TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Hercai

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 04 20, 2020 7:33 pm

Kažkaip kada Lietuvoje pradėjo rodyti nepradėjau, o dabar atradau ką kitą žiūrėt taip iki jo ir nepriėjau. Video labai gražūs. Dažnai kažkaip taip nutinka, kad sužavi poros, kurios kaip ir nėra poros statuse rimtam, bet turi tokią chemiją, kurios pagrindinė serialo pora neturi Juokiuosi

Su Gelbėtojais man irgi visiška nostalgija, dar dabar atsimenu kokie dievukai man buvo, dar lipdukus rinkdavau su aktoriais Juokiuosi tad dabar smagu prisimint viską, kokios mados tų laikų buvo ir visas tas situacijas dėl kurių tas serialas dar iki šiol išlieka toks įtraukiantis, nors prabėgo tiek metų.

Dabar ko gero visur dar turės praeit nemažai laiko kol viskas sugrįš į senas vėžias. Tokių atostogų tikrai niekas net košmaruose nebūt sapnavęs. Ir apskritai kaip koks fantastinis filmas kai žiūrėdavai apie visokius virusus. Kas galėjo pagalvot, kad virs realybe. Kai pagalvoju, kad 21d. šio mėn. turėjau skrist atostogų į Ispaniją tai net liūdna pasidaro Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 04 20, 2020 10:14 pm

Aha pastebėjau, kad man su turkiškais serialais taip atsitinka, tik gaila, kad turkiškuose serialuose dažniausiai tai ir neperauga į kažką daugiau ir kūrėjai nepasinaudoja poros chemija. Tarkim dabar žiūrimam Zalim Istanbul man Ceren patinka su Nedim, o Cemre su Cenk, bet ko gero Cemre bus su Nedim kur tarp poros nulis chemijos ir kaip sesuo ir brolis jie man Juokiuosi Pamenu Gelbėtojų lipdukų aš ir turėjau ir taip serialas vienas iš tokių kuris nepasensta niekad, tarkim man dar vienas iš tokių Draugai nesvarbu kiek metų praėjo jį visad įdomu pasižiūrėt.
Nu jo čia tuo virusu tai nieks negalėjo įsivaizduot, tikrai situacija kaip filmuose. Mes su drauge pašnekėjom, kad visa tai įeis į istoriją tikrai. O į kurią Ispanijos vietą ruošeisi atostogaut? Šypsausi
Beje pradėjau Verdades Secretas, jau senai norėjau, bet ieškojau geresnės kokybės ir vakar jau net pradėjau žiūrėt ne per geriausios kokybės pirmą seriją kur įkėlei nuorodas, nes kažkaip sukilo noras ir laiko tam atsirado. Bet po to visai netikėtai atradau, vieną ispanišką tinklapį kur kelia geros kokybės ispaniškai įgarsintas serijas, nors serijų yra dar tik 6 nes tik prieš daugiau nei savaitę jį Ispanijoj pradėjo rodyt. Labai įdomus serialas jau peržiūrėjau 4 serijas kaip įtraukė Juokiuosi Sukursiu atskirą temą, kad padiskutuot apie jį su tavim, kad nerašyt čia Hercai temoj, nors kai toks aktyvumas forume tai jokio skirtumo kurioj temoj rašom iš ties Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 04 21, 2020 10:28 pm

Turkai išimtinais atvejais tik palepina žiūrovus padarydami poras ar finalus serialo, kaip norėtų žiūrovai, o ne taip kaip buvo sumanę Juokiuosi baisiausia būna kai finalas būna su skaudžia pabaiga ir kurį nors veikėją numarina. O tu tiek serijų lauki gero finalo Juokiuosi man taip buvo keliuose projektuose, kur norėjau kitos poros nei buvo duodama. O dar labai nervina kada lyg jau ir duoda tą porą, bet po to staiga scenarijus pakrypsta kita linkme ir atima tau tai Pykstu Draugai man irgi labai patiko, bet jau senokai nemačiau, užmesčiau į juos akį irgi jeigu kartotų. Volkerį dar kartais užmetų akį, tas irgi nesenstantis Juokiuosi
Numanau, kad po keliolikos metų kas nors sukurs filmą apie tai kas vyko, be pėdsakų tikrai nepraeis šis įvykis. Turėjau keliuose vietose būt, bet pagrinde Kosta Brava kurorte, Barselonoje ir Žironoje.
O kaip faina, kad VS pradėjai žiūrėt, gali tikrai sukurt, bus lengviau pačiom atskirt apie kokį projektą reikia diskutuot Juokiuosi Bus įdomu prisimint serialą ir padiskutuot. Aš Brazilų dabar vieną serialą pradėjau žiūrėt Totalmente Demais, neblogas toks, nors VS mane įtraukė nuo pirmos serijos Juokiuosi tematika sava duoda savo. Brazilai turi neblogų serialų, kelis esu mačius tai paliko gerą vaizdą. Aktyvumas miręs visai, gaila, kad ir tie aktyvesni dalyviai visi dingo Liūdžiu

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 04 21, 2020 11:54 pm

Na galiu pasakyt, kad bent dėl oro Ispanijoj šias dienas būtų labai nepasisekę jau nuo sekmadienio kaip nenustoja lyti, apsiniaukę šalta, o šiandien iš vis pila kaip iš kibiro visa diena be perstojo.
Šitas brazilų serialas, kur įkėlei kažkaip primena romantinę komediją ar aš klystu Galvoju Kartais visai smagu pažiūrėti tokio tipo serialus, bet šiuo metu kažkaip manęs netraukia. Pamenu paskutinė mano žiūrėta romantinė komedija buvo Afili ask ir nors per vidury pabodo bet bendrai paėmus patiko ir juokingų scenų nemažai buvo ir romantikos netrūko netgi pamėgau pagrindinę porą, kas man turkų serialuose pirmą syk pasitaikė Juokiuosi
Beje kalbant apie Hercai bandžiau prieš keleta savaičių prie jo grįžti, bet kažkaip nesižiūrėjo visai. Supratau, kad pagrindinė pora nebedomina kas didelis minusas žiūrint serialą. Elif ir Azat gal būtų įdomu stebėt, bet sužinojau kas atsitiko Elif paskutinėse parodytose serijose ir kaip ir pasirodė akivaizdu, kad nieko rimto tarp jų ir neįvyko ir jau neįvyks. Vienintelis dalykas kas dar domina tai Harun tad pabandysiu grįžt kai jis pasirodys ispaniškai įgarsintose serijose, bet dar teks palaukti. O tu Hercai peržiūrėjai iki tiek kiek parodė Turkijoj?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 04 22, 2020 8:02 pm

Kaip sakoma nėra nieko blogo, kas išeitų į gerą Juokiuosi
Komedijos žandrui labai jo nepriskirčiau, daugiau dramai, bet linksmų scenų čia būna.
Deja dėl Elif aš labai nusiminiau, labai gaila, kad ją taip nusprendė atsikratyt, geriau jau į Londoną būtų išsiuntę negu tokį finalą jai padarę. Aš jau pažiūrėjau visas serijas kiek rodė Turkijoje. Labai įdomu tik dabar ar dar bebus serijų naujų ar dėl karantino tos serijos kiek parodė buvo sezono finalas.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 05 22, 2020 9:48 pm

Grįžau prie Hercai vėl, kaip minėjau, kad grįšiu nuo Harun pasirodymo, nes jis buvo tas vienintelis dar dominantis dalykas. Ir ką galiu pasakyt patiko, iš ties įdomus personažas. Patiko kaip jis nervina Yaren, jai nepasiduoda ir greit ją į vietą pastatė Juokiuosi Dar šiaip mažai jo rodė. Tik kai atvyko pasipiršt, po to susitiko su Yaren viešbuty ir kai jų sužadėtuvės buvo. Tikiuos tolimesnėse serijose daugiau parodys. Dabar viskas vėl visai įdomiai žiūrisi ir kažkaip nesijaučia, kad kažką ypatingo praleidus, nors praktiškai antro sezono tik pirmutines serijas peržiūrėjau ir mečiau. Bet serialas ne iš tų kur veiksmas labai greit vystytųsi Juokiuosi Dabar peržiūrėjau apie 7 serijas ispaniškai nuo Harun pasirodymo, nors serijos sukarpytos po 40 minučių tai tik apie dvi turkiškos gaunas ir vėl teks laukti, nes daugiau dar neparodyta. Bet jaučiu, kad vėl sugrįžo įdomumas, mažai ką prasukau, na šiek tiek Azize, Miran ir Reyen romantiškas scenas, nes kaip pora jau nedomina ir dar keleta scenų, nors nuo Elif ir Azat vestuvių nebegaliu nieko prasukt viskas įdomu. Tik man gaila Elif, kad Azat jos nemyli, o dar žinant kaip viskas pasibaigs išvis... Gaila, kad kūrėjai taip sugalvojo pašalint Elif personažą, manau būtų buvus visai nebloga pora Elif su Azat, juolab ir stebėt juos kartu įdomu, turi kažką tokio kas pritraukia ir sudomina.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 06 05, 2020 6:03 pm

Kažkaip net neabejojau, kad Harun tau patiks. Jo personažas tikrai atgyvino projektą. Su juo scenas vienas malonumas žiūrėt. Teorijų pripaišyt galima daug kam jis dirba, išties įdomu kas už jo nugaros slypi. Bet kad ir kas bebūtų numanau, kad to žmogaus pasirodymas bus netikėtumas visiems personažams. Harun dar sugebės nustebint savo poelgiais netikėtais Juokiuosi Aš iki paskutinės minutės turėjau viltį, kad Azat ją pamils, bet deja tam nebuvo lemta įvykti. Kažkaip įdomu ar tik kūrėjai Azat nepripirš Gönül, nes paskutinėse serijose jie kažkaip turėjo ne vieną bendrą sceną kartu Galvoju
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 06 09, 2020 7:51 am

Na taip Harun personažas tikrai įdomus, man ir įdomu kas jį nusamdė. Aš galvojau, kad jį daugiau parodys, bet pakolkas jo scenų mažoka. Paskutiniu metu vėl pasidarė nuobodokos serijos, penktadienį net užmigau bežiūrėdama iš nuobodumo Juokiuosi Dabar noriu, kad dar parodytų daugiau Azat su Elif nes ir mažokai rodė. Gonul tai man pradžioj visai nepatiko kai dėl Miran draskėsi, dabar jau apsiraminus. Man visai patinka kaip ji su Fyrat būna,bet kaip supratau ji lyg brolis ir sesuo lyg Galvoju O Fyrat Yaren įsimylėjęs?
Na laukiu daugiau veiksmo arba negailestingai suksiu, kas nesusiję su Harun, Elif ir Azat kad nebūtų taip nuodbodu Juokiuosi
Nesuprantu kur čia to serialo sėkmė, kad taip jį visi giria, man jis ganėtinai nuobodokas antrame sezone, va pirmas tai buvo epinis, su tokiom scenom, kad net žvilgsnį prikaustydavo. Palyginus su Zalim Istanbul/Laukinis miestas tai čia viskas juda vėžlio greičiu. Nors Zalim Istanbul žiūriu lietuviškai ir po 40 minučių seriją bet veiksmo, įdomumo ir intrigos visad užtenka. Ko gero vienas iš įdomiausių mano matytų turkų serialų. Tik meilės ten mažoka. Ir mano mėgstamos poros nesusieina, kaip sakiau, kad Nedim su Ceren man patinka, o Cemre su Cenk. Cemre kartais norėtųs gerai pakratyti, kad susigaudytų pagaliau, kad ji Cenk myli, o ne Nedim. Nuo pat pradžių ji padėjo jam jis jai. Gaila man Cenk liūdna jo istorija, tiek gyvenimo, tiek meilės.


Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 08 13, 2020 10:11 pm

Pirmas sezonas tikrai buvo įdomus, man antras irgi nebuvo toks wow, jeigu ne tos Harun scenos, kad ir jų nedaug, tai iš vis būtų prastas reikalas Juokiuosi tikiuosi 3 sezonas, bus kur kas įdomesnis nei antrasis.


Video klipai patiko, nors pačio serialo ir nežiūriu, bet pora tikrai simpatiška Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 08 18, 2020 10:59 pm

Na taip jei ne pirmas sezonas būčiau nepradėjus Hercai, nes antrą žiūrėt grįžau praktiškai tik dėl Harun. Taip ten per daug nieko įdomaus nevyksta. Reyen su savo verkšlenimais jau gerokai pabodo, Miran ir Hazar iš paskos jei laksto arba lauke laukia prie tos Miran močiutės namo, nieko ten daugiau nevyksta, įdomumo įneša tik Harun su Yaren. Gerai kad jau nebe daug liko gal tik viena serija ispaniška ir jau pabaigsiu. Bet tai Elif dar nieko neatsitiko ar paskutinėj serijoj ji nusižudys? Šiaip Azat nusivyliau negražiai elgiasi su Elif, ji nuo pat pradžių stengėsi, o jis jai nė mažiausio susidomėjimo nerodo ir dar girtas apšaukė. Na taip suprantu nemyli, bet jei susituokė galėtų bent gražiau su ja elgtis, man atrodo jie gražiau bendravo prieš santuoką nei dabar. Gaila man jos..
O Zalim Istanbul/Laukinį miestą jau šiandien pabaigiau, nors jau žinojau pabaigą. Pokarantininės serijos viską smarkiai pakeitė ir ne tik neliko mano norimų porų, bet kaip tu sakei, kad dažnai kurį veikėją numarina, tai čia net 4 per tris serijas. Labiausiai buvo gaila Cenk, nes jo personažas buvo tikrai stiprus, labai žmogiškas parodantis kaip vaikystės demonai persekioja visą gyvenimą ir tiesiog bežiūrint gali pajausti visa tai ką jis išgyvena. O aktorius jį perteikė tobulai. Tu žinai šį aktorių Ozan Dolunay? Aš tai nežinojau anksčiau jo, bet jei dar syk vaidins kokioj dramoj mielai pažiūrėsiu, nes ne kiekvienas taip sugeba įsigyventi į savo personažą ir perteikti jo išgyvenimus žiūrovams, kad tiesiog paliečia jo istorija iki sielos gelmių.


Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 11 02, 2020 5:56 pm

Elif deja nusižudys. Taip labai greitai jos veikėją pašalino. Manau aktorė staigiai paliko projektą, todėl jos mirtį tokią paslaptingą ir be veido parodė. Man gaila Elif personažo taip pat, ji buvo tokia miela mergina, kuri vis tikėjosi laimės, bet niekas jai tos progos nesuteikė.

Ne, Ozan Dolunay neteko niekur matyt Šypsausi bet smagu, kad tau jis patiko, gal kokioje naujoje dramoje artimiausiu metu vėl kur išvysi jį.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 11 02, 2020 11:05 pm

Tu pradėjai trečią sezoną? Aš tai antrą šiaip ne taip pabaigiau tik dėl Harun ir Yaren scenų praktiškai ir Elif, bet trečią nežinau ar žiūrėsiu, na nebent ispanai ar Čilė įgarsins tai gal dėl fono paklausysiu, nes pakolkas nė vieni nenusipirko. Nes šiaip tai man gaila laiko jam toks nuobodus pasidaręs ir dar pagrindiniai nepatinka. Va ant ko buvau užsikabinus tai ant Yeni Hayat pats geriausias turkų projektas iki šiol matytas toks modernus net neatrodo, kad turkiškas, bet va turkams nepatiko ir dėl žemų reitingų nutraukė po 9 serijų. Nors turėjo galybę užsienio fanų, taip įsitraukiau į šį serialą, kad labai pergyvenau dėl reitingų ir įsitraukiau į facebook, twitter grupes Juokiuosi Net kiekvieną savaitę žiūrėjau tiesiogiai per youtube su užsienio fanais, kad reitingus pakelt Juokiuosi Bet šiaip žiauru ta reitingų sistema ten taip žaidžia žiūrovų jausmais. Net nesinori daugiau turkiškų serialų žiūrėti, nes jau matau kas man patinka dažniausiai turkams ne. O tokia tobula pagrindinė pora buvo, nors ir neleido jų meilės istorijai nė prasidėti. Bet jau vien jų žvilgsniai viską pasakė Įsimylėjau Jau aš kelis metus tokios poros niekur nemačiau. Nereali chemija ir labai graži pora, tiesiog glamūrinė  🔥💖🍸💯
Kaip iš Holivudo filmų


Tavęs nesudomino šis serialas? Kokius turkų serialus dabar žiūri? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 11 11, 2020 10:24 pm

Pradėjau 3 sezoną, bet kol kas paskutinių 5 serijų niekaip neišeina pasivyti Juokiuosi bet gal kada pažiūrėsiu pagreitintu būdų Juokiuosi

To serialo kažkaip neteko matyt, nors pagrindinė aktorė man kaip ir labai simpatinga. Teko ją matyt kituose projektuose, tai jos vaidyba man  patiko Šypsausi video tikrai labai chemiškas Šypsausi Tas visada erzina ir baimina, kada žiūri  serialą, kuris dar nėra užbaigtas, nesi garantuotas, kad nepadarys finalo anksčiau laiko. Dar gerai, jeigu padaro ir su logišku finalu, bet labiau pykdo, kada net to nesugeba padaryt ir palieka projektą neužbaigtą, kur baigė filmuot taip ir pasibaigia. Jokios pagarbos žiūrovui, kuris tą projektą žiūrėjo  Susigėdau

Dabar žiūriu kelis serialus, kurie tikrai labai patinka, todėl Hercai vis neatrandu laiko Juokiuosi Sadakatsiz, Menajerimi Ara, Sen Çal Kapımı, Babil ir Ramo, šitie projektai, bent jau kol kas mane įtraukia daug labiau. Vieni projektai labiau drama, kiti komedija ar visiškas kriminalas Juokiuosi

Cansu Deres projektai niekada manęs nenuvilia. Ir šįkart taip nutiko, išties patinka jos stiprios moters personažas. Net ir po to kai sužino, kad jos santuoka tikras melas, ji nepalūžta ir eina iki galo.


Patinka, kad šis projektas kitoks. Nėra standartinės meilės linijos, nėra standartinių blogiukų, tik šeimos santykių peripetijos, draugų ir taip kaip agentai bendrauja su savo klientais. Kas dar patinka, kad kiekvienoje serijoje yra kviestiniai aktoriai, ir pagal tai sukuriama serijos aura ir bei situacijos.
https://youtu.be/jQy0FqkydNA
https://youtu.be/cigDXoE36cQ
https://youtu.be/OZiArVGDyrw

Senokai žiūrėjau komedijos tipo projektą, tai šis mane labai įtraukė, lengvas, mielas. Pagrindinės poros chemija mano akimis tiesiog superinė, ir antraeiliai veikėjai labai patinka.


Įdomiai perteiktas kiekvienas veikėjas, su šiokiom tokiom paslaptim ir netikėtais vingiais. Kokius kelius gali pereiti tėvas dėl savo vaiko?
https://youtu.be/c6FHVVo1IoM
https://youtu.be/QGdZsAuxqIA

Kartais ir kriminalo norisi, tai šis projektas būtent toks kokie man patinka. Ir šeimos vertybių skalė, ir pagrindiniai aktoriai, tikrai turi geros chemijos.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 11 12, 2020 11:09 am

Na ir kaip tau 3 sezonas?  Šypsausi Kaip naujas personažas tikras Azizės anūkas Sultan sūnus? Mane jis labiausiai suintrigavo iš šio sezono, na ir dar Harun ir Yaren norėčiau pažiūrėt, bet laukiu ispaniško vertimo nes tikrai manau nemažai prasuksiu Juokiuosi
Iš tavo žiūrimų serialų beveik visus žinau, na gal mažiausiai Babil. Bet patiko tas video apie Hakan sudomino jo personažas. Sadakatsiz tai kol dar nepasirodė ir kažkaip domino, bet po to nepradėjau o dabar kažkaip netraukia, gal dar ateis jam laikas. Menajerimi Ara tai kažkada pradėjau žiūrėt pirmą seriją ir nors žiūrėjos įdomiai bet tą dieną kažkaip nepabaigiau tai taip ir negrįžau. Patiko tavo įkeltas video iš Ramo Sibel ir Ramo matos graži ir įdomi pora ir turi chemiją kas pritraukia į juos žiūrėti Šypsausi Aš apie serialą kažkiek girdėjau apie mafiją jis lyg Galvoju Kažkaip daugiau buvau mačius tos kitos poros video lyg Nato ir Fatos, bet čia visai netyčia nesenai pamačiau mano mėgstamam youtube kanale vieną Ramo ir Sibel video ir visai patiko. Va šitas  Šypsausi net nežinant poros įdomiai susižiūrėjo kaip ir tas kur tu įkėlei matos, kad pora turi potencialo. Bet aš dabar kitą kriminalinį pradėjau Ariza ir apie mafiją, kur šaudo gaudo ir vienas visus nugali Juokiuosi Pradėjau dėlto, kad twiterį pamačiau kelis trumpus video su viena pora kuri mane sudomino ir net bučiavosi lyg normaliai :Tai ir pradėjau žiūrėt, bet patinkanti pora ne pagrindinė tai tik viskas prasideda pas juos, nes jis blogiuko brolis, o ji pagrindinio advokatė. Man dabar po Yeni Hayat trauma bučiniams turkų serialuose Juokiuosi Paprasčiausiai jų nebesitikiu, įsivaizduok per 9 serijas su belekokia poros chemija jie neturėjo nė vieno normalaus bučinio, vienas buvo filmuojant sieną, o kitas statulą. taip ir pabaigė. Dar labiau absurdiškos pabaigos nemačiau, šiaip jau ten nieks gale nesivedė aišku buvo kad dafilmavo tik galą  serijos kai taip greit nutraukė jį. Bet ir tas galas buvo toks absurdiškas, o paskutinė scena tiesiog pasišaipymas iš žiūrovų. Iš niekur nieko išnyra pagrindinė lyg per sapną prieina prie jo ruošias bučiuot ir pam statula Juokiuosi Nė pabaiga neužrašė, tai pamenu kai žiūrėjau tiesiogiai tai tiek prisijuokiau iš rusių komentarų. Va kaip pabaigia su statula Hercai  - Page 2 122999088_1079909025775602_89219999952748720_o.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=fWBcrRIvjeMAX856bg8&_nc_ht=scontent-cdg2-1

O Sen Çal Kapımı aš ir žiūriu, nors dar nežiūrėjau paskutinės serijos, aš su juo labai svyruoju. Pirma serija pernelyg nesudomino, antra užkabino, ta scena  su užtrauktu buvo tokia gera, kad net gifą pasidariau. Aha pora turi chemiją ir gražiai kartu žiūrisi, aš jų video youtube nemažai peržiūrėjau iki Yeni Hayat nes po to man nė viena pora Yasemin ir Adem neprilygo. Dabar kažkaip kaip jie apsipykę man šiek tiek jie į antrą planą eina, tad kiek susidomėjus žiūriu seriją priklauso nuo įvykių, vieną prasuku kitą įdomiai sužiūriu. Šiaip visi ten personažai gan įdomūs ir laukiu kol kas daugiau įvyks tarp Yaren ir Ferit.
Ir dar pradėjau naują serialą Alev Alev. Šiaip dvejojau ar žiūrėt, bet kaip peržiūrėjau pirmą seriją prancūzų originalo su tuo visu gaisru, chaosu jo metu kaip kokiam Titanike kur kiekvienas žiūri tik kaip išsigelbėt, likau apšalus ir iškart panorau pamatyt turkišką versiją, kuri pritaikyta dabartiniams laikams. Susižiūrėjo įdomiai jau laukiu antros serijos.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 11 17, 2020 6:18 pm

Per daug kol kas 3 sezonas labai nedomina, tiek, kad kiek mačiau, bent jau po mažu kažkas ryškėt su paslaptim pradėjo. Anūkas kol kas man neaiškus tipas. Glumina tik tas faktas, kad ir jis akį ant Ryan padėjo. Bent jau tokį vaizdą susidariau. Juokinga truputį, toks jausmas, kad ten nėra kitų moterų, kad visi tik į ją įsimyli Juokiuosi

Babil šį 5-nį paskutinė serija turėtų būti, taigi labai įdomu kaip tą visą istoriją pabaigs. Mano myliausias viso serialo duetas buvo Nihal ir Irfan. Labai tikiuosi, kad jie turės laimingą pabaigą kartu, bet žinant, kad turkai mėgsta liūdnas pabaigas visko galima laukti Juokiuosi Hakan savotiškai įdomus, tačiau sakyčiau 1 sezone jis daugiau veiksmo turėjo, bet 2 sezone jis man labiau patinka Juokiuosi
Ramo ir Sibel mano pora favoritė, jie turi stiprią chemiją, net ir tada kai nėra kartu Įsimylėjau tavo įdėtas video superinis su jų pora. Fatos ir Neco man niekada nepatiko, nors jie turėjo nemaža gerbėjų būtį Juokiuosi man visgi labiau prie širdies buvo Fatos ir Boz, jie nebuvo pora favoritė, bet jie buvo mieli kartu. Serialas apie mafiją, šiaip labai nesu tokių serialų gerbėja, bet šitas vienas iš tų kas man patinka, turi kažkokio cinkelio. Girdėjau apie tą serialą, bet kažkaip nepradėjau jo. Dėl bučinių ir meilės scenų nerodymo tai nenuostabu, kadangi pas juos yra organizacija, kuri greitai uždeda baudas jeigu parodai per daug artumo Juokiuosi juokingiausia tai, kad kai rodo smurtą prieš moterį, šaudymus, vyrų nuėjimus į kairę, kada jis vedęs ir pan., niekad per daug nebaudžia arba visai nebaudžia. O tik pamėgink kažką su daugiau aistros parodyt arba, kad moteris nuėjo į kairę, tuoj bauda didžiausia Juokiuosi tokios pabaigos vadinasi, susikurk pabaigą kaip tau patinka Juokiuosi Man teko porą kartu irgi nudegti kai žiūrėjau projektą ir nutraukė be jokios pabaigos, tai taip pykau, kad oj Juokiuosi suprantu nėra reitingu, viskas ok, netęskit serialo, bet duokit, bent jau normalią paskutinę seriją, kad ir pagreitintu būdų iš pagarbos tam kas žiūrėjo tą projektą.
Yeren ir Ferit man irgi patinka, jie tikrai tinka vienas kitaip. Man dar labai patinka Fifi personažas, tokia kieta mergina Juokiuosi Man labiau patinka, kada Eda ir Serkan taikos padėtyje, bet nauja serija, bent jau iš fragmento žada aistros, tai laukiu labai.
Alev Alev irgi nežiūriu, bet trailer ir kelis fragmentus teko matyt, toks visai intriguojantis. Įdomiausia, man Cicek veikėjas pasirodė, kaip po apdegimo jai toliau klostysis gyvenimas.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Hercai  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Hercai
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: