TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Homoseksualai

Go down 
+11
Erikita
♥Analia♥
Justina♥
egisz
Maria Del Carmen
Gabi
velniukste
Violla
Lady
Rose(Titanic)
Grettell
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 08 12, 2010 8:31 pm

Japonijoje labai populiaru tarop panų yra yaoi mangos ten rodo vaikinų meilę,taip ir vadinasi yaoi manga.. Taigi yra ir preišingybė Yuri.. xD bet svarbiausia kad Yaoi yra Kuriama TIK merginų ir tik merginoms
Atgal į viršų Go down
egisz
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
egisz


Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Parašė : 61
Prisijungė : 2010-03-02

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 10 11, 2010 8:51 am

Na, girdėjot naujienas apie įvykius Serbijoje? Man tie banditai keliantis tokius incidentus yra žymiai didesnis blogis nei homoseksualai.

Man regis, kad jie turi turėti pilną teisę gyventi taip, kaip jie nori, bučiuotis gatvėje(kad ir kaip nuo to man vien pagalvojus noris nusipurtyt), kovoti už savo teises. Nesvarbu, kad daugumai galbūt tai šlykštu, nepatinka. Reikia būti tolerantiškais. Nežinia kada pats ar tavo vaikai gali tapti šlykščiu daugumai. Dauguma nėra rodiklis. Jei dauguma nuspręstų, kad visi turi nešioti pasikabinę kryžių ant kaklo negi visos sutiktumėt?
Kartais gali pasirodyti, kad jie labai įkyrūs, visur kiša savo orientaciją, bet ar tai nėra pateisinamas, natūralus jautrumas? Juk toks žmogus mokykloje kenčia patyčias, neturi lygių teisių su heteroseksualais, o atrodo, nieko blogo kaip ir nepadarė...


Atgal į viršų Go down
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 10 12, 2010 2:46 am

Homoseksualai- mano nuomone tas pats kas pedofilai. Dievas sukure moteri ir vyra. Nesamo, ligoniai jie kazkokie. Jai as spresciau tai gejus iskastruociau o lesbietes i kaleima ar kazkas panasaus Juokiuosi sorry uz tokia atvira nuomone xD
Atgal į viršų Go down
egisz
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
egisz


Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Parašė : 61
Prisijungė : 2010-03-02

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 10 12, 2010 2:50 am

Ursula, jie nelaikomi ligoniais jokių autoritetingų institucijų. Nesąmonė, kad jie negali būti ir gyventi taip, kokiems jiems gamta liepėŠypsausi Koks gi tau skirtumas?Šypsausi
Baisu būtų jei tu diktatore būtum. Nepatinka kas - šast ir iškastruoji Juokiuosi:D
Atgal į viršų Go down
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 10 13, 2010 12:32 am

Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi na sakau kad mano paziuros gan senamadiskos Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 10 29, 2010 11:18 pm

Hmm..O ko skyriasi nuo homoseksualu biseksualus?Jus juos toleruojat?
Atgal į viršų Go down
egisz
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
egisz


Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Parašė : 61
Prisijungė : 2010-03-02

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 10 30, 2010 5:51 am

Na, jei papratai, tai homoseksualus traukia tos pačios lyties asmenys, o biseksualus gali traukti tiek vyrai, tiek moterys.
Aš, žinoma, toleruoju. Ne mano reikalas yra jų gyvenimas:)
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 10 30, 2010 7:23 am

Aš pasirodysiu visiška kvėša,bet...
Tai biseksualas gali turėti normalia šeimą ar ne?
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 10 30, 2010 7:31 am

Gali. Na tuomet turėdamas šeimą gali susirast tos pačios lyties meilužį, bet nebūtinai. Arba dar neturint šeimos kurį laiką draugaut su vyru, po to su moterim, po to vėl su vyru ir pan ;DD
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 10 30, 2010 8:45 am

T_T vargšė mergina kuriai tokis vaikinas klius.
Atgal į viršų Go down
♥Analia♥
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
♥Analia♥


Amžius : 30
Parašė : 113
Prisijungė : 2009-12-19

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 10 30, 2010 9:11 pm

Maria Del Carmen rašo:
T_T vargšė mergina kuriai tokis vaikinas klius.
arba varkšas vaikinas kurio mergina tokia bus.
Atgal į viršų Go down
egisz
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
egisz


Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Parašė : 61
Prisijungė : 2010-03-02

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replySk. 10 31, 2010 1:03 am

Neištikimybė yra neištikimybė. Man nebūtų didelio skirtumo jei sužinočiau, kad mano mergina ar žmona yra turėjusi kažkokių santykių su moterimi:) Gal net būtų geriau, nei kad turėjus su vyru:D
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 12 31, 2010 8:33 pm

Kai pasiziuri tai buvo ir garsiu homoseksualu,.
Gerai.. Ciumpam Fredi Merkuri!
Kaip tik apie ji maciau filma per LIUKS'a ir man visai patiko! Kai pagalvoju klausaus jo muzikos ir visiskai nesusimastau koks en jo asmeninis gyvenimas,bet turbut tai as viena,nes vienas bjaurus padaras su kurio man tenka bendrauti visada kabinejasi prie zmoniu asmeninio gyvenimo..Ka jam atkirst?
Atgal į viršų Go down
egisz
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
egisz


Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Parašė : 61
Prisijungė : 2010-03-02

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replySk. 02 06, 2011 2:00 pm

Su tokiais padarais nesusikalbėsi, bet gali visada jį triuškinti argumentais ir versti jį jaustis kvailesniu:D
Atgal į viršų Go down
Erikita
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Erikita


Parašė : 53
Prisijungė : 2011-09-20

Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 09 20, 2011 7:26 pm

O as nieko nemanau nei blogo nei gero .Man jie gyventi netrukdo tai yra ju reikalas. As kai per daug i visa tai nesigilinu met negalvoju tai man ir neslykstus. Kai buvau Danijoje ju ten pilna eina susikibe pasibuciuoja keista buvo bet po poros dienu pripratau nes toesisi man pries langus gyveno gejai bet jie labai malonus zmones buvo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Homoseksualai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualai   Homoseksualai - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Homoseksualai
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GYVENIMAS-
Pereiti į: