TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 11 02, 2019 11:26 pm

Dar kol kas taip ir nebuvo laiko pažiūrėt, bet kai tik pažiūrėsiu, būtinai parašysiu ir galėsim padiskutuot Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 11 06, 2019 7:51 pm

Pirmos dvi serijos man labai patiko. Veiksmas sukosi greit, bet įdomiai. Sandra mano akimis puikiai susitvarkė su dvynukių vaidmenis. Pradžioj Paola neatrodė tokia bloga, tiesiog įsmylėjusi kitą vyrą, bet kuomet pasirūpino, kad Paulina nužudytų pasirodė jos tikrasis veidas. Net Gonzalo suvokė, kokia ji beprotė. Gerai atrodė kai ji klaupėsi ir piršosi Gonzalo, tas nepatikėjo ką ji daro Juokiuosi Emilio jautrus vaikinas pasirodė, o tas šūvis išvis jį įbaugino. Tikiuosi kitoj serijos jis labiau atsities ir susiims, nes nesinorėtų matyti visą serialą jį geriantį ir krečiantį kvailystes. Paulos dukra irgi miela mergaitė, bet jaučiasi, kad mamos šilumos jai trūksta. Facundo veikėjas nuo pat pačių pradžių labiausiai mane domino, kadangi Arap vaidybos buvau labai pasiilgus. Tai jis iškart man patiko. Įdomu kas Facu siejo su Prezidento šeima, kad jis taip nenoriai norėjo padėti su byla.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 11 08, 2019 5:17 am

Aha pradžioje veiksmas tikrai labai greitas, daug kas įvyko vien per pirmą seriją ir toliau viskas greit keisis ypač iš Paolos pusės. Man šiaip Sandrą buvo įdomiau stebėti Paolos vaidmenyje, nors Paulinos kaip kurios scenos buvo įdomios. Aišku personažai labai skirtingi, bet man patiko Paolos impulsyvumas, emocionalumas, jos isterijos kai viską išmėto ir susinervuoja kai viskas ne pagal ją vyksta Juokiuosi Arap personažas ganėtinai įdomus, nors galėjo jam ir daugiau vietos skirti, labiau išplėtoti jo personažą. Tiesa sakant aš taip ir nesupratau už ką jis buvo pašalintas iš policijos. Nors vėliau ir atsiskleis viena paslaptis, kurią jis saugo su Gema. Bet jei tos paslapties beveik nieks nežinojo tai už tai ir negalėjo būt pašalintas. Nežinau gal kažką tolimesnėse serijose praleidau Juokiuosi Emilio taip greit nesusiims, deja didžiąją dalį serialo, bet kaip sakoma visus keičia meilė. Lauksiu tavo nuomonės apie tolimesnes serijas, ypač įdomu būt sužinot kaip peržiūrėsi ketvirtą seriją Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 11 13, 2019 10:08 pm

Labai netikėta man buvo, kad Paola apsvaigino savo meilužį. Tokie aistringi buvo ir opa meilė pasibaigė Juokiuosi Bus jam kalbėt neapsižiūrėjus kas yra netolies Juokiuosi Paola neprognozuojama ima darytis. Skaudžiai turėjo būt kada koją peršovė. O finale kai jį nušovė Gonzalo iš vis šoke likau. O dar tas Ivan skambutis, kuris visai sumaišė kortas, visgi jis mylėjo Paola ir išvykt su ja norėjo Nustebau O ji per skubėdama nušovė savo meilę. Ir dar nustebino, kad ir Prezidentas turi meilužę. Jų santuoka visiškas farsas. Patiko man Paulinos poelgis, kad nepabėgo ir padėjo Prezidento sūnui. Jos kalba prieš minią pradėjo net palenkti Prezidentą po mažu į savo pusę. Meilužė nelabai tuo patenkinta kažkaip liko Juokiuosi Facundo kažkaip veikėjo man norisi daugiau, nes kol kas pirmuose keturiuose jo per daug dar nebuvo.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 11 15, 2019 8:48 pm

Tas vaikinas, kuris su Lisest susirašinėjo man pasitikėjimo iš kart labai nekėlė, labai tikiuosi, kad jos neįskaudins, nes ta mergaitė ir taip gana pažeidžiama atrodo Šypsausi nelengva scena buvo, kada Paola įmėtė į vandenį Gonzalo kūną. Penkta serija labai didelio veiksmo netūrėjo, bet susižiūrėjo lengvai. Paolos mamulė tokia kieta moterytė, man jos scenos labai praskaidrina serijas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 11 19, 2019 9:15 pm

Gaila man Paulinos, kad per Paola ji atsidūrė beprotnamyje. Įdomu kiek ilgai ją dabar ten laikys Nustebau tokios dukros reakcijos buvo galima tikėtis, ką Carlos manė, kad dukra su džiaugsmu pasitiks žinią, kad jis jos mamą uždarė? Dabar turės susitaikyt, kad ne tik sūnus, bet ir dukra nagus rodys jam Juokiuosi Stebiu Paulinos, Carlos ir Facundo scenas ir tiesą sakant Paulina man daugiau chemijos turi su Facundo nei su Carlos. Su Carlos tiesą sakant jokios kibirkšties nejaučiu Juokiuosi Carlos su Gema man žymiai geriau žiūrisi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 11 20, 2019 12:58 am

Man ta scena kada Paola nušovė savo meilužį ir po to išgirdo piloto balso žinutę buvo labai jausminga ir stipri, o dar tas puikus garso takelis viską dar labiau sustiprino Įsimylėjau Tikriausiai man tai buvo pati geriausia ir netikėčiausia telenovelės scena.
Man Paulina ir labiau su Facundo patiko, Su Carlos nulis chemijos net į jų bučinius negalėjau žiūrėt Juokiuosi Kas retai pasitaiko, kad šitaip atstumia pora. Jis su Gema daug labiau tiko.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 11 20, 2019 7:00 pm

Ta scena su Gonzalo buvo ypač stipri, labai jautri ir tikrai netikėta, nemaniau, kad meilužio neliks taip greitai Nustebau Facundo ir Paulinos bučiniai tokie netikėti buvo, Faco namuose, bet tikrai sukėlė stiprų jausmą. Tikiuosi, bent kiek plačiau bus išplėtotos jų scenos ir nesibaigs vien tais bučiniais Šypsausi išties labai jau retai pasitaiko, kad pora neturėtų jokios chemijos, bet čia būtent tas atvejis Netekau žado negaliu ir aš žiūrėt į Carlos ir Paulinos scenas. Tokios visai be jausmo man jos, kaip priverstinės labiau būtų Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi įdomu man stebėti Paola kaip ji reaguoja į savo tikrą motiną kada po srogimo ją visi laiko Paulina. Man šiame seriale dar patinka Teresa, nors ji visiška pamišėlė, bet jos scenos su veiksmu dažiausiai būna. Man susidarė vaizdas, kad į savo brolį ji žiūri ir rūpinasi visai ne kaip sesė, o labiau pavydį moteris, kuri gali netekt savo mylimojo Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi pamišusi šeima Juokiuosi tas įsimylėjęs Paola, o ta brolį Juokiuosi Juokiuosi Susigėdau
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 11 20, 2019 10:29 pm

Aha aš ir nesitikėjau, kad Gonzalo taip greit neliks ir tuo labiau, kad jį nušaus Paola. Gaila, kad taip greit pašalino jo personažą, nors ta scena man vos ne labiausiai įstrigo iš viso serialo. Buvo gražios ir mielos scenos su Facundo ir Paulina jo rančoje Šypsausi Man ir buvo įdomu stebėti Paola kai visi ją laikė Paulina. Teresos personažas tvirto charakterio, nors ir pamišus ir ta kitokia meilė savo broliui buvo šiek tiek keista, bet man patiko kaip ji pykdavosi su Paola. Vienintelė kuri jai paprieštaraudavo ir pastatydavo ją į savo vietą. Gerai jos apsižodžiaudavo Juokiuosi
Labai gražus ir mielas šitas Paulinos ir Facundo video, pora tikrai turėjo chemiją.
O jau tie Facundo žvilgsniai Vartau akis Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 11 21, 2019 6:55 pm

Man būtų patikę, kad Gonzalo veikėjas nebūtų taip greit pašalintas. Norėjosi daugiau jų bendrų scenų. Ta scena Paolos tikrai viena stipriausių seriale, įstrigo ir man. Teresa kietas riešutas, barniai su Paola visada įdomūs, bent kažkas sugebėjo ją ant žemės nuleist. Video fantastiškas. Tie žvilgsniai tikrai užburiantys. Norėčiau kada Sandra su Arap dar kokiam projekte pamatyti, bet kaip pagrindinę serialo ar filmo porą Šypsausi tokią chemiją jau senokai mačiau kokiam projekte
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 11 21, 2019 11:18 pm

Na taip būtų smagu išvysti Arap ir Sandra kitam projekte kaip pagrindinę porą Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 12 10, 2019 4:45 pm

Pagaliau Paulinos mama suprato, kad Paola nėra Paulina ir pasimatė, kad ir trumpai su Paulina. Ex Paulinos vaikinas tai tikras mulkis, suėjo jam Paola lovoje Juokiuosi tikiuosi su Paulina daugiau reikalų jis neturės. Vientelis dalykas ko gaila, kad pasibaigė scenos Facundo namuose, trūksta man jau tų mielų scenų. Nors prikalk prie sienos nepatinka man Paulina su Carlos.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 12 10, 2019 11:41 pm

Visiškai tau pritariu, aš ir negalėjau žiūrėti į Paulina ir Carlos kartu. Ir gaila, kad Facundo liko antrame plane, nors visad padėjo Paulinai. Gal dėlto įdomiau buvo stebėti Paolos personažą, aš nesitikėjau, kad Paola taip priims savo tikrą mamą, beveik jei nepriekaištavo ir net matės, kad jei ji buvo labai svarbi. Aišku tik nenorėjo jos meile dalintis su Paulina dėlto pradėjo dar labiau jos nekęsti. Kiek serijų peržiūrėjai? Kaip suprantu Paola dar Kolumbijoj?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 12 11, 2019 10:45 pm

Esu dabar peržiūrėjusi 16 serijų, buvau šiek tiek išvykus tai nebuvo kada prie jo prieiti. Pas mane Paola kol kas dar vis Kolumbijoje Juokiuosi jos ir mamos santykius man įdomu stebėti. Aš irgi nesitikėjau, kad Paola taip gana ramiai ir gerai priims savo mamą, nors aiškų pavydas padaro savo. Ji Paulinos neapkenčia, nors ji čia mažiausiai kalta, kad Paola neaugo su jomis. Norėtusi, kad Facu turėtų daugiau vaidmens, ypač po to kaip jis Paulinai padėjo ir tikrai nusipelnė daugiau.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 12 19, 2019 4:28 pm

Gaila, kad Paolos ir Paulinos mama numirė, bet to kažkaip buvo galima ir tikėtis. Dabar Paolos neapykanta Paulinai tapo dar didesnė nei jau buvo. Paolos poelgis labai negražus, kad nepasakė Paulinai apie mamos mirtį, čia ne tai, kad Paulina nubaudė, bet mamai nepagarba išreiškė. Lisset man irgi gaila paliko, mergaitė nenusipelnė, kad iš jos būtų taip šaipomasi, bet dabar jai bus pamoka, kad tokių intymių nuotraukų siųsti negalima niekam. Paulina su kiekviena serija vis labiau artėja su Carlos ir tolsta nuo Facundo, man taip pyktis ima Pykstu  paguodai vis pažiūriu video su jų gražiom scenom Juokiuosi Emilio prisigėręs nekontroliuojamas. Gerai, kad merginos sveikatos sušlubavimas prie vairo nesukėlė baisios tragedijos. Ir kad po visko Carlos sugebėjo įtikint merginos mamą, kad duotų Emilio antrą šansą. Pagaliau paaiškėjo, kad Paulina nėra Paola. Ir Carlos akis į akį susitiko su Paola. Vienintelis geras dalykas Paolos ir Paulinos susikeitime, kad Paulina padėjo Carlos vaikams. Gaila, kad Manuel neliko už grotų. Nelaiku jis paskambino savo seseriai, galvojau, kad bent vienas jau papuls, bet kur tau Juokiuosi įdomu kiek ilgai Pedro dar nuo savo tėvo slėps savo orentacija, jeigu vis nedrįs pasakyti bijau, kad jo vaikinas tikrai pas jį negrįš. Wilson tai mane labai nuvylė, nesitikėjau, kad jis susidės su Paola taip rimtai, kad net prieš Paulina eit pradės, bet jo finalas nenustebino po visko. Kaip gaila, kad Monse mirė, man ji taip patiko ir buvo ištikima Paulinos draugė. Jos mirtis man netikėta buvo. Carlos mane nervino, jau tokį didvyri mėgino vaidint ir bandyt parodyt, kad jis geresnis nei Nava. Gerokai supykdė mane, kada Paulina pradėjo savintis prieš Nava. Toks jausmas, kad visos moterys turi pasirinkti jį, nes jis Prezidentas. Galėjo tragiškai žūti gelbėdamas Paulina ir tada Paulina būtų turėjus šansą likti su Nava Juokiuosi bet iš jo gelbėjimo daugiau bėdos nei naudos, gerai, tik, kad Nava liko gyvas gelbėdamas jo ir Paulinos kailį. Lisset galima suprasti, kad pyksta ant visų ir mėgina gint mamą, nelegva suvokti vaikui, kad tavo mama visiška beprotė. Emilio tik prajuokino pasakydamas, kad renkasi Paulina, o ne Paola Juokiuosi nuskambėjo gerai jo sakiniai, per visą tą samišį namuose  Šypsausi

Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Apgavystės (La usurpadora)
» Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)
» El Dragón (2019)
» Cuna de lobos (2019)
» El Juego de las Llaves (2019)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA-
Pereiti į: