TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)   Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) I_icon_newest_replySk. 08 11, 2019 9:05 am

Kompanija: Televisa

Aktoriai:
Camila Sodi - Rubi
Jose Ron - Alejandro
Kimberly dos Ramos - Maribel
Rodrigo Guirao - Hector
Mayrin Villanueva
Ela Velden
Marcus Ornellas
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)   Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) I_icon_newest_replyŠt. 11 23, 2019 1:00 am

Čia kaip supratau rodys tolimesnius veikėjų likimus po "Rubi" (2004) telenovelės įvykių ar ne taip supratau?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)   Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) I_icon_newest_replyŠt. 11 23, 2019 7:21 am

Ne, cia rodys ta pacia Rubi istorija, tik atseit papasakota Rubi jau po visu ivykiu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)   Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) I_icon_newest_replyAntr. 01 14, 2020 10:28 pm

Visai patiko šis trailer pakolkas daug įdomesnis už promo, kurie pasirodė.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nors nuo pat pradžių nepatiko, kad išrinko Camila Rubi vaidmeniui, bet ko gero užmesiu akį į pirmas serijas įvertinimui. Tai pat domina pamatyti kitus aktorius Rodrigo Guirao, Kimberly dos Ramos. Nors pati Camila manęs nelabai įtikina stipriose scenose, jei pritrūksta emocijų. Pamenu kaip žiūrėjau Señorita Polvora tai personažas buvo labai įdomus, bet stipriose scenose pritrūkdavo jos emocijų būdavo tik sustingęs veidas kai Ivan Sanchez tuo tarpu perteikdavo tiek emocijų ir palikdavo tokį įspūdį kad wow. Tad įdomu kaip čia pasirodys ar įtikins savo vaidyba ar vėl kiti aktoriai ją tems. Nes matos, kad Rodrigo Guirao personažas bus tikrai įdomus.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)   Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) I_icon_newest_replyTr. 01 15, 2020 12:48 am

As irgi ketinu atsisiusti serijas del Rodrigo ir Kimberly, bet kada spesiu paziuret tai neisivaizduoju. Vargu ar Camila ka nors isspaus gero, ji ir Falsa identidad buvo visiskai pilka ir uztemdyta kitu aktoriu. Tas vaidmuo tikrai ne jai skirtas. Jei Claudia Alvarez nebutu jos drauge, o Claudios vyras sitos noveles prodiuseris, geriausiu atveju butu gavusi Maribel vaidmeni.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)   Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) I_icon_newest_replyTr. 01 15, 2020 8:47 pm

A va dėl ko Camila gavo šį vaidmenį. Nes aš niekaip nesupratau kodėl ją išrinko ir netgi iš vis kaip ji jam pretendavo Juokiuosi Nes jokia ji man ne Rubi. Bet žiūriu ta Claudia jau ne pirmą syk savo drauges taip kiša į pagrindinius. Visiška nesąmonė, kad pagal tai skiria tokius svarbius vaidmenis kas gali sugadinti vieną iš legendinių Televisos serialų. Man atrodė daug tinkamesnė Claudia Martin. Jau Amar a muerte matėsi, kad jai tinka toki vaidmenys. Dabar šį remeiką gali išgelbėti tik geras scenarijus ir kitų aktorių vaidyba. Bet sudėtinga, nes Rubi siužetas daugiausiai sukasi apie pagrindinę, ne taip kaip kitų serialų kur dar gali ištraukt kiti personažai. Aš dėl Camilos ir Falsa identitad pradėjus žiūrėt mečiau, tai nežinau kaip man čia bus su ja Juokiuosi
Gaila, kad artimiausiu metu neplanuoji žiūrėti būtų visai įdomu padiskutuot apie ją su tavim. Šiuo metu žiūri ką nors naujo iš telenovelių ar dar tas pačias kaip rudenį? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)   Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) I_icon_newest_replyKv. 01 16, 2020 4:35 am

Man ir Claudia ir Kimberly daug geriau butu tike Rubi vaidinti, bet yra kaip yra. Gerai bent kas sicia visas veiksmas nesisuks apie Rubi, nes dar bus jos dukterecia kuri dabartyje bandys sekti Rubi pedom, ja Ela Velden vaidins.
Pradejau ziuret antra Doños sezona ir El Dragon prasukinedama ziuriu. Is senu tai bandau La fan pabaigti pagaliau, jau velniai zino nuo kada serijas kompe turiu, reik istrint pagaliau Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)   Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) I_icon_newest_replyKv. 01 16, 2020 8:08 am

A tai gerai, kad ne vien apie Rubi visas veiksmas suksis, bet man Ela ir nelabai, nors jos vaidyba normaliai mačiau tik Juego de las llaves tai gal dėl personažo tokią nuomonę susidariau. Bus matyt kaip čia. Vis tiek labiausiai laukiu Rodrigo ir Kimberly vaidybos, o visa kita bus matyt ar siužetas sudomins ar ne.
Aš kaip tik vakar peržiūrėjau antro Doños sezono pirmą seriją. O Dragon ir kartais pasižiūriu su prasukinėjimais man jis toks serialas, kad galiu ir 1-2 serijas praleisti jei nedomina, bet po to viskas vis tiek vėl aišku Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)   Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) I_icon_newest_replyPir. 03 02, 2020 1:17 am

Peržiūrėjau šį serialą ir ką galiu pasakyti, atradau aktorių vaidinantį blogiau už Sodi Juokiuosi Jose Ron visą serialą su ta pačia veido išraiška, mimika, balso tonu. Nebuvau mačius jokio serialo anksčiau su juo bet po šito stengsiuosi vengti serialų su juo. Jo scenos kuo toliau tuo būdavo vis nuobodesnės, su Sonia pačios nuobodžiausios jau pradėdavau juos sukti, bet ir su Rubi ir Maribel tas pats. Jo personažas visas scenas paversdavo labai nuobodžiomis. Tarp jo ir Sodi nepajaučiau jokios ypatingos chemijos, na aišku kai abu taip vaidina dar blogiau Juokiuosi Nepakeičiau nuomonės ir apie Sodi, ne jai šis vaidmuo ir jau būdavo net juokinga kai vos ne kiekvienoj serijoj buvo minimas tas nepakartojamas Rubi grožis Juokiuosi Kurio aš taip ir nepamačiau. Bet ji neturėjo chemijos su niekuo, nei su Alejandro, nei su Hector, nei su princu. Na gal su vieninteliu Lucu Marcus Ornelas personažu man ji poroje labiausiai žiūrėjosi ir iš jo vienintelio matės susižavėjimas ja. Rodrigo Guirao nors ir Hector personažą suvaidino puikiai ir visuomet buvo įdomu stebėti jo visas scenas, bet nepajaučiau aš tos aistros Rubi, kuri privertė taip pamesti galvą dėl jos. Pamenu kokia aistra buvo Rubi Hector 2004 metų versijoje su Mori, čia to nepajautau.
Na nenoriu spoilinti jei kas dar planuojat žiūrėt šį serialą. Turiu tik vieną klausimą gal kas matėt Jose Ron vaidyba kituose serialuose, kokia nuomonė apie ją, visada jis viena veido išraiška vaidina? Ar čia tiesiog nesugebėjo į personažą įsikūnyt Galvoju Beje nors ir kaip man nepatiko Santamarina Alejandro vaidmeny 2004 metų Rubi versijoj, bet negaliu paneigti kad jis į personažą puikiai įsikūnijo ir pukiai perteikė tai ką išgyveno Alejandro.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)   Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) I_icon_newest_replyPir. 03 02, 2020 4:17 am

Rubi kolkas neziurejau, tai nezinau kaip Jose Ron ten pasirode. Bet Muchacha italiana viene a casarse kazkaip neuzkliuvo jis man, o cia vienintele novele kuria su juo maciau. Ir su Livia Brito poroj jie ten graziai ziurejosi. Gal jam tiesiog jau reiketu pailseti nuo noveliu, nes jis tik speja viena pabaigti, ziurek jau kitoj pradejo filmuotis. Dirbant sitaip be pertrauku nenustebciau kad jau butu sunku isijausti i personaza.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)   Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) I_icon_newest_replyPir. 03 02, 2020 9:16 am

Na gal ir jau laikas jam pailsėti tuomet. Mundolatino forume skaičiau, kad jis tiesiog įpratęs vaidinti tipinį pagrindinį telenovelių gerietį ir Alejandro vaidmuo jam buvo per sudėtingas. Na nežinau, kad ir kaip būtų jo vaidyba man pasirodė prastesnė net už Sodi. Dar pradžioj kol jo nepaliko Rubi kažkaip galėjau žiūrėt, bet kuo toliau tuo vis nuobodesnis jis buvo ir su ta pačia veido išraiška ir balso tonu visą serialą.  Ir daugumos nuomonės kiek skaičiau tokios pačios apie jį. Manau kūrėjų klaida buvo išrinkti ne tik Sodi į Rubi, bet ir Ron į Alejandro vaidmenį. Kaip pagrindinė pora visiškai nesulipo. Kaip jau minėjau Sodi tik su vieninteliu Marcus žiūrėjosi ir jautės, kad bent jo personažas susižavėjęs Rubi ne taip kaip kiti trys. Net sklandė gandai, kad jie turėjo romaną. Visai nenustebčiau, nes tik iš jo vienintelio mačiau susižavėjimą Rubi Juokiuosi
Elena, jei kada sugalvotum žiūrėti parašyk kokia bus tavo nuomonė apie šį serialą Šypsausi Aš savo nuomonę jau susidariau, bet čia nespoilinsiu gal jeigu tu kada vėliau pradėsi žiūrėti parašysiu ir aš Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)   Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) I_icon_newest_replyPir. 03 02, 2020 11:20 pm

Ziuret tai as ziuresiu kazkada, bet kada neisivaizduoju. Turiu daugybes noveliu serijas susisiuntus, sitos irgi.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)   Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) I_icon_newest_replyAntr. 12 29, 2020 7:10 pm

Nuo sausio 4 dienos telenovele rodys per Tv8 kanala, 15 val. laiku.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)   Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019) I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» El Dragón (2019)
» Cuna de lobos (2019)
» El Juego de las Llaves (2019)
» No te puedes esconder (2019)
» Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA-
Pereiti į: