TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+4
Anahi
Maria Del Carmen
Kristina
Rubi
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 8 I_icon_newest_replySk. 02 27, 2011 7:22 pm

Na ką ir aš pasižiūrėjau šiandien paskutines serijas. Dar niekaip neatsigaunu Juokiuosi Net trūksta žodžių apibūdint kokia nuostabi telenovelė Širdis Širdis Širdis Paskutinės serijos tai iš vis užgniaužė kvapą ir žiauriai įtraukė. Šaunu, kad telemundo neperkūrė grynai pagal orginalą. Labiausiai džiaugiuosi dėl Tatianos ir Benjos, nuostabi pora, taip buvo gaila Benjos kai Tatiana gulėjo be sąmonės, o jis meldėsi koplyčioj ir prisiminė vestuves, krikštynas ir pan. O paskutinė jų scena su tom rankom ir be galo graži, miela ir šilta Šypsausi
Netikėta buvo ir kad Julian sudegė , kažkaip neįsivaizdavau kad jo lauks tokia mirtis sudegti gyvam Nustebau Kai Rodrigas mušėsi su Julian tai tikrai labai arši kova buvo net tarpais buvo sunku susigaudyt, kuris yra kuris. Tai bandžiau gaudytis pagal megztinį ir marškinius, nes labai jie ten aktyviai kovojo Juokiuosi Dar man labai jaudinanti scena, kai Piedad išėjo su dukra iš to garažo.
O paskutinis Evos pasirodymas liepsnose Julian irgi labai geras. Pagaliau ant pačio galo ir Matildės personažas sugrįžo toks koks buvo, nes toj lovoj jau buvo įkyrėjus.
Pagrindinės poros paskutinės scenos irgi gražios, nenuvalkiotos kaip visuose serialuose, nors pernelyg ypatingai man jie nelipo, bet patiko kai tose kapinėse taip su viltim išsiskyrė ir užbaigė tikrai gražiai.
O Emilio tai nustebino labiausiai Netekau žado Net iš nuostabos išsižiojau Juokiuosi Tokia mintis, kad užaugęs irgi seks tėvelio pėdom arba kaip sakė Eglė, kad tuo tarpu jo kūne tarsi Julian buvo, ypač iš tų plaukų perbraukimo Nustebau
Na bet ši scena dar gera tuo, kad palieka pačiam žiūrovui spėlioti ar Julian sūnus taps toks kaip tėvas ar ne...?
Mano asmeniška nuomonė, kad gali tapti, nes prisiminiau koks jis piktas būdavo serialo pradžioj, kaip daiktus mėtydavo ir su mama, kaip šnekėdavo, taigi pyktis jam nesvetimas. Be to dar didesnis pyktis ir nuoskauda galėjo likt dabar dėl tėvo. Kuri nemanau, kad taip lengvai pasimiršta..

Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 8 I_icon_newest_replyAntr. 04 10, 2012 1:24 am

Kadangi atsirado serijos rusu kalba tai bandau ziureti is naujo dar karta tikiuosi sikart pabaigsiu ziureti sia telenovele.

Gal yra daugiau, taip ziurinciu? Butu galima padiskutuoti Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 8 I_icon_newest_replyAntr. 04 10, 2012 4:04 pm

Aš jau mačiau visą šią novelę seniau, tad mielai padiskutuosiu prisimindama ;]
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 8 I_icon_newest_replyPen. 06 01, 2012 8:35 pm

Radau tinklalapi, kuriame yra si telenovele (rusu kalba). Manau, kad kada nors paziuresiu ir si seriala. Sudomino jis mane. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 8 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 88Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: ALGUIEN TE MIRA-
Pereiti į: