TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
Maria Del Carmen
Kristina
Elena
michelle
Anahi
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replySk. 02 07, 2016 12:34 am

Pagaliau ir aš prisivijau nors kiek : D Dėl Ximenos aš irgi apsidžiaugiau, tik kad tas jos vaidmuo toks meeh.. : D Dėl Fabiolos irgi pritariu, kokia sukta jinai yra.. Kiek čia tų villanų seriale, kurie tik kenkia,aš jau nebesuskaičiuoju. Dabar, kai jau Perico žino apie tą įvaikinimą ir Chamoy pradėjo regzti savo pinkles, jaučiu, jau visa tiesa iškils aikštėn ir prasidės antra serialo dalis. Jau 60+ serijų praėjo, o Fernanda kaip amžinai vargšelė neapsisprendžianti, ką čia reikia palaikyti - ar savo kerštą ar tą meilę Pedrui.. : DD Kaip jums pastarieji įvykiai?
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2016 6:42 pm

Serijų tai jau 75 yra. Šypsausi Nors nežinau, kiek tu jų esi peržiūrėjus. Šypsausi
Man Ximenos vaidmuo toks kvailokas atrodo, kol kas pro akis tiesiog praleidžiu Juokiuosi
Galėtų jau tiesa pradėti aiškėti, man įdomu kaip būtent tai įvyks, kaip į visa tai reaguos Paloma, Fernanda, ir aišku Ignasio Juokiuosi
Norėčiau, kad Fabiola gautų gerą pamoką, man jau užtektų kad Humberto ją paliktų ir Nora užimtų jos vietą. Jai čia būtų geras smūgis. Juokiuosi
Įdomu kaip ir kiek laiko dabar bus skyrybos tarp Palomos ir Leonardo, ir kiek to Ignasio eis. Šypsausi

Gal kas žinot kiek serijų planuojama šiai telenovelei? Šypsausi
Radau informaciją, kad turėtų būti 110serijų. Tai liko tik 35 serijos. Tai kovo pabaigoje ir baigsis, nebedaug liko, turėtų pats įdomumas prasidėti. Šypsausi

Ir radau informacijos, kad nuo ryt per Telemundo startuos ši telenovelė. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyAntr. 02 09, 2016 12:19 am

Taip, Telemundo pradės rodyti Šypsausi greičiausiai vėl kels serijų nuotrupas į youtube. Išties, kiek mažai serijų beliko, jei tebus tik 110.. Kuo toliau, tuo labiau telenovelės trumpėja ir trumpėja Juokiuosi
Visai smalsu, ar tik nebus Ignacio rimtai Palomą įsižiūrėjęs... Dar vienas vingis atsirastų : D

Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 02 10, 2016 7:26 pm

Aš irgi nustebau, kad tik 110 serijų, galvojau tikrai koks 130 serijų bus, bet gerai, kad nebedaug liko labai nebeištemps, o tai telenovelei tik į naudą.
Dėl Ignasio tai kažin nebent ne savo noru, nes jis gi iki ausų ar dar kur Fernanda įsimylėjes. Juokiuosi O šiap tai gal ir nieko toks trikampis būtų tarp Palomos, Leonardo ir Ignasio Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyKv. 02 11, 2016 2:09 am

Na taip, teisybė Šypsausi tokia keista buvo scena tarp Leonardo ir Santiago, aišku, numatyta, bet kaip sakant, susitiko du draugeliai toks tokį atitiko Juokiuosi net nežinodami.. Fernandos neryžtingumas tai jau tiek atsibodęs, jau kur papūs į kokią pusę, ten ir nulinks.. Fabiolos pinklės tai žiaurios : DD tik aš nesuprantu, ar čia jos tokia užgaida, ar tik nori dukrą paerzinti?
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 02 12, 2016 3:39 am

Man vienu momentu net atrode, kad ji rimtai Ruben isimylejo Juokiuosi Bet manau, kad cia daugiau dukrai pakenkti, paerzinti. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 02 17, 2016 4:13 am

Pagaliau Ignacio suuodė kas dedasi : D prasidėjo naujas serialo etapas. Dabar jau nujaučiu bus daugiau veiksmo ir dar daugiau intrigų. Dar visai nustebino Connie ir Santiago scena, galvojau, kad Santiago turės romaną su Daniela.. nežinau, kuo toliau tuo labiau mane nervina Yesenios scenos, jau tokia nepastovi, jau tik kas tuoj pat liepsnoja, tą vargšą Ruben kaip žaislą tąso.. Netgi Fernanda ne tokia nepastovi atrodo. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 02 20, 2016 7:23 pm

Perziurejau sios savaites serijas, tai patiko, kad pasirode Palomos vaiko tevas, manau dabar jis del jos kovos ir bus trikampis su Leonardu. Šypsausi
Laukiu nesulaukiu kada Eugenio issiaiskins kad tas nieksas nuskriaudes Tania yra jo tevas.
Gaila, Basillio, Perikas ziauriai su juo pasielge. Kazkaip ziauriai nuskambejo, kad cia paskutine jo darbo diena.
Kai Fabiola pamate kaip Xesenia ir Ruben buciuojasi, galvojau va dabar tai bus. Juokiuosi
Santiago ir Connie pora man kuo toliau tuo labiau patinka.
Siuo metu man kazkaip labiau Leonardas patinka negu Perikas.
Pagaliau Leonardas suzinojo, kad turi broli dvyni, bet jis yra mires. Jau taip arti tiesos yra, bet vis kazkas pasimaiso. Bet jis saunuolis, man patinka kaip jis kovoja del tiesos suzinojimo. Šypsausi
O Paloma visgi yra protinga, man tas labai patiko, kad ne kvailute. Juokiuosi
Kai Ignasijus atejo i Palomos vaiko kambary ir pradejo ieskoti galvoju, kad tik ikliutu.
Tiek nedaug truko kad Leonardas ir Paloma pasibuciuotu, uk Įsimylėjau

Kas atsimenat Amor Descarado, kaip ten buvo? Ar ivykiai visi sutampa? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPir. 02 22, 2016 2:07 am

Dar nežiūrėjau paskutinių serijų, esu peržiūrėjus iki 83 serijos. Bet kiek mačiau tai nieks nesutampa su Amor descarado. Ten Rodolfo (Leonardo) su Pelluco (Perico) atsikeičia ir gan ilgą nieks nesiaiškina tiesos ir aišku labiausiai pasimetę būna jų mylimosios. Po to lyg Leonardo pats pasako tiesą Fernandai ir ji tuo įsitikina nuvykus į mercado.
O čia kaip matau jau viskas kitaip. Tik gaila, kad nebuvo Perico ir Fernandos medaus mėnesio. Kai jie susituokė taip tikėjausi, kad jis vis dėlto įvyks. Nes Amor descarado tai buvo pačios gražiausios ir įsimintiniausios tos poros scenos Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 02 24, 2016 7:17 pm

Gal zinot kodel 86serija 35min o 87serija 39min trunka tiktai, cia tiek daug iskirpta? Šypsausi Nustebau
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 02 24, 2016 9:12 pm

86 spėju iškirpta Tanios ir Eugenio meilės scena, o 87 dar nežiūrėjau bet ko gero ir kažkas panašiai Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 02 26, 2016 12:53 am

Na va peržiūrėjau 87 seriją tai panašu, kad iškirpo meilės sceną tarp Perico ir Fernandos, nes jie kaip ir susitaikė. Džiaugiuosi, kad Fernanda taip greit viską išsiaiškino ir suprato, kad kalčiausias čia Ignacio. Bacilio irgi nekvailas suprato kodėl Leonardo jį atleido, tik tas planas įsidarbint pas Ignacio neišdegs. Ignacio jau pradėjo įtarinėt, kad Bacilio Pedro bendrininkas.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 02 27, 2016 3:46 pm

Tas iškirpinėjimas mane jau nervuoja 88 net 35min nebesiekia Verkiu
Nesuprantu kodėl jie taip daro... Verkiu
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPir. 02 29, 2016 12:16 am

Na aš irgi pagaliau prisivijau Šypsausi peržiūrėjau 90 seriją.
Jau aistros verda ir verda - Leo jau kaip ir išsiaiškino.. Jau neduodie tokio tėvo kaip Chamoy.. :DD kaip taip gali pasielgti tėvas (nors Eugenio tėvas irgi toks pats - kitą jau susivedžiojo)
Aišku, jau Ignacio su Fernanda amžini priešai ir gaila, kad Fer jokių įkalčių neturi prieš jį, tai kaip sakant, kentės..
Man Connie personažas kuo toliau tuo labiau patinka, o čia dar ir su Santiago nuostabi pora Šypsausi)
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_replyPir. 02 29, 2016 5:09 pm

Aš nežinau kuris tėvas blogesnis Chamoy ar Eugenio ir Palomos tėvas, man kažkaip gal pastarasis. Šypsausi
Va įdomu, kaip ten toliau viskas bus su Ignasio kažkas gi vistiek ji nugesinti turės. Juokiuosi
Man Connie irgi labai patinka, o ir su Santiagu pora puiki. Šypsausi Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 6 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 67Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: ¿QUIÉN ES QUIÉN?-
Pereiti į: