TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 10 07, 2015 12:10 am

David personažas man kuo toliau tuo labiau pyktį kelią. Jeigu jis galėtų vedęs Mia užrakintų tarp keturių sienų ir neleistų net su seserim matytis. Tikiuosi Mia laiku praregės ir neištekės už šito vyro, kuris nėra jau toks geras kaip visi jį piešia. Patinka man iš seserų Noelia, kiečiausias riešutėlis visgi Juokiuosi tik bus tikra drama, kada ji sužinos Rene giminystės ryšius Nustebau O Mary tai sekas Juokiuosi vis pataiko ant vaikinų, kurie vis įsivėlę į kokius negerus reikalus Juokiuosi bet jeigu jau ji pamils Santiago tai su Noelia galės pasigirt, kad suvystė du broliukus dobiliukus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 10 20, 2015 3:08 pm

Pagaliau Rene sužinojo kas per personažas yra Bruno. Gaila tik Noelios, kad per Bruno dabar Rene jos nekenčia. Tikiuosi tik vieno, kad dabar nepainios Noelios santykiuose su Santiago ir bus jie tik draugai, nes jų likimai abiejų gana komplikuoti, nes jau būtų per daug Rene tėvo ir Rene brolio Nervinuosi jeigu jau Santiago painios į šią istorija tikiuosi tik tiek, kad per Noelia jis labiau suartės su Mary ir ji pakeis jį, kad daugiau nesiveltų į nešvarius reikalus. Ir Eloy galėtų pagaliau atsitokėti, o tai per savo norą tokiais būdais užsidirbti vieną dieną tikrai gaus galą. Ir Teresą neiškentus jį paliks.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 10 30, 2015 8:49 pm

Rene mane nuvylė. Nusirito mano akyse visai. Gali pykti dėl to kas nutiko kai pamatė Bruno veidą, bet nėra pasiteisinimo taip bjauriai elgtis su visais. Žemint pastoviai Noelia ir vos nekelt prieš ją ranką neišklausius jos. Taip niekingai pasielgti su draugais universitete, pastoviai niekinamai kalbėt su mama, pastoviai svaigintis ir kaltint visą pasaulį dėl visų jo nelaimių. Galu gale jis suaugęs žmogus. Turi spręsti problemas, o ne jų dar daugiau daryti savo poelgiais. Taip jam ir reikia, kad visi draugai nuo jo nusisuko kai jis tiek pridirbo. Dabar imu vis labiau norėti, kad Noelia pamirštų jį ir susirastų tikrą vyrą, pvz kaip Alberto draugą Jaime. Jis žmogus doras ir darbštus, puikiai jai tiktų į poras. Dabar belieka tikėtis, kad Noelia nepadarys kvailystės ir nenužudys Bruno kaip per išpažinti pasisakė kunigui.
Silvia dar viena, kuri kelią bjaurastį. Kaip jai kilo ranką sumokėt daktarui, kad be Teresos sutikimo jai padarytų abortą. Belieka pasidžiaugt tik, kad Eloy spėjo lauku. O David poelgiais likau visiškai šokiruota. Brolis ir sesuo verti vienas kito. Šlykštynė paskutinis, taip ir maniau, kad jis bus rankas prikišęs prie visų Orianos darbelių. Tikiuosi, kad finale jie abu gaus visko ko nusipelnę, o ypač David kuris vaidino gerietį samarietį, o pasirodė esantis pavojingesnė gyvatė nei Oriana, maniakas tikras.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 11 20, 2015 9:20 pm

Man taip ir norisi gerai papurtyti Rene, gal tada atsitokėtų ir nebesielgtų kaip mulkis paskutinis. Pastaruoju metu jis visiškai prarado sveiką nuovoką. Lygiai taip pat nervus tapo David. Šitas tai visai paliko psichinis ligonis, net Oriana savo veiksmais sugebėjo pralenkt. Tikiuosi, kad bent ilgai nebelaikys Alberto uždaryto ir seselė sugalvos kaip ištraukt jį, nes jau tiesą sakant nusibodo žiūrėt į neveiksnų Alberto. Norisi jau net scenas prasukt. Brisa pastoviai irgi perlenkia lazdą, elgiasi kaip maža mergaitė ir bėgioja pastoviai neišklausius tėvo. Gaila man Jaime, kad per Noelia jis darbe nukentėjo. Kas dabar tikrai maloniai žiūrisi visos scenos su Mary ir Santiago, jie abu atperka visą blogą serialo atmosferą Juokiuosi jeigu ne jie sakyčiau net per slogu būtų bežiūrėt projektą, nes dabar vien slogūs momentai be jokių didesnių smagių intarpų.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 11 29, 2015 10:06 pm

Bandau gristi prie sios telenoveles ziurejimo, del laiko trukumo ja labai apleidau, bet jau dvi dienos po keleta seriju pasiziuriu, tai visgi nemesiu jos nes supratau, kad ne veltui ja ir pradejau ziureti tikrai labai idomi telenovele, lengvai ziurisi.
Siuo metu esu perziurejusi 51serija tiktai. Kristinos postu neskaiciau kad idomiau butu ziureti. Bet manau laiks nuo laiko parasysiu ir as savo ispudzius.
Kol kas labiausiai man patiko kad Mia ir David nesusituoke, kad Mia ir Alberto dabar yra kartu, labai grazi romantiska naktis buvo ju Įsimylėjau Ir tikiuosi, kad Orianos plano neivykdys ir ju nenuzudys Nustebau Zodziu idomios serijos manes laukia. Dar juokinga man buvo kad ta tarnaite taip greit David suvyste, nugirde ir isliauze i jo lova. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Online
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 11 29, 2015 11:49 pm

Kaip gaila man Noelios, toks vaizdas kad ji niekada nebus laiminga. Ir tas pastovus jos sudauzymas kazkaip ziauriai man ziurisi. O Rene po to kai juos uztiko turiu omeny Bruno ir Noelia lovoje tikriausiai suzveres. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Online
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 11 30, 2015 9:38 pm

David pasidares tikras zveris, nebegaliu i ji ziureti ir Mios ir Alberto kankinimus. Tikiuosi, kad kuo greiciau Albertas istruks is tos psichetrines ligonines kol dar galo negalo ir pagaliau baigsis Mios kancios.
Man tai kazkaip keista kad Mia David neitaria juk viskas taip aiskiai ivyko, bet aisku cia gi telenovele. Šypsausi
Na ka liko tik 15seriju, bet nezinau ar be savaitgalio rasiu telenovelems laiko. Tai vel pasikaupsiu. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Online
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 12 05, 2015 10:13 pm

Gaila, kad David pavyko pasiekti savo ir jis vedė Mia. Ypač dabar kai Alberto pavyko pabėgti ir jie galėtų būt laimingi. Tikiuosi, bent Mia greit pradės suprast kas per paukštis yra David, ypač po to kai jis kaskart ima bjauriau elgtis. Pats laikas jau būtų visiem suvokt, kad Oriana ir David yra patys pavojingiausi šioje istorijoje, o ne Bruno ar kiti blogiečiai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 12 06, 2015 7:43 pm

Gaila, kad visgi ivyko tos vestuves, nors kazkodel taip ir maniau, kad taip bus. Gerai, kad Alberto pagaliau istruko is to pragaro, nes man kazkaip labai sunkiai ziurejosi tie jo kankinimai.
Gal zinai kiek seriju planuojama siai telenovelei? Kazin pabaiga jau arti?
Atgal į viršų Go down
Online
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 12 06, 2015 11:37 pm

Na va pagaliau pasivyjau visas sia dienai pasirodziusias serijas. Juokiuosi I David ir Oriana as jau ziureti nebegaliu. Bet David tai jau kaip koks velnias tiesiog apsestas kersto.
Pagaliau Mia ir Albertas susitiko. Bet kaip ir galvojau, kad nebus viskas taip grazu kaip galejo buti.
Nors aisku galima ir Mia suprasti po to ka patyre per David bet galejo nesilauzyti o normaliai pasikalbeti su Albertu, pasakyti, kad laukiasi jo vaikelio, nors ir yra istekejusi uz David bet cia gi tik formalumas buvo.
Na dabar bent jau idomiau ziureti, nes tos vietos kai Albertas buvo kankinamas psichetrineje ligoneje man labai sunkiai ziurejosi.
David vel uzsidejo geriecio kauke ir vel Mios gerumu, jausmais manipuliuoja. Ir tai veikia. Verkiu
Pagaliau Mia prieme teisinga sprendima, tik kazin ar taip lengvai ji issiskirs su David.
Ir jei gerai supratau, tai Mia ir Albertas brolis ir sesuo, cia didzioji paslaptis Nustebau ?
Atgal į viršų Go down
Online
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 12 07, 2015 3:39 am

Aš kažkodėl nelabai tikiu, kad taip gali būti, kad jie brolis ir sesuo, labiau esu linkusi, kad čia tik Altagracijos išmišlas, kad tik Mai nepaliktų David. Kitaip būtų visiška nesąmonė, kad juo kūrėjai suvedė žinodami, kad jų santykiai jau nuo pat pirmos sekundės bus pasmerkti. Arba bus taip, kad galbūt Mia ir bus dukra, o Alberto pasirodys koks įvaikintas vaikas neturintis jokio kraujo ryšio su niekuom, tai paaiškintu, kad jo mama jo niekad nemylėjo.
Kiek bus serijų nenutuokiu, bet manau, kad labai daug serijų gal ir neliko. Ką berodyti tiek kai jau viskas kaip ir aišku kas ko siekia ir kas tikrieji blogiečiai.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 12 07, 2015 5:16 am

As net kelis kartus pabaiga atsisukinejau ir vis klausiau, gal ka ne taip supratau. Šypsausi As kazkaip manau, kad gali buti tas variantas kad Albertas bus ivaikintas. O kaip bus is tikruju pamatysime. Man ziurint paskutines serijas neapleido mintis kad jau i pabaiga eina telenovele, o ir jau 90 seriju parodyta, nemanau, kad daugiau negu 120seriju bus.
Kaip manai, koks finalas gali buti David, Orianai ar kokio noretum? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Online
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 12 07, 2015 7:00 pm

Tikiuosi, kad Oriana ir David gaus atitinkantį jiems finalą. Kalėjimas mano nuomone jiems gan per švelni bausmė būtų, ypač David kai jis žiaurus ir neturintis limitų. Nebent kalėjime atsirastų kas nors kas jiem gerokai pakartins gyvenimą. Ir psichiatrinė ligoninė per švelni jam, nors tikrai nestabilių nervų jis. Net nežinau koks finalas jam net tinkantis. Bet jeigu parinks jam mirtį gale tai bent tikiuosi kažką intriguojančio, o ne tik kulką ir fin, kur jis net nieko nepajus. O kokį tu finalą jiems įsivaizduoji? Man Bruno pvz užtektų kalėjimo, jis blogas, manipuliatorius, bet jis tiesus ir niekad nevaidino geriečio. Jam ir kalėjime atsiras kas pagadins gyvenimą Juokiuosi Ko labai tikiuosi, kad finale Mia liks su Alberto, Mary su Santiago, o Noelia su Jaime, nes tas vyras man su ja labiausiai patinka. Rene mane per daug nuvylė, tad tikrai nenoriu šalia Noelios tokio žmogaus. Kas dar domina kas iš tiesų yra Noelios vaiko tėvas. Tai laikoma tokioje paslaptyje, kad atrodo tas žmogus kažkoks labai ypatingas bus visų gyvenime Juokiuosi Tere tikiuosi irgi galiausiai išspręs visus ginčus su Eloy ir jis nepasiduos į Brisos rankas, nes aiškiai matosi, kad ji svaigsta dėl jo.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 12 10, 2015 7:13 pm

Tikiuosi, kad dabar netąsys visą serialą minties, kad Alberto gailės Orianos, todėl bus su ja, nes ji pasiaukojo ir palindo po kulka. Bei kad kaip dažnai būna nesukeis tyrimo rezultatų David ar Altagrasija kada Mia su Alberto darys kraujo tyrimą nustatyt ar jie giminės, nes tikrai nenustebčiau jeigu šį momentą įterptų. Tikiuosi, kad bent Mia pradės David įtarinėt, kad ne toks šventas jis ypač kai ji pamatė David su ginklu, ir kaip tik buvo šauna į Alberto. Norėtųsi, kad Mia nebebūtų tokia patikli ir kad nebetikėtų visais kas ką sako.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 12 16, 2015 11:36 pm

Kaskart telenovelė darosi vis labiau nuspėjama, tad jau norisi, kad greičiau pasibaigtų. Tikiuosi ilgai nebetems ir nerodys dar kokių 50 ar daugiau serijų, nes išties jau pradedu po mažu ją prasukinėt, nes nebėra tokio malonumo bežiūrėt visą nuo pradžių iki galo. Bet norisi galiausiai vistiek dažiūrėt ir sužinok kaip baigsis veikėjams.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: AZTECA :: TANTO AMOR-
Pereiti į: