN OTRA PIEL-
Pereiti į: