TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+10
christine8865
Bianca
edvis
Kristina
Dinute*
Rūtelė
Fallen_Angel
Gabi
Demi
Anahi
14 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 08 08, 2013 12:12 am

Vaikas patyre emocine trauma mirus tevui ir todel nekalba. Gabi, del to apkaltinimo, tai zinok uztenka kad Barbara paliudijo kad viska mate. Sakau is patirties. Musu name yra buvusi panasi istorija, zmogu vien del melagingo protiskai nesveikos moteriskes liudijimo uzsodino. O jei cia dar Humberto pavyko ka su tuo video sufabrikuot, tai dar ir ale irodymu kazkokiu atsirado.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
christine8865
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Parašė : 81
Prisijungė : 2012-10-30

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 08 08, 2013 4:38 am

Man taip pat labai patiko, net neprasukau nei vienos sekundės Šypsausi  Visi personažai įdomūs, tiesiog įtraukė nuo pat pradžios
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 08 09, 2013 2:29 am

Man labai patiko pirmos 2 serijos Įsimylėjau Visų personažai labai patiko, labiausiai gal Humberto, net nežinau, įdomus toks Šypsausi Visi savaip įdomūs, siužetas irgi įdomus labai, vis lieka kažkas įdomaus Šypsausi tikiuosi, kad tap ir bus toliau Įsimylėjau 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 08 09, 2013 3:32 am

Patiko, kai šioje serijoje išaiškėjo keletas paslapčių, kad Humberto turi sūnų, o Arturo susitikinėja su juodaode ir taip slepia šiuos santykius nuo mamos nors matės, kad mamytė nebuvo patenkinta pamačius Marą vien jau iš žvilgsnio Juokiuosi Įdomu kaip atrodys Humberto sūnus ir kas jį vaidins Galvoju Nemaniau, kad Amanda nepaneigs, kad turi sūnų ir pan. Barbara tai ko gero pamanys, kad Paula Willy žmona. Laukiu kitos serijos įdomu kaip išsisuks Humberto ir kaip klostysis Amandos ir Santiago santykiai. Beje kažin kam Amanda skambino kai tik sužinojo, kad Santiago Humberto brolis Galvoju 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 08 09, 2013 3:39 am

Man irgi idomu kam ji ten skambino. Manau turetu buti kazkas kas Cano seima pazista, kitaip ji nebutu priekaistavus kad apie trecia broli nepasake nieko. Ryt idomi serija nusimato, nes sitos pabaiga buvo tiesiog super Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 08 09, 2013 2:13 pm



Antra serija man irgi patiko. Kaip ir visoms įdomu labai kam skambino Santa po to kai suprato, kad Santiago yra 3 brolis Šypsausi be to labai smalsu kaip toliau klostysis šios trijulės santykiai bei Maros su Arturo. Spėju Hortensia taip lengvai nenusileis ir kiš savo sūnui koja dėl Maros Juokiuosi Ezequiel Montalt niekada kažkaip neteko matyti blogo berniuko vaidmenyje, bet jam labai tinka mano nuomone Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 08 09, 2013 2:20 pm

Man irgi patiko 2serija, laukiu nesulaukiu trecios Juokiuosi Nes jos avance irgi labia geras Juokiuosi

Kas del Arturo tai man atrodo kad ir jis pats kis pagalius sau I ratus, nereiks ir mamos, o Mara gerai, kad ultimatum iskele, tik idomu ar tai ka nors reiks Arturui.

Man irgi labia idomu kam ten Santa skambino, kodel Barbara atsidure prie jos namu, ko ten iesko...

O Humbertas irgi ne angeliukas Juokiuosi Idomu kaip Santa reaguos suzinojus kad jis turi sunu, ir ar is viso tai suzinos.

Na ka laukiam 3cios serijos Šypsausi  
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 08 09, 2013 6:59 pm

3 serija patiko tiek pat kaip ir pirmos dvi. Koks finalinis bučinys tarp Santos ir Santiago Kietai šypsausi Juokiuosi  labai nustebino Artūro pareiškimas Marai, kad nori vaiko. Bet tuo pačiu nudžiugino, kad galbūt pasiryš kovot dėl savo meilės Šypsausi nes nelabai tikiu, kad jo mama priims anūką nuo Maros, nepaisant, kad jos ultimatume yra anūkas Juokiuosi išraiškinga Humberto reakcija buvo kada Paula prisistatė savo vardu ir pavarde gavus sekretorės darbą Šypsausi Nustebau ir nustebino, kad Humberto sūnus toks didelis, kažkaip galvojau, kad bus mažesnis Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi ir kas tikrai matosi, kad tarp jo ir Victorios kyla simpatijų kibirkšys Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 08 09, 2013 7:46 pm

labai laukiu kada pasirodis Ximenos personaze Šypsausi ir man idomu kodel Barbaros vyras nori nužudyti Gaspar ir idomu ar pavyks
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 08 10, 2013 1:46 am

Kokia serijos pabaiga buvo Įsimylėjau Toks ilgas bucinys tarp pagrindiniu, dziugu kad neteko ilgai laukti Šypsausi Del Humbeto sunaus, tai zinojau kad bus didelis, nes buvau foto aktoriau macius, todel nenustebino. Ir berods vakar serijoj ji jau buvo minejus kad berniukui 18 metu. O jam ryskiai motinos demesio truksta jei jau isiziurejo daug uz ji vyresne moteri. Man labai idomu kas ten Santiagui nutiko del to nuzudymo, nes as kazkaip netikiu kad nuzude jis. Jis juk klajojantis muzikantas, ne koks narkomanas buvo. Kazka nuzudes normalus zmogus neeina miegot visas krauju issitepes, nelogiska. Dar Corazon valiente isitikinau kad Ezequiel man labiau kaip blogiukas patinka, tad dziugu kad cia toks ir bus.
Dinute, Barbara ten nuejo paziuret kaip atrodo Willy zmona. Daniela pries tai jos klause ar jai neidomu pamatyti Willy zmona, nes kiekvienas nusikaltelis visada grizta i nusikaltimo vieta. Tai Barbara ir susigunde Juokiuosi
Ximena rase kad jos veikeja pasirodys pirmadienio serijoje. George nori nuzudyt Gaspar tam kad galetu kuo greiciau pradet svaistyti jo turtus, po to kai juos paveldes vaikai. Jis Barbara juk vede tik del pinigu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 08 10, 2013 10:50 pm

Bučinys man ir labai patiko Įsimylėjau Jaučias tarp pagrindinių chemija. Taip ir galvojau, kad Santai padeda iš jau matytų personažų, o kai šiandien parodė tą tarnaitę klausančią už durų pagalvojau, kad ji gali padėt Santai, bet net nesitikėjau, kad ji jos mama Nustebau Arturo tai irgi pavarė nori vaiko, bet ne nuo Maros, vargšė Mara.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replySk. 08 11, 2013 9:46 pm

Wow aš irgi nustebau, kad tarnaitė yra Santos mama, čia tikrai staigmenėlė Juokiuosi tarp pagrindinių man taipogi jaučiasi didelė chemija, parinkta pora puikiai Šypsausi Arturo čia žiauriai, jau galvojau, kad atsitokėjo, bet kur jau. Jis pasiūlė tikrai skaudų variantą Marai. Įdomu kiek ilgai Paula išdirbs pas Humberto.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPir. 08 12, 2013 12:41 am

Ko gero neilgai man tik keista kaip Humberto neįtaria kad ji gali būt susijus su Willy giminystės ryšiais juk prisistatė tikra pavarde.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPir. 08 12, 2013 2:59 am

Kai Paula prisistatė akimirkai Humberto užsigalvojo kažkaip. Bet tikrai keistai, kad kol kas bent rimtai nieko nesuprato, arba kaip tik gal gudrus ir suprato tik priešą laiko arti Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyAntr. 08 13, 2013 11:07 pm

Na va pagaliau ir pasirode Ximenos heroje Juokiuosi 
Humberto motina issireikalavo ko norejo, tik kazin ar veliau del to pasirasyto dokumento netures problem Amanda. Humbertas galejo savo moteri uzginti ir neleisti pasirasyti, bet jis to nepadare.

Barbara gerokai issigando gavusi ta rasteli nuo Amandos, Daniela gerai iklimpusi ir vis labiau klimpsta I narkotiku liuna.

Tikiuosi Santiagas neisduos broliukui kad Paula ir Amanda yra drauges.

Kas cia dar... Ai Humberto meiluze rengiaisi Artura suvyliot ir jam vaika parupins pagal Arturo motinos nora Juokiuosi Vargse Mara Kietai šypsausi Atrodo toks jos vardas....

Pasirodo Amandos mama gyvena kartu su Paula, Santa ir jos sunumi, kuris jauciu greitu metu prades kalbeti. Bučiuoju 

Pagaliau susitiko Amanda, Santiagas ir Humberto meiluze, ir Santiagas suzinojo, kad yra dede Juokiuosi 

Kitos serijos anonsas labia intriguojantis Įsimylėjau Įsimylėjau Įsimylėjau 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 630Pereiti prie : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: SANTA DIABLA-
Pereiti į: