TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+6
Elena
polyanna
lepeckoja
Kristina
monikute19
Angeliukas
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPir. 02 11, 2013 7:16 am

polyanna rašo:
Man vienintelis dalykas netiketas, kad Alicia padege Leitona, man nesuprantama, kodel ji uzaugo psichopate.
Na jei nuzude savo klasiokus, tai matyt jai visada ne viskas gerai galvoj buvo. Plius dar augo toli nuo seimos, be tevu meiles ir rupescio. Kas del Leyton, tai avance pamaciusi jog jis pagrobs Alicia taip ir jauciau kad cia jam blogai baigsis viskas Juokiuosi Neveltui sake kad galbut sita zudike dar geresne nei jis.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 02 16, 2013 5:24 am

Kažin tas Felipe Rios ne tikrasis Martino ir Dianos tėvas Galvoju
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 02 16, 2013 7:05 am

Gabi rašo:
Kažin tas Felipe Rios ne tikrasis Martino ir Dianos tėvas Galvoju
Vakar kai ziurejau serija man irgi tokia mintis buvo sovus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 02 20, 2013 3:07 am

Jau kaip mane Martin erzina, kuo toliau tuo labiau. Viena diena sako jog nori pamirsti visus pykcius ir pradeti gyvenima is naujo, o kita visaip bando ikasti Luciano, kuris tikrai stengiasi su juo graziai bendrauti. Jei ji uz darbelius su tuo Rios pasodins i kalejima dar dvidesimciai metu, man kazkaip ir gaila nebus jo Juokiuosi Kas del tos Rafaelos, ar nebus ji tikroji mokytojo dukra, kad jau taip nori Ezequiel atkersyt Galvoju
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 02 20, 2013 5:37 am

Aha aš ir taip pat galvoju dėl tos advokatės, ji man kažkokia įtartina. Patiko susidarius situacija dėl Catherinos ir Miguel Anchelio vaiko, pirmiausiai senelių reakcija, po to aiškinimasis pas Laurą bute ir galiausiai Miguel Anchelio pareiškimas Valeriai. Tai bent staigmenėlė abiems šeimoms Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 02 21, 2013 12:01 am

Man vis dar atrodo, kad zudike Alicia, del to ir atsisake teketi, o Rafaela visai neseniai pasirode, kur ji anksciau buvo, jei jau taip nori atkersyt. Miguel Angel vargsas ikliuvo i spastus, neatrodo, kad katerinai kudikid rupeti, tevui teks rupintis. Serialo pabaiga dar kol kas nekvepia, o sunku isivaizduot, ka jie dar gali parodyt.
Atgal į viršų Go down
christine8865
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Parašė : 81
Prisijungė : 2012-10-30

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 02 21, 2013 1:48 am

Aš kaip suprantu, tai Alicia apsimes Eva, ar klystu? Nes Valerija bijo, kad vyras kažką dar sužinos iš Prancūzijos, tai Aliciai pats tas apsimest Eva, iš kart grįš vyrelis ir dings fantazijos šlaikstytis po pasaulį Šypsausi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 02 21, 2013 11:59 pm

Iki siol atrode, kad nera ko apsimest ir Alicia yra Eva, bet po ju su Martinu nakrties pradejau abejoti. Gal Rafaela. Nors jei sita, tai kurt jinai slepes iki siol, seriale pasirode neseniai.
Atgal į viršų Go down
christine8865
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Parašė : 81
Prisijungė : 2012-10-30

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 02 22, 2013 2:50 am

Paskaitinėjau užsienio forumus ir bandau mąstyti, kad gali būti keli žudikai.. Alicia tikrai negali būti dabartinė žudikė, nes tas žudikas(ė) nužudė Marcela LLanos, o tada dar nebuvo minčių apie Alicios personažą, kuris atsirado po Elizabeth išėjimo. O ta Rafeala arba tikroji Alicia, arba Eva.
P.S Kai dar pristatinėjo, kad seriale pasirodys Favela, tai jinai siekė keršto Valeriai ir Ezequiel, o Rafaela nekenčia pakolkas Ezequiel.. Vienu žodžiu reikia laukt tolimesnių serijų ar kas čia parašys tolimesnius įvykius Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 02 22, 2013 5:34 am

Aš jau dabar irgi susipainiojau ir nesu tikra, kad Alicia yra dabartinė žudikė. Nes ji prisipažins visiems, kad yra Eva, netgi apie tai šnekės per televiziją. Bet toks jos žingsnis gali būt labai rizikingas juk jei ji nina monstro, tai visi įtarimai turėtų pereit ant jos. Gal ji išties nėra dabartinė žudikė arba tai tik dar vieas gudrus žingsnis. Beje kalėjme už įtarimą nužudžius Karoliną ir visus kitus atsidurs Luciano.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 02 23, 2013 9:40 pm

Pasirodo Rafaela Ezequiel tarnaitės dirbusios pas jį dukra, bet kažkodėl man atrodo, kad ji slepia kažką daugiau, nes kodėl ji klausė Alex ar jis jos neprisimena Galvoju
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 02 27, 2013 3:54 am

Šiandienos serijoj supratau, kad neįmanoma tikėtis, kad Favela gerai vaidintų, taip buvo įdomu pamatyt kaip jinai viskas prisipažins Federico. Bet deja scena gavosi visai neįdomi, net ir pasakodama apie tai dėl ko ji nužudė savo bendraklasius nepsiėjo be savo verkšlenimų, toks jausmas, kad ji visur nori būt auka arba tik taip supranta savo personažus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 02 28, 2013 12:22 am

Na jau tikrai, toks jausmas buvo, kad cia tevai ir kita aplinka kalta, kad ji zude. Man tik idomu, kodel ji vel atsirado mieste, juk cia rizika, negi tik kad butu su Martinu? I rkoks cia supratimas, nuzude is meiles, bet juk jis sedejo kalejime uz jos poelgi.
Atgal į viršų Go down
christine8865
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Parašė : 81
Prisijungė : 2012-10-30

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 02 28, 2013 3:45 am

Ir man ta Favela nelabai su vaidyba... Nors ir išoriškai graži, bet balsu ir mimikom nieko naujo nesugeba išgaut. O apie serialą, tai man šitoj serijoj truko kažkokių epizodų, kai Ezekielis apie Alisiją išsiaiškina ir, be to, peržiūrėjus 140 serijos avancą, pačioj 140 serijoj tos scenos nemačiau(o gal pražiopsojau?). Nors ir serialas nėra toks puikus, bet vistiek žiūriu, nes labai įdomi ta praeitis ir visi šie žudikai Šypsausi . Idėja puiki, tik nelabai ją pavyko įgyvendinti...
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 03 07, 2013 4:32 am

Šitam seriale tuoj visus išžudys Juokiuosi Sekanti auka bus Veronica, beje mirs ir Valeria
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 69Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: EL ROSTRO DE LA VENGANZA-
Pereiti į: