TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
Maria Del Carmen
Kristina
Elena
michelle
Anahi
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 15, 2015 3:51 am

As dabar per ten pasiziurejau 14,15 serijas. O kas belieka. Šypsausi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 15, 2015 4:44 am

Na taip Šypsausi ir kaip tau serialas? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 15, 2015 5:57 am

Man patinka, siuo metu pati megstamiausia is ziurimu. Nors siuo metu tik Telemundo telenoveles ir beziuriu, laiko stinga Juokiuosi
Fernanda biski mane nervina kartais, bet kartais Perikas pralauzia ta jos rimtuma, saltuma. O va tada jau visai kitas vaizdas Šypsausi Merkiu akį
Kazkaip manes Dannos Paolos personazas visai ne nervina, kaip maniau, kad bus. O siap kol kas viskas super. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 12 01, 2015 4:45 am

Man taip pat labai labai patinka Šypsausi Vis naujų kažkokių vingių atsiranda, kad ir šita Tanios ir to tėvo istorija. Nors, tiesą sakant, Tanios personažas man kol kas ganėtinai kvailokas - tik šypsosi, kikena, juokiasi. Tokia naivi, jėzau jėzau. O kad su tuo sūnum jau rišis kažkas tai akivaizdu : D per 20 serijų dar kai kurių veikėjo vardų nežinau :?
Per pirmas serijas Fernandos verkšlenimus dar dar pakenčiau. Dabar jau nusibodo, tokia kieta bando būti, bet tik kas paskambina iš kalėjimo - ir viskas. Tuoj pat keršyti, verkt, verkt ir verkt...
Taip pat man įtarimų kelia toji psichologė. Jau ir ta tuoj įsimylės Leonardą. : D
Dar Coco tokia pusėtinai. Jaučiu, palūš ir pasakys tiesą, jeigu jau jai sapnuojasi ir vaizduojasi visi tie kūdikių baisumai : D
Na o Paloma tai tipinė gerietė, tokia nuleidžia galvą, sutinka su viskuo, tuoj nutraukia santykius su Leo, kai kažkas įvyksta.
Ir dar. Yesenios ir Ruben istorija. Labai džiaugiuosi, kad šitą siužetą sugalvojo. Vis naujas šviežas gūsis : D
Perico personažas, pasikartosiu, vienas geriausių Šypsausi Dar Connie tokia kitokia, maištaujanti.

O kaip tau, Dinute, paskutinės serijos?
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 12 07, 2015 12:18 am

Pagaliau prisedau parasyti apie sia telenovele. Šypsausi Is tikruju tai tik vakar parsisiunciau sios savaites serijas,kazkaip sia savaite visa laukiau laukiau, jau maniau, kad ir sia telenovele reiks online ziureti Juokiuosi tai tik siandien pradejau jas ziureti. Pirmiausiai tai labai dziaugiuosi, kad Coco ir Leonardo nesusituoke Juokiuosi Tos vestuves del tipinio Coco nestumo butu buvusi didziausia nesamone. Juokiuosi
Leonardo ir Palomos pora man visai patinka, man jie kartu taip graziai, meiliai atrodo Įsimylėjau
O Fernanda tai mane jau kartais nervina, mato tik savo broliuka. Kol viskas sukasi ne apie ji viskas gerai, ir su Periku graziu scenu buvo, tikiuosi, kad dar bus, bet kartais jau tokia kerstaujanti ozka kad nors nusisauk. Juokiuosi
Man irgi labai patinka Yesenijos ir Ruben istorija ir ju pora. Šypsausi
As tai nelabai suprantu rysio tarp Palomos tevo ir Isabelos Castilio personazo. Šypsausi Merkiu akį

Tetusis grizo is kalejimo, manau dabar bus linksmybiu. Juokiuosi Vargse Ines tik tik bando i laime kabintis ir viskas griuna. Verkiu
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 12 10, 2015 12:05 am

Dabar taip esu atsilikusi nuo serijų, kad baisu. Atleisk, Dinute, bet pažadu greitai grįšiu į vėžes ir padiskutuosim Šypsausi
viena galiu pasakyti, kad dizaineriai TAIP BAISIAI rengia Fernandą, kad net juokinga žiūrėti, nu perdon, tokiais trumpais sijonais rengti. Akivaizdu, kad tebėra įstrigę kažkur 2003 metais Juokiuosi
ir dar kiek prisijuokiau, kaip basilio ir tuo kitu (kur įsimylėjęs Coco) sugadino vestuves Juokiuosi taip seniai nuoširdžiai juokiausi : ))
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 12 16, 2015 8:40 pm

Milka, viskas gerai, as irgi tai atsilieku tai vejuosiu, siuo metu esu 35serijas perziurejusi. Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 12 17, 2015 3:52 am

Aš 30 kol kas. Kažkaip vis įdomu, intrigų milijonas Šypsausi net nepastebėjau, kiek jau daug jų praėjo.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 12 29, 2015 4:52 am

Ar pastebėjot, kad Gala tv nukirpo meilės scenas tarp pagrindinių porų? 41 serijoj trūksta daugiau nei 5 minučių, kur turi būt Palomos ir Leonardo scena ir dabar 44 trūksta dviejų minučių tarp Perico ir Fernandos. Aš pirmą kart susiduriu su tuo. Daug kas sako, kad dėl laiko, bet net pas mus Lietuvoj telenoveles visad rodydavo nuo 4 val. ir niekad nenukirpdavo meilės scenų. Keistai kažkaip jie čia ja  Galvoju  Teks laukt Telemundo versijos.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 01 03, 2016 4:26 am

Aš kažkaip net nepastebėjau, nors vis laukių tų meilės scenų tarp abiejų porų bet kaip nėra taip nėra. Juokiuosi Man tai pirma mintis kad ir Telemundo iškarpys ir dar daugiau, kažkaip po Reina de Corazones tokios mintys. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 01 06, 2016 6:23 pm

Man irgi užkliuvo, kad staiga ir nebeparodė jų. Na, man kažkaip ne itin patinka tos meilės scenos ir jų nepasigendu. Galbūt tik iš interneto parsiųstas apkarpo? gal meksikoje normaliai rodo?

na, o kaip jums dabartiniai įvykiai? tanios ir to diedo linija man tokia nauja, dar niekada nemačiau tokios keistos telenovelėse : DD
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 01 07, 2016 3:34 am

Mane tai labai sukrėtė Jonathan mirtis, nužudymas, toks kažkoks beprasmis ir betikslis, nors jo ir Ines pora kaip pora man visai nesižiūrėjo, bet su juo Ines buvo laiminga.
O ta linija tarp Tanios ir to diedo man kažkaip nepatinka netgi dažnai prasuku, o dabar kažkaip net gaila Eugenio pradėjo darytis. Šypsausi
Jau viska pasivyjai Milka? Kiek pamenu daug serijų turėjai žiūrėjimui... Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 01 10, 2016 1:54 am

Aha, pagaliau prisivijau Šypsausi Išties toks keistas ir netikėtas vingis su Jonathan.. Gaila buvo žiūrėti, kaip Perico reagavo.. taip puikiai siller suvaidino. Didis aktorius jis yra, aš vis neatsistebiu taip skirtingai suvaidina abu personažus : ))) Ganėtinai greitai Ruben sužinojo Yesenios paslaptį, galvojau dar daug serijų turės praeit kol išsiaiškins. O dar kai Connie sudarys meilės trikampį tai bus išvis įdomiai.
Dar keistai ir nelauktai tai čia tos baisybės su Justino ir Tania. Taip nemalonu pagalvojus kokių situacijų būna Taniai. + visada iškerpa tas scenas, kai ją nurenginėja Juokiuosi net negalvojau, kad taip šlykščiai elgiasi....ir vaje vaje koks jisai tėvas, kad šitaip elgiasi su sūnumi eugenio..
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 01 13, 2016 4:30 am

As kazkaip anksciau Siller aktoriaus nelabai megau, bet paskutiniu metu jo vaidyba mane tiesiog pakerejo ir kuo toliau tuo geresne darosi. Dziugu uz ji.
Kad Ruben taip anksti suzinojo Yesenios paslapti mane irgi nustebino. Galvojau, kad dar ilgokai teks to palaukti Šypsausi
Del Tanios ir to diedo, tai ir gerai, kad tas scenas iskerpa, nes as jas vistiek prasukciau. Man kazkaip si linija nelabai, o va Eugenio tai gaila Šypsausi Idomu kada jis suzinos Tanios ir jo tevo rysi ir visa veiksma. Šypsausi

Ignasijus pasieke savo, o as dar tikejausi kad Fernanda atsilaikys, nepatikes, nors suplanuota tikrai gerai buvo. Šypsausi Idomu dabar kiek toli eis Fernandos neapykinta, kerstas ir kas ji nugales. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 01 21, 2016 3:42 am

Maloniai nustebau išvydusi Ximena Duque šio telenovelėje Šypsausi
Fabiola kuo toliau tuo labiau mane nervina, vargšė Connie tokia motina turėdama. Verkiu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: ¿QUIÉN ES QUIÉN?-
Pereiti į: