TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replySk. 08 11, 2019 8:41 am

Kompanija: Televisa

Aktoriai:
Sandra Echeverría - Paulina Doria / Paola Miranda de Bernal
Andrés Palacios - Carlos Daniel Bernal
Arap Bethke
- Facundo Nava
Germán Bracco - Emilio Bernal
Juan Carlos Barreto
Ana Bertha Espín
Juan Martín Jáuregui
Queta Lavat

Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replyPir. 08 12, 2019 6:02 pm

Originalo su G. Spanic niekas nepramus. Plius man ir Sandra, ir Andres ne per labiausiai patinka
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replyPir. 08 12, 2019 11:24 pm

Planuoju, bent pirmas serijas tikrai pažiūrėt. Nors trailer ne ypač sudomino, bet Sandra patinka, tai suteiksiu šiam serialui šansą Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replyPir. 08 12, 2019 11:27 pm

Aš jau originalo nelabai ir pamenu. Pamenu tik, kad rodė lyg per btv pas mus, daugmaž atsimenu istoriją, bet visa kita ganėtinai miglota. Nors Gabriela Spanic suvaidino labai gerai, ypač Paola. Nemanau, kad šis remeikas bus panašus į originalą. Ko gero vienintelė linija, kuri išliks tai kad viena apsimes kita, o visa kita mažai ką turės bendro. Mane domina, nes noriu vėl išvysti Sandros vaidyba. La Querida del Centauro 2 jos personažas buvo net įdomesnis už pagrindinės veikėjos. Tad manau, kad ir čia pateiks siurprizų. Taip pat domina Arap Bethke. Puikus aktorius, nors nežinau koks jo personažas bet tikiuos, kad bus įdomus ir jo vaidyba nenuvils kaip visad. Andres Palacios nelabai kaip aktorius įdomus, bet serialas ganėtinai trumpas, turės ne daugiau nei 25 serijas tai manau tikrai neprailgs Juokiuosi Aš ir planuoju pažiūrėti pirmutines serijas, o po to bus matyt ar verta žiūrėti toliau.


Paskutinį kartą redagavo Gabi, Pir. 08 12, 2019 11:40 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replyPir. 08 12, 2019 11:30 pm

Arap Bethke vaidybos aš labai pasiilgau, tad bus smagu po ilgo laiko tarpo jį vėl išvyst Šypsausi tikiuosi su Sandros veikėjomis jis turės nemažai bendrų scenų
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replyPir. 08 12, 2019 11:44 pm

Aha aš ir norėčiau, kad jis turėtų nemažai scenų su Sandra. Manau tarp jų būtų nebloga pora, tik nelabai dar aš suprantu jo personažo iš pasirodžiusių video nelabai kas aišku.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replyPir. 08 12, 2019 11:46 pm

Tikiuosi jis bus prie blogiečių, jam sekasi labai gerai juos įkūnyti Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replyAntr. 08 13, 2019 12:02 am

Aha blogietis jis tobulas, net taip kad La Piloto pirmoj daly su savo blogiečio personažu taip sužavėjo visus, kad antroj daly tapo pagrindiniu ir galiausiai liko su pagrindine veikėja. Man patinka, kad dabar daugumoje serialų jau beveik nėra tų šimtaprocentinių geriečių ar blogiečių ir tiek vieni, tiek kiti turi abi puses.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replyAntr. 08 13, 2019 12:19 am

Man tas irgi labai patinka, kad nėra nusaldintų geriečių ir visiškų demonų, į kuriuos negalėtum žiūrėt Juokiuosi taip daug tikroviškiau žiūrisi veikėjai
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replySk. 09 08, 2019 9:01 pm



Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replyTr. 09 11, 2019 2:55 pm

Kada galima tikėtis šios telenovelės starto?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replyKv. 09 12, 2019 12:52 pm

Dinute* rašo:
Kada galima tikėtis šios telenovelės starto?

Ja jau nuo praeitos savaites rodo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replyPir. 09 16, 2019 12:05 am

Aha ją nuo rugsėjo 2 pradėjo. Aš praeitą savaitę peržiūrėjau pirmas 5 serijas ir tiesa sakant nustebino gerąja prasme. Užkabino nuo pat pirmos serijos, įdomus siužetas, personažai, kiekvienoje serijoje išliekanti intriga. Sandra kaip visad puikiai vaidina. Nors pakolkas daug įdomiau stebėt jos Paolos personažą, daugiau emocijų perteikiantis personažas ir 4 serijos gale tiesiog puikiai suvaidino, wau paliko be žado mane Nustebau
Spoiler:
Arap personažas irgi įdomus, buvęs policininkas prezidento prašymu sugrįžęs tirti šios bylos, pasitikintis savimi ir matos kad mėgstantis peržengti ribas. O jo padėjėjas ganėtinai juokingas, pasirinko vaikinuką kuris policijoj kopijuodavo dokumentus. Vargšelis net nežinojo kur akis dėti kai susitiko su policijos viršininku Juokiuosi Man Facundo ir jo duetas kažkuo primena Gerardo ir Bianchini iš La querida del Centauro pirmo sezono. Andres Palacios labai tinka šiam vaidmeniui nesu mačius daug šio aktoriaus, bet prezidento vaidmuo jam tinka. Įdomu iš ties stebėti ir visą tą prezidento šeimos gyvenimą, kai viskas tobula tik nuotraukose ir vyras negali sutikti skirtis su žmona tik dėl to kad šiuo metu šaly kažkas streikuoja, nors pats turi meilužę ir įtaria, kad ji taip pat turi. Tarp Sandros ir Arap nebloga chemija, patiko man scena kai jis ją nusivežė į tą Spa kad apklaustų ir kai ji paklausė ar atsivežė ją kad čia ją sugundytų o jis priartėdamas prie jos paklausė o ar jai patiktų kad ją sugundytų Juokiuosi Gera scena buvo. Taigi pakolkas viskas gana įdomu, siužetas intriguojantis, personažai įdomūs, kiekvieną seriją vis kas nors įvyksta, nerealus garso takelis sustiprinantis svarbias scenas Įsimylėjau Jei visi Fabrica de Sueños projektai bus tokie įdomūs tai tikrai didžiulis pliusas Televisai už teigiamus pokyčius. Na tikiuos, kad įdomumas išliks ir toliau ši telenovelė manęs nenuvils. Dinute, gal tu ir planuoji žiūrėti? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replyTr. 10 30, 2019 11:06 pm

Šią savaitę planuoju pradėti žiūrėti šį projektą, kai tik pažiūrėsiu kelias serijas būtinai parašysių savo atsiliepimus Šypsausi Gabi, tu jau gal visą peržiūrėjai?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_replyŠt. 11 02, 2019 11:25 am

Aha jau peržiūrėjau visą. Bus įdomu sužinot tavo nuomonę Šypsausi Man pirmutinės 5 serijos buvo labai įdomios.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Apgavystės (La usurpadora)
» Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)
» El Dragón (2019)
» Cuna de lobos (2019)
» El Juego de las Llaves (2019)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA-
Pereiti į: