TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Anonima (2015-2016)

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 04 13, 2016 6:17 am

Nu tu ir greita aplenkei mane kaip reikiant Juokiuosi Aš dabar dar tik 63 peržiūrėjau. Prajuokino kai Victoria užtiko Beatriz su Gonzo. Nors momentas buvo nejaukus, bet vienintelė taip jautėsi Victoria. Beatriz su Gonzo buvo visiškai ramūs lyg tai būtų įprastas dalykas užtikt savo mamą lovoj su geriausiu draugu Juokiuosi Ta scena virtuvėj kai Gonzo liepė Victoriai jį vadint tėčiu ir prajuokino Juokiuosi Bet man jie tinka viens kitam ir net tas amžius nekliudo, nors Beatriz visad ieškojo jaunesnių.
Serija kai Ramiro pavaldinys įsibrovė į namus buvo gan įtempta, laimei viskas baigėsi gerai ir jiems pavyko ištrūkti. Vargšė Victoria turėjo partrenkti žmogų, kad išgelbėtų savo šeimą.
Aš taip pat nesitikėjau tokios tos policininkės išdavikės mirties, galvojau, kad Ramiro ją nušaus ar dar kas nors, o čia tik per atsitiktinumą žuvo. Fernando flirtavimas su Victoria man nuo pradžių nepatiko, o kai sužinojau, kad jis vedęs tuo labiau. Kaip jis gali siūlyti tapti jo pora kai turi žmoną, kuri dėl jo pergyvena ir jį myli. Jie su žmona net nesusipykę, o jis jai taip meluoja. Net ir tai, kad turi smegenų auglį nepateisina tokio jo poelgio. Aišku gerai, kad jis Victoriai padėjo dėl darbo ir buto, bet tada bent jau galėtų pasakyt, kad turi žmoną. O ne suokt kažkokias pasakas.
O Max su Martha nelaimingas, nors sako, kad viskas gerai, net ir po jų suartėjimo jis buvo atitolęs nuo jos mintimis ir net neslėpė, kad galvoja apie Victorią. Tikiuosi, kad Martha pati susivoks, kad nieko jiems neišeis ir paliks laisvą kelią.
Beje aš žiūrėjau kai rodė per Lnk Yo soy Betty la fea ir Ecomoda, bet tai buvo taip senai dar mokyklos laikais, kad nepamenu ką ten Julian vaidino Juokiuosi Gal gali primint? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 04 13, 2016 2:50 pm

Julian Betty novelėje vaidino dizainerį. Dabar net kai peržiūrėjau kelias scenas palyginti su Ramiro veikėju tai net juokas paėmė. Nerealus aktorius Juokiuosi


Turėjau daugiau laiko šią savaitę tai ir susižiūrėjo kažkaip Anonima Juokiuosi tik ją ir težiūrėjau todėl taip ir gavosi Juokiuosi

Man vat irgi Gonzo su Beatriz labai tinka vienas kitam. Tarp jų net amžius nesimato, nes jų pomėgiai vienodi, sutaria labai gerai, kad net nepasakytum, kad Gonzo jaunesnis, ar Beatriz vyresnė Juokiuosi Man net pagailo, kad Vicky eilinį kart turėjo aukotis, kad išgelbėtų šeimą. Tai nušauti tenka ką nors tai partrenkti. Fernando poelgių niekas negali pateisinti, net tai, kad serga. Ypač kai turi tokią nuostabią ir mylinčia žmoną, kuri dėl jo būtų padarius viską. O jam matai čia šovė į galvą, kad jam reikia kitos, kuri padėtų užsimiršti ir dar geriau būtų puikus pagalbininkas artėjant mirčiai. Vienintelis tik jo geras darbas, kad padėjo Vicky dėl darbo ir laikinų namų, kad gatvėje nebūtų. Max tikrai nebuvo nė karto laimingas su Martha, laimė jam teikia tik dukra.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 04 14, 2016 5:27 am

Ai dizainerį, pamačius dabar jau prisiminiau jį Juokiuosi Juokingas personažas buvo, bet man labai patiko. Julian tikrai puikus aktorius, taip puikiai sugeba įsikūnyti į tokius skirtingus personažus.
Šiandien Anonima kažkaip įsižiūrėjo tai kai jau prisėdau tai dabar 66 seriją jau žiūriu ir negaliu atsitraukt niekaip Juokiuosi Pagaliau Martha sureagavo ir suprato, kad Maxui ji kaip moteris nerūpi. Nors Max dar neigia, bet gal ir pats greit suvoks, kad šeima be meilės negali egzistuoti. Teisingai Martha pasakė, kad Marthinai dėlto, kad jie negyvens nieko blogo neatsitiks, bet gyvent su žmogum kuris su tavim tik iš pareigos tikra kančia. Pagaliau praregėjo, keista tik kaip pačioj pradžioj to nesuprato, nes kai paprašė, kad Max grįžtų pas ją nė syk nepaklausė ar jis ją myli. Na bet kaip sakoma geriau vėliau negu niekad Juokiuosi
Labai gaila Claudios vargšė, kad ištvertų visa tai pastoviai geria. Gaila ir Santiago, toks mielas berniukas ir mato mamą tokiam stovy. Su mikrofonais nieko gero nepavyko, pačioj svarbiausioj vietoj esantis nustojo veikt, o dar ir Ramiro aptiks. Gerai, kad Rojas aptiko tos policininkės išdavikės usb, nors vieną gerą darbą ji padarė.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 04 14, 2016 6:00 pm

Man jis toje dizainerio rolėje taip pat labai patiko Juokiuosi dabar jau net noras kyla pamatyti dar jį kokiame personaže Juokiuosi kaip sakoma apetitas kyla bevalgant Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi

Martha nėra kvaila moteris ir po mažu ima suvokt, kad nieko nebus be meilės. O vaikui tikrai nieko nenutiks, jeigu tėvai ja rūpinsis atskirai. Net išeis į naudą. Nes kas būtų iš to jeigu jie gyventu kartu ir visad pyktusi dėl to, kad Max nesugeba niekaip jos pamilt. Man Claudios irgi gaila, kad pastoviai geria ir turi Ramiro prievarta kęst. O labiausiai dėl vaiko neramu, kad turi matyti mamą tokioj būklėje pastoviai. Dėl mikrafono man iškart mintis kilo, tik neklijuok jo ant stalo ir dar tokioj matomoje vietoje Juokiuosi nes jį taip nevykusiai užklijavo, kad ten neįmanoma jo nepastebėt buvo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_replySk. 04 17, 2016 9:06 pm

Prajuokino Ramiro kai jį fotogravavo policijoj, elgėsi kaip koks juokdarys taip ironiškai viską darė ir dar pasiūlė, kad kai bus laisvėj atsiųst šitą nuotrauką Maximiliano atsiminimui Juokiuosi Claudia po gauto video su Santiago visai palūžo, girta nuėjo filmuotis į laidą. Ir kaip iš vis galėjo ją tokiam stovį leist į eterį. Dabar tik davė dar didesnį pagrindą Ramiro jaustis teisiam, kad išsiuntė Santiago kuo toliau nuo girtos motinos. Tikuosi, kad ji susiims ir nustos savo liūdesį skandint alkoholį. Erick kaip visada stebina mane savo mąstymu. Patiko kai Erick paklausė Max ar jam visai nerūpi Victoria, kad nieko nedaro matydamas ją su Fernandu. Prajuokino mane jo pasakymas, šaunuolis vaikas tegu duoda susiprotėt suaugusiam Juokiuosi Max galėjo jau ryte atėjęs pas Victorią jai pasakyt, kad išsiskyrė su Martha. Matės akivaizdžiai, kad atėjo dėl asmeninių priežasčių, o ne dėl tyrimo Juokiuosi O dabar vėl kažko laukia, nedrįsta kaip koks paauglys. Labai gražu buvo žiūrėt į Gonzo su Beatriz, kai Gonzo jai pasipiršo. Tinka jie viens kitam ir net nesimato tarp jų amžiaus skirtumo. Kažin kas dabar bus kai Orlando žino kur gyvena Gonzo su Beatriz ir dar kaip tyčia Victoria su Erick susiruošė pas juos Nervinuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_replySk. 04 17, 2016 10:35 pm

Ta scena su Ramiro palicijoje tai buvo nemirtinga, lūžau kaip jis maivėsi ir po to paprašė nuotraukos visu dydžiu Juokiuosi man irgi buvo nesuprantama kaip Claudia tokią visą nesitvardančia girtą įleido į eterį, draugė turėjo iš vis jos neimt ir palikt namuose, juk matėsi, kad ji nieko gero girta nepasakys. Eric tai iš vis protingas vaikas ir stebima mane savo išmintim ir veiksmais Juokiuosi Gonzo ir Beatriz gražiausia net sakyčiau man serialo pora Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 04 20, 2016 2:09 am

Labukas. Bandau Jus vytis. Juokiuosi Gabi, gal ir tu jau pabaigei šią telenovelę. Aš ka tik 66tą seriją peržiūrėjau, tai tikiuosi, kad per šį vakarą ir rytoju jau pabaigsiu. Šypsausi
Iš tikrųjų tai nuostabi telenovelė, nuostabus ir labai talentingi aktoriai, kiekviena serija, kiekvienas veiksmas suteikia labai daug jausmų ir išgyvenimų.
Beatriz ir Gonzo pora kuo toliau tuo labiau man patinka, jie tarsi skirti yra vienas kitam.
Marthos tai aš nelabai suprantu, pati privertė Max palikti Victoria, juk pati suprato, kad tik dėl dukros Max pasirinko ją, o dabar jau pradėjo reikalauti dėmesio, meilės iš jo, juk ir taip aišku, kad jis myli Victoria ne ją. O ir Marthinos praktiškai nerodė, kad pora kartu.
Fernandui aš irgi nusivyliau, iki parodymo jo žmonos jis kažkoks fainesnis buvo, o dabar toks savanaudis žiūrintis tik saves. Claudios man labai gaila, vargšė tik geria ir kankinasi. Įdomu, kas toliau bus kai Ramino rado tas blakes.
Ramiro vaidinantis aktorius tai nerealus. Nors žiūrėjau ta Betes telenovele bet tas dizaineris ir dabar Ramino kaip juoda ir balta. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 04 20, 2016 2:15 am

Jau pasigędus buvau tavęs Juokiuosi gerai, kad ir tu pajudėjai ir eini į priekį, nes įdomu paskaityti ir tavo įspūdžius Šypsausi Belieka tik dar karta pritart, kad Julian nerealus aktorius Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 04 20, 2016 2:31 am

O sveika sugrįžus Dinute, aš tavęs jau ir pasigedau Merkiu akį Aš dar jos nebaigiau, vakar peržiūrėjau 72 seriją. Likus paskutinė 73, bet nesinori jos pabaigti ir ranka nekyla šiandien jos pasijungt žiūrėt Juokiuosi Nes žinau, kad man jos labai truks, tikrai nuostabi telenovelė. Na bet ryt jau gal ir aš pažiūrėsiu paskutinę seriją.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 04 20, 2016 11:27 pm

Na ką pabaigiau ir aš šią telenovelę, bet palauksiu kol pabaigs Dinutė, o tada pasidalinsiu savo įspūdžiais apie finalą Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 04 21, 2016 12:14 am

Aš taip pat laukiu Dinutes kol užbaigs, o jau tada paglėsiu ir aš pasireikšti Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_replyPir. 04 25, 2016 3:27 am

Galit jau dalintis įspūdžiais Juokiuosi Vakar pabaigiau ir aš jau šią telenovelę. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_replyAntr. 04 26, 2016 4:39 am

Na ką aš apie šį serialą tik geriausios nuomonės. Džiaugiuos, kad nusprendžiau jį pradėt žiūrėt. Visas serialas kaip įtraukė nuo pat pirmos serijos taip išlaikė įdomumą iki pat paskutinės Įsimylėjau Paskutinėse serijose atsiskleidė keletas paslapčių viena iš jų, kad Max pagrobimą suorganizavo Ramiro. Džiaugiuosi, kad tai išaiškėjo, nes Max šis pagrobimas smarkiai paveikė jo gyvenimą. Pagaliau išaiškėjo ir kokią informaciją Erick paliko tėtis. Kas juokingiausia, kad tiek Ramiro, tiek Orlando ši informacija buvo prieš pat nosį ir nė vienas nė neįtarė, kad jų būstinėj paslėpta tai ko ieškojo visą laiką Juokiuosi Ramiro nusprendė būti išdavikas, įduoti savo verslo partnerius ir  šį syk jam išėjus į laisvę pavyko pagrobt Erick. Bet nesupratau kodėl Victoria nieko nedarė kai prie Ramiro namų Orlando sustabdė policija, gal dėlto, jog nenorėjo, kad kas nors atsitiktų Erick  Galvoju  Bet Victoriai skaudžiai teko už tai sumokėt. Maniau, kad dar pavyks jai kaip nors nugirdyt Ramiro ar kaip nors kitaip ištrūkt, bet deja ne, teko su juo pergulėti ne savo noru. Net pačią supykino kaip Victoria išėjus iš Ramiro kambario apsivėmė. Taip ir maniau, kad Ramiro pabus ir jai su Erick nepavyks pabėgti. Negana to dar pašovė Victoria, buvo gan įtempta scena kai Ramiro antrą syk nusitaikė į ją, bet laimei laiku pasirodė Max ir nušovė Ramiro. Sugraudino Erick ir Victorios atsisveikinimas, o kai Erick išlipęs iš mašinos atbėgo pas Victoria ir ją apsikabino bei abu apsiverkė iš vis buvo jautri scena. Laimei su Max pagalba jai pavyko įsivaikinti Erick. Įdomiai čia su jų pokalbiu bare. Iš pat pradžių maniau, kad rimtai pykstasi, bet pasirodo, kad tik paspendė tiem vyrams spąstus. Labai apsidžiaugiau, kai parodė Max ir Victoria kartu  Įsimylėjau smagu, kad vis dėlto jie susitaikė ir tapo pora. Gaila, kad tik per visą serialą jų scenų buvo gan mažai. Ne iki galo supratau kuo dirba Victoria, kokia privačia detektyve ar pan  Galvoju  Nes policininke per tokį trumpą laiką tapt tikrai negalėjo Juokiuosi Gerai, kad Clauda nusprendė mest gert ir lanko anonimių alkoholikų užsiėmimus, nes alkoholis jei jau buvo tapus nemaža bėda. Be to pasielgė labai drąsiai pagaliau prabilus per televiziją, nes akivaizdu, kad su Ramiro buvo įsipainioję ir aukšti valdininkai. Džiaugiuos, kad Martha irgi atrado laimę su Rojas. Na ir pati finalinė scena mane nustebino ir prajuokino kai pamačiau kas tuokiasi Juokiuosi Nes kai parodė Max bažnyčioje pagalvojau, kad baigs banaliai Victorios ir jo vestuvėm, bet kai pamačiau Beatriz su Gonzu prie altoriaus smarkiai nustebau ir patiko šis netikėtumas. Beatriz kaip nuotaka atrodė išgražėjus, laiminga ir visa švytinti, Gonzo taip pat. Patiko ir pati pabaiga, kai Erick atbėgo ir apkabino Victoria ir Max buvo taip miela ir smagu matyti laimingą Erick veidą. Pagaliau jis vėl turi šeimą Šypsausi Nuostabus serialas, puikūs aktoriai, įdomus siužetas ir personažai.
Net paėmė ilgesys čia berašant savo įspūdžius apie paskutinę seriją. Be to šį serialą buvo dar smagiau žiūrėti, nes galėjau apie jį čia padiskutuoti su jumis, nors ir ne visad sutapo žiūrimos serijos. Tačiau buvo įdomu pasidalinti įspūdžiais, ačiū jums už gerą kompaniją Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_replyAntr. 04 26, 2016 4:03 pm

Aš taip pat džiaugiuosi, kad peržiūrėjau šį serialą, išties smagus, intriguojantis ir įdomus projektas. Įraukiantis nuo pirmų serijų.
Tikrai juokinga ir ironiška, kad Ramiro tiek laiko ieškojo įkalčių, kuriuos patiko Erick tėtis, o jie buvo po nosim ir jie net neįtarė niekada, kad taip galėtų būtų Juokiuosi Kas galėjo pagalvot, kad Ramiro nuspręs išduot verslo partnerius ir taip mėgins išnešt savo kailį nuo kalėjimo Juokiuosi ta scena kuomet Vikcy mėgino nugirdyt Ramiro atrodė, kad beveiks pavyks, bet kur jau Ramiro pasirodė galintis atsilaikyt prieš girdimą. Pagailo man Vicky kai jai teko permiegot su juo, tokia neviltis jos akyse buvo, o kai išbėgus supykino dar labiau gaila paliko jos. Kai jau Erick su Vicky buvo prie durų taip ir maniau, kad negalės būti, kad jiems pavyks lengvai pabėgti, tą akimirką jau ir laukiau pasirodant Ramiro Juokiuosi scena kada Ramiro pašovė Vicky buvo nejauki, ypač kai ją parodė vos bejudančia. Visa laime, kad Max spėjo laiko ir Ramiro gavo ko nusipelnęs. Max ir Vicky scenų nebuvo daug, bet matyt jų pora dėl to ir buvo tokia intriguojanti, nes nežinojai ar jie visgi bus kartu ar ne Juokiuosi Atsisveikinimo scena buvo išties jautri labai, ypač kai Erick atbėgo pas Vicky išlipęs iš mašinos, bet galiausiai apsidžiaugiau kai parodė po kurio laiko, kad pavyko Vikcy ir Max jį įsivaikint. Graži jie šeima Šypsausi aš irgi nelabai supratau kuom Vicky patapo ar kokia detektyve ar šiaip kokia spec pagalbininkė policijai Juokiuosi Džiaugiausi, kad Claudia pagaliau susitvarkė gyvenimą, kad vairuotojas liko šalia jos tai suteikė vilties, kad jie galbūt pamėgins Juokiuosi nes aiškiai jis buvo jai neabejingas Juokiuosi Dėl Marhos ir Rojas taip apsidžiaugiau jie viens kitam labai tinka. O pabaiga irgi prajuokino, tikrai maniau, kad tuokiasi Vicky su Max, o kai parodė Beatriz su Gonzo džiaugsmingai juoktis pradėjau. Va čia taip pora, kas galėjo pragalvot pradžioje, kad jie bus tokia super pora Juokiuosi

Man taip pat buvo labai smagu diskutuot su jumis, kad ir ne visada išeidavo vienu metu, bet tikiuosi bus daugiau projektų, kuriuos kartu žiūrėsim Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Anonima (2015-2016) - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anonima (2015-2016)   Anonima (2015-2016) - Page 6 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Anonima (2015-2016)
Atgal į viršų 
Puslapis 66Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Hasta Que Te Conocí (2015-2016)
» Los ricos no piden permiso (2015-2016)
» Venganza (2016)
» Un dia cualquiera (2016)
» Yago (2016)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ TELENOVELĖS-
Pereiti į: