TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Hercai

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replyTr. 01 22, 2020 8:26 am

Turkų serialas: Hercai
Metai: 2019-2020 iki šiol filmuojamas
Serijos: Šiuo metu parodyta 28 serijos
Sezonai: 2
Hercai  1*-0Myhzc_CrphDvAmCSsywg

Vaidina:
Akın Akınözü - Miran Aslanbey
Ebru Şahin - Reyyan Şadoğlu

Ayda Aksel -  Azize Aslanbey
Macit Sonkan - Nasuh Şadoğlu
Gülçin Santırcıoğlu - Sultan Aslanbey
Serhat Tutumluer - Hazar Şadoğlu
Oya Unustası - Gönül Aslanbey
Ahmet Tansu Taşanlar - Azat Şadoğlu
Serdar Özer - Cihan Şadoğlu
Gülçin Hatıhan - Handan Şadoğlu
Feride Çetin - Zehra Şadoğlu
İlay Erkök - Yaren Şadoğlu
Cahit Gök - Fırat Demiralp
Aslı Samat - Melike Aştutan
Ebrar Alya Demirbilek - Gül Şadoğlu
Duygu Yetiş - Elif Aslanbey
ir kt.

Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replyTr. 01 22, 2020 9:27 am

Šį syk susidomėjau labai nauju turkų serialu, kuris šiuo metu dar filmuojamas Turkijoje. Visai netikėtai pamačiau keletą gifų, video ir kažkuo patraukė. Nors niekad nemaniau, kad susidomėsiu tokiu serialu, kur tokios stiprios jų archaiškos tradicijos. Bet pirma kas patraukė tai pagrindinis aktorius ir jo personažas vien pamačius šį video panorau sužinoti apie šį serialą daugiau. Man patinka tokie impulsyvūs, karšto būdo, tvirto charakterio herojai, emocingai išreiškiantys savo jausmus ir dar tiek daug jis savo žvilgsniu pasako.


Laimei, kad šiuo metu Ispanijoj ir Lotynų Amerikoj turkų serialai yra labai populiarūs, o šis serialas kaip supratau jau daug kur sulaukė didžiulio populiarumo tad rasti serijas ispaniškai nebuvo sunku, radau net dvi įgarsintas versijas: Čilės ir Ispanijos. Pasilikau prie Ispanijos versijos, nes labai patinka jų įgarsinimas toks emocingas ir žodžiams didesnę laisvę duoda kaip ir ispanų serialuose, kartais kokį stipresnį žodį pasako kaip jiems įprasta  Juokiuosi  Vos ne visi įgarsintojai iškart patiko. O ypač pagrindinio herojaus toks geras įgarsintojas dar labiau sustiprina jo charakterį ir karštą būdą. Ir dar patinka tie ispaniški priežodžiai kaip tio vadina draugą ir pan. Nors aišku turkų serialuos tai neįprasta, bet man patinka.
O kalbant apie patį siužetą tai tikrai stebėjausi kokios stiprios tos archaiškos tradicijos, kad palikta po vestuvių nakties žmona užtraukia gėdą jos šeimai ir turi būt nubausta mirties bausme ir pan Nustebau Bet kas patinka, kad tos tradicijos čia stipriai susimaišę ir su dabarties elementais. Pirmą syk žiūriu tokio tipo serialą, tad iš dalies visos tos tradicijos, vieta kur filmuojama, visa ta istorija man neįprasta, bet tuo pačiu dvelkia tokia egzotika, kas daro šį serialą ko gero išskirtiniu.
Šitas video labai gerai pavaizduoja šio serialo egzotiką, tiek daina tiek vaizdais. Man labai patiko Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replyAntr. 02 11, 2020 4:42 pm

Tas visas scenas kur aprašei tikrai buvo įdomios ir įsimenančios. Man žiauriausia scena buvo su Reyan palikimu trobelėje, kada Miran po nakties išėjo neatisukdamas ir po to kai ją išmetė į aikštę. Pastačiau save į jos vietą ir supratau, kad po tokio įvykio aš tokiam vyrui net į akis negalėčiau pažiūrėt, ką jau kalbėt apie tolimesnį gyvenimą kartu Juokiuosi Juokiuosi bet seriale įdomu stebėti kaip viskas klostos. Man dažnai norisi Mirana papurtyti kada jis negirdi nieko apart senelės kalbas. Nuo vaikystės tiek išplautos smegenys, kad nesugeba matyt, kad senelė nėra jau tokia nekalta. Antrame sezone man labai patinka Haruno personažas, nors jis labiau į maniaką nešą, bet jo dėka tiek daug gerų dalykų seriale įvyko Juokiuosi veiksmas su jo atėjimu iškart pajudėjo į priekį Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi be Reyan ir Miran linijos, man labai patinka Elif ir Azat santykiai, nežinau ar dar pas tave jų scenas pradėjo rodyt, bet su laiku jų bus daugiau. Man jie vienas kitam taip tinka. Tie draugiški jų pokalbiai, vienas kito supratimas, labai labai noriu, kad iš tų šiltų pokalbių viedą dieną abu vienas kitam duotų šansą tikrai meilei. Azat man iš vis nuostabus vyras, realiai ko gero labiausiai man patinkantis seriale Juokiuosi sugeba būti ir švelnus ir kai reikia ginklą paimti į rankas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replyTr. 02 12, 2020 8:09 am

Man ta scena kai Miran paliko Reyen trobelėje irgi buvo žiauri ir kai ji vėliau padegė ją. Bet tikriausiai žiauriausiai buvo tas jos išmetimas vidury aikštės, su ta suodina vestuvine suknele kai visų žvilgsniai nukreipti į ją, atrodo tokioj situacijoj tik skradžiai žeme prasmegti. Ji atrodė kaip kokia pamišėlė ir man žiauriai jos pagailo laimei ją priglaudė tas senas vyriškis ir neteko jai tokiai grįžti į namus. Aš jau pradėjau nemažai prasukinėti, kad veiksmas pagreitėtų ir daugiau įvykių kažkokių naujų įneštų. Ta senelė kai su Miran kalba tai visai prasuku, nes akivaizdu, kad jam ir toliau bando smegenis plauti, Azato tėvai su sese ir Gunul su motina taip pat nedomina. Kas įdomu tai kokias paslaptis slepia Miran senelė, kodėl ji taip rūpinasi Elif. Ne dukra ji jai kokia. Taip pat kokias paslaptis slepia Reyen senelis ir kas iš tiesų įvyko kai buvo nužudyta Miran motina. Azatas iš pat pradžių visai nepatiko ir keista ta meilė puseserei pasirodė, nors iš tiesų jie nė ne giminės, bet jis to nežino ane? Bet paskutinėse mano žiūrėtose serijose kažkaip kitaip į jį pradėjau žiūrėt, patiko kai jis pasakė Reyen kai ji norėjo su Miran susitikti išrėžė viską apie Miran. Nesupratau tik kodėl Reyen Miran nepasakė, kad žino jog jis vedęs Gonul, įdomu greitai tai pasakys?
Mano žiūrimose serijose Elif su Azatu dar tik susitiko, bet man patiko jų susitikimas, tačiau galvojau kad greičiau pas juos viskas klostysis, o tai dar pasirodo iki šiol tik draugai. O tai Azatas vis dar įsimylėjęs Reyen? Elif gal ir dar kas atsirado?
Beje sudominai su tuo Harunu, net youtube ieškojau Juokiuosi Kas jis per vienas? Kaip supratau kažką su Yaren turės?
Na su man nedominčių scenų prasukinėjimais tikiuosi įvykiai greičiau pajudės, įdomu kaip toliau viskas klostysis tarp Reyen ir Miran. Atrodo tiek sykių panaudota keršto istorija, bet čia man viskas atrodo kažkaip kitaip gal dėl tų tradicijų, to persipynimo šiuolaikiško pasaulio su senove. Kažkokia egzotika šis serialas dvelkia, ta vieta kur filmuojama ir ta pati nuo neapykantos iki meilės istorija pasirodo kitokia. Patiko šis video trumpas, bet gerai perteiktos jų svarbiausios mano iki šiol matytos scenos.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replyKv. 02 13, 2020 4:19 pm

Ne, Azat kiek bent jau aš žinau nežino, kad jie ne pusbroliai. Man čia labiau gal panašu į meilę, kur tu galvoji, kad tai meilė, bet kai nežinai kas yra tikroji meilė tai galvoji, kad meilė Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi pradžioje Azat truputį kitoks buvo, dabar jis į gerą pusę labai pasikeitęs. Jis galbūt dar ir galvoja, kad myli Reyan, bet prie jos nelenda, tiesiog globoja, kaip giminaitę. Kaip ir priklauso, jeigu ją kas skriaudžia. Reyan nori, kad pats Miran jai tai pasakytų, todėl nesako. Azato su Elif santykiai judo po mažu, Elif jį labai įsimylėjusi, Azat ją globoja, tačiau mylėt dar sako nemyli, bet aš tikiu jais, kad kada nors tai įvyks Juokiuosi  Elif ir Azat padarė Azizė nelauktą staigmeną, kad ji vos nenugriuvo, bet kokią nesakysiu, kad būtų ir tau staigmena Juokiuosi

Kas tas Harun nelabai aišku, bet jis aiškiai kažkam dirba, bet jis tikras maniakas, jį Yeren kaip būsima sutuoktinį atvedė. Jis gudrus, slidus ir Yaren pakankins, kas suteikia serijai dar daugiau žavesio, po to kaip ji kankino Reyan ir savo šeimą, jai tokio smūgio reikėjo Juokiuosi

Video tikrai gražus, istorija turi šarmo jų. Toje pačioje apylinkeje ir tame pačiame name, kur gyvena Reyan šeima, seniau kitą serialą filmavo Sila, tą serialą Lietuvoje kažkada rodė. Man jis irgi labai patiko. Gal sakyčiau, bet labiau nei Hercai , nors ir šis neblogas.

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replyAntr. 03 03, 2020 12:01 pm

Aš Silos nežiūrėjau, bet pamenu kai jį rodė. Bet pasižiūrėjau jis jau senoko pastatymo 2006 metų, o pas mus rodė gal tik 2016 kažkur. Man kas Hercai patinka, kad būtent dabartis maišosi su tais visais archaiškais papročiais toks įdomus mišinys gaunas. Pirmą syk iš turkų tokį jų naują serialą žiūriu dar Turkijoj rodomą. Nors susidomėjimas juo man svyruoja, niekaip nepriprantu prie tų turkų scenų tempimo. Bet kartais kai pati pagreitinu įvykius įdomiau susižiūri ir po to vėl įdomumas grįžta.
Jau kaip ir pabaigiau pirmą sezoną, taip ir galvojau, kad Reyyan Miranui taip lengvai neatleis. Kad ir ką jis darytų suprantama, kad Reyyan negali pamiršti to kai jis ją paliko prie to namelio maldaujančią, kad neišeitų ir aišku to kas įvyko ji negali pamiršti. Viso to pažeminimo kurį jai teko patirti ir visko kas sekė po to. Kaip pati Reyyan sakė, kad jau per vėlu sugrąžinti laiką atgal ir joks trobelės atstatymas nepadės. Labai patiko šis video. Tiesiog idealiai atitinka šios poros istoriją Įsimylėjau O daina kokia, nostalgija Širdis
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replyAntr. 03 03, 2020 4:17 pm

Iš senesnių tikrai pastatymų, bet man labai gerai susižiūrėjo. Turkai sugeba scenas žvilgniais temti Juokiuosi kartais tokios scenos labai gerai susižiūri, bet kartais norisi pagreitint tokias scenas. Aš kada baigiau pirmą sezoną kažkaip taip ir galvojau kada Reyan taip greit neatleis jam, būtų per daug paprasta ir lengva. Video labai gražus, daina tikrai pritiko prie jų istorijos. Kad ir kaip patiktų man Miran ir Reyan pora, bet mano visgi myliausia porelė iki šiol dar išlieka Elif ir Azat, nors jiems dar sunkai einas, bet aš jais tikiu Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi



Xa be jų visgi dar geros chemijos turi Harun ir Yaren, nors abu vienas kito nekenčia Juokiuosi laukiu kol tu susipažinsi su Harun Juokiuosi

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replyAntr. 03 03, 2020 9:27 pm

Na taip turkai mėgsta su tais savo žvilgsniais tempti scenas, na aišku būna scenų kur tinka tas tempimas, bet didžioji dalis man tik sukelia nuobodulį, tad nuo Kara para ask atradau būdą kaip žiūrėt tokias scenas turkų serialuose šiek tiek pagreitintai ant 1,25 greitumo ir žinok net nesijaučia skirtumo Juokiuosi nes tokiose scenose ant tiek sulėtina viską. Na ir šiaip kas nedomino turėjau dalį prasukti, kad sugrįžtų įdomumas, nes kažkodėl dar nesinori mesti šio serialo. Man Elif su Azat jau sudomino nuo pat pirmo jų susitikimo, tik gaila, kad jų istorija taip lėtai klostosi, bet numanau kad man irgi bus įdomu ją stebėti. Patiko kai Elif gynė Azatą kai Gunul pradėjo aiškinti, kad jis ją pagrobęs norėjo išprievartauti. Na tikiuos, greitu metu pamatysiu bent jau jų bendrų scenų.
Labai patiko video su Harun ir Yaren, matos kad nebus nuobodu su jais Juokiuosi O jau ta pasitikinti Huran šypsnelė Kietai šypsausi Jau noriu, kad jis kuo greičiau pasirodytų. Gal pameni kada jis maždaug pasirodys? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replyAntr. 03 03, 2020 10:15 pm

Labai tikiuosi, kad ir toliau žiūrėsi, nes įdomu padiskutuoti su tavim. Antram sezone Elif ir Azat scenų kur kas daugiau nei pirmam. Elif apskitai tyli ir rami, bet kada reikia kažką ginti ji tampa tikra liūtė Juokiuosi Harun tai klasė, man visos scenos su juo yra superinės, prajuokina mane jis savo veiksmais, bet tuo pačiu ir intriguoja, nes nežinai kas už jo slepias Juokiuosi jis kažkur 26 serijoj atsiranda
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replyPen. 03 06, 2020 6:23 am

Man ir įdomu ir smagu padiskutuot su tavim apie šį serialą Šypsausi Pagaliau bent vienas kurį daugmaž kartu žiūrim Šypsausi  Na pakolkas mest neketinu įdomu kaip viskas klostysis Elif su Azat ir sudominai su Harun labai laukiu kol jis pasirodys. Bet turiu kitą problemą ten kur žiūriu įgarsintą ispaniškai yra įkeltos dar tik kelios antro sezono serijos, nes per savaitę įkelia tik vieną naują seriją padalintą į tris dalis, o man kaip patinka daugiau iškart peržiūrėt, kad labiau įtrauktų ir kas neįdomu galėčiau prasukt, tai teks šiek tiek palaukt kol įkels daugiau.
Tai tuo tarpu kol laukiu nusprendžiau pradėt žiūrėt dar vieną turkišką serialą Afili ask. Juo susidomėjau dėl pagrindinio aktoriaus, jo personažo ir šiaip įdomios ir tuo pačiu linksmos pagrindinės poros istorijos ir pakolkas labai patinka. Pagrindinė pora nereali abu tokie lengvai pakvaišę Juokiuosi Jau vien susituokti beveik nepažįstant viens kito. O pagrindinis aktorius atrodo sutvertas tokiam vaidmeniui. Pamenu kai pamačiau šį nuotaikingą video youtube panorau kažką pažiūrėt su šiuo aktorium https://www.youtube.com/watch?v=y_WXvF8Ockw Ir nesuklydau jis nerealus Juokiuosi Kristina, tu žinai šį aktorių? Šypsausi Aš aptikau šį video ne per seniausiai, bet įstrigo jis į mano atminty ir todėl radus progą pradėjau žiūrėt serialą su juo.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replyPir. 03 09, 2020 5:35 pm

Tikiuosi su laiku bus daugiau projektų apie kuriuos bus galima padiskutuot. Lauksiu kol galėsi pratęst žiūrėjimą. Harun manau tikrai patiks, nors niekštelis, bet turi didelės charizmos, bet kas ten žino, gal po to paaiškės, kad jis nėra toks blogas kai sužinosim kam išties jis dirba Juokiuosi Afili ask neteko matyt, bet kelis video esu mačius, tai pasirodė gan smagus serialas. Turkijos komedijinių serialų ko gero esu mačius tik vieną, pavadinimu Sahane Damat ir jame vaidino ta pati pagrindinė aktorė, kuri dabar vaidina tavo žiūrimame seriale Afili ask. Nebuvo labai ilgas tai visai įdomiai susižiūrėjo. Kažkaip mane labiau dramos Turkijos traukia Juokiuosi Caglar Ertugrul esu mačius Medcezir seriale, tačiau jis ten nebuvo pagrindinis, todėl labai neįsidėmėjau, tačiau daug gerų komentarų girdėjau apie jo serialą Fazilet Hanim ve Kizlari, kur jo vaidyba buvo giriama. Mačiau kelis video iš to serialo ir man labai patiko kaip jis žiūrisi su savo partere tame seriale, tikrai žavi pora pasirodė Šypsausi tad norėčiau kada rast laiko šiam projektui Šypsausi


Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replyPir. 03 23, 2020 3:56 pm

Šitas klipas man patiko, stiprus toks ir daugmaž su visais personažais.




Kaip tau sekasi? Kaip visa šita situacija dabar paveikė tavo kasdienybę? Ar vis dar tenka eiti į darbą? Ar visgi apribojo darbą?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replyTr. 03 25, 2020 10:44 am

Aha klipas tikrai geras, man ir labai patiko Įsimylėjau Tikrai stiprus tiek daina, tiek vaizdais ir labai gerai sumontuotas. Dar pakolkas prie Hercai negrįžau. Kurį laiką žiūrėjau Afili ask, bet po to pabodo ir dalį praleidus pažiūrėjau tik paskutines serijas, kai vėl sugrįžo įdomumas ir susidomėjimas pagrindine pora. Apie Fazilet aš taip pat girdėjau gerų atsiliepimų, bet man Caglar pakolkas dar Keremas iš Afili tad dar šiek keista matyt ji kitam vaidmeny. O gal kada sugalvosiu ir Fazilet pažiūrėt kas čia žino, tuo labiau, kad dabar pradėjau kitą tų pačių kūrėjų kaip Fazilet darbą Zalim Istanbul ir pakolkas labai patinka Šypsausi Net jau temą sukūriau Juokiuosi
O kalbant apie dabartinę situaciją dėl viruso. Tai dar pakolkas dirbu, net praeitą savaitę kaip kurias dienas dirbau ilgiau ir iki laisvos dienos teko daugiau laukt nei savaitę. Dabar jau tik po kelias valandas į dieną, vos ne vienintelė iš darbuotojų dar vis dirbanti likau. Keista labai, tad laukiu kol pagaliau ir mūsų viešbuty laikinai uždarys. Tuo labiau ir situacija Ispanijoj smarkiai blogėja, virusas labai greit plinta. Be darbo niekur neinu, tik į parduotuvę kartais. O ir iš darbo einant jau sustabdė policija praeitą savaitę ir teko parodyt sertifikatą pasirašytą viešbučio leidžiantį man judėti iš darbo ir į jį. O kaip tu? Kaip situacija Lietuvoje?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replyPen. 04 17, 2020 3:00 pm

Ką šiuo metu bežiūri? Dabar Turkijoje visi serialai sustabdyti, tad dabar viskas sustojo ir nebėr ką žiūrėt. Gerai, kad LT dabar pradėjo rodyti turkų serialą Mucize Doktor, tai yra ką vakarais žiūrėt Juokiuosi įdomus, kitokia tematika, patinka man serialai su medicina.




Plius vaikyste prisimenu savo su Gelbėtojais, atradau kanalą kur juos rodo tai irgi pažiūriu Juokiuosi

Fazilet aš irgi nežiūrėjau dar, jeigu kada pradėsi duok žinią, tada kartu pažiūrėsim, kad diskutuot būt galima Šypsausi

Kaip dabar su darbais tau ? Lietuvoje karantinas jau visą mėn. Dabar į lauką be kaukių negalima išeit. Viskas praktiškai uždaryta. Visiems rekomenduojama dirbt iš namų kas gali, o jeigu negali jau turi saugotis ir laikytis atstumų. Žadama šiek tiek švelnint karantiną, kai kuriems verslams, bet bus matyt kaip čia visiems seksis. Pas mus kol kas su leidimais nereikia vaikščiot, tik per Velykas buvo sugriežtinta, keliai uždaryti, galėjai tik savo gyvenamoj teritorijoj būt. Policija kas netūrėjo dokumentų patvirtančių, kad gyvena užmestyje, turi nuosavybę ar vyksta į laidotoves pvz. ar turi būt ne savo gyvenamoj zonoj dėl kitų priežasčių turėjo jau turėt patvirtinančius dokumentus, kodėl ten vyksta. Jeigu netūrėjo siuntė atgal iš kur atvyko. Kol kas situacija tokia dar neaiški.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_replySk. 04 19, 2020 2:38 am

Iš turkiškų žiūriu Zalim Istanbul/Laukinis miestas. Labai geras serialas, įtraukė nuo pirmos serijos. Žiūriu lietuviškai tad dabar vis palaukiu kol įkelia daugiau serijų, kad galėčiau iš karto kokias 3-4 peržiūrėt tai gaunas, kaip viena turkiška maždaug. Bent kiek žinau irgi dar nebaigė nors ir nedaug buvo likę iki pabaigos kaip sustabdė filmavimą. Tavęs jis nesudomino? Šypsausi
Man tai labai patinka ten Nedim ir Ceren pora, nereali chemija tarp jų ir šiaip emocijų bomba abu Įsimylėjau Nors ir nėra jie normali pora, bet turkiškuose serialuose man visad patinka kitokios poros, normalios nedomina kažkaip arba pabosta Juokiuosi




Oj geras Gelbėtojai kokia nostalgija man juos prisiminus sukilo jei turėčiau lietuvišką televiziją pažiūrėčiau ir aš Juokiuosi Į darbą tai jau neinu trys savaitės tai nors norėjos atostogų, bet tikrai ne tokių tarp 4 sienų namuos. Nežinau kaip čia bus toliau kai tas virusas čia taip paplito, kad net Ispanija Italiją aplenkė ko gero net ir karantinui pasibaigus daug kas bus kitaip ir dar ilgai taikomos griežtesnės priemonės.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Hercai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Hercai
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: