TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Secretos del alma (2008)

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyPen. 11 05, 2010 4:43 pm

Pavadinimas SECRETOS DEL ALMA (Sielos paslaptys)
Metai 2008
Šalis Meksika
Kompanija Azteca
Muzika Yuridia - En su lugar

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vaidina
Ivonne Montero - Diana Cervantes
Humberto Zurita - Andrés Lascuráin
Gaby Vergara - Denissa Junot
Mónica Dionne - Soledad Kuri
Rodrigo Abed - Roberto Suárez
Juan Manuel Bernal - Carlos Lascuráin
Saby Kamalich - Victoria Rivas
Luis Ernesto Franco - Alejandro Lascuráin
Pedro Sicard - Santiago Alcázar
Jorge Eduardo - Andresito
Julia Urbini - Claudia Victoria
Ivanna - Elisa Lascuráin
María José Magan - Sonia Linares

Entrada




Paskutinį kartą redagavo Anahi, Pir. 06 06, 2011 6:00 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyPen. 11 05, 2010 5:36 pm

Kaip ankščiau sakiau pirma serija man patiko, kuomet bus daugiau galimybių ir laiko reikės peržvelgti šią novelę Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyPen. 11 05, 2010 5:49 pm

na mane tai kazkiek patrauke Alekso ir Lucios istorija Šypsausi ir lb gaila buvo kai ji mire Verkiu
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyŠt. 02 02, 2013 9:28 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyŠt. 02 02, 2013 9:28 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyKv. 05 30, 2013 9:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyŠt. 03 26, 2016 2:55 am

Nuostabi telenovelė, kiekviena serija įtraukia mane vis labiau ir labiau. Patinka Dianos santykiai su Andres vaikais. Taip pat kaip Andres mama priima Diana. Niekada dar neteko matyt jokiam projekte,  kad uošvienė mylėtų savo marčia nuo pat novelės pradžios Šypsausi patinka Lucios ir Alex istorija. Denisse mėginimai pastoviai kirštint Diana su Andres superniai ir tai kai matai, kad su kiekvienu Denisse mėginimu gaunasi visiškai kitas rezultatas ir Andres vis labiau pamilsta Diana. Graži istorija ir jos veikėjai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyTr. 04 06, 2016 3:34 am

Ka tik pasižiūrėjau 1seriją, patiko, tikrai kitokia telenovelė, kažkaip aš ją praleidusi buvau, ačiū Kristinai už užrodymą. Šypsausi
Beje, kiek tu serijų peržiūrėjus esi? Gal galėsim padiskutuoti Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyTr. 04 06, 2016 2:31 pm

Aš peržiūrėsiu 41 seriją esu, bet mielai padiskutuosiu apie serijas Merkiu akį

Labai smagu, kad ir tu prisijungei prie žiūrėjimo šios telenovelės. Ji tikrai kitokia nei kiti matyti mano projektai, nuoširdi ir tyra meilė. Ir kas patinka, kad viskas prasideda ne taip kaip kitose projektuose. Lauksiu kol pasidalinsi savo pirmais įspūdžiais, kad galėčiau ir aš prisijungti prie diskusijų neišduodant kas bus toliau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyTr. 04 06, 2016 6:10 pm

Oi tai tu jau daug pasižiūrėjus. Aš vakar tik 1seriją peržiūrėjau, bet užkabino, matosi kad kitokia telenovelė, o plius dabar sunku rasti telenovelę apie nuoširdžią ir tyrą meilę, o ir Ivonnes vaidybos pasiilgau. Šypsausi Dar labai nudžiugino, kad joje vaidina ir Marimar Vegos vyras Juokiuosi O dar toks jaunutis Juokiuosi
Jau parsisiunčiau 10 serijų, tai daugiau pasižiūrėjus būtinai parašysiu savo įspūdžius. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyKv. 04 07, 2016 2:51 am

Alex kaip veikėjas man patinka. Komplikuotas, bet nenuobodus veikėjas ir su Lucia jų santykiai man patinka Šypsausi Zurios Vegos vyras čia taip pat vaidina Juokiuosi abiejų seserų vyrai vienam projekte Juokiuosi bet vat Armando veikėjas čia mane pykdo, jo tai nemėgstu Juokiuosi

Lauksim tavo komentarų Šypsausi aš Ivonne vaidybos irgi labai pasiilgau, todėl nusprendžiau pažiūrėti šį projektą.


El Señor de los Cielos Ivonne 4 sezone vaidins tai jeigu vis dar bežiūri šį serialą parašyk kada ji ten pasirodys Šypsausi nes ji nevaidins visame 4 sezone kiek teko girdėti tik 15 serijų maždaug.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyKv. 04 07, 2016 8:51 pm

Peržiūrėjau 5kias serijas ir kuo toliau tuo labiau įtraukia. Šypsausi Kuo toliau tuo labiau mane nervino Denise, gerai, kad Andres pastatė ją į vietą ir atšaukė tas vestuves nes tai būtų buvusi didelė nesąmonė. Šypsausi
Dar Soledad man nepatinka, negražiai su vaikais elgiasi. Šypsausi Ir Dianos mama jau tokia šventuolė Juokiuosi O va Andres mama man patinka.
Alek kol kas man visai patinka, toks vėjavaikis bet turi kažką tokio kas žavi. Šypsausi O Armando dar ne daug mačiau, bet kažkuo dar nesužavėjo. Šypsausi
Nemaniau, kad tarp Ivonnes ir Zuritos bus tokia chemija, pirmas jų bučinys man labai patiko, gaila, kad Andres girtas buvo. Įdomu kaip toliau jų santykiai klostysis. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyKv. 04 07, 2016 8:53 pm

O del ESDLC4 tai kol kas tik 1seriją peržiūrėjus esu, kol kas daugiau nekyla ranka. Šypsausi Bet manau, kad žiūrėsiu vistiek nes dar dvi telenoveles i pabaiga eina, tuo nebebus ką ir žiūrėti. Gerai, kad šia pradėjau. Šypsausi Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyKv. 04 07, 2016 9:49 pm

Denisse iš blogiečių man šarmingiausia, sugeba sunervint, bet kartu momentias gerai prajuokint Juokiuosi ta vieta kada Andres ją pasatatė į vietą buvo superinė. Patiko ir man, kad atšaukė vestuves. Būtų tikrai ne kas jeigu būtų vedęs ją. Pačiu laiku ji prabilo apie vaikus, kad Andres suvoktų, kad reikia nutraukt vestuves Juokiuosi Mane ypač juokina kada Yolanda kopijuoja Denisse, scenos labai juokingos. Diana turi superine draugę. Soledad tai pamišusi moterytė, kuo toliau tuo labiau atsikleidžia jos pamišimas Juokiuosi Dianos mama man patinka, ji gera moteris ir labai rūpestinga, kartais perlnkia lazdą, bet tik todėl, kad myli savo šeimą. Andres mama man patinka irgi, labai išsilavinusi ir protinga moteris. Perpranta visus labai greit. Kas patinka, kad ji myli Diana ir būtent ją nori matyt šalia Andres. Patinka man labai Dianos santykiai su vaikais. Alex ir Armando turės konfliktėlių Juokiuosi Alex ir Lucia man patinka, o vat jų poros mane erzina Juokiuosi tiek Armando tiek Sonia mane nupurto. Pažiūrėsim ar tau jie patiks Šypsausi
Pritariu dėl Ivonne ir Zuritos, jei tikrai turi chemijos. Pirmas jų bučinys duše buvo superinis. Toks aistringas, bet kartu nekaltas Šypsausi

Man labai smagu, kad ir tu pradėjai žiūrėt šį projektą Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_replyPen. 04 08, 2016 2:06 am

Ši telenovelė įtraukė mane kaip narkotikas jau 8serijas peržiūrėjau, o dar vakaras ilgas. Juokiuosi
Man labai patinka Dianos elgesys, kontaktas su vaikais, Andreso ir Dianos pokalbiai kažkas nuostabaus. Įsimylėjau
Mane nustebino, kad Diana taip greit sutiko už Andreso tekėti, bet jaučiu Denise sužinojus dar pasiautės ir kiš pagalius į ratus. Šypsausi
Na taip Denise kaip blogietė gerai vaidina, bet mane nervina, kaip ji su Diana elgiasi, gerai, kad ir Diana ne pesčia atsikerta ir ją pastato į vietą, tikiuosi ir toliau taip bus. Galėtų Andresas pažeminti pareigosi arba visai išmesti iš įmonės. Juokiuosi
Dianos draugė man irgi patinka, o ir kaip Denise kopijuoja vis nusišypsau. Juokiuosi
Soledad tai mane jau nervinti ima, tikiuosi ji ilgai neužsibus Lascuranu namuose. Juokiuosi
O Alex su Lucia nesusiporuos? Nes 8toje serijoje taip Alex į Lucią pasižiūrėjo, kad man kilo mintis kad iš jų galį būti ir pora. Šypsausi
Dar mane nervina Santiago žmonelė Juokiuosi
Kol kas nei Armando nei Sofios labai daug dar nemačiau tai apie juos nuomonės nelabai dar turiu. Šypsausi Sofia tai Teresa iš Tanto Amor Juokiuosi Pirmą kartą ją pamačius ilgai galvojau kur aš ją mačiau. Juokiuosi
Ačiū, kad užrodei tokią nuostabią telenovelę.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Secretos del alma (2008) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Secretos del alma (2008)
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Alma de Hierro (2008/2009)
» Alma ar Dubraska?
» Alma ar Discua?
» Alma ar Abigailė?
» Alma ar Luisa?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: AZTECA-
Pereiti į: