TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+6
Elena
polyanna
lepeckoja
Kristina
monikute19
Angeliukas
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 04 14, 2013 7:04 am

Man tai paskutinės trys serijos labai patiko, o paskutinę iš vis žiūrėjau neatitraukdama akių. Patiko ta scena su Alicia ir Diana mokykloj ir pabaigoj su Martino dukra, nors ir jau ne viename Telemundo seriale panaudota, čia ir labai tiko, nes netikiu, kad iš tokios žudikės psichopatės dukros gali užaugt geras vaikas. Ir Antonijai pagaliau atsirado reikiama vieta, gale serialo kūrėjai lyg prisiminė, ką ji reiškė Martin Juokiuosi Pačioj pabaigoj kol Alicią rodė nepakėlus galvos grojant tai muzikai, man net toks šiurpas perėjo per kūną. Mano manymu paskutinė serija gan nebloga.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 04 14, 2013 7:24 am

Man paskutines serijos irgi patiko. Jei jie butu sugebeje visa novele tokio lygio padaryt, tai tikrai nebloga butu buvus. Kaip ir norejau, Alicia savo kaltes tures ispirkinet kalejime. Mirtis jai butu buvus perlengva iseitis. Galiausiai paaiskejo jog prie Antonios mirties ji irgi prisidejo, ko ir buvo galima tiketis. O dukrele is mamytes matosi kai ka paveldejo. Bet kadangi, priesingai nei Alicia, augs apsupta seimos meiles, gal i psichopate zudike ir neuzaugs. Labai graziai sumaste pavadint mergaite Antonia. Kaip sake Gabi, pagaliau prisimine jog ji Martin buvo svarbi Juokiuosi O paskutine scena man ypac patiko. Tas demoniskas Alicios zvilgsnis. Matosi kad jos monstrai niekur nedingo.
Kas dar man patiko, tai kad Telemundo vaidint Martin dukra pasikviete tikraja Davido dukra. Grazu ziuret kai tevai su savo vaikais vaidina Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 04 16, 2013 1:41 am

Tai Martin liko vienas? O Katerina turbut vis tik augino savo vaika?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 04 16, 2013 1:58 am

Taip, Martin liko vienas su dukrele kuria jam pagimde Alicia. Katerina savo vaika pasiliko ir kaip supratau su Miguel Angeliu jie paskui susituoke, nes jis jai pirsosi.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Svečias
Svečias
Anonymous



Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 01 18, 2014 6:41 pm

Pradėjau žiūrėti šį serialą Šypsausi Peržiūrėjus 20 serijų,tai labai jos patiko Šypsausi veiksmo daug ir nenuobodu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 03 15, 2014 5:44 pm

Pradejau ziureti sia telenovele ir as. Viena diena del fono isijungiau, ir net nepajauciau kaip 3serijos susiziurejo, plius dar radau rusiskas serijas. Uzsikabinau, kazkaip net keista, nes kai prasidejo si telenovele bandziau ziureti pirmas serijas bet nelipo, o dabar negaliu sustoti.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyKv. 03 26, 2015 9:40 pm

Pagaliau pabaigiau sia telenovele. Dabar pasiziurejau kad nuo praeito posto, jog pradejau sia telenovele prabego beviek metai, nemaniau, kad taip daug, kadangi ja ziuriu tik turint laisvo laiko arba kaip dabar nebeturint ka ziureti Juokiuosi Gristant prie telenoveles tai is pradziu ji man patiko, buvo itraukusi labai paskui buvo momentas kad teko ziureti per sukastus dantis, paskui i pabaiga vel buvo labai idomu, intriga kaip ir kada pagaliau viskas paaiskes.
Kas labiausiai nepatiko tai kai prasidejo tos visos zmogzudystes viena po kitos ir kaip Alica elgiasi ir atrodo kaip zmogzdude ir kaip vaidina nekaltute prie Martino ar kitu, tai i pabaiga telenoveles jau slykstu daresi. Dar man labai nepatiko tai kad jai niekas negali nieko padaryti, atrodo ne vienas zino bet vistiek ji lyg niekur nieko sako veiksmus toliau tesia. Na bet priespaskutineje serijose visi susivienijo ir po truputi atsirado viltis kad jos zudymams ateis galas, ir isgelbes Diana.
Bet siap bendrame kontekste tai patiko si telenovele. Patiko kad Katerina neatidave savo vaikelio, visgi motiniskas instinktas nugalejo.
O kalbant apie finaline serija, tai gaila, kad didziaja dali serijos uzeme Alicios gaudynes, tik likusios 20min buvo panasios i telenoveles pabaiga. Grazi pabaiga, o tas Alicios zvigsnis pacioje pabaigoje irodo, kad iki mirties ji bus tokia ir niekas negali jos pakeisti, nes ji net nenori keistis, jaucia malonuma zudyma.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 99Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: EL ROSTRO DE LA VENGANZA-
Pereiti į: