TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Verdades secretas (2015)

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyPen. 05 22, 2020 7:07 am

Kompanija: Rede Globo
Šalis: Brazilija
Serijos: 64
[You must be registered and logged in to see this image.]

Aktoriai:
Camila Queiroz -Arlete Brito Gomes (Ángel)
Rodrigo Lombardi - Alexandre Ticiano (Alex)
Drica Moraes - Carolina Brito Ticiano

Marieta Severo - Fanny Richard (Rita de Cássia)
Grazi Massafera - Larissa Ramos
Reynaldo Gianecchini - Anthony Mariano
Agatha Moreira - Giovanna Lovatelli Ticiano (Kika)
Gabriel Leona - Guilherme Lovatelli
Rainer Cadete - Visky
Guilhermina Guinle - Pia Lovatelli
João Vítor Silva - Bruno Lovatelli Ticiano
Ana Lúcia Torre - Hilda Brito
Bel Kutner - Darlene
Eva Wilma - Fábia Mariano
Genézio de Barros - Oswaldo
Felipe Carolis - Sam Nunes
Alessandra Ambrosio - Samia
ir kt.



Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyPen. 06 05, 2020 5:55 pm

Serialas, kuris man labai patiko. Įtraukiantis, kitoks nei kiti matyti projektai. Nė viena serija man neprailgo. Aktoriai parinkti savo vaidmenims puikiai. Personažai išties charizmatikši.

Kaip tau sekasi jį žiūrėti, Gabi?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyAntr. 06 09, 2020 6:26 am

Aha pritariu tau Kristina, kad serialas, išties išskirtinis Šypsausi Mane jis ir užkabino nuo pirmos serijos, įdomi ir neįprasta istorija, geri aktoriai ir dar įdomesni personažai. Buvo įdomu stebėt kiekvieną personažą, kiekvienas turėjo savo istoriją. Be Angel Alex ir Carolinos istorijos, dar buvo įdomu stebėti Larisos istoriją kaip iš modelio virto gatvėje gyvenančia narkomane ir kažkaip jau net galvojau, kad jai geruoju nesibaigs, bet laimei pačiam gale susivokė, kad pasiekė dugną ir paprašė pagalbos. Įdomus ir Fanny personažas, tiek kaip modelių agentūros vadovės, tiek kaip vyresnės moters gyvenančios su už ją daug jaunesniu vyru, kurį ji išlaiko ir net susitaiko, kad jis turi jaunesnę meilužę. Išties galvojau, kad ji ilgiau liūdės kai Anthony ją paliks, bet Visky puikiai žinojo, ko jo Reinai reikia Juokiuosi Greitai rado pakaitalą Leo ir dar jaunesnį Juokiuosi Labai patiko ir Visky personažas, talentingas, ekscentriškas,  bet tuo pačiu ir be galo mielas ir su didžiule širdimi. Visur kur tik galėdavo visiems padėdavo. Man taip buvo jo gaila, kai Leo atstūmė. Bet tuo pačiu labai nustebino jų porelė su Lourdeca Juokiuosi Nustebino ir prajuokino ji mane, tikrai nuotaikinga porelė buvo, nesitikėjau Juokiuosi Johanna ir įdomus personažas, su savo tiesmukais ir kartais grubokais pasakymais. Bet ji į serialą įnešė nemažai veiksmo. Na ir visi kiti likę personažai buvo įdomūs. Na gal tik Angel močiutė nelabai įdomi buvo ir Carolinai susituokus su Alex kaip ir nieko naujo ji neįnešė į serialą. Kalbant apie paskutinę seriją tai buvo įdomu kaip Carolina sureaguos pamačiusi Alex ir Angel kartu, taip pat kaip elgsis jie. Scenos buvo stiprios, bet problema, kad ispanai ne įgarsina o dubluoja ir nebelieka jokio originalaus garso, tad šiuo atveju pritrūko to efektingumo,nepavyko taip pajausti personažų emocijų. Jaučiu reiks pažiūrėt paskutinę seriją įgarsinatą rusiškai, kad išgirst su originaliu balsu. Na aišku jau ir žinojau kaip viskas pasibaigs prieš dar pradedant žiūrėt šį serialą, tad nenustebino kad Carolina nusišovė. Kas nustebino tai, kad Angel nušovė Alex ir dar taip šaltakraujiškai. Galvojau, kad ji jį tik pašaus, kad vėliau pasigailės, bet pasirodo ji troško jam atkeršyti ir paleido į jį daugybę kulkų. Vėliau šaltu veidu nuspyrė į vandenį, išvalė denį ir apgavo policiją, kad tai nelaimingas atsitikimas. Nustebino, nesitikėjau, to iš jos. Jos personažas visiškai pasikeitė ir tas šaltumas jos akyse buvo iki pat paskutinės scenos kuomet ji susituokė su Gui ir pritraukė jos  žvilgsnį tikrai jautės tas šaltumas jos akyse. Bendrai paėmus serialas tikrai labai geras ir dabar jau kai pabaigiau jį prieš savaitę man jo trūksta. Nors nežinau kiek iš tiesų aš serijų peržiūrėjau, nes ispaniškos serijos buvo rodomos labai įdomiai tai po 40 minučių, tai po valandą, tai po dvi ar net daugiau ir iš vis parodė tik 35 serijas. Tai net buvo keista, kad jau paskutinė serija. Bet kaip buvo taip keistai karpoma tai net nežinau kiek iš tiesų jų normaliai parodė.
Kas dar labai patiko tai serialo garso takelis, nerealus. Pamėgau beveik visas ten skambėjusias dainas.
Labiausiai patikusi Moby - The last day. Pasakiška daina Įsimylėjau


Dar šita labai patiko, tokia net oda pašiurpsta nuo šios dainos.Labai gera ypač pirma dalis.


Na ir aišku entrados daina


Na šiaip čia visos dainos labai geros, ne viena iš jų atsidūrė mano playliste.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyKv. 08 13, 2020 10:07 pm

O kaip faina, kad pažiūrėjai serialą iki galo. Man taip pat labai patiko visi veikėjai, kiekvienas turėjo savo liniją ir kiekvienoje serijoje atsitikdavo vis kažkas intriguojančio. Serialo pabaiga man iš buvo netikėta. Likau be žado. Angel iš vis pasikeitė, iš geros mergaitės liko šaltakraujė be moralės moteris. Tikrai netikėjau, kad finale ji nužudys Alex ir ištekės už Guilhermo. Jų poros niekada labai nemėgau, būtų geriau jeigu Angel būtų likus viena. Anthony ir Giovannos pora man ypač seriale patiko, jie vienas kitam begalo tiko. Todėl tikrai džiaugiausi jų pora. Nebuvo gaila, kad Anthony paliko Fanny Juokiuosi Visky tai iš vis legendinis personažas, tikras draugas visiems. Man jis taip patiko, todėl dėl jo labai širdį skaudėjo kai Leo nebuvo su juo Juokiuosi Carolina ir Angel močiutė buvo tie personažai, kurie didelių simpatijų man niekada nekėlė, tačiau Carolinos mirtis buvo tikrai žiauri, nors jos ir nemėgau. Džiaugiausi tikrai dėl Larrisos , kad galiausiai atėjo į protą, ir pasirinko teisingai. Serialas man buvo vertas tikrai dėmesio. Yra kalbų, kad bus ir antras sezonas. Įdomu jeigu jis bus, kokia linkme jis toliau eis? Ar Angel vis dar bus su Guilhermo? Ar antrame sezone išvysim Alex? Galbūt jis pasirodys gyvas, arba bent kaip prisiminimas.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyTr. 08 19, 2020 12:11 am

Aha aš ir girdėjau gandų apie antrą sezoną, jei jis bus butų tikrai įdomu pamatyti. Man Angel ir Guilherme kaip pora visiškai nepatiko, tad galėtų antram sezone ilgai nebūt kartu arba Angel ir vėl jam įstatys ragus Juokiuosi Būtų keista jei po tiek kulkų Alex liktų gyvas, bet įdomu ar jis pasirodys ar atsiras naujas Angel pretendentas. Bet tai tie gandai dar nėra oficialiai patvirtinti? O tuo labiau dėl koronos viruso, o ypač kai tiek daug atvejų Brazilijoje ko gero sudėtinga būtų su filmavimu.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyPir. 11 02, 2020 5:48 pm

Kol kas vis atsiranda naujienų apie antrą sezoną, bet kol oficialių nuotraukų iš filmavimo nebus, tol visom naujienom nelabai ir tikėsiu.

Angel ir Guile man irgi nepatiko, tad jeigu ir visgi bus antras sezonas netikiu, kad jų para ilgai išliks Juokiuosi intrigų juk reikia Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi taigi atsiras arba naujas veikėjas, arba kažkokiu stebuklingu būdų Alex išgyvens Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyTr. 11 11, 2020 9:26 pm

Na ką panašu, kad antras sezonas tikrai bus Juokiuosi ir scenarijus jau rašomas, tik kada filmuot pradės ko gero bus matyt naujais metais. Pasirodė pirmas trailer Šypsausi

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyKv. 11 12, 2020 7:58 am

O geras, nesitikėjau galvojau čia bus tik gandai kaip dažnai būna. Traileris pasirodė įdomus ir tuo pačiu paslaptingas, kas ten gale pasirodė Galvoju negi Alex Nustebau Lyg panašus bet tuo pačiu ir lyg ne jis, kaip tu manai? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyAntr. 11 17, 2020 5:35 pm

Naujas personažas. Aktorius Rômulo Estrela, jo personažo vardas Cristiano, teko skaityt tokią info, bet iki kol pradės filmuoti manau dar veikėjų vardai gali pasikeisti Šypsausi Kaip suprantu jis bus policininkas tiriantis Alekso dingimą, tirdamas byla suartės su Angel. Taigi galima pilnai teikti, kad tarp jų užsimegs romanas. Seriale kaip suprantu tikrai pasirodys aktorė Agatha Moreira, kuri atliko Giovannos vaidmenį. Dėl Rodrigo Lombardi vis dar lieka paslaptis, ir manau to neatskleis iki serialo pradžios, kad išlaikytų daugiau intrigos.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyAntr. 11 17, 2020 9:53 pm

O visai įdomiai jei tai naujas personažas policininkas tiriantis bylą. Suintrigavai jau laukiu daugiau naujienų Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyTr. 11 18, 2020 5:10 pm

Kol kas labai mažai naujienų, bet gal kitais metais artėjant filmavimui pasirodys daugiau info. Man vis dar sunku įsivaizduoti serialą be Alex, tad labai tikiuosi, kad jis visgi bus gyvas Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyPen. 02 05, 2021 4:32 pm

Keliata naujienų iš antro sezono :
Aktorės Renata Sorrah personažas perims Fanny pareigas.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ji valdys modelių agentūrą ir taip pat vadinamąją "rožinę knygą". Aktorė, kuri vaidino Fanny vaidina šiuo metu kitam projekte, todėl negalėjo prisijungt prie šio serialo, nes padėtis dėl pandemijos ir darbo grafikai pasunkino padėti aktorei. Todėl pagal scenarijų personažas mirs. Kaip mirs ir dėl ko viskas bus paaiškinta antro sezono pradžioje. Labai gaila, Fanny buvo tikrai ryškus ir įdomus veikėjas. Dar vienas įdomus faktas, kad Anthony pirmame sezone turėjo intymius santykius su Fanny, antrame sezone jis užmegs santykius su nauja agentūros vadove Juokiuosi matomai santykiai su išlepinta Giovanna toli nenuvedė Juokiuosi Antrame sezone Angel sugrįš be skatiko kišenėje ir su dideliu sūnumi, kurį jai reikės augint. Veiksmas prasidės po 6 metų nuo paskutinių įvykių, kuriuos mes matėm ir klaustukas nuo ko vaikas? Ar nuo Alex ar visgi nuo Guilhermo? Jai teks prisijungti prie modelių agentūros ir tapti elitine prostitute. Tuo tarpu Giovanna bus užsidegusi ryžtu įrodyti, kad Angel nužudė jos tėvą. Pasamdys slaptą agentą Cristiano (aktorius Rômulo Estrela), kuris žinoma laikui bėgant pamils Angel.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Angel viskas kris iš rankų kai Guilhermo netikėtai mirs. Pirmam sezone už modelių podiumo darbą ir "rožinės knygos" darbo paskirstymą buvo atsakinga Fanny, tai antrame sezone už visą tai atsakinga bus aktorės Christiane Torloni veikėjas.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Aktorius Sergio Guizé suvaidins naująją Alex versiją. Bus turtuolis, kuris naudosis merginų paslaugomis.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Gera žinia aktoriai Guilhermina Guinle (Pia), Adriano Toloza (Igor), Vítor Silva (Bruno), Dida Camero (Lourdeca) ir Felipe de Carolis (Sam) pasirodys antrame sezone taip pat.

Antram sezone planuojama 50 serijų nacionalinės versijos ir 45 serijos tarptautiniai rinkai.

Dar vienas įdomus faktas, kad 2 sezono mini trailer buvo filmuojamas atskirai, aktoriai Camila ir Rômulo neturėjo jokio artimo kontakto ir savo scenas kiekvienas filmavo savo namuose.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2021 12:54 am

Oho iš tavo aprašymų atrodo, kad nusimato įdomus sezonas Šypsausi Nauji herojai atrodo įdomūs. Gaila, kad Fanny nebus, o žinai ar bus Visky?
Kaip įdomiai kad mini trailer buvo filmuojamas atskirai aktorių namuose ir jie neturėjo jokio artimo kontakto. tai tuomet scenose trailer neturėtų pasirodyti kartu?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2021 9:55 pm

Kol kas apie Visky nėra žinių, bet aš labai tikiuosi, kad jis bus. Jis buvo vienas įdomiausių personažų seriale. Aš kaip suprantu, tą pirmą mini 2 sezono pristatymo video jau matėm. Nors finale lyg ir atrodo, kad jie susitinka akimis, bet tai tikrai drąsiai galima nufilmuot atskirai Juokiuosi



Man kol kas aprašymas naujo sezono tikrai atrodo įdomiai. Mano širdis labai nori Alex matyt, kaip ir daugelis gerbėjų Juokiuosi Tai nežinau kodėl, bet turiu nuojautą, kad Alex mes visgi pamatysim kažkokia forma ar prisiminimų formate ar artėjant 2 sezono galui. Pažiūrėsim ar mano nuojauta pasiteisins Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyŠt. 02 27, 2021 7:14 pm

Įvyko kažkokie scenarijaus pakeitimai, todėl aktorių Christiane Torloni ir Reynaldo Gianecchini seriale nebus. Filmavimai turėtų prasidėt kovo 8 d. Antrame sezone bus 12 serijų, ne 50 kaip anksčiau buvo skelbta. Tačiau yra planų sukurti daugiau sezonų.

Personažo Laros nebus, tačiau tema su narkotikais pratęsta bus.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Verdades secretas (2015)
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tormenta de amor (2015)
» La Leona (2015)
» Celia (2015)
» La vecina (2015)
» Anonima (2015-2016)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ TELENOVELĖS-
Pereiti į: