TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Plaukai

Go down 
+17
MissR
Evil Regals
laurytyt
Gabi
emilija
Maria Del Carmen
Paola
Angeliukas
Natiusha.
velniukste
Nastinka
Rose(Titanic)
Violla
Grettell
Candy
Anahi
Rubi
21 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
laurytyt
Elena contra Elena
Elena contra Elena
laurytyt


Amžius : 29
Parašė : 205
Prisijungė : 2011-02-20

Plaukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 05 12, 2011 1:43 am

Gal žinote geresnių ir veiksmingų priemonių nuo pleiskanų? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Plaukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 05 23, 2011 2:28 am

Laurytyt: man visai padėdavo Sulsena tokia kaip pasta
[You must be registered and logged in to see this image.]

Vaistinėj turėtum rasti ar kokiuose senukuose. Reikia išsiplovus galvą (arba ne; bent jau aš neišsiplovus bandžiau) įtrinti, palaikyk kokį 10 min ar ilgiau ir išplauk su šampūnu. Šypsausi

Norėjau paklausti, gal kas žino efektingų natūralių plaukų šviesinimo būdų. Mano yra tokie dark blonde, norisi kokių sruogelių. Žinau, kad gerai yra su citrina ar ramunėlėm išsiskalavus sėdėti ant saulės. Tačiau dar baisu peršalt lauke sėdint šlapia galva, kol vasara neatėjo. Juokiuosi Gal kokių šampūnų būna ar kitų būdų?
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
laurytyt
Elena contra Elena
Elena contra Elena
laurytyt


Amžius : 29
Parašė : 205
Prisijungė : 2011-02-20

Plaukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 05 24, 2011 1:02 am

Dėkui už patarimą, reiks pabandyt Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Plaukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 03 13, 2012 5:57 am

Šiuo metu esu trumpaplaukė tamsi rudaplaukė, kurį visada nemėgo savo natūralių sruogų. Man per savaitę užtenka poros galvos plovimų. Naudoju head&shoulders menthol 2in1 šampūną ir esu labai patenkinta. Turiu nuostabią kirpėją, kurį pasakiškai sutvarko mano plaukus ir visad iš jos nusiperkų kondicionierių, kadangi nepasitikių tais, kurie yra parduotuvėse.
Atgal į viršų Go down
MissR
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
MissR


Amžius : 29
Miestas : Liverpool
Parašė : 51
Prisijungė : 2012-01-10

Plaukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 03 13, 2012 3:55 pm

Mano plaukai ilgi,beveik iki liemens,naturaliai rudi. Pradejau svarstyti apie sviesinima,nes jau seniai ta mintis kirba,bet niekaip nedristu ir kirpeja nelabai sutinka. O taip noretus light honey golden blond spalvos. O priziuriu paprastai,dabar naudoju l'oocitane sampuna ir kondicionieriu,isplovus galva galiukus patepu macadamia natural oil aliejuku ir karta per savaite arba kas dvi pries plovima uzsidedu kokosu arba alyvuogiu aliejaus kauke : )
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Plaukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 19, 2012 11:14 pm

Mano plaukai ilgi, tiesus. Savo plaukus dazau, nes naturali spalva man nepatinka ir manes nepuosia. Esu tamsi blondine, bet dazau auksine blond, nes tada atrodau ryskesne. Plaunu galva pora kartu per savaite. Siuo metu nauduoju Loreal sampuna ir balzama tokioj juodoj pakuotej. Vasara mano plaukai pradejo labai slinkti. Isbandziau daugybe priemoniu ir tik sis sampunas issprende problema. Dar manau prisidejo Nivea aliejukas nuo plauku slinkimo. Dar kaskart po plovimo nauduoju Avon galiuku seruma. Issprende galiuku skilinejo problema. Ir kartais uzsidedu Planet spa alyvuogiu kauke. Pas kirpeja einu tik kai reikia pasitrumpint galiukus.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Aistra
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Aistra


Parašė : 15
Prisijungė : 2012-09-30

Plaukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 3 I_icon_newest_replySk. 09 30, 2012 10:30 pm

Grettell rašo:
Ūj, kaip nepavydžiu. Aš tai tiesą sakant plaunu kas 2-4 savaites, nes man normaliai viskas atrodo. Juokiuosi

Vos neapalpau Netekau žado Kaaaip tau pavydžiu... Liūdžiu Kad man taip... Aš kas antrą dieną turiu plaut, nes jei ne tai būtų gėdą į žmones išeit O ne! . Man tai be galo būna švelnūs plaukai nuo arganū aliejuko, tooks stebuklingas dalykėlis Įsimylėjau O iaip tai labai tiesių plaukų norėčiau, bet deja Na jau ne
Atgal į viršų Go down
viera
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 1
Prisijungė : 2013-03-06

Plaukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 03 27, 2013 10:22 pm

As tai gavau dovanu kupona naguciu lakavimui: [You must be registered and logged in to see this link.] kaip faina. Ahhh taip norejau pasigirti. jeeeeee Šypsausi))))))))
Atgal į viršų Go down
http://www.gifteris.lt
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Plaukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 12 07, 2013 3:11 am

Mano plaukai nei trumpi nei ilgi, ypatingos prieziuros jiems nereikia, kas 2-2,5men einu i kirpykla, dazausi, pakerpam galiukus, nes pries pora metu mano plaukai atrode ne kaip labai smarkiai luzinejo, tai pora kartu teko gerai nukirpti ataugo ir dabar viskas gerai. Po gimdymo kol maitinau tai buvo gal 5men kai ziauriai slinko, maniau liksiu plika ir teks peruka pirktis, bet savaime nustojo.
Galva plaunu kas 2-3dienos, karta i savaite istepu kokosu aliejumi, palaikau per nakti ir ryte issplaunu, taip pat naudoju galiukam aliejuka is Avon, sampunu ivairiu esu naudojus, paskutiniu metu Milkshako, ir Giovanni naudoju, sias esu labai patenkinta.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Plaukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Plaukai
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: