TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Plaukai

Go down 
+17
MissR
Evil Regals
laurytyt
Gabi
emilija
Maria Del Carmen
Paola
Angeliukas
Natiusha.
velniukste
Nastinka
Rose(Titanic)
Violla
Grettell
Candy
Anahi
Rubi
21 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replyTr. 12 02, 2009 3:32 am

Kaip prižiūrite savo plaukus? Kokius šampūnus, balzamus, kaukes naudojate? Gal dažote plaukus? Kaip dažnai lankotės pas kirpėjas? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replyAntr. 12 15, 2009 5:33 am

oj plaukam priemoniu turiu lb daug Juokiuosi vis perku ir perku man liga Juokiuosi
sampunu balzamu visokiu kaukiu ir tepaliuku turiu lb daug Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Candy
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Candy


Miestas : Kaunas
Parašė : 505
Prisijungė : 2009-12-16

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replyAntr. 12 22, 2009 4:10 am

Ajj daug turiu priemonių ;D Aš tai naudoju šampūna -elvital. Šypsausi Nedažau plaukų Šypsausi Pas kirpėja man nereikia lankytis, nes močiute mane apkerpa nors ji ir ne kirpėja, bet labai gražiai ir gerai nukerpa. Niekada nesigailiu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replyKv. 01 28, 2010 6:26 pm

Šampūnas: Johnsons. Kartais ištepu plaukus su nenuplaunamu balzamu, kai nebeiššukuoju. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replyAntr. 03 23, 2010 3:06 am

Sampunas wash and go, daugiau jokiu priemoniu nenaudoju, visi ir taip sako, kad mano plaukai labai grazus taigi nera reiksmes naudoti dar kokias priemones.
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replyŠt. 05 01, 2010 8:01 pm

Naudoju šampūna Garnier Fructis,naudoju tokį plaukų kremą ir blizgesio suteikianti nenuplaunama kondicionieriu Bučiuoju


Paskutinį kartą redagavo Rose(Titanic), Pir. 06 14, 2010 3:04 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Nastinka
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Nastinka


Amžius : 29
Miestas : Вильнюс``Зверинец
Parašė : 76
Prisijungė : 2010-05-10

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replyAntr. 05 11, 2010 3:24 am

Anahi rašo:
oj plaukam priemoniu turiu lb daug Juokiuosi vis perku ir perku man liga Juokiuosi
sampunu balzamu visokiu kaukiu ir tepaliuku turiu lb daug Juokiuosi
Aš irgi perku ir perku. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://www.one.lt
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replyAntr. 05 11, 2010 3:42 am

Šampūną nuo pleiskanų ir nenuplaunamą plaukų kremą.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replySk. 06 13, 2010 9:32 pm

Daug visokių priemonių plaukams turiu,šampūną esu išsirinkus natūralų.
Atgal į viršų Go down
velniukste
Elena contra Elena
Elena contra Elena
velniukste


Amžius : 32
Miestas : Alytus
Parašė : 210
Prisijungė : 2010-06-26

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replyPir. 06 28, 2010 2:23 am

Plaukai mano amzinas vargas,,, jiems sukisu daugiau negu kitoms reikmems,, ten suplaukia simtai,, taciau kazkodel jie nei velnio nestebuklingi,, kai siena staip sienas,, turbut jau kokius Dievas dave tokie ir bus,, dar be viso to ir dazau,,, o tas irgi nepadeda,,, o dar lyginimas,, bet be jo jau i gatve nebesinori eit ;/
Atgal į viršų Go down
Natiusha.
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Natiusha.


Amžius : 29
Miestas : Vilnius in Žverynas
Parašė : 5
Prisijungė : 2010-06-30

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replyTr. 06 30, 2010 6:54 pm

Na labai dažnai plaukus plaunu,šukuoju.Visokių balzamų,šamūnų kremų turiu labai daug...
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replyTr. 06 30, 2010 7:25 pm

Išsigijau naują šapnūna Wash go tai su juo plaunu ir krema nenuplauna plaukam uždadu jei reikia ,bet dažniasiai nereikia.....O šiaip mano plaukaiyra labai sveiki ir gražūs ir aš tuo džiaugiuosi .Taik kas antra diena reikia plauti
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replyTr. 06 30, 2010 8:53 pm

Man tai kasdieną reikia plautis galvą, nes antrą dieną po plovimo jau riebaluoti. Daužau galvą
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replyPir. 08 30, 2010 4:08 am

Ūj, kaip nepavydžiu. Aš tai tiesą sakant plaunu kas 2-4 savaites, nes man normaliai viskas atrodo. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_replyAntr. 08 31, 2010 3:58 am

Aš tai pat plaunu kiekviena diena [You must be registered and logged in to see this image.]
Nors kartais pritingiu,bet žinau,kad jei nori būt su švaria galva reik ją plaut ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Plaukai
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: