TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+14
Anastasia
polyanna
Rūtelė
locura
Angeliukas
monikute19
Gabi
MissR
Eglė
Violla
Kristina
lepeckoja
Dinute*
Anahi
18 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 01 22, 2012 10:23 pm

Tai vat ir susiduriau su problema, kad nebeturiu is kur siustis, o online ziuret negaliu Verkiu
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 01 23, 2012 2:48 am

Aš čia kažką radau, pabandyk, gal pavyks
http://www.novelasdetv.com/2011/03/capitulos-de-la-fuerza-del-destino.html

Gaila, kad te voy a ensenar a querer niekur neradau, jau buvau užsiplanavus jį žiūrėt, būčiau žinojus, būčiau visas serijas susisiuntus Verkiu
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 01 24, 2012 4:20 am

Patiko šiandien serija. Kaip džiaugiuosi, kad Lucia pagaliau metė tą savo vaikiną, o tai galvojau jau per daug leidžia jis taip bjauriai elgtis su ja. Gaila man David, man jis toks mielas vaikinas, o Maripaz taip nevertina jo ir elgias kaip su niekam tikusiu. Gerai, kad Ivan susiprato ir nenuėjo iki galo su ja, pabėgo iš lovos Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 01 24, 2012 8:46 pm

Manau, Ivanui buvo nelengva atsispirti, be to, juk jis Maripaz mylėjo ir nežino apie ją tiesos. Saulis elgiasi su Lucia kaip jos valdovas, deja, jis neišnyks ir toliau kels bėdas.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 01 24, 2012 11:48 pm

Man patiko šios dienos serija tik dėja nuo pradžiu nežiūrėjau,gal kas galit papasakot ką Liucia papasakojo Ivanui?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 25, 2012 12:16 am

Lucia papaskojo visą tiesą Ivanui, kad vaikas nemirė, kaip sakė jam Maripaz. Po gimdymo jį parsivežė namo, bet po to jis dingo, o mama ir Maripaz neieškojo jo ir nesikreipė niekur, paliko kaip yra. Galvojo, kad tarnaitė samdyta išsinešė jį kada jie gyveno kitame mieste.


Man serija irgi patiko, įdomu buvo stebėti kaip Ivanas tvardosi prie Maripaz, įdomu ką jis sugalvojo. Be to labai smalsu kada Ivan supras, kad kažką jaučia Luciai
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 25, 2012 12:25 am

Tikrai idomu ka sumaste,nes matesi,kad jis kazka darys,taip nepaliks Šypsausi)
As tai labai laukiu,kada Ivanas supras,kad Lucia zymiai geriau negu jos sesuo ir pamils ja Šypsausi
Atgal į viršų Go down
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 25, 2012 5:25 pm

Kaip man patinka Ivanas, kai jis pradėjo elgtis taip su Maripasa, nes ji tikrai to nusipelnė, dabar reikia tikėtis, kad Ivanas nepasiduos jos vilionėms ir tęs tą kerštą.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 01 26, 2012 1:18 am

Gal kas galit papasakot pagrindinius įvykius šios dienos serijoje? Nemačiau visiškai šiandien...
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 01 26, 2012 5:10 am

Aš irgi nemačiau, iš vis galimybių matyt jį labai mažai turiu, nes dažniausiai tuo momentu dirbu. Tai jei pavyksta šiek tiek žvilgtelt ir pagaut esmę kas ir kaip tai gerai, beje laikas nuo laiko persiskaitau serijų aprašymus. Rekomenduočiau ir tau paskaityti, jei nieks nepapasakos Merkiu akį Įkėliau ankstesnių ir šiandieninės serijos aprašymus.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 01 26, 2012 8:57 pm

Aham,dėkui Šypsausi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 01 27, 2012 8:14 pm

Katik baigiau ziureti visa seriala taigi ka galiu pasakyt kad labai patiko vienas geriausiu Televisos serialu aisku po Sortilegio nors jie man vienodai abu geri. Kas apie pati seriala idomumas isliko iki pat galo daug idomiu vietu ir netiketu atsitikimu pirma karta ziurejau seriala kuriame nutinka netaip kaip tikiesi tas labai nustebino... na kas ziurit tai tikrai manau nesigailest jei ziuresit iki galo Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 01 27, 2012 8:31 pm

Man labai patinka sis serialas. Manau, kad jis yra vertas demesio. Apie si seriala yra parasyta zurnale Viltys ir likimai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 01 27, 2012 8:35 pm

Oho Monikutė šaunu,kad jau visą pasižiūrėjei Šypsausi Tikrai šis serialas man patinka Šypsausi ir aktoriai puikus Šypsausi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 01 28, 2012 4:17 pm

Sandra man kaip aktore nelabai patiko iki sio serialo, dabar ji man labai patikt pradejo Šypsausi O David tai zavi jau nuo seniai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 315Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Likimo galia (La fuerza del destino)-
Pereiti į: