TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Blogiausia telenovelė

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Blogiausia telenovelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Blogiausia telenovelė   Blogiausia telenovelė I_icon_newest_replyAntr. 12 08, 2009 6:05 am

Kokia (JAV, Peru, Brazilijos...) telenovelė iš visų anksčiau Lietuvoje rodytų jums buvo neįdomiausia? Parašykite, kodėl nepatiko. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Blogiausia telenovelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blogiausia telenovelė   Blogiausia telenovelė I_icon_newest_replySk. 01 24, 2010 1:19 am

Man pati neįdomiausia buvo Mačos-Merkaderų šeimos vyrai..Tiesiog nepatiko nesupratau šitos telenovelės..
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Blogiausia telenovelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blogiausia telenovelė   Blogiausia telenovelė I_icon_newest_replySk. 01 24, 2010 8:35 am

Fernanda♥ rašo:
Man pati neįdomiausia buvo Mačos-Merkaderų šeimos vyrai..Tiesiog nepatiko nesupratau šitos telenovelės..
Man taip pat. Jau tokia nesąmonė...
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Blogiausia telenovelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blogiausia telenovelė   Blogiausia telenovelė I_icon_newest_replySk. 05 16, 2010 11:49 pm

Jausmu vandenynas. Nebe reikalo lnk nutrauke Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Blogiausia telenovelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blogiausia telenovelė   Blogiausia telenovelė I_icon_newest_replyPir. 03 17, 2014 8:40 pm

Man tai tikrai visos labai geros telenoveles,bet Rebelde Way man kazkuo nepatiko ,nebuvo idomu ziuret.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Blogiausia telenovelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blogiausia telenovelė   Blogiausia telenovelė I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Blogiausia telenovelė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Blogiausia telenovelė
» Blogiausia telenovelė
» Blogiausia telenovelė
» Blogiausia telenovelė
» Blogiausia telenovelė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ RODYTOS TELENOVELĖS-
Pereiti į: