TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Anonima (2015-2016)

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replyKv. 01 28, 2016 7:18 am

Kompanija: RCN
Šalis: Kolumbija
Serijos: 70

[You must be registered and logged in to see this image.]

Trumpas aprašymas: Victoria Cuartas (Veronika Orozco) nežino, kad jos būsimas vyras, Ramiro Rocha (Julian Arango), yra vienas iš labiausiai ieškomų nusikaltėlių šalyje. Vestuvių dieną Victorią ir jį suima policija. Tačiau jis greit paleidžiamas. O Victorią palieka likimo valiai. Praleidus 10 metų kalėjime Victoria išeina į laisvę su vienu tikslu: pradėti normalų gyvenimą, bet praeitis to neleidžia. Nutikus tragedijai jai netikėtai tenka rūpintis draugės vaiku, dešimtmečiu berniuku Erick, kuris pakeis jos gyvenimą iš esmės. Iš pradžių priešiškai nusiteikę pamažu Erick ir Victoria prisiriša viens prie kito, nors to ir nepripažįsta. Berniukas saugo informaciją dėl kurios buvo nužudyti abu jo tėvai. Ši informacija gali atskleist visą nelegalią Victorios buvusio jaunikio Ramiro veiklą ir jį sužlugdyt. Tai sužinojęs Ramiro, bet kokia kaina siekia surasti berniuką. Todėl jų vienintelė išeitis yra bėgti, slapstytis ir tapti anonimu.

Aktoriai:
Verónica Orozco - Victoria Cuartas Almanza/ Angela Valera/ Carolina Guerrero
Juan Esteban Aponte - Eric Luna Triviño/ Miguel
Santiago Alarcón - Maximiliano Velandia

Julián Arango - Ramiro Rocha
Manuel Sarmiento - Gonzalo Zapata
Patricia Tamayo - Beatriz Almanza
Juliana Galvis - Claudia Pardo De Rocha
Paula Barreto - Betina Serrano
Viña Machado - Sofía Linares
Carlos Serrato - Orlando Duarte
Jorge Armando Soto - Felipe Rojas
Juan Sebastián Caicedo -es Camilo
Susana Rojas - Yudy Mariño
Michelle Manterola - Martha Suarez
Natasha Klauss -Adriana
Sebastián Martínez - Carlos Luna
Valentina Gómez -Patricia Triviño
Andrés Felipe Martínez - Gral. Ricaurte3
Manuel Gomez - Gral.Francisco Soto
Tatiana Arango - Jessica Lozano
Miguel González - Joaquin Pedraza

Trailer:
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replyPen. 01 29, 2016 4:08 am

Aprašymas ir trailer pasirodė įdomūs. RCN visada pateikia kažką įdomaus Merkiu akį
Gabi, tu žiūri šį projektą?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replyPen. 01 29, 2016 7:57 am

Aha žiūriu ir nuo šeštadienio peržiūrėjau jau 13 serijų. Kaip užkabino tai negaliu sustot Juokiuosi Labai geras ir įtraukiantis serialas. Kaip visad RCN stebina. Smagu matyti jau kaip kuriuos žinomus ir naujus veidus. Jei sudomino patarčiau pažiūrėt pirmą seriją įvertinimui. Mane tai įtraukė nuo pat pradžių kas retai būna. Iš ties pirma serija labai dinamiška, galvojau, kad kaip visuose serialuose kelias serijas rodys Victoria kalėjime, tačiau jau tą pačią seriją ją paleidžia ir tenka rūpintis berniuku. Kas dar man neįprasta, kad čia vienas iš pagrindinių yra dešimtmetis vaikas, nors serialas visai nevaikiškas. Bet jo duetą su Victoria labai įdomu stebėti. O siužetas kiekvieną seriją pateikia netikėtumų. Būtų smagu jei nuspręstum žiūrėt, bent būtų su kuo padiskutuot apie šį puikų serialą Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replyPen. 01 29, 2016 5:35 pm

Manau tikrai užmesiu akį, dabar po vieną seriją bent, o pasibaigus kitiem mano žiūrimiem projektam galbūt išeis ir daugiau Šypsausi atrodo neblogas serialas. Po pirmos serijos parašysiu atsiliepimą Merkiu akį būtų smagu padiskutuot, o tai jau senokai diskutavom vis nesutampa žiūrimi projektai Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replyPen. 01 29, 2016 11:55 pm

Pirma serija tikrai patiko. Victoria atrodo įdomus veikėjas. Gerai tikrai, kad ilgai nereikėjo laukt ir jau pirmoj serijoje ji išėjo iš kalėjimo. Įdomus jos duetas su berniuku. Dar neteko matyt niekur tokio vingio, kad vaikas būtų svarbi dalis būtent tokiam siužeto seriale Šypsausi
Buvo įdomu išvyst senokai matytus aktorius.

RCN įsitikinau dar kartą, kad tikrai turi gerų darbų. Šis serialas ir Contra el tiempo mane iškart įtraukė. Bus smagu diskutuot kartu su tavim apie jį Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replySk. 01 31, 2016 7:04 am

Labai džiaugiuos, kad pirma serija tau patiko ir žiūrėsi toliau Šypsausi Man ir iki tol nebuvo tekę matyt, kad vaikui būtų skirtas pagrindinis vaidmuo tokio tipo seriale. Bet šis aktorius puikiai su juo susitvarko, talentingas berniukas. Mačiau jį Fugitivos tai jau tada jis man patiko, nors jo vaidmuo nebuvo toks svarbus. Todėl labai apsidžiaugiau jį pamačius ir čia. Tikrai ne kiekvienam tenka toks svarbus vaidmuo. Čia jo interviu po Anonima filmavimo.


Beje nežinojau, kad jau prasidėjo Contra el tiempo. Iš matytų promo jis buvo mane labai sudominęs. Reiks būtinai pažiūrėt pirmą seriją.


Paskutinį kartą redagavo Gabi, Sk. 01 31, 2016 9:14 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replySk. 01 31, 2016 6:46 pm

Berniukas tikrai mielas, matau jį pirmą kart, bet jo vaidyba mane iškart įtikino Šypsausi bus įdomu padiskutuot ir kartu pasidalint kurie veikėjai patinka ir kurie ne Šypsausi


Contra el tiempo prasidėjo šią savaitę. Pirma serija su nedaug veikėjų buvo, bet mane iškart pritraukė. Patinka man pagrindinių aktorių duetas, papildo jie vienas kitą. Patinka kad abu užsispyrę, nenori vienas kitam nusileist, bet mergina vis paima virštų ir Leonardo tenka visur ją pasiimt kartu, nes ji nepasilieka sėdėt namuose ramiai ir laukt kol Leo viską tvarko Juokiuosi


Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replyTr. 02 03, 2016 10:18 pm

Antra serija su tikrai daug veiksmo, neprailgo ir smagiai susižiūrėjo. Gaila buvo kada Victoria paliko berniuką, o tas supratęs ką ji padarė ją graudžiai vijosi. Bet scena kada ji atėjo jį pasiimt įtempta buvo, taip ir šokinėt galėjai vis laukdama, kad ji išves jį greičiau nei blogieji vyrai juos pagaus Juokiuosi buvo smagu pamatyt Michelle Manterola, Juliana Galvis, nes jau senokai mačiau jas vaidinant, nors dar nelabai supratau kokie jų vaidmenys ar labiau geri ar labiau blogi, bet su laiku perprasiu viską Juokiuosi
Kada maždaug pasirodys Susana Rojas, Natasha Klauss, Martín Karpan veikėjai? Juos bus irgi smagu pamatyt, nes jau senokai niekur nemačiau šių aktorių Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replyKv. 02 04, 2016 1:59 am

Ta scena kai Victoria paliko Erick, o jis bėgo paskui ją mane ir sujaudino. Na taip, 2 serijoj veiksmo tikrai netrūko. Ypatingai, kai Victoria atėjo pasiimt berniuko, o po kelių minučių ten įėjo Ramiro samdiniai, laimei jiems pavyko pabėgt nors Victoria gindamasi ir nušovė tą vyrą.
Na man net jau daugiau peržiūrėjus sunku pasakyti į kurią pusę Michelle Manterolos ir Juliana Galvis vaidmenys Juokiuosi Tikriausiai labiau į gerą, tik Michelle Manterola kaip buvus Maxo žmona mane kartais nervuoja, kad neleidžia jam susitikt su dukra. Nors aišku Maxo charakteris ir ne auksinis. O Juliana Galvis tuo tarpu patinka labiau, ją priskirčiau prie geriečių, nors vyras ir stengias užpudrint smegenis, bet ji vis labiau praregi ir pamato koks jis iš tiesų.
Susana Rojas ir Natasha Klauss tuoj turėtų pasirodyti. Natasha Klauss bus Maximiliano psichiatrė, nes kaip aš supratau jis buvo pagrobtas 4 metus, kas stipriai paveikė jo psichiką. Čia 2 ar 3 serijoj iš jo prisiminimų turėtų nedaug parodyti. O Susana Rojas kartu su Sebastian Caicedo bus susijus su Victorios mama. Dabar esu peržiūrėjus 20 serijų, bet Martin Karpan dar nemačiau, matyt pasirodys vėliau.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replyŠt. 02 06, 2016 12:34 am

Gaila berniuko buvo kada Victoria pasakė, kad daugiau nematys tėvų, nes jie mirė. Sunki užduotis teko Vicky pasakyt šią nelengvą tiesą vaikui. Claudia kol kas atrodo išmintinga moteris, ima suprast, kad su jos vyru kažkas ne taip ir jis sako daug netiesos jai. Romiro nors blogas, bet turi patrauklumo ir charizmos kaip blogiukas Juokiuosi tinka šiam aktoriui blogiukų personažai Juokiuosi Nelabai dar žinau visų personažų vardų, bet prajuokino scena kuomet moteris grupelėje klausė kitų kiek žmonių šią savaitę pritraukė, o paskui su tuo pačiu vyruku, kuris pritraukė tris žmones linksminosi kambaryje, karšta ji moterytė Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi o jis irgi ne pesčias taip suvalgyt ją norėjo Juokiuosi o paskui dar iš savo karalienės pinigų prireikė pasiskolint. Mergišius tikras tik spėjo išeit, o jau kitai puolė skambint. Gaila Max, kad jam neleidžia su dukra matytis. Taip liūdnai per langą žiūrėjo į ją.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2016 5:50 am

Pritariu dėl Ramiro, nors ir blogiukas, bet tikrai turi charizmos Juokiuosi Max man ir labai gaila, vargšelis taip liūdi, kad negali matytis su dukra. Dėlto aš kartais pykstu ant Marthos. Aišku ji ir nemažai ištvėrė po Max pagrobimo. Ypač kai jis pratrūksta tai jo pyktis tampa nekontroliuojamas, nors matos, kad pats jis dėlto labai kenčia. Bet taip laukiu kada jie su Victoria susieis, gal tuomet jis taps laimingesnis. Įdomi pora turėtų iš jų būti ;D
O ta moteris, kur linksminosi su tuo mergišium buvo Victorios mama, gan juokingas personažas Juokiuosi Kitoj serijoj pamatysi kam jis skambino Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2016 5:18 pm

Labukas, priimsite dar vieną šios telenovelės auka Juokiuosi
Kai pamačiau, kad mundo latino forume dedamos serijos parsisiunčiau keletą, o kai pamačiau kad judvi žiūrit ir toliau siunčiausi tikėjausi, kad ji bus įdomu, tik neplanavau taip greitai jos pradėti žiūrėti. Šypsausi
Bet vakar netyčia ne tą telenoveje įsijungiau ir net nepajaučiau kaip keletą serijų peržiūrėjau. Pritariu Gabi, kad nuo pirmos serijos pirmų minučių įtraukė ir kuo toliau tuo įdomiau, puikiai išlaiko tempą, įtampa per visa seriją ir atrodo tik pradedi žiūrėti o jau ir pasibaigia, tada kita serija jungėsi, tik reikia laiko turėti. Šypsausi
Kuo toliau tuo man labiau patinka Erik ir Victorios personažai, Ramiro personažas irgi savaip žavi, turi kažką tokio kas traukia, nors ir blogiukas yra.
Labai nustebau, kaip pirmoje serijoje Victorios laiką kalėjime nors ir 10metų taip greit parodė, prasuko, tikrai maniau, kad kokias 5serijas rodys ją kalėjime. Šypsausi Kaip dažniausiai būna. Šypsausi
Max personažas su kiekviena serija man pradeda labiau patikti, nors iš pradžių nelabai jis man buvo. Šypsausi
Džiugu, būtu jei galėtume palaipsniui diskutuoti apie šią telenovelę, aš to labai pasiilgau, nes kažkaip nebelabai taip būna šiame forume. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2016 5:34 pm

Dabar mundo latino forume šios telenovelės temą susiradau ir žiūriu kad šiai dienai jau 52serijos yra pasirodžiusios, o aš galvojau, kad daug mažiau... Šypsausi

Kaip Jums Victorios ir Ramiro susitikimas? Bučinys? Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replyAntr. 02 09, 2016 9:25 pm

Žinoma kuo daugiau žiūrinčiu tuo geriau Šypsausi tema aktyvesnė iškart palieka Šypsausi

Dabar tik pastebėjau, kad aktorius vaidinantis Erik tėtį buvo tas pats, kuris vaidina Daniel Contra el Tiempo Juokiuosi
Prajuokino Victoria kuomet mėgino užsimaskuot pati ir užmaskuot Erik su tais akiniais ir kepure Juokiuosi juokingai smagus ir įtemptas jų duetas Juokiuosi
Įdomiai ir čia žiūrisi praeities įvykiai suderinti su dabartimi.

Victorios ir Ramiro susitikimas buvo neišvengiamas, bet nemaniau, kad taip greit jie susitiks. Prajuokino Ramiro striptizas iš praeities įvykių Juokiuosi gerai ten Vicky jį paskaldė kuomet jis atėjo. Aš irgi bučiau taip pat sureagavus kaip ji po to kai Ramiro ją pabučiavo.
Sebastian Caicedo aktoriui labai tinka šis vaidmuo Juokiuosi atrodo, kad spec. jam sukurtas Juokiuosi jeigu La esquina del diablo jis suvaidino rimtą vaikinuką ir savo vaidmenį suvaidino gerai, tai šitą vaidmenį jis vaidina 100 kart geriau Juokiuosi išties geras aktorius Šypsausi
Man irgi atrodo, kad iš Max ir Vicky gautųsi nebloga pora Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_replyTr. 02 10, 2016 1:33 am

Ot gera Max psichologė taip gydo jį, kad net su juo į lovą spėjo sukrist Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Anonima (2015-2016) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Anonima (2015-2016)
Atgal į viršų 
Puslapis 16Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Hasta Que Te Conocí (2015-2016)
» Los ricos no piden permiso (2015-2016)
» La Fan (2016)
» Celia (2015)
» La Leona (2015)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ TELENOVELĖS-
Pereiti į: